Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Додано 14 лип 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Кількість підписників: 5 826
Фото: 2,360
Відео: 274
Посилання: 510
Опис:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk
Джерело

Ілля і його неправильні враження від фільмів | Хто небудь може пояснити, чому всі новинні пабліки завалені постами пр...

Логотип телеграм спільноти - IKOTIKA блог Ілля і його неправильні враження від фільмів @ikotika
4 600 Охват/переглядів 2025-05-16 13:05 Повідомлення №3154
Хто небудь може пояснити, чому всі новинні пабліки завалені постами про переговори України з терористами? Людям навіщось телепають нерви просто так.Зеленський зробив дуже красивий хід, коли піймав путіна за язика і каже "раз запропонував, приїзди в Стамбул і поговоримо про перемир'я". Хоча вони мали б не розмовляти, а арештовувати путіна, але що поробиш, коли тут ще бігає фанат диктаторів Трамп. Ясна річ, що президенти розмовляють, коли вже по суті все вирішено і це чисто показуха, бо так працює політика. Не буде такого що зустрілись дві делегації без президентів і вирішили таке глобальне питання.Ну жодного шансу не було що бункерний додік погодиться. Це був гарний хід від наших поставити рашку в ситуацію, яка підсвічує, що вони агресор, який не стане зупинятись.Ну і тепер буде така сама розмова як і в 22-му, вони такі: підпишіть капітуляцію, бо ми хочемо вас захопити. Наші такі: а може краще вам забратись з наших територій? І все, кінець розмови, рашка вже біжить кричати, що це Україна продовжує війну. Але в наших будуть аргументи про те, що делегація була бутафорською і що рашка хоче кончені умови. Далі всі будуть глибоко занепокоїні, ніхто нічого не робитиме і тільки ситуація на фронті може зупинити росіянців від ідеї нас знищити. Тому не слідкуйте за оцією нервохиталкою, не розвалюйте собі психіку а краще допомагайте ЗСУ. Буде більше користі