Fuente
КриптоБро | Закриваю канал? І чим я зараз займаюсь Щось давно я не писав пости. Ба...
1 100 Vistas/Alcance
2025-11-09 11:27
Mensaje №2081
Закриваю канал? І чим я зараз займаюсь Щось давно я не писав пости. Багато що змінилось за цей час, ринок з ейфорії встиг пережити падіння. Промки та дропи альфи по 100$ було майже щоденно, а зараз це рідкість 1️⃣ФліпиОпрацювання Патернів/ЛістингівВідкрив нову вітку у бб школі -> ЛістингиМинулий місяць було багато проектів на яких можна було заробити. Тому кидаю ресерчі і стараємся фліпати з хлопцями 2️⃣Binance AlphaПродовжую крутити ферму з 5 аків, бувають мінуси на прокрутах, але пре тге в минулому місяці по 100+ та 2Z дроп на початку минулого місяця з якого забрав 500💵 чистими скрасили картину 3️⃣ Сейли/пулиЗминулого місяця вийшло витягнути десь пару соток пасивно з бінанс пулів, бб пулів і лаунчпулів та OKXПо сейлах ммт побрив, закидував у бінанс сейли і очікую сейл від бб альфи, не просто ж так її запустили 4️⃣ Промки Зараз $CC 75$ на ак, таке робимо. Є інші з фікс нагородами в юсдтВ цілому тут можна забирати навіть зараз, конкуренції зараз майже нуль
👨💻 по бб школі це комʼюніті + навчання, яке відкрилось 2 місяці тому майже, то проводили зідзвони про торгівлю і як на цьому заробляти, робив стрім гайд про фліпи де розбирав цю тему від а до я. Одним словом адаптуємся і вчимось та заробляємо Чи закриваю канал❓Ні, авжеж ні. Просто більше контенту та ідей даю зараз в інше місце, а на канали не постив темки через брак часу. Буду виправлятись і як мінімум розповідати що і як на чому вдається заробляти🍁 Осіння хандра також бʼє, ця погода та похмурий настрій коли хочеться дивитись тільки серіали та їсти чіпси. Не знаю як у вас, але на мене це впливаєКрч пост зробив для тих кому цікаво що в мене зараз відбувається. Обіймаю банда 🫂🤝п.с а тут тепер будуть пости що зараз воркаю і лайф контент