Джерело
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Подивився другий сезон "Ласт оф ес", якого біса це тільки половина сик...
4 800 Охват/переглядів
2025-06-03 17:34
Повідомлення №3193
Подивився другий сезон "Ласт оф ес", якого біса це тільки половина сиквелу? Що за підстава?Якщо коротко, то мені сподобалось. Вони провели нормальну таку роботу над помилками і, здається, якщо в першому сезоні ще можна було сперечатися, то цього разу всі аспекти гри в них вдалося реалізувати сильніше.Вони краще структурували цю історію, що тепер сюжет сприймається не як поінти для "прогресивного послання" Ніла Дракмана, а реально як органічні події. Навіть там, де гра робила шок-ефект, щоб грати з очікуваннями гравців, тут до цього підводять як до логічного повороту сюжету. Ну і поставлено в рази краще. На емоції мене пробило жорстко.Гадаю, головним плюсом серіалу є персонаж Діни. Вона більше не тупий компаньйон головного героя, який тільки бісить. Тепер це крута персонажка, за якою цікаво спостерігати і між ними з Еллі є хімія. Вона додала прям купу моцних моментів, яких не було в грі. Без неї Еллі не справляється і видно, що та їй потрібна. Тож вона гарна альтернатива Джоелу. Еллі тут була показана цікавішою, живішою і... мені здається той щасливий браслетик Діни треба дослідити, бо вони з ним прям аномально везучі. Нам потрібен спін-офф про браслетик.Ну і історія побудована грамотніше. Там де гра бісила очевидними маніпуляціями, тут все зроблено тонше і посил читається не так нав'язливо, але значно чіткіше. Коли буквально на кожному етапі герої вимушені замислитись, що саме вони роблять і наскільки це правильно?Мені сподобалися нововведення щодо зомбі. Прям капець крутіше стало. Тепер сетінг став відчуватись живішим. Що Сієтл якось більш реальний, що містечко, де вони жили. Бо в грі я якось пропустив той момент, що вони поперлись вдвох проти повноцінної армії в епіцентр війни з релігійними фанатиками. Нам ні про перших, ні про других нічого не розповіли і то було якось сухо, а тут додало нового шару.Так, було за серіал декілька тупняків, але на фоні вдалих рішень, то взагалі не суттєво. Тепер цікаво, як вони впораються з найсуперечливішою частиною, де ми маємо полюбити Еббі, яка і оленятко врятує, і душа команди і взагалі вся така найкраща. А згадав. Хто вкрав у нас меми про бодібілдершу?#ікотікаподивився