Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Додано 14 лип 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Кількість підписників: 5 826
Фото: 2,360
Відео: 274
Посилання: 510
Опис:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk

👥 Кількість підписників

5 826
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 923
Середній/День:: 4,720
Середній/Тиждень:: 2,751
ERR: 50.17%

📊 Кількість повідомлень на день

1.2
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 1.2

Історія змін назви

Ілля і його неправильні враження від фільмів 2025-11-04
IKOTIKA блог 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,900 25-06-07 15:51
Хвилинка рефлексії.Раніше мене питали, чи буду я перекладати огляд "Анастасії" українською і я відповідав "звісно, прикольний смішний огляд, чому ні?". Дуже швидко згодом у мене з'явилась огида до всього росіянського. Типу так, це мульт не створений росіянами, але від них вже так нудить, що не хочеться про них зайвий раз чути в будь-якому контексті. А зараз я думаю, що трохи згодом, але все ж зроблю, бо є тези, які хочеться донести.Зараз згадувати, як я його робив - просто дико. Я тоді сказав, що мовляв це певний історичний період, тому я хочу порадитись з істориками, щоб не бовкнути якоїсь тупні. І з ким я порадився? З росіянськими істориками, тож наговорив такої тупні, що далі нема куди. Зокрема що "Це суперечливий період, який не вдається вивчити, бо неможливо відрізнити факти від інтерпритації". Для всього світу сто років по-тому там абсолютно зрозуміло, що сталось, і тільки росіяни й досі не знають, бо Сталін заборонив знати. Ну офігіти. Словом, самому мені завжди було срати на ті події та я ніколи історією не цікавився, але зараз дико крінжую з цих своїх же слів, де я процитував людину, що мене консультувала.Так от я думаю, чому б не поговорити про вбивства Романових? Ну в сенсі про те, як вже ПІСЛЯ того, як їх скинули і ті не мали жодної влади, більшовики все одно вирішили завітати до них і жорстоко вбити кожного члена родини, і дітей, і прислугу. Хіба ми не бачимо, що вони зберегли традиції подібного звірства по-сьогодення? І як прикольно мультик оминає всі ці теми.Чому б не поговорити як мультфільм романтизує росіянців і звідки взявся цей романтизм щодо "загадкової росіянської душі"? Яка живе в лайні і хоче перетворити весь світ на лайно. Якщо ви не знали, то цей романтизм і захоплення Толстоєвським і Долстим з'явились якраз коли розвалювалась гнила росіянська імперія. Тодішні "ліберали" розповідали, що то були злі попєрєднікі, то все була до того диктатура, а от вони зараз побудують "світлу росію майбутнього". Тож продавали світові як ознаку, що вони змінились, своїх письменників (кожного з яких, за іронією, вони самі ж репресували).І навіть сама ця історія, що Анастасія намагається довести, що вона та сама наслідувачка престолу... країни, якої вже немає... Хіба це не ілюструє чудово історію самих росіян, у яких починаючи з найпершого правителя завжди починалась кривава баня і гризня за трон, коли після смерті царя, з'являлись кавалькада чуваків, що називали себе нащадками.Та й пожартувати над сучасністю, як зараз, до прикладу, в Європі можна знайти таке явище, як чуваки, які все життя вивчали культуру рашки, захищають її, бо... ну що їм тепер, вчити щось нове, а самим залишитись без роботи?Я до того, що точно не робитиму це найближчим часом, бо ці виродки викликають в мені суцільний негатив і боюсь переборщити. З рештою, я вам хочу настрій підняти, а не зіпсувати. Але колись, гадаю, можна поглянути на цю історію з української оптики, з оптики зовнішнього світу і дати трошки справжньої історичної справки.
👁 4,800 25-06-03 17:34
Подивився другий сезон "Ласт оф ес", якого біса це тільки половина сиквелу? Що за підстава?Якщо коротко, то мені сподобалось. Вони провели нормальну таку роботу над помилками і, здається, якщо в першому сезоні ще можна було сперечатися, то цього разу всі аспекти гри в них вдалося реалізувати сильніше.Вони краще структурували цю історію, що тепер сюжет сприймається не як поінти для "прогресивного послання" Ніла Дракмана, а реально як органічні події. Навіть там, де гра робила шок-ефект, щоб грати з очікуваннями гравців, тут до цього підводять як до логічного повороту сюжету. Ну і поставлено в рази краще. На емоції мене пробило жорстко.Гадаю, головним плюсом серіалу є персонаж Діни. Вона більше не тупий компаньйон головного героя, який тільки бісить. Тепер це крута персонажка, за якою цікаво спостерігати і між ними з Еллі є хімія. Вона додала прям купу моцних моментів, яких не було в грі. Без неї Еллі не справляється і видно, що та їй потрібна. Тож вона гарна альтернатива Джоелу. Еллі тут була показана цікавішою, живішою і... мені здається той щасливий браслетик Діни треба дослідити, бо вони з ним прям аномально везучі. Нам потрібен спін-офф про браслетик.Ну і історія побудована грамотніше. Там де гра бісила очевидними маніпуляціями, тут все зроблено тонше і посил читається не так нав'язливо, але значно чіткіше. Коли буквально на кожному етапі герої вимушені замислитись, що саме вони роблять і наскільки це правильно?Мені сподобалися нововведення щодо зомбі. Прям капець крутіше стало. Тепер сетінг став відчуватись живішим. Що Сієтл якось більш реальний, що містечко, де вони жили. Бо в грі я якось пропустив той момент, що вони поперлись вдвох проти повноцінної армії в епіцентр війни з релігійними фанатиками. Нам ні про перших, ні про других нічого не розповіли і то було якось сухо, а тут додало нового шару.Так, було за серіал декілька тупняків, але на фоні вдалих рішень, то взагалі не суттєво. Тепер цікаво, як вони впораються з найсуперечливішою частиною, де ми маємо полюбити Еббі, яка і оленятко врятує, і душа команди і взагалі вся така найкраща. А згадав. Хто вкрав у нас меми про бодібілдершу?#ікотікаподивився
👁 4,600 25-05-16 13:05
Хто небудь може пояснити, чому всі новинні пабліки завалені постами про переговори України з терористами? Людям навіщось телепають нерви просто так.Зеленський зробив дуже красивий хід, коли піймав путіна за язика і каже "раз запропонував, приїзди в Стамбул і поговоримо про перемир'я". Хоча вони мали б не розмовляти, а арештовувати путіна, але що поробиш, коли тут ще бігає фанат диктаторів Трамп. Ясна річ, що президенти розмовляють, коли вже по суті все вирішено і це чисто показуха, бо так працює політика. Не буде такого що зустрілись дві делегації без президентів і вирішили таке глобальне питання.Ну жодного шансу не було що бункерний додік погодиться. Це був гарний хід від наших поставити рашку в ситуацію, яка підсвічує, що вони агресор, який не стане зупинятись.Ну і тепер буде така сама розмова як і в 22-му, вони такі: підпишіть капітуляцію, бо ми хочемо вас захопити. Наші такі: а може краще вам забратись з наших територій? І все, кінець розмови, рашка вже біжить кричати, що це Україна продовжує війну. Але в наших будуть аргументи про те, що делегація була бутафорською і що рашка хоче кончені умови. Далі всі будуть глибоко занепокоїні, ніхто нічого не робитиме і тільки ситуація на фронті може зупинити росіянців від ідеї нас знищити. Тому не слідкуйте за оцією нервохиталкою, не розвалюйте собі психіку а краще допомагайте ЗСУ. Буде більше користі
👁 3,500 25-05-06 14:48
За звичкою зайшов на старий канал і одразу згадав, чого я вирішив туди більше не заходити. Так, воно смішно читати подібну маячню, поки не розумієш, що от саме такі потім приходять в нашу країну нас вбивати."Всьо нєодназначна, всієї правди ми не знаємо", "в Україні немає героїв, що захищають свій дім", "серед росіянців нема лиходіїв, які на чужий дім напали", "всьо складніше"Насправді, це доводить тільки те, наскільки росіянська пропаганда ефективна і прошита в росіянську культуру докорінно. Шо навіть ті, хто вважає, що вони нею не обмазуються, обмазуються поки в росіянському контексті. Від того мені сумно бачити, як деякі українці і досі продовжують дивитись рос серіали, виховувати дітей російською, діти потім знімають тік-токи під росняві пісні. Це злочин, насправді, бо через це є ризик, шо росіяни повернуться, після того, як ми їх виженемо. Боляче, шо росіяни відібрали у нас навіть ностальгійні моменти, ми росли на рос культурі, це наша пам'ять, та не кожному вистачає духу від цього відмовитись.
👁 4,900 25-05-01 14:03
Не думав, що увімкну відос американського блогера про фільм «Капітан Америка 4», де буде так багато часу приділено темі війни в Україні... це прям щось новеньке...Він почав з того, що Марвел зараз відірвані від реальності. Перше Залізяччя оповідало про Афганістан, де Тоні розумів, що його зброю використовують терористи, поки Обідайя казав «какая разніца?» і просто робив гроші на війні. Це було засудження того, як США підігріває конфлікти, щоб потім продавати туди зброю. А зараз фільм про нового президента Америки уникає будь яких паралелей з Трампом, хоча вони туди не те що просяться, а вимагаються. Україну автор згадав в контексті, що ось вам тема рідкосноземельних мінералів, які США хоче собі привласнити, користуючись скрутним положенням союзної країни, яку обіцяла захищати, це чудово перегукується з фільмом і незрозуміло як це можна ігнорувати.Вдруге він нас згадує, кажучи, що у 2022-му в твіттері був гучний тред, де люди висміювали бездіяльність США порівнюючи з тим, як би відреагували Месники на вторгнення рашки в Україну. Що Кеп сказав би, що знав Сталіна і що росіяни кончені, Т’чала б вже виділив армію та свої технології, щоб це якнайшвидше закінчити і т.д. Дуже швидко Ілон Маск це все забанив, але репости можна знайти. Автор каже, що не можна жартувати на цю тему, адже в Україні загинули десятки тисяч цивільних, хоча… я не знаю, що тут такого? Це милі жарти, як на мене. Як ще справлятись зі стресом, як не гумором? Це все автор розповідав в тому контексті, що на початку КВМ у Месників була якась позиція. Наприклад, другий Кеп був проти контролю Щ.И.Т.а за потенційними загрозами. Адже мудаки завжди були, є і будуть. Як тільки ви хочете позбутись мудаків, це вже шлях до фашизму. Зараз такі часи, що люди симпатизують лиходіям. Бо лиходія вони розуміють, він невдоволений системою, яка його зрадила, тоді як позитивним персонажам сьогодні доводиться бути за все хороше проти всього поганого, що означає, що вони захищають систему, яку ненавидить глядач. Мовляв в цьому проблема персонажів, обидва вони уникають того, щоб мати конкретну позицію і представляти якісь чітки погляди. Вони просто про хороше вцілому, у них нема конфлікту, це ні про що. Політичний триллер не має політичної позиції, тому він такий пустий.Ну і втретє автор згадав Україну в контексті того, що Марвел настільки боїться порушувати статус кво, що перезнімає і видаляє всі посилання на сьогодення. Він наводить приклад, що за інсайдерськими чутками серіал «Таємне вторгнення» мав бути про вторгнення рашки в Україну. Але щойно почалась повномасштабка, вони терміново замовили перезнімання і почистили все, що могло б пересікатись з війною. Тому серіал такий покромсаний та пустий, з нього вирізали все, про що він мав бути. І це бажання догодити всім і не викликати роздратування в жодної з частин аудиторії, це те, що робить сучасний Марвел безглуздим. Фільм називається відсиланкою до Олдоса Гакслі, де головний герой опинився в божевільній антиутопії. Однак у фільмі й близько такого немає, ніхто, як наразі Трамп, не будує в Америці нову сюрреалістичну антиутопію. Головний герой не намагається змінити щось в світі, що його не влаштовує. Це все не має сенсу.Все що можу сказати. В Агентах Щ.И.Т.а було і гарно показане Таємне вторгнення, і була антиутопія Трампа, скоро випущу ролик, все розповім.https://youtu.be/Lm5awI-zRdM?si=Aa8WIL7nVhlPJwlf
👁 9,800 25-04-17 20:43
Шибайголова: Народженний наново (2025) – 1 сезонМоя реакція: «Це ж було вже». Дякую. До побачення.Окей, з хороших новин, в моєму відео по третій фазі «Марвел» не доведеться нічого міняти. Абсолютно все, що я сказав, валідно.В цілому, мені геть не сподобалось. На восьмій серії я зрозумів, що вже не хочу другий сезон, бо мене дістав «Марвел». Дістав «Дісней». Мені допікає те, що вони не можуть найняти компетентних людей і це просто нереальна хрінь. «Пішов в дупу, Мердоке», - ось все, що я можу сказати. Сподіваюсь, Фіск таки перетвориться остаточно в Червоного Халка і відгамселить тебе.Як ви мені писали в коментарях, за інсайдерськими чутками Файґі наказав робити перезапуск, Карен і Фоґґі там не було, а Ванессу грала інша акторка. Але спільнота почала гудіти, дізнавшись про це, Файґі злякався негативу, начебто звільнив шоуранерів та наказав повністю перезняти та переписати все, зробивши повноцінне продовження. Я поліз перевіряти, знайшов інтерв’ю Чарлі Фокса, який каже, що насправді це все побрехеньки. Він сказав, що масштабні перезнімання пов’язані з тим, що фокус-группі не сподобалось, що Метт вдягає костюм аж в 5-й серії з 8-ми. В принципі, і те, і те, виявилось правдою.Я правда бачу, що шоу писалось як окремий проєкт, не пов’язаний з хітом на «Нетфлікс», і що вони просто дозняли декілька сцен, де персонажі криво посилаються на нього, а також дозняли першу серію (та мабуть перезняли всі сцени з Ванессою). І фішка в тому, що якби це було б перезапуском, то шоу можливо і працювало, але як продовження точно ні. Просто ідіть нафіг з тим, що місто вибачило Кінґпіну події третього сезону «Шибайголови». Ідіть нафіг з Меттом, який тупо повторює арку третього сезону, а в кінці навіть робить ремейк своїх найбільших помилок. Ідіть нафіг з відсутністю в сюжеті інших Захисників. Просто я чув від фанатства стільки версій та припущень, як можна було б пояснити що відбувалось в проміжку між проєктами. Як можна було б цікаво обіграти те, що Фіск повернувся, те, що Метт повернувся, як на них вплинув блим, тощо, тощо, тощо. Але знаєте, що з цим зробили автори серіалу? Плюнули з Говерли. Просто прийміть, що ніхто ніхто не хоче розповісти, як ми до цього дійшли. Це прям така неповага до глядача, що я передати не можу.Про середину шоу, яку, очевидно, писали як нове шоу, не можу сказати нічого поганого, але й хорошого не можу. Ну типу, в цілому ок, але й не те щоб щось цікаве. Костюм ТигрЮлі розсмішив. Цікаво, чи є у нього фотка на мотику, як у Тимошенко на тих зошитах? А так… ну типу типовий тупуватий проєкт на «ДіснейПлюс», нічого особливого. Помітно, що Карен більше не має половини екранного часу серіалу і Чарлі Кокса тепер набагато більше. Він навіть починає підбішувати під кінець, це досягнення.Коротше, у «Нетфлікс» в шоу не було бюджета, і було краще. Висновок: гроші псують людей.#ікотікаподивився
👁 3,000 25-03-29 10:04
Окей, пам'ятаєте ми конспектували відос щодо зв'язків мультсеріалів 90-х? Так от, чувак заплутав себе і нас всіх не тому, що він поганий чувак, а тому що він типовий ютубер, який не подивився всі ці серіали, не провів дослідження, а переказав чиюсь статтю в інтернеті, не перевіривши. Типова історія. Тож, те відео булщіт. окей.Тепер у нас нове відео, де чувак намагається прослідкувати за каноном мультсеріалів Марвел і їхньої канонічності одне до одного. Щиро скажу, я дивився тільки мульти про Павука, намагався дивитись Агентів СМЕШ, але не витримав, тож я також не експерт в цій темі.Що я знаю, що у Марвел був мультсеріал Спектакуляр Спайдер-мен, він всім подобався, але його прикрили, бо Марвел тоді купили Дісней. Далі Дісней запустили "Величних героїв Землі", серіал, який всі полюбили навіть ще більше, і в другому сезоні з'являвся Спайді. Планувалось, що це буде той самий Спайді з попереднього серіалу, але останньої миті вони закомандували переписати його іншим актором, сподіваючись запустити новий серіал про Павука. І, як виявилось, одну репліку таки пропустили, тож він там звучить))Але в підсумку новий серіал про Павука не був ніяк пов'язаний з "Найвеличнішими героями Землі" і з нього почали робити новий всесвіт, що більше походив на КВМ, щоб краще рекламувати фільми. Тобто знову ж таки, скасували "Величних героїв Землі" заради гонки за наживою. У нас були три серіали, які наче чітко пересікались одне з одним. Це "Алтімейт Спайдермен", "Месники всі разом" і "Агенти СМЕШ". Далі цей хлопець наводить приклади нестиковок, бо якісь дрібні нюанси можна списати на щось незначне, але "Вартові Галактики" вносять повний гармидер. Бо до виходу фільма Джеймса Ґанна у Вартових в усіх серіалах був коміксний зовнішній вигляд, а після виходу став кіношний. І зміну зовнішнього вигляду і подачі персонажів навіть не можна списати на те, що вони в якийсь момент змінили стиль, бо багато подій зі зміненим стилем відбуваються в минулому. Це дуже в стилі Джеймса Ґанна, насправді... який каже, що серіал "Миротворець" одночасно канон і для старого всесвіту ДіСі, і для перезапуску, бо ну не закривати ж проєкт через те, що ти вирішив перезапустити кіновсесвіт))Так от, сам серіал "Вартові галактики" канон і для трьох попередніх серіалів, і для фільму Джеймса Ґанна, що суперечить одне одному. І взагалі це якось вибірково канон, десь вони визнають свої попередні події, десь ні. А потім починає виходити новий серіал про Павука і тепер "Вартові" канон для нового серіалу, хоча до того були каноном для старого і це не має сенсу. Також серіал "Месники всі разом" з п'ятого сезону стають каноном для нового Павука, хоча до того у них були колоборації зі старим серіалом і це повне божевілля.Словом, це триндець. Нелегка доля страдальця, що спробує в цьому розібратись.https://youtu.be/UUu--KiapaQ?si=yRR_Fhk-MoAUmCpr
👁 3,500 25-02-01 16:22
Народ, у нас запит на збір!!!Зв'язківець Микола з 46 оаембр (в/ч А4350) збирає на оплату старлінків.У всіх без виключення підрозділах бригади зараз використовують старлінки, значна частина з них волонтерські. Частина пристроїв оплачуються за рахунок благодійних фондів (або окремих волонтерів), але більше сотні бійці оплачують самостійно. «На даний момент щомісячна абонплата - це 350000 гривень. Наш підрозділ вже заліз в борги, тому кожен в міру своїх сил намагається знайти додаткове фінансування. З цією метою я оголосив збір на 100000 гривень (на даний момент вдалося зібрати 53000 гривень)»Вони розігрують призи для найбільших донаторів: - За найбільших донат - розписана гільза від 105мм гармати, яку передали артилеристи. - Троє найбільших донаторів також отримають мерч (вони друкують його на 3Д принтері), ще для двох неанонімних донаторів розіграють призи випадковим чином.Підсумую. Мета - 100000 гривень. Мета збору - внесення абонплати за старлінки. Крайній термін - 05 лютогоКидати кошти можна сюди:🫙 Банка Монобанк |✉️ Конверт ПриватбанкЗвіт буде в коментарях під постом, коли збір закінчиться і кошти будуть витрачені.(запит від командування прикріпив в коментарях)
👁 3,100 25-01-10 18:53
Пам’ятаєте я розповідав, що Сокол був одним з небагатьох росіянських блогерів, з яким я колись хоч трохи спілкувався? І я на початку вторгнення ще його хвалив, що він чи не єдиний росіянський блогер мільйонник, хто не промовчав і бодай щось сказав проти війни? Так от, схоже скінчилась боротьба. Перевірив, реально відос приховано.Пам’ятаю на токсичному росіянському ютубі було прийнято травити його. А на початку вторгнення, всі інші максимум що сказали у відповідь на війну і вбивства людей з їхньої авдиторії це "ютуб можуть закрити, тож переходьте до мене в телеграм", Сокол був здається єдиним, на кого я був підписаний, хто щось сказав. І не один раз. Наскільки я пам'ятаю, він мені навіть писав на початку вторгнення, щось виправдовувався, що не може поїхати з рашки, бо тільки купив квартиру і весь в іпотечних кредитах. Щиро кажучи, я не знаю як до цього ставитись. З одного боку розумію страх перед фашистькою росіянською державою. З іншого мене бісить, що вони хочуть щоб все вирішилось ціною крові українців.
👁 2,100 24-10-16 12:11
Народ, у нашої волонтерки Наталі, разом з якою ми закривали потреби для ЗСУ, зараз складна ситуація, тож може хтось з вас дасть пораду, що робити. Наталя людина без громадянства, вона узбекистанка, яка народилася на території рашки. В 16 років вона з Узбекистану поїхала на росію отримувати паспорт, на що їй сказали, що вона на момент розвалу совка не була в рашці, а значить, громадянство рф їй не дадуть. Проживши пів життя в Узбекистані, вона так і не отримала там громадянства, бо виявилось, що то треба було окремі документи подавати ще коли їм рашка відмовила. А так їй вже треба було їхати в Україну, а щоб отримувати громадянства Узбекистану, треба подати документи і бодай декілька років не виїзжати з країни. В Україні вона подавала на громадянство тричі і тричі отримувала відмову. Зараз Наталі треба поїхати до Німеччини, але спочатку її розвернули на кордоні і не випустили з країни, зараз вона спробувала отримати візу і отримала відмову від консула. Жити їй тут нема де, роботи у неї вже тут немає, а випустити її з країни туди, де їй допоможуть - її не випускають. Вже не знає, що робити, тож попросила спитати у вас. Наталя так багато допомагає іншим, але зараз їй потрібна допомога. Може хтось щось путнє порадить?