Джерело
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Зоряні війни: Кістяк команди (2024) - 1 сезонВсе дуже погано. Не розум...
4 690 Охват/переглядів
2025-10-09 07:47
Повідомлення №3393
Зоряні війни: Кістяк команди (2024) - 1 сезонВсе дуже погано. Не розумію, чому я чув схвальні відгуки.Так, це банальний дитячий фільм про дітей і пірата, але творці бачили в своєму житті нормальні дитячі фільми? Чому тут так всрато? Джуд Лоу з усіма своїми акторськими нагародами грає як наче в нього задача викликати сміх на дитячому святі. Зазвичай оця роль пірата з золотим серцем у людей виходить добре, Джоні Депп свого часу перетворив свою на культову, а Лоу наче й не старається. Те, як це подано не дозволяє сприймати його неоднозначно, як би він у діалогах не переконував нас, що ми маємо. Характери дітей закінчуються однією характеристикою і на тому все: хитра, розумна, наївний, і тупий настільки, що буквально кожна його репліка та дія викликали закочування очей й тотальний дискофорт з бажанням бахнути цю дитину по голові. І це писав Джон Вотс, який після Людина-павука, пішов псувати інші франшизи.Сюжетні арки теж недописані. Це все тааааак тупо. По суті весь підсюжет з батьками, на який ми витратили купу часу на фінал не вплинув. Те, що одна дівчинка виявилась особою жіночої статі з деякими обмеженими фізичними можливостями, буквально ніяк не зіграло у сюжеті, так це була одна емоційна сцена, яка додавала лору, але вона не впливала ні на що у серіалі. Або те що вони знищили частину корабля на звалищі. От вони подавали це як драму, довго вагались, а потім виявилось, що вони нічим не пожертвували і усе ок. Ну і сам фінал, який висновок? Тупий пацан захотів пригод на свою гепу і привіз у своє місто піратів, які почали поводитись як рашкенці? Всіх вбивати, все руйнувати, все грабувати. І це уся ваша історія? Кайф.Ще я звернув увагу, що кожна серія робить головним героєм когось одного з персонажів і усі інші в цій серії одразу стають набагато більш спрощеними. От за це дякую. Бо якби тупий пацан був головним героєм усі серії та дратував без перестану, я б не витримав.З плюсів, мені сподобались нові елементи лору. Що рандомний чувак може володіти силою і не бути не ситхом, ні джедаєм. Сподобалась та сцена, де особа жіночої статі з деякими обмеженими фізичними можливостями розповідає про наслідки аварії, бо від цієї сцени віяло чимось справжнім. Сподобалось, що нарешті дроїди в Зоряних війнах поводились як роботи, а не як найпрописаніші персонажі в порівнянні з людьми. В принципі, усе.#ікотікаподивився