Джерело
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Останнім часом дедалі частіше чую про відкочування українців назад до ...
3 900 Охват/переглядів
2025-10-14 16:01
Повідомлення №3394
Останнім часом дедалі частіше чую про відкочування українців назад до "русского міра". Що в українського ютубу тотально просіли перегляди, що в суспільстві перестає бути стидливим дивитись і слухати росіянців і наче оце "какая разніца?" знову набирає силу. Молодь вважає, що це "протєст", якщо вони будуть розмовляти російською. І я розумію, що це все лише та сама можливість для росіян після закінчення війни намагатися знову сюди лізти через політику і культуру. Перепрошивати людей, щоб у них від українського залишився тільки паспорт. Росіяни продовжуватимуть сюди лізти, щоби доруйнувати недоруйноване, бо така вже в них прошивка.А якщо вже зараз повертається толерування до росіянців, то не складно уявити, що на нас чекає після війни.Для мене дивно, як люди можуть на четвертий рік повномасштабного вторгнення вживати росіянський продукт, не усвідомлюючи, шо росіянський інфопростір просякнутий ворожими до нас наративами. Якої б людина не була позиції, якої б не була думки, розумна вона чи не розумна, поки вона вживає росіянське і живе в росіянських контекстах вона всотує пропаганду, яка диктує росіянам знищити Україну. Це завжди і смішно, і страшно, коли людина вважає себе найрозумнішою і потім просто відтворює ворожі тейки, навіть не помічаючи.Тут дуже цікаве відео на тему росіянців і що винуватий не тільки путін. В суспільстві немає запиту на зміни, саме це найголовніше. У рашці в 90-ті найбільш популярний запит був на ще одного сталіна. І вони його отримали, ще одного сталіна, який так само розв'язує війни. Який вкладає гроші в міжнародний імідж, щоби всім довести свою велич, і водночас не може забезпечити прийнятні умови проживання більшій частині населення. Бо народ так хоче.Це те саме, як українці, які наче й проти корумпованої влади і цих зажравшихся утирків у кормушки, однак щиро зізнається, що щойно з'явиться нагода, буде робити так само. І тому Дніпро зараз постійно обстрілюють кабами, поки люди там слухають російську музику, згадують, як добре було в часи сталіна і мер висаджує квіти замість укріплення фронту. В цьому плані я останнім часом тотально розчарований в людях і не маю бажання взагалі з кимось спілкуватися. Коли бачу, що воювати доводиться всупереч, а не завдяки. Коли у владі й досі половина зрадників, які просто ставлять палки в колеса. Коли серед населення купа ідіотів, які противляться тому, щоб їм рятували життя. Як то кажуть не так страшні росіянські ґниди, як українські воші. Коротше, раджу глянути відос, що щось зміниться в рашці і вони припинять намагатися нас знищити тільки за двох сценаріїв. Або якщо українці в'їдуть у москву на танках, або якщо росіянці змінять режим. Щодо першого сценарію інший світ продовжуватиме усіляко пручатися та заважати, щодо другого - росіянці не хочуть нічого змінювати, тож ця війна ще надовго.https://youtu.be/sHhRMUEDpuM?si=2J5qHJB43cZepl4N