Fuente
КриптоБро | Мастворк сейл $MON💰Всім Сап Банда! Топ-1 США біржа запускає свою платф...
1 110 Vistas/Alcance
2025-11-18 15:48
Mensaje №2088
Мастворк сейл $MON💰Всім Сап Банда! Топ-1 США біржа запускає свою платформу для ICO, і першим сейлом на даній платформі стане Monad Деталі:Платформа: Coinbase Token Sales;Ціна: $0.025;Збирають: $187,5M;Виділено: 7.5% (від Total Supply);FDV: $2.5B.Min/Max bid: $100 - $100K.Сейл у форматі Filling up from the bottom Це формат, в якому виграє той, в кого більше акаунтів. Тобто краще нести з багато аків, ніж з одного 100кОбсяг токенів?Загальний початковий supply: 100 000 000 000 MONНа публічний сейл виділено: 7 500 000 000 MON (7.5%)Дедлайни:З 17 листопада 2025 - 16:00 за Києвом, по 23 листопада 2025 - 04:00 за Києвом (24 листопада вже TGE)🗣 маркет вже торгується в х2. На дроп виділили 3.3%, в той час коли на сейл 7.5% - це жирно Лінки:Стаття: посиланняПре-маркет: посилання2 варіанта 1 варіант Недостатній subscribe Якщо токени з сейлу залишаться, то їх направлять в екосистему.2 варіант Oversubscribe В даному випадку заповнення заявок буде відбуватися від менших до більших за аналогією з Coinlist (filling up from the bottom)🔎 Лайфхаки:- краще робити з рідного ip при можливості- країна ip має відповідати країні кус- підтвердження про адрес, підходить виписки: моно (1міс), ощад (1міс), приват(6міс)- я буду заводити гроші не з бірж як бінанс, а з окх валлет для більшої безпеки - краще заводити перед заносом малу суму і перевіряти вивід - щоб пройшло смс треба eu номер, закину сервіс в коменти 📞 По номеру телефону, якщо ви купили смс, то краще в налаштуваннях забирати його і ставити 2фа (для цього вас заставлять ще раз пройти кус) Скільки закидати на акаунт?Я буду дивитись ближче до кінця, зараз важко сказати скільки заносити найкращеБуду робити 5 акаунтів на ручних дропів Однозначно пробуйте, робіть та не пропускайте Банда! 🏆