Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Додано 14 лип 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Кількість підписників: 5 826
Фото: 2,360
Відео: 274
Посилання: 510
Опис:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk
Джерело

Ілля і його неправильні враження від фільмів | Подивився другий сезон "Ласт оф ес", якого біса це тільки половина сик...

Логотип телеграм спільноти - IKOTIKA блог Ілля і його неправильні враження від фільмів @ikotika
4 800 Охват/переглядів 2025-06-03 17:34 Повідомлення №3193
Подивився другий сезон "Ласт оф ес", якого біса це тільки половина сиквелу? Що за підстава?Якщо коротко, то мені сподобалось. Вони провели нормальну таку роботу над помилками і, здається, якщо в першому сезоні ще можна було сперечатися, то цього разу всі аспекти гри в них вдалося реалізувати сильніше.Вони краще структурували цю історію, що тепер сюжет сприймається не як поінти для "прогресивного послання" Ніла Дракмана, а реально як органічні події. Навіть там, де гра робила шок-ефект, щоб грати з очікуваннями гравців, тут до цього підводять як до логічного повороту сюжету. Ну і поставлено в рази краще. На емоції мене пробило жорстко.Гадаю, головним плюсом серіалу є персонаж Діни. Вона більше не тупий компаньйон головного героя, який тільки бісить. Тепер це крута персонажка, за якою цікаво спостерігати і між ними з Еллі є хімія. Вона додала прям купу моцних моментів, яких не було в грі. Без неї Еллі не справляється і видно, що та їй потрібна. Тож вона гарна альтернатива Джоелу. Еллі тут була показана цікавішою, живішою і... мені здається той щасливий браслетик Діни треба дослідити, бо вони з ним прям аномально везучі. Нам потрібен спін-офф про браслетик.Ну і історія побудована грамотніше. Там де гра бісила очевидними маніпуляціями, тут все зроблено тонше і посил читається не так нав'язливо, але значно чіткіше. Коли буквально на кожному етапі герої вимушені замислитись, що саме вони роблять і наскільки це правильно?Мені сподобалися нововведення щодо зомбі. Прям капець крутіше стало. Тепер сетінг став відчуватись живішим. Що Сієтл якось більш реальний, що містечко, де вони жили. Бо в грі я якось пропустив той момент, що вони поперлись вдвох проти повноцінної армії в епіцентр війни з релігійними фанатиками. Нам ні про перших, ні про других нічого не розповіли і то було якось сухо, а тут додало нового шару.Так, було за серіал декілька тупняків, але на фоні вдалих рішень, то взагалі не суттєво. Тепер цікаво, як вони впораються з найсуперечливішою частиною, де ми маємо полюбити Еббі, яка і оленятко врятує, і душа команди і взагалі вся така найкраща. А згадав. Хто вкрав у нас меми про бодібілдершу?#ікотікаподивився