Джерело
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Зброя (2025)Мені потрібне відео, де хтось мені пояснить, що я подививс...
6 380 Охват/переглядів
2025-09-14 15:56
Повідомлення №3380
Зброя (2025)Мені потрібне відео, де хтось мені пояснить, що я подивився і чому це має такі високі оцінки.Почнімо з того, що я так і не допетрав, чому Джош Бролін, вчителька і наркоман бачили скрімери з відьмою в стилі Пенні Вайза? Це просто рандомні скрімери, які не мають сенсу. Потім що це було за ведіння з рушницею над будинком. Що за нафіг? Чому вчительці відрізали локон і потім усі про це забули? Нам хочуть сказати, що копи не побачили нічого підозрілого в хаті відьми? Абсолютно нічого? І невже за такий тривалий проміжок часу у пацана не було жодної нагоди, щоб відьми не було в хаті?Це тупо як з "Грішниками", яких усі хвалять, а у мене в голові фільм не збирається в єдину картину. Теж дуже атмосферна перша половина, де просто гають твій час якоюсь дурнею, але воно прикольно. А потім різко починається якесь зовсім інше кіно, на розвиток якого немає часу, бо нам більше години показували щось геть інше. Якісь окремі елементи окей, але з рештою, як цільний фільм, це якась маячня.#ікотікаподивився