Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КриптоБро
Añadido 14 jul. 2024

КриптоБро

@temkicryptobro
Número de suscriptores: 2 749
Fotos: 596
Videos: 17
Enlaces: 832
Descripción:
Твій Бро в світі Крипти! YouTube: https://www.youtube.com/@CryptoBro7 Власник каналу: @dima_cryptobro

👥 Número de suscriptores

2 749
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: -12
Promedio/Mes:: -52

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 216
Promedio/Día:: 1,200
Promedio/Tiempo:: 1,340
ERR: 44.23%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

КриптоБро 2024-08-14
Тємки КриптоБро 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,810 26-02-21 14:10
Як там BB SCHOOL? 📗Майже не пишу про це в канал, але вже виповнилось 6 місяців як ми воркаємо разом. Тому нехай буде такий пост 🎂Історія наступна: лютий 2025 року, ми закритою групою трішки заробили на промо $PLUME, на той момент це був дуже класний прибуток 📹 Потім на стріму вирішив зробити щось своє і обговорили ідею: ^школи промок, все просто ділимся інфою, навчання для новачків і заробляємо на промкахВирішили воркати далі закрито пів року, все ж таки у вересні я рішився на відкриття і й тоді так склалось вийшов рекордний місяць промок і для мене й для багатьох абузерів також. Ось пост - тик +12945,5💵 і в школу зайшло 50 людей з цього я отримав також гарний прибуток, але найголовніше людей з якими і надалі працюємо Від тоді доступ я не відкривав. Якийсь моральний барʼєр через ситуацію в країні та власні переконання, що багато людей = інфоциганщина, хочеться зберігати те що приносить результат людям, які обрали і довіряють тобі Так ось, некст місяць вийшов також хороший, але ми почали додавати фліпи бо були веденні фейси і робота стала під питанням. Додав пару гілок та стрімів на тему фліпів, щоб всі розуміли чим ми займаємся 🤓 Весело на зідзвонах, в цілому розбираємо якісь успішні акаунти, кейси, історії щоб розуміти як рухатися далі, допомагаємо новачкамПотім промка найт, я загнав не так багато аків, але в бб школі на свої депо - люди робили по 10-20-25+ аків, ну й хтось з депо 2к-5к, зробив 2х за 1 промку. Класні такі історії, але вони не кожен день. А мене вийшло +5577💵Є і мінуси, ось недавно esp на окх буст нас помучав, але це частина роботи і реальність. В мене по ньому -700 вийшло, не критично, але не приємно тому що стараюсь в лудку не заходити і таке рідко 💸 З недавніх робили мідл промки, як сент 65$/ак та інші, не 300 на ак, але з бонусами норм й виходить гарний прибуток без великого ризику і напрягуВчора знайшов інфо в корейському пабліку про бонус 10$ на старі аки й кинув на 52 хвилині раніше ніж канали, сподіваюсь що з цього щось таке вийде забрати Зараз буду й надалі обирати промки та знайомі фліпи > лудка, хоч і немає зараз промок як раніше, але і конкуренція також немає в цій справі, тому рухаємся потрошки, але стабільно та впевнено Така історія, дякую усім хто дочитав. Всім миру, а я завтра на мітап в ІФ 🏆
👁 1,350 26-02-13 14:24
Результати промки ELON 💸 5/6, +175💵Перевірити нагороди -> https://www.bybit.com/en/task-center/my_rewards💬 хороша промка, місця були майже до кінця. За 1 день до завершення закінчлись. прохідкою задоволенийFOMO: тільки, що взяв тільки 1 ак на фліп коли дали спредавтоклейму не мав, тепер закинув аки в стейкінги на 3 дня + фармлю реварди з бонусівТоп акція від долфінів на День Закоханих 💓Цього разу до Дня святого Валентина Любов вимірюється не валентинками, а місяцями підписки!😄🐬 Dolphin {anty} запустив акцію, де антик реально відповідає взаємністю:купуєш підписку-і отримуєш в 2 рази більше часу.Як це виглядає:💌 купив 1 місяць → отримав ще 1 в подарунок 💌 купив 2 місяці → ще 2 бонусом💌 і так далі, до 11 місяців!Акція для нових користувачів і тих, хто не продовжував тариф більше 3 місяцівСтарт- від тарифу BaseБонуси нараховуються на той же тариф, який купуєш.Для участі пишіть кодове слово LOVE2026 в @dolphin_salesСеред усіх учасників буде розіграш приємних бонусів 🎁📅 Терміни акції: 12-20 лютогоРеально один з найбільш практичних Valentine's gifts в цьому році 💜 ➡️ Юзаю Proxy-Seller - промокод cryptobro (39% знижки по посиланню) ➡️ Партнерське посилання на біржу ByBit (бонус +10-20$ до нагороди)
👁 415 26-02-01 16:46
Для чого ми працюємо? 🖥Сьогодні зловив себе на думці, що ми, криптани, майже постійно в русі й завжди працюємо: кожного дня, у будь-який час. Давайте розберемо цю тему і чому вічний ворк - це не так добре, як здається😁>😤>😒>💀Пишу цей пост у неділю - це день, коли традиційно люди відпочиваютьЧому? Тому що сам зловив фомо, що вирішив відпочивати і не слідкувати за ринком: ”а як я можу просто відпочивати, сидіти, коли там хлопці працюють, пишуть що заливається в спреди, а я пропускаю все.. чому я такий лінивий В двох словах - відчуття провини за себе, що я сьогодні вирішив просто відпочиватиІ я знаю, що це відчуття не тільки в мене тому що сучасна інтернет-культура транслює тільки 1 повідомлення: «Працюй, працюй і ще раз працюй. Будь продуктивним.Чого ти лінивий і гортаєш рілси?Заходь у мій TG там темки. Працюй!Ти просираєш життя, подивись на наші прибутки, подивись на цю тачку, на мій успіх. 24/7 за компом»У якийсь момент доходить до того, що людина починає відчувати провину, коли не працює й не “розвивається”Масла у вогонь підливають і традиційні «успішний успіх»-акаунти в соцмережах, де здається, що всі вже реалізували потенціал, досягли максимуму й живуть своє найкраще життя… Усі крім тебе 5 фактів , чому вічно працювати не такий і смарт:1️⃣ Коли ти постійно працюєш, мозок просто втомлюється і починає тупити і це не лінь, це називається перевантаження.2️⃣ Без відпочинку тіло живе в режимі стресу, і ти швидше дратуєшся, злишся та гірше думаєш3️⃣ Якщо так жити довго, пропадає мотивація і радість навіть від результатів, які раніше тішили4️⃣ Хронічна напруга поступово веде до вигорання коли сил немає, а бажання щось робити нуль5️⃣ А в кінці можна дійти до стану, коли зовні все нормально, але всередині пусто й нічого не відчувається Хотів зробити пост який не давить на фомо, їх вистачає, а який говорить що якщо ви відчуваєте щось подібне, то це нормальноНе забувайте що всі ми люди, а не роботи і нам потрібно відпочивати, цінувати те що ми маємо щоб не доводите себе до моменту, коли ви скажете, що не відчуваєте нічого до життя, граючи в гонку порівняння, в якій неможливо перемогти ✍️
👁 1,140 26-01-16 13:26
Він погодився, Стріму з Снупі бути! Зізвон про промки, абуз, втрата 40к на фючерсах і на чому розкачати банк в 2026 🔥 Всім Сап Банда! Дякую за ваші реакції на останній пост. давно не бачив такої активності 🏆 📹 Домовилися, що в Суботу в 17:00 проведемо стрім-зізвон, де Снупі розкаже нам про:1️⃣ Як він розкачав банк 40к, втратив все і попав в кредити 8к2️⃣ Як він вийшов з кредитів та відновив банк, що для цього робив3️⃣ Найкращі кейси і найбільші втрати4️⃣ Як заробляти на промках і абузі? 5️⃣ З чого починати якщо ти лоубанк6️⃣ Топ 5 правил, які варто дотримуватися в крипті щоб не слити банк 7️⃣ Історія заробітку на мекс фліпах біткоїна та чи актуально це зараз?8️⃣ Відповіді на ваші запитання🗓Дата: 17.01.2026 (Субота)Час: 17:00 Додатково Снупіч запропонував зробити розіграш за найкращі питання! Розіграємо 100💵, 10 переможців по 10 бачів і топ подарунок - це мерч байбіт в якому у вас майже не буде міток на акаунтах⌨️ 🤝 Для того щоб отримати приз -> підписка на мій канал - тик, його канал - тик та ваше питання в коментах 👇
👁 1,340 26-01-14 11:44
Як слити банк 40 тисяч в 20 років, піти в кредит 8к і повернутися в крипту?Всім Сап Банда! В чаті побачив хлопця який розповів дуже печальну, але повчальну історію У 20 років він спочатку виніс на крипті, а потім так само швидко злив все на ф’ючерсах і навіть заліз в борги. З цікавого що я навіть слідкував за ним і думав, що це все приколи про борги і тд, але сьогодні поговорили в лс і я був в шоці Для чого цей пост?Багато людей можуть воркати спокійно промки, абузити біржі, розкачувати свій банк, а потім зіштовхнутися з фючами. Думаєте та ні, це не про мене, але якщо ти ворк в крипті, хочеш не хочеш - ти проходиш через подібне. Це називається лудка, фомо і тдМораль історії проста:краще стабільні ворк/промки і контроль ризиків, ніж ф’ючерси з надією на диво.Але ось цей хлопець зміг повернутися і це велика рідкість. Було цікаво як він зміг відновити банк і далі воркати в крипті. В мене лице відпало після такого повідомлення: "Так, виходить що дійшов до цифри в 40к, а потім обнулився і не міг це прийняти, набрав кредитів на 8к, щоб швидше розкачатись назад. Багато висновків зроблено, зараз згадую це все і сам не можу усвідомити, що було. Зате є тепер історія, яку можна розповідати внукам))" Для протоколу, у всій цій історії *валюта замбійське тенге, а не $ ви зрозуміли 😉 Думаю витягнути Снупі на стрім, щоб він розповів взагалі про всю цю історію і як відновив банк. Якщо ви також за, то тисніть на -> 🏆
👁 1,280 25-12-17 08:59
Як отримати посилання для повторної верифікації обличчя на Bybit? Всім Сап Банда! Якщо на вашому акаунті просять фейс щоб заклеймити нагороду, то ми маємо пройти реверіф, а для цього потрібно дати дропу, куму чи сусіду посилання на верифікацію, щоб він успішно виконав перевірку лиця і ось як це зробити 👇 🛠 Покрокова інструкція:1️⃣ Відкрийте розділ “Rewards” і натисніть на клавіатурі F12, щоб запустити консоль розробника.2️⃣ Натисніть “Claim” на потрібній нагороді, потім оберіть “Facial Verification”3️⃣ Сайт запросить доступ до камери — натисніть «Заборонити»4️⃣ У вкладці “Network” введіть у пошук: https://hk-production-cdn.zoloz.net/5️⃣ Перейдіть на “index.html” і скопіюйте посилання6️⃣ Передайте його виконавцю для проходження перевірки7️⃣ Після успішної перевірки натисніть “Got it” і через 5-10 секунд Bybit дозволить вам заклеймити нагородуБільше корисних постів про промки -тикПартнерське посилання - тик (бонус +10$ до нагороди)Якось так, на рахунок промки і вічних питань чи є місця? Ніхто точно не скаже, але я думаю що є. По мітках +-, не так погано як могло би бути. В цілому ворк 🏆
👁 1,200 25-12-01 16:03
Підсумки за місяць з половинкою 😁 💵Всім Сап Банда! Трішки розпишу на чому вдалось або можна було заробити з того що ми робили в бб школі 🔼 Прибутки:Шорт XAN +384,75💵Сейл YB +114💵Шорт ENSO +148,56💵Шорт CAKE +132💵Шорт NUMI +101,7💵Шорт TURTLE + 117💵Шорт 42 +111,76💵Шорт ENSO 2.0 +118💵Шорт RECALL +500💵Дроп TRUST +156💵Шорт COMMON +72💵Арбітраж ALLO +51💵Лаунчпул CC +74,8💵Шорт litkey +120💵Сейл MONAD +347💵Лонг BEAT +52💵Промка RLUSD +34$ (мало бути більше, але окей💵)Промка СС +100💵Cейл MMT +77💵Шорт AIO (сам не залітав) вийшло 12% руху від коллуПромка PIEVERVE +437💵Шорт PIEVERVE +1074,77💵Ще було багато пре-тге сейлів бінанс або дропів до 70💵. Разом десь під 600💵 (може більше, лінь рахувати)🔽 Мінуси:KITE -163 (лістинг, але перед цим був +120 на цьому токені ASTER (бу)MERL шорт під 4х альфу -5$MET (в мене +100 через добор), але багато хто закрив в буА також ввели гілку з ресерчами, щоб опрацьовувати лістинги та фліпи, провели стрім про торгівлю, стрім-гайд про фліпи, нові гайди та додаткові уроки на приклад про позику, ввели гілку вижимки для зручності та адвент-календар. + в розроблці купа класних фішок по промках, альфі і персональний сайт з адвент календарем В цілому ці 1.5 місяця не були простими для крипти і для абузерів, але ми стараємся не сидіти на місці і наче вийшло ще заробити дуже хорошому суму, а зараз ринок оживляється й думаю можна чекати виходи нових проектів = нових промок, альфа дропів та сейлів 🏆Дякую усім хто з нами, більше профіту, менше міток та ректів. Крокуємо далі, обійняв ББ ШКОЛА 🤝
👁 1,110 25-11-18 15:48
Мастворк сейл $MON💰Всім Сап Банда! Топ-1 США біржа запускає свою платформу для ICO, і першим сейлом на даній платформі стане Monad Деталі:Платформа: Coinbase Token Sales;Ціна: $0.025;Збирають: $187,5M;Виділено: 7.5% (від Total Supply);FDV: $2.5B.Min/Max bid: $100 - $100K.Сейл у форматі Filling up from the bottom Це формат, в якому виграє той, в кого більше акаунтів. Тобто краще нести з багато аків, ніж з одного 100кОбсяг токенів?Загальний початковий supply: 100 000 000 000 MONНа публічний сейл виділено: 7 500 000 000 MON (7.5%)Дедлайни:З 17 листопада 2025 - 16:00 за Києвом, по 23 листопада 2025 - 04:00 за Києвом (24 листопада вже TGE)🗣 маркет вже торгується в х2. На дроп виділили 3.3%, в той час коли на сейл 7.5% - це жирно Лінки:Стаття: посиланняПре-маркет: посилання2 варіанта 1 варіант Недостатній subscribe Якщо токени з сейлу залишаться, то їх направлять в екосистему.2 варіант Oversubscribe В даному випадку заповнення заявок буде відбуватися від менших до більших за аналогією з Coinlist (filling up from the bottom)🔎 Лайфхаки:- краще робити з рідного ip при можливості- країна ip має відповідати країні кус- підтвердження про адрес, підходить виписки: моно (1міс), ощад (1міс), приват(6міс)- я буду заводити гроші не з бірж як бінанс, а з окх валлет для більшої безпеки - краще заводити перед заносом малу суму і перевіряти вивід - щоб пройшло смс треба eu номер, закину сервіс в коменти 📞 По номеру телефону, якщо ви купили смс, то краще в налаштуваннях забирати його і ставити 2фа (для цього вас заставлять ще раз пройти кус) Скільки закидати на акаунт?Я буду дивитись ближче до кінця, зараз важко сказати скільки заносити найкращеБуду робити 5 акаунтів на ручних дропів Однозначно пробуйте, робіть та не пропускайте Банда! 🏆
👁 1,100 25-11-09 11:27
Закриваю канал? І чим я зараз займаюсь Щось давно я не писав пости. Багато що змінилось за цей час, ринок з ейфорії встиг пережити падіння. Промки та дропи альфи по 100$ було майже щоденно, а зараз це рідкість 1️⃣ФліпиОпрацювання Патернів/ЛістингівВідкрив нову вітку у бб школі -> ЛістингиМинулий місяць було багато проектів на яких можна було заробити. Тому кидаю ресерчі і стараємся фліпати з хлопцями 2️⃣Binance AlphaПродовжую крутити ферму з 5 аків, бувають мінуси на прокрутах, але пре тге в минулому місяці по 100+ та 2Z дроп на початку минулого місяця з якого забрав 500💵 чистими скрасили картину 3️⃣ Сейли/пулиЗминулого місяця вийшло витягнути десь пару соток пасивно з бінанс пулів, бб пулів і лаунчпулів та OKXПо сейлах ммт побрив, закидував у бінанс сейли і очікую сейл від бб альфи, не просто ж так її запустили 4️⃣ Промки Зараз $CC 75$ на ак, таке робимо. Є інші з фікс нагородами в юсдтВ цілому тут можна забирати навіть зараз, конкуренції зараз майже нуль 👨‍💻 по бб школі це комʼюніті + навчання, яке відкрилось 2 місяці тому майже, то проводили зідзвони про торгівлю і як на цьому заробляти, робив стрім гайд про фліпи де розбирав цю тему від а до я. Одним словом адаптуємся і вчимось та заробляємо Чи закриваю каналНі, авжеж ні. Просто більше контенту та ідей даю зараз в інше місце, а на канали не постив темки через брак часу. Буду виправлятись і як мінімум розповідати що і як на чому вдається заробляти🍁 Осіння хандра також бʼє, ця погода та похмурий настрій коли хочеться дивитись тільки серіали та їсти чіпси. Не знаю як у вас, але на мене це впливаєКрч пост зробив для тих кому цікаво що в мене зараз відбувається. Обіймаю банда 🫂🤝п.с а тут тепер будуть пости що зараз воркаю і лайф контент
👁 1,210 25-10-24 10:12
Не можу не написати про сейл MegaETH на Sonar 💎 Всім Сап Банда! Одні й сейли зараз годують 🎩MegaETH – новий проєкт, який називають «Ethereum у реальному часі».Він обіцяє робити транзакції миттєвими (менше ніж 100 мс) і обробляти десятки тисяч TPS, залишаючись повністю сумісним з EVM.Отримали 107 млн$ інвестицій з сейлу та від Dragonfly, Robot Ventures, Big Brain Holdings, Віталіка Бутеріна та інших.Все як завжди "технології", але проект цікавий іншим 👇 В цього проекта є премаркет, де $MEGA торгується по 4.5-5х від ціни сейлу. 📩 Деталі сейлу: до 27 жовтня – реєстрація та проходження KYC.27 жовтня 16:00 – 30 жовтня 16:00 – подача заявок на сейл, потрібно буде внести USDT.30 жовтня – 5 листопада – розрахунок алокації.5–19 листопада – можна забрати рефанд, якщо алокацію не затвердили.19–21 листопада – розрахунок фінальної алокації, сюди можуть потрапити й ті, хто не отримав її раніше.📝Що по цифрам:• Розмір депозиту: від 2650$ до 186282$• Ціна за токен: 0,099$• Збір: 50 млн$• Розлок: 100% на TGE• Лістинг: орієнтовно у січніСейл проходитиме у форматі англійського аукціону з максимальною ціною 0,099$. Далі відбудеться відбір учасників для розподілу алокацій.Під час відбору враховуються:• ваші соцмережі та пости про MegaETH;• активність гаманця, зокрема у MegaETH;• наявність NFT, які дають пріоритетний доступ до сейлу.🗣 Це не буде як білдпад де перепідписка та всі елігбл користувачі можуть зайти, але спробувати занести варто 👨‍💻 Гайд як занести1️⃣Переходимо на сторінку сейлу, натискаємо Profile і підключаємо гаманець.2️⃣Далі обираємо Connect Sonar – система перенаправить вас на створення акаунта в Sonar.3️⃣Якщо акаунт уже є – просто підключаєте.4️⃣Якщо ні – створити його можна лише з документами, що підтверджують проживання в ЄС (виписка з банку або комунальна квитанція).Якщо таких документів немає, можна зробити так:• зареєструвати акаунт на Paysend.com (краще через застосунок);• вказати свої дані й будь-яку адресу в ЄС (підтвердження не вимагають);• згенерувати виписку за 3 місяці англійською (застосунок Paysend теж має бути англійською);• у Sonar вибрати країну проживання в Європі, завантажити свої документи та виписку з Paysend.🔴 Підключаємо соцмережі у профілі на https://token.megaeth.com/🔴 Після початку сейлу 27 жовтня о 16:00 вносимо кошти на https://app.echo.xyz/sonar та вказуємо ціну покупки 0,099$🔴 Отримуємо рефаунд і очікуємо лістинг