Джокер: Божевілля на двох (2024)Навіть не згадаю, коли востаннє бачив, щоб в сучасних фільмах стільки курили. Несподівано вони вирішили зробити дуже мета-мюзикл про кризу ідентичності. Нарешті Артур щасливий, поки не розуміє, що всім потрібен тільки його вигаданий яскравий образ, а не він сам. Сумно. Сама ідея цікава, але фільм написаний не захопливо, радше прісно, а сцени знущання надто натуралістичні.Насправді, кіну б більше пасувало, якби воно було б саме про Гарві Дента, що веде суд над маніяком та іконою одночасно. І щоб фільм розмірковував як працює судова система і людське сприйняття жертви. Також весь фільм чекав, що Харлі виявиться якоюсь знайомою Де Ніро і типу вона навмисно підштовхувала Артура завалити слухання. Чекав, що музичні номери будуть змістовнішими.Але під кінець з оцим Джеромом склалося враження, що це як "Матриця 4" просто саботаж, щоб припинити франшизу, яка мала б закінчитися ще на першому фільміВсе ще багато гарної кінематографії, але вже ні про що.#ікотікаподивився
Джокер (2019)Передивився. Дивовижно, що Ворнери зі своєю безсистемністю дали грошей на артхаус в упаковці блокбастера. Просто уявити, що дядьки в краватках дійсно погодили десятки мільйонів на таку авантюру, це вже божевілля.Кіно настільки точно передає стан безпомічності від психічного розладу, так точково б'є в теми соціального диструктиву і водночас має досить яскраву кінематографію зі своїми іконічними моментами... вау. Мабуть, найбільше фільм можна цінити за атмосферу і гру актора, в другу чергу за влучно підняті теми, а в третю за деконструкцію культового персонажа.Історія просто про чувака, який під вагою цілої купи проблем таки зламався і нарешті вперше в житті став щасливим. Дозволивши собі дати здачі світові, який над ним все життя знущався. І все це на тлі історії про ціле місто, що занурюється у морок від байдужості.Психічні хвороби, як і будь які інші хвороби, можуть бути заразними. Ось, що лякає.Просто уявити, що додай туди ще Бетмена і це дійсно жарт "ви не оцінете"#ікотікаподивився
Крріш (2006)Це той самий актор, що грав Рохіта в першій частині??? Серйозно??!! Ого. В сенсі, ОГО!!! Я до останнього думав, що це різні люди.Наскільки я чув, там між фільмами вже встиг вийти наполовину серіал, наполовину мультсеріал про іншопланетянина Джадо, де був перший в історії індійського телебачення 3d проєкт. Але мені не настільки цікаво, щоб лізти настільки сильно в кролячу нору. Знаю тільки, що у сиквелі грошей вдвічі більше, десь 5 лямів баксів і це на свій момент був один з найдорожчих індійських фільмів.Структурно це той самий фільм, тільки замість НЛО супергерої. Цікаво, що на супергероя він перетворюється на другій годині, там, де у фільмів Марвел вже починаються титри. Ну а становлення героя потужне. Я б сказав, це треба було б подивитись Снайдеру, бо фільм наче висміює "Людину зі сталі"Попри це супергероїчна частина не цікава. Мелодраматична частина також не цікава, бо любовний інтерес Крішни просто тупа гімнючка. А от продовження історії Рохіта - ото кайф.#ікотікаподивився
Два стволи (2013)З одного боку кіно має двох настільки харизматичних протагоністів та прикольну ідею, що йому хочеш все пробачити, а з іншого... ну ні.Мабуть, найбільш підбішує сюжетна броня героїв. Буквально декілька разів вони потрапляють у полон і до того нам вже показували, що в таких самих умовах другорядні персонажі гинули. Ти чекаєш, що героям доведеться неабияк викручуватися, щоб залишитися в живих, але ні, їх щоразу просто відпускають під надуманими причинами і це руйнує всю напругу. А усі їхні плани тримаються на тому, що в них просто принципово не попадають кулі і герої наче знають про це. Особливо у фіналі.Щоразу чекав, що вони вигадають щось розумне, а вони щоразу робили щось тупе, що чомусь спрацьовувалоІдея, що вони в двох під двома різними прикриттями прям от прикольна, але дуже швидко вони викриваються і далі вже не так цікаво. Те, що їх обох здали їхні начальства також не до кінця працює, бо оцей поворот з дівчиною поданий геть дивно.Та загалом враження непогані#ікотікаподивився
Ворог держави (1998)Цікаво, це такий жарт, що всіх айтішників грають комедіанти: Джек Блек, Сет Грін, Джейсон Лі. І саме айтішники роблять кумедні речі - дають пряму відеотрансляцію з супутника без затримки, роблять 3d моделювання відео з камер спостереження, щоб крутити об'єкт на комп'ютері як заманеться, покращують якість зображення під час зуму відео у 500 разів.Просто дивовижно, як відрізняється кіновиробництво 90-х від сьогоднішнішнього. Звернув увагу на момент, де один з персонажів біжить від переслідування та пробігає повз кухню, а там хтось намагається загасити рушником палаючу курку. Дрібничка, але як приклад, що усюди видно життя в кадрі, наче це реальні люди і локації. Зараз так вже не знімають.Цікавий політичний трилер на тему істерії "о ні, світ цифровізується, за нами всіма буде легко стежити, щоб контролювати". Якраз незадовго до 11 вересня, після якого американці в реальності і прийняли всі ті закони, якими залякували в цьому фільмі.Але фільм прикольний#ікотікаподивився
Смертельна битва. Легенди. Помста Скорпіона (2020)Схоже, у них була ідея зробити ремейк першого фільму, але тепер максимально криваво, бо фани скаржилися. Тож вони вирішили зробити головним героєм не Лю Кенга, а Скорпіона, бо не змогли вигадати сюжет краще, ніж про бійців, які прибувають на острів для участі у Мортал комбаті. Відчувається як той спін-офф про Тімона і Пумбу, де перший "Король лев" переоповідається з їхньої точки зору, виявляється, що вмі кланялялися біля скелі через пердіння і таке інше.Скорпіон інтегрований в сюжет досить умовно, вони не можуть повністю зосередити фокус на ньому, і не можуть нормально часу приділити тріо. В підсумку воно якось ні туди, ні сюди, бо турніру приділено десь дві бійки і ось вже фінал без правил.Над Джоні просто весь фільм знущаються, Соня стала ходячим стереотипом, як і Лю Кенг, чиєю передісторію пожертвували заради Скорпіона. Їм треба було робити щось одне, мені здається. Або ремейк про турнір, або повноцінний фільм про помсту Скорпіона.#ікотікаподивився
Смертельна битва: Спадщина (2013) - 2 сезонЧув, що другий сезон хоч і повернув актора Самсунга з першої екранізації, але сам по собі вже був не гуд. Отже вони змінили майже весь акторський склад. Постанова почала виглядати дорожчою і можу сказати, що це рішучий крок вперед, воно вже майже як кіно виглядає. Тепер стало різко криваво, але найголовніше - структурно це хаос.Вони намагаються робити вигляд, що тут тепер є сюжет, мовляв нарешті почався турнір. Але фактично це все той самий набір короткометрівок про персонажів. І замість того, щоб розвивати заявлених у першому сезоні персонажів, вони набрали нових і наново знайомлять.Наскільки я зрозумів, режисеру весь цей час обіцяли, що якщо серіал вистрілить, то вони зроблять таки його повнометрівку, вони намагались цього добитись з третім сезоном, у якого наче є офіційне підтвердження старту знімань у 2015-му. Але у 2016-му Джеймс Ван запустив розробку фільму і, схоже, "Ворнери" поклали на полицю третій сезон, так і не випустивши.#ікотікаподивився
Мортал Комбат: Завоювання (1998-1999)Приквел про Кун-Лао, про якого згадували у фільмі - це звучить прикольно. Але серіал починається із закінчення турніру, де Самсунг продуває, його відправляють в покарання в копальні, а він там прогулює тортури та булить катів. Тобто весь серіал декілька лиходіїв сидять по підвалах та по черзі відсилають когось, щоб ті вбили Кун-Лао. Це все. Інколи їм не вдається, бо заважають один одному.Чим зайнятий Кун-Лао? Нічим. Просто живе у містечку зі своїми друзями: Бладрейн та мужиком. Вони втрьох постійно ниють, відбиваються від лиходіїв і вислуховують моралізаторський стендап Рейдена.Звісно, тут є над чим угарати, та у підсумку воно нудно, бо всі троє головних героїв тягнуть максимум на другорядних. Попри те, що мені подобається оцей вайб "Ксени" глобальний сюжет починається серії на 16-й, після якої нарешті стає цікаво. Зате величезний акцент саме на бійках.А ще звернув увагу, що багато серій повторюють сюжети з мультсеріалу. Думали, ми не помітимо.#ікотікаподивився
Мортал Комбат: Захисники Землі (1996)Для людей у 96-му, мабуть, було дивно чути про деякі події другого фільму, не бачачи його. Типу що за брат Саб-Зіро і чому всі кажуть, що він допомагав Лу Кенгу? Глядачам тоді взагалі навряд чи вдавалося викупити, що тут відбувається. А глядачам, як я, які вже бачили другий фільм, дивно бачити нестикування. І я теж слабо викупаю, що тут відбувається. Ну і воскресіння персонажів навіть з першого фільму, ми тут не вітаємо.Дуже посередня робота. Персонажі погано прописані, екшн ніякий, сюжети надто простенькі, а сам сеттінг мало нагадує Мортал Комбат. Почався апокаліпсис і от якісь герої бігають, щось намагаються врятувати. Краще б вже робили про наступний турнір. Цікаво було тільки під кінець.Але періодично смішно, наприклад, як вони постійно Рейдена підколюють, що він нічого не робить. Та й розширили лор першого фільму, розповіли, наприклад, що Скорпіон був настільки поганцем, що його взяли лише у Пекло суворого режиму, а він там відмовився вмирати.#ікотікаподивився
Мортал Комбат 2: Винищення (1997)Як я і пам'ятав, це повний треш. Зміна більшості акторів - то зрада. Кіно дуже налягає на погані спецефекти - то дурість. Сценарій того ж рівня, а то і гірше. Але тепер не весело, бо в нас немає смішного Джоні Кейджа, і не круто, бо в нас немає нормальних боїв.Коротко сюжет: люди виграли турнір, але Імператор все одно напав на Землю всупереч правилам. Рейден пішов до вищих богів питати, якого біса вони не слідкують? Боги сказали, що лайно трапляється і позбавили Рейдена сил, щоб ото менше патякав. Імператор вирішив не вбивати команду героїв на початку фільму і впродовж постійно їх залишав у живих, щоб вкінці шкодувати. В кінці Імператор знову жульнічає, але тепер його карають. Виявляється, шо один з вищих богів зрадник і тільки тоді боги помічають зраду і відкочують усю війну назад. Сенсу в цьому нуль.Постійно герої кудись навіщось йдуть, зустрічають якихось персонажів, які потім одразу зникають. Повний гармидер тільки тепер ще й не весело, не душевно#ікотікаподивився