Fuente
КриптоБро | Як слити банк 40 тисяч в 20 років, піти в кредит 8к і повернутися в кр...
1 340 Vistas/Alcance
2026-01-14 11:44
Mensaje №2117
Як слити банк 40 тисяч в 20 років, піти в кредит 8к і повернутися в крипту?Всім Сап Банда! В чаті побачив хлопця який розповів дуже печальну, але повчальну історію У 20 років він спочатку виніс на крипті, а потім так само швидко злив все на ф’ючерсах і навіть заліз в борги. З цікавого що я навіть слідкував за ним і думав, що це все приколи про борги і тд, але сьогодні поговорили в лс і я був в шоці
Для чого цей пост?Багато людей можуть воркати спокійно промки, абузити біржі, розкачувати свій банк, а потім зіштовхнутися з фючами. Думаєте та ні, це не про мене, але якщо ти ворк в крипті, хочеш не хочеш - ти проходиш через подібне. Це називається лудка, фомо і тдМораль історії проста:краще стабільні ворк/промки і контроль ризиків, ніж ф’ючерси з надією на диво.Але ось цей хлопець зміг повернутися і це велика рідкість. Було цікаво як він зміг відновити банк і далі воркати в крипті. В мене лице відпало після такого повідомлення: "Так, виходить що дійшов до цифри в 40к, а потім обнулився і не міг це прийняти, набрав кредитів на 8к, щоб швидше розкачатись назад. Багато висновків зроблено, зараз згадую це все і сам не можу усвідомити, що було. Зате є тепер історія, яку можна розповідати внукам))"
Для протоколу, у всій цій історії *валюта замбійське тенге, а не $ ви зрозуміли 😉 Думаю витягнути Снупі на стрім, щоб він розповів взагалі про всю цю історію і як відновив банк. Якщо ви також за, то тисніть на -> 🏆