👁 634
24-08-12 12:27
Як зробити так щоб на ваш акаунт не кинули мітку? Всім Сап! Як і обіцяв зробив гайд як правильно перекидувати ваші активи між акаунтами щоб біржа вас не забанилаЗробив відео і текстову інструкцію для зручності 👇1. Створюйте біржу OKXабо Binance (якщо у вас ще їх немає)2. Натискайте на "Поповнити" і натискаєте на список адресів3. Під кожен ваш акаунт ByBit оберіть адрес OKX/Binance 4. Тепер у нас є той самий "міст" через який ми можемо перекидувати коштиЦей спосіб дозволяє вам додати зручності вашій фермі і зменшує до мінімуму ризик отримати мітку. Додаток. Якщо у вас при виводі така помилка: "Для захисту своїх коштів пройдіть процедуру розпізнавання обличчя" - це не страшно, є два способа вирішення:1) Потрібно виводити меншими сумами . Зробити декілька виводів по 50$ , а далі вже пустить фул суму2) Виставити нфт на продаж по ціні заморожених активів, а на аккі, де просять реверіф, купити цю нфтДо речі цю проблему вирішували з бандою у нашому чаті -залітайте!З вас 50🔥 = з мене більше корисної інфи про заробіток в крипті простими словами 🤝