Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Додано 14 лип 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Кількість підписників: 5 826
Фото: 2,360
Відео: 274
Посилання: 510
Опис:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk

👥 Кількість підписників

5 826
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 923
Середній/День:: 4,720
Середній/Тиждень:: 2,751
ERR: 50.17%

📊 Кількість повідомлень на день

1.2
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 1.2

Історія змін назви

Ілля і його неправильні враження від фільмів 2025-11-04
IKOTIKA блог 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Служниця (2025)Щось багато чув, не знав нічого про що це, вирішив глянути і... якось слабувато. Концепція прикольна, але таке враження, що персонажі керуються волею сценариста, а не власною психологією.Зазвичай, коли дивишся такі штуки, то весь кайф в підтекстах: що люди кажуть, як вони це кажуть, що вони мають на увазі і чого вони не кажуть. Якщо починати розбирати сцени, то якраз цікаво слідкувати за оцими тонкощами і невидимими завуальованими дуелями. А тут просто намагаються намахати твої очікування несподіваністю нелогічної поведінки.Також купа деталей ні до чого не призвели і воно якось більше зосереджено на коханні-зітханні. Ну типу взагалі не зрозуміло щодо дівчинки. Чому на Східні Свині не подіяла вода? Або що не так з садівником? Але радий, що у Притули є робота. До цього його у "Фатальному меседжі" бачив, схоже, кар'єра у чувака складається гарна.Кінцівка просто маячня якась. Бо такий випадок точно відправлять до судмедексперта і він не підтвердить версію слідства.#ікотікаподивився
Еш проти зловісних мерців (2018) - 3 сезонНема питань, чому серіал скасували після третього сезону. Тут більше запитань, як вони, знімаючи оце, змогли протриматись три сезони, не привертаючи уваги санітарів.Тут воно вже відчувається абсолютно зайвим. Маленька пригода соціопата-покидька, що видає себе за Еша, в принципі скінчилась в кінці другого. А тут почалося - проблема знову зніфіга, сценарист навіть не запарювався це пояснити. Еш тепер обраний, тож все Пекло намагається заплямувати його репутацію, бо тільки він становить загрозу для демонів і тому демони вбивають усіх окрім нього. Персонажі вже займаються відвертою маячнею, ніяк не пов'язаною з вирішенням проблем. Є цілий культ Еша, який намагається йому допомогти, але після століть підготовки не готові буквально ні до чого. Один з персонажів отримує від сценариста дар в потрібну мить уміти усе, що буде потрібно сценаристу. І увесь цей трешак несеться аби нестися.Насправді, фінал виглядає як жарт у кінці та не потребує продовжень.#ікотікаподивився
Еш проти зловісних мерців (2015-2016) - 1 сезонНевже не можна було вигадати іншої зав'язки, окрім як знову виставити Еша покидьком, через тупість якого гине купа людей? Я так розумію, що 20 років пригод Еша в коміксах не враховувалися (як і частково фільми, це майже перезапуск), тож він 30 років просто був блазнюватим невдахою. Мило.Отже відродження франшизи відбулося у двох напрямках одночасно: поки на великому екрані ми, мабуть, мали лякатися від того, що гидко, тут ми, мабуть, маємо сміятися від того, що гидко. Складно.Якщо щиро, в плані сюжету більш-менш непогано, під кінець стає навіть цікаво. А от в плані гумору, то якось мляво. Я розумію, що не розумію треш-комедій, але якщо просто почати вести статистику кількості спроб пожартувати, то воно прям невтішно. Суцільні "тички", і немає нічого дійсно кумедного. Але відвертої крінжі, коли соромно дивитись, майже не було. Круто.А ще у демона, якого вони викликали, був один з найкреативніших візуалів, що я бачив. Більше б подібного.#ікотікаподивився
Пригоди діґімонів (1999-2000)Дуже важко продертись крізь перші декілька серій, де персонажі по 10 разів проговорюють як кого звуть і що саме відбувається на екрані. Зате далі серіал поступово еволюціонує у дещо прекрасне. Дуже захопливо. Ніколи не дивився Покемонів, зате цей серіал обожнював. Навіть згадав через яку серію у мене смажена картопля колись згоріла. Я тоді мав приготувати їсти та прибрати в хаті до приходу батьків, а розклад мультиків погано стикувався з цими планами.Я розумію, чому я тащився в дитинстві, це дійсно класне шоу, де поступово розгадують цікаву загадку, є шалена інтрига і дуже круті дизайни. На оці анімації еволюцій тупо заліпаєш. З мінусів можу виділити розтягування хронометражу сценами, де персонажі переоповідають що сталося, бо раптом глядачі пропустили попередній епізод. Спойлери в назвах серій, особливо, коли диктор на початку тягне інтригу, що станеться, а потім воно як знущання. Ну і лиходії, які роблять усе, щоб самим собі завадити - це прям біда.#ікотікаподивився
Ельф (2003)Не найкращий фільм Джона Фавро... це начебто класика, але я ніколи його не бачив. Було не так крінжово, як я очікував, але й добре не було.Дуже напружує історія з Сантою, який вирішив залишити дитину на Полюсі, виростити до 30 років, а коли той став соціально дисфункціональним, відправити його у Нью-Йорк. Ну так, щоб по хардкору. І він його навіть не підкинув, сказав йти пішки. З Полюса. В Нью-Йорк. Вчитель географії в цей момент вийшов з чату.Санта такий мудак, якщо тримати в голові, що це він, вважай, зламав життя головному герою, а потім навіть не провів базовий інструктаж. Гадаю, він сподівався, що той здохне дорогою...Фільм багато в чому працює, але між другим і третім актом наче відсутній важливий шматок. Буквально нічого не слугувало каталізатором, щоб його батько так різко змінився. Це просто сталося нізвідки. Так само романтична лінія тримається винятково на тому, що чомусь віриться, що Зої Дешанель могла б зацікавитись людиною з явним психічним розладом.#ікотікаподивився
Дракула (1992)Абсолютно вражаючий з точки зору образів та спецефектів. Стільки усього вигадливого, офігіти. В половині випадків викликало захоплення розуміння, скільки їм довелося танцювати з бубном, щоб зробити саме такий кадр, а в іншій половині я просто фігзна, як вони це робили, чорт забирай, на початку 90-х роківАле на оповідання автори підзабили. Сюжет подається рвано, ривками, з жодним персонажем не встановлюєш зв'язку, бо фільм намагається бути усім водночас. То у нас Дракула Ґері Олдмана головний герой, минає 10 хвилин і головним героєм стає персонаж Кіану Рівза. За 20 хвилин фільм забиває на Рівза і наступні півгодини головною героїнею стає персонажка Вайнони Райдер. Але фільм згадує, що у тієї немає особистості, тож вводить Ван Гелсінга Ентоні Гопкінса, поки намагається повернутися до Дракули і розвивати несподівану любовну лінію.Таке враження, що кожен окремий сегмент розповідався з точки зору того персонажа, де здавалося буде моторошніше. Але мб так в книзі було, не знаю#ікотікаподивився
Чародійка (2024) - частина 1Тож в 90-х чувак вирішив написати фанфік по "Країні Оз" чисто щоб зрубити грошенят. Ідея на той момент ще була більш-менш новаторською: а що як дитячу книжку подати як антиутопічну чорнуху, де злу чаклунку вважали злою через тиранічну пропаганду Чарівника країни Оз, а насправді вона була революціонеркою. Фанфік вийшов геть всратим, де була чорнуха заради чорнухи, але головне, що фанфік тільки удавав, що був по книзі, тоді як насправді по екранізації 1939-го. Де вони тестували нову на той момент технологію кольорового кіно, тож і Ельфаба стала зеленою, і Ґлінда в усьому рожевому, і навіть туфлі червоними. Але щодо останніх кіношники мали патент, тож у фанфіку довелося викручуватися.І ось по цьому фанфіку в 90-х вирішують поставити мюзикл, де сильно допрацьовують сюжет та прибирають усю чорнуху.А тепер кіношники роблять екранізацію мюзиклу вже чисто для дітей!!! Дітей, які здатні висидіти 3 години пісень. І... мені сподобався фільм. Круті дизайни окулярів.#ікотікаподивився
Футурама (1999) - 1 сезонНасправді навіть трохи здивований, наскільки серіал й досі добре тримається. Якщо порівнювати з сучасними серіалами для дорослих, то тут автори реально стараються. Це прям повноцінна комедія. Якщо персонажі відкривають рот чи щось роблять, то або для жарту, або щоб просунути сюжет, а не просто так. Вау.Шкода, внутрішню логіку не завжди зберігають заради жартів, але то й таке.А от чого я раніше не помічав, що тут не оригінальні історії. Кожна серія фактично пародія на щось. І дуже дивне відчуття, коли постійно дешифруєш, що саме перебрехав дубляж і крізь кривий переклад намагаєшся вхопити відсиланку.Так, дубляж від М1 душевний і ностальгійний, круто підібрані голоси, але зведення звуку якийсь реверберальний жах і переклад повне "сокіабле". Адаптація під українські реалії це крінжа, а назви брендів я фігзна нашо було перекладати. Я розумію, що жарти про Трампа і Фокс Ньюз тоді в Україні ще ніхто не викупав, але необов’язково всі телеканали називати М1.#ікотікаподивився
Те Різдво (2024)Щось я взагалі не вхопив прикола, чому у фільма такі високі оцінки. Якийсь гармидер і по структурі, і по жартах, і по тональності. Дуже насмішило, що Санта, який на постері, присутній у фільмі буквально на 2 хвилини, чисто щоб зламати будь яку логіку і зникнути. Кайфово їм жити у світі, де твоя дитина може прокинутися, а біля будинку припаркований повноцінний скутер, який подарували дитині магічні істоти. Щедро.А коли пацану заявили, що мовляв він почувається непотрібним, ну то й пішов нафіг, краще б він про батьків подумав, я аж офігів. Якого біса відбувається у вашому мультику?Найкрінжовіше - це поведінка батьків, особливо в кінці, коли в них пропала дитина і вони відправили інших дітей її рятувати, поки самі, як завжди, нічого не робили. Якщо план був намагатися загубити усіх дітей, то ок.Але закінчується все гіпотетичною поїдкою до лікарні усього міста, тому я розумію, чому вони казали, що це було останнє Різдво маякаря з його мамою. Є у мене підозра...#ікотікаподивився
Відьмак (2001)Вони прибрали комп'ютерні яблука в саду чарівника. Чи не встигли їх домалювати до кінорелізу?🤔Якщо коротко, то воно не працює. Я думав, шо це робилося по стандартній схемі, де знімається фільм і одразу продумуються додаткові сцени, щоб можна було пізніше намонтувати у серіал з додатковими сюжетними лініями, щоб додатково заробити на телепоказах з якомога більшою кількістю рекламних пауз. Але ні, тут вони зняли саме серіал, прийшли до монтажера і попросили його нарізати 13 годин у 2, щоб вийшла якась послідовна історія, яку можна було б прокатити у кіно перш ніж пускати на телек. І монтажер не зміг, бо це неможливо. Тобто перші дві серії нам показують нарізкою під музику під час титрів, що викликає відчуття, що фільм сиквел чогось неіснуючого. Потім 15-хвилинна версія серії про право несподіванки, яка погано працювала і у серіалі, а тут тим паче. Потім несподівано серія про дракона, замість серії, де Ґеральт усвідомлює, що кодексу не існує. Але обираючи між нудною серією і можливістю показати Йєніфер, я мабуть розумію монтажера і не тримаю на нього зла.Далі Ґеральт відмовляється від дитяти несподіванки, але у такій кострубатій нарізці нічого до цього не вело, просто нізвідки. А далі скорочена версія останніх чотирьох серій, де сюжет з другою зустрічу з Білосніжкою немає сенсу, бо ми її до того не бачили. Де драма навколо храму працює тільки на половину, бо ми його до того не бачили. І фінальний бій, який не працює, бо у нас немає встановленого антагонізму з головним мерзотником, та немає душевних переживань Ґеральта, тож сюжет тримається на чесному слові.Гіпотетично, цей сюжет можна було б зняти як фільм, якби воно було сплановано як фільм від початку. Якби вони знімали додаткові сцени для фільму, де той самий сюжет спрощується під коротший формат, або додавали діалогів з флешбеками. Але ні. Тут 3.8 балів на IMdb і вони заслужені.#ікотікаподивився