Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Про Зброю
Añadido 14 jul. 2024

Про Зброю

@prozbroyu
Número de suscriptores: 24 009
Fotos: 3,530
Videos: 389
Enlaces: 1,290
Descripción:
Оскільки добре оснащене ополчення є необхідним для безпеки вільної української держави - право народу України на володіння зброєю не може бути обмеженим! Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/AJVszX7oRJ

👥 Número de suscriptores

24 009
Promedio/Día:: -74
Promedio/Tiempo:: -163
Promedio/Mes:: -995

👁️ Vistas promedio por mensaje

7 916
Promedio/Día:: 5,890
Promedio/Tiempo:: 8,666
ERR: 32.97%

📊 Mensajes por Día

1.2
Último día: 0
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 1.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 10,200 25-04-09 14:30
Молодці, багато хто в цілому правильно відповів!Як обіцяв вище, тепер це ж фото патронів 5,45х39, але вже з підписами: 1 – Сучасний патрон 5,45 в латунній гільзі, із кулею типу FMJ BT, українського виробництва 2024 року, кодуванняГРАУ не має.2 – 7Н6 (червоний лак на шийці). Стандартний патрон, куля із металевим осердям, без особливостей. Іноді з таким маркуванням трапляються патрони із термозміцненим осердям (рідкість).3 - 7Н10М (фіолетовий лак), патрон підвищеного пробиття російського виробництва (не бронебійний).4 – 7Н10 (чорний лак), патрон підвищеного пробиттявиробництва ЛПЗ 90-х років (не бронебійний). Іноді трапляються бронебійні патрони 7Н24 з таким маркуванням, дивитись номер заводу (ЛПЗ = 270). 5 – 7Т3 (зелений носик), патрон з трасуючою кулею, пожежонебезпечний.6 – 7Н22 (короткий чорний носик), бронебійний патрон початку 2000х років.7 – 7Н39 (довгий чорний носик), посилений бронебійний патрон з сердечником із карбіду вольфрама, випускається з ~2014 р на заводі "Вимпєл" (код заводу 7). Найефективніший по броні.8 – 7Х3, холостий із пластиковою кулею (для перезарядки зброї потрібна насадка для холостої стрільби).9 – 7Х3М, холостий із імітацією кулі (для перезарядки зброї потрібна насадка для холостої стрільби).10 – МПУ-3, будівельно-монтажний патрон у гільзі 5,45, можна використовувати як холостий (не подається з магазину). Продається вільно.
👁 10,100 25-04-02 07:41
Be more like Chris.Сьогодні у віці 65 років помер Вал Кілмер, відомий голівудський актор. Кінокритики пишуть, що він запам'ятався як виконавець ролей Бетмана та Джима Морісона. І ще згадують його участь у фільмі Top Gun. Ну, а ми запам'ятаємо пана Кілмера за зовсім іншу роль. Бо саме він зіграв харизматичного, і дуже рішучого ґангстера Кріса Шіхерліса у фільмі Heat (1995), про який я вже неодноразово тут згадував. Звісно, я не дуже хочу героїзувати бандитів, навіть кіношних. Та все ж неможливо не віддати належне Кілмеру. У ролі Кріса, із коротким автоматичним Colt Model 733, він виглядає настільки переконливо і діє настільки вражаюче ефективно, що ще й досі залишається взірцем для фанатів зброї. Он, бачте, навіть меми про нього продовжують робити.Я вже певний час обов'язково показую цю епічну сцену нашим рекрутам - коли мова заходить про ведення контрольованого автоматичного вогню для створення вогневої переваги над противником. А заодно ми виділяємо і розбираємо тут такі елементи, як робота в двійці, "іду-держу", швидке перезаряджання із пониженням силуету, евакуація пораненого під вогнем і важливість точного прицільного пострілу - як фінальної крапки. І ще дуже багато цікавих моментів можна підмітити і взяти до уваги у цій сцені...То ж залишається лише подякувати покійному Велу Кілмеру (та, звісно, режисеру фільму, Майклу Ману) за значний внесок у збройову культуру. І хоча б іноді передивлятись "Спеку".Це - Кріс.Коли Кріс бачить проблему,Кріс не зволікає;Кріс діє.Будь більше схожим на Кріса.
👁 11,000 25-03-19 10:42
По хазяйству пост, із розряду #кориснеПри чистці зброї у війську частенько виникає проблема роздобути ганчір'я. Отой самой "вєтоши". Бо чистити тут треба часто і багато, а де ж його стільки набрать?..Я для чистки іноді користуюсь паперовими рушниками, туалетним папіром і т.д.. Але паперові засоби не найкраще для того підходять, хоч і добре вбирають в себе мастило і розчинники.І от недавно набачив я у господарчих магазинах, типу "Аврора", рулони отаких одноразових серветок. Це вже не папір, а синтетична тканина; тим не менш, по зброї працюють вони дуже добре, ворс не залишають, і ниток також - бо вони неткані.Двома-трьома такими серветками цілком можна вичистити, витерти і змастити зброю. З них також можна швидко накроїти собі патчів за розміром. І, як видно по фото, іноді їх навіть як протяжку вдається використатити, для протирки ствола!Одним словом, корисне. Раджу придбати, як десь трапиться під руку. І така ще хохма: оці рулони тканинних серветок, вони бувають білі і чорні. При цьому вартість рулону білих - шось типу 40-50 грн, а чорних - вже під 100 грн. Я не розумів, чому така різниця, поки не спробував обидва варіанти. Виявляється, білі серветки таки швидко брудняться, це добре помітно, і тому їх доводиться викидати. А от чорні серветки - якщо не надто вже ретельно до них придивлятись - та вони ж майже вічні!!!!!! 🤣🤣🤣Доглядайте вашу зброю, друзі.
👁 7,100 25-03-15 14:03
А тепер непопулярний пост. На тему вічносрача про короткоствол.На днях в Одесі серед білого дня зухвало вбили активіста. Через це серед ЛОМів піднімається нова хвиля двіжу за короткоствол та Закон про Зброю.Йой най буде, звісно - я лише за.Але маю до вас одне питання: як ви гадаєте, якби у цього дядька таки був ствол - чи встиг би він ним скористатись? Враховуючи, що його вбивство було заздалегідь задумане і вочевидь ретельно сплановане?Бо, на мою думку, це дуже малоймовірно. Якщо хтось поклав собі вас застрелити, а ви про це і не здогадуєтесь - то з високою ймовірністю ви про це навіть не дізнаєтесь. Не встигнете.То вже хіба що святий Петро вам повідає, чого це ви раптом опинились перед його воротами на небесах (ну, це лише припущення, звісно). За таких ввідних скористатись короткостволом для власного захисту не встиг би жоден Джон Вік. Я вже мовчу про пересічну людину.Але, якщо ви вважаєте, що з пістолетом в кишені вам буде значно спокійніше - ну, будь ласка. Я ж не проти. Якби ж іще МВС не противилося...P.S. Свій табельний пістолет за межами стрільбища я не ношу. Не бачу потреби і сенсу. Але, як кому треба - най буде. Носіть)
👁 5,900 25-03-10 10:42
Запустили в Дії дозвіл на зброю 🇺🇦Документ, на який ви давно чекали, уже в Дії.▪️ Користуйтеся цифровим дозволом на зброю ▪️ Генеруйте витяг з Єдиного реєстру зброї ▪️ Отримуйте сповіщення про закінчення терміну дії документаУсе онлайн у Дії. Дозвіл під рукою в будь-якій ситуації, і не потрібно носити інші дозвільні документи. Спочатку він працюватиме у форматі бета-тестування — постійно аналізуватимемо фідбек та перевірятимемо, чи все літає. 📊 У 2022 році проводили в Дії опитування про володіння зброєю, щоб зрозуміти інтерес українців до цієї теми. Воно стало другим за популярністю в застосунку, тому ми почали цифровізувати напрям. У 2023 році МВС створили електронний реєстр зброї, на його основі запустили дозвіл у Дії, далі плануємо й інші послуги. До цифровізації дозвіл був паперовою книжечкою, у яку ручкою вносили записи. А зараз ви можете миттєво згенерувати дозвіл у Дії і переглянути повну інформацію про всю свою зброю та побачити статус документа.А якщо термін дії закінчуватиметься — ви отримаєте push-сповіщення й зможете продовжити дозвіл онлайн через сайт МВС. Усе швидко, без паперів, біганини і черг, бо цифровізація — найкращий інструмент у боротьбі з бюрократією.Дозвіл у Дії — це зручно та безпечно. Документ у застосунку неможливо підробити, поліція зможе миттєво перевіряти його легальність й інформацію про власника, що зменшує ризик незаконного обігу зброї.📲 Оновлюйте застосунок — прогортуйте документи до кінця — натискайте Додати документ — і користуйтеся дозволом, якщо ваша зброя зареєстрована в Єдиному реєстрі. Жодних паперів, усе онлайн у Дії.Вдячний Міністерству внутрішніх справ, ДП «ІНФОТЕХ» та Національній поліції України за співпрацю в створенні сервісу.
👁 7,200 25-03-06 10:21
Штатна армійська бандольєра M8 під патрони 5,56 NATO.Чисто американська історія, насправді. 120 патронів М855 до М16 або М4 постачаються у реальній бандольєрі, на 4 підсумки. При цьому патрони в відкритих пачках, і одразу споряджені в обойми. У кожній бандольєрі є адаптер для швидкого споряджання патронів із обойми в стандартний магазин. Всі знають, як цим користуватись? Якщо ні, маякніть, я покажу.Але це ще не все. Досвідчені військові напевно в курсі, що ота біла ниточка, якою прошиті підсумки бандольєри - вона не просто так! А ну, хто знає, для чого там та ниточка, і що з її допомогою можна зробити???А ще, там є чорна англійська булавка. І це не від зглазу))) Це для зручності, наскільки вона тут взагалі можлива. У неї також декілька функцій, але найпростіша - це пристібнути нею бандольєру до своєї снаряги, щоб вона не теліпалася надто вільно на ремені при перебіжках.Останнім часом такі поставки рідко побачиш, та й актуальність подібних бандольєрок не дуже велика. Але вони ще є, і бажано вміти ними користуватись. Може, колись і знадобиться.
👁 3,500 25-02-07 07:05
Ахахаха, я можливо навіть знаю цього інструктора)))Але це не я, якщо що) Оповідь новобранцям про зазор між мушкою та мішенню у "пісюн комара" - це улюблена байка старих, ще совкової закалки прапорщиків. У ті часи в СА вчили цілитись виключно "під зріз цілі", використовуючи для стрільби приціл "П" із перевищенням траєкторії кулі над лінією прицілювання. Цей спосіб, на відміну від прицілювання "по місцю", не є інтуїтивним, і дуже багато хто з військових його не розуміє, і використовує неправильно. Разом із тим, багато хто з військових також не з першого разу правильно поставить прицільну планку АК на потрібну дистанцію. Класика жанра - це після наказу "приціл 2!" виставити на планці "4" або "5". Усе це ми, безумовно, проходимо, пояснюємо, усуваємо, вчимо, практикуємо і контролюємо на стрільбі. Щоб люди не видивлялись на мішенях "пісюни комарів", а просто швидко і влучно стріляли. Але усе це виглядає ще смішніше у порівнянні. Бо на зброї американського зразка (M16, M4, UAR-15 і т.д.) все, що вам треба зробити для влучання - це знайти вашу ціль через діоптр, і навести вершечок мушки у її центр. І все! Ніяких тобі більше пісюнів, комарів і т.д.)))
👁 7,100 25-01-28 20:12
Вже бачили оце відео, де у дядьків зрада, бо "гранати нє той сістєми"?Майже еталонне відео вийшло, от їй-Богу)Чудовий сплав агресії, зрадойобствафільства,  кричущої некомпетентності, войовничої зверхності та банальних лінощів.Ролик записать і викласти в інтернет - щоб його такі ж самі довбойо... діячі, але вже цивільні, розігнали по всім мережам - то їм було не ліньки. А хоч трошки погуглить, що то за гранати їм видали - бо ж на ящику їх маркування написане - та нєєєє, це якось дуже сложна, треба десь там шукать, а у нас лапкі...Та візьми ж хоч спитай у когось, якщо в гуглі забанили, напевне ж не ви єдині таке маєте?Нєт. Гранати ж точно спорчені, тому "нада викинуть їх нахуй".Звісно, це не "мівіна" з них висипається, а нормальна вибухівка. Швидше за все, звичайний тротил. Саме так він і виглядає, якщо не литий в бруски чи інші форми. Та і запал туди нормально вкручується - за умови, що він саме від цієї гранати, ясне діло! Єдина надія, що задумка була зробити такий жарт, але він трошки вийшов з-під контролю. Інакше - ну це просто якийсь еталонний військовий кугутизм, вибачте вже на слові.А гранати такі - я б хотів собі в колекцію. Про них - нижче.
👁 8,000 25-01-25 18:44
У той час, коли у нас з усіх сил намагаються позбутись савєцькага наслєдія - американці дуріють від цієї прикормки, шо ваш карась)Причини цього явища досі залишаються для мене загадкою. А от наслідки... Наслідки ви можете бачити як у політичних подіях, так і на збройовій виставці Shot Show - у формі нових, але дуже дивних продуктів.Антон у каналі ”Збройові Посиденьки" вже показував вам "іздєліє, атдальонна напамінающєє Вінтарєз". Принаймні, я особисто не можу назвати це якось інакше.Ну, а тепер подивіться на аналогічне "іздєліє", але вже по мотивам СВД. Я дуже сподіваюсь, що це просто розвід лоха на бабки намагання догодити моді та попиту, і вони не планують всерйоз це розвивати.Але, якщо чесно, вже доводиться сумніватись у розумових здібностях цих піонерів ринку.Надто нагадує старий анекдот часів совка: про двох євреїв, що побачили один одного у вікнах поїздів на кордоні СРСР. Тільки один поїзд при цьому їхав на захід, а інший - навпаки. От ці двоє перезирнулись, і раптом синхронно покрутили пальцем коло скроні...Оце приблизно таке ж відчуття нині у мене, щодо оцих збройових "інновацій" у США.
👁 10,200 25-01-17 10:07
-- Друже, у вас при заряджанні затвор недозакрився, мабуть піску в патроннику забагато.-- Та нє-нє, все добре, зараз я рукою його доб'ю і все буде норм...Добиває.Затвор закривається.Виконується постріл.Очікувано одразу ж стає "норм". (sarcasm) Див. перше фото.Насправді, я дуже люблю, коли подібні проблеми виникають у нас на навчальних стрільбах. Боєць, який вже хоч раз хапонув клин зброї через недостатній її догляд, і пройшов відповідний гємор по відновленню її боєздатності, надалі ставиться до чистки та догляду зовсім інакше. З'являється надія, що на бойових з ним уже такого не станеться.Але - це якщо він розумний боєць.Бо деякі інші категорії у подібних випадках схильні звинувачувати у власних проблемах зброю, патрони, командирів, інструкторів, державу і т.д. і т.п. Кого завгодно, окрім самих себе.Чим закінчиться такий підхід - читайте у мого колеги Сергія Шкаберди. Він якраз дуже яскраво описує подібне ставлення у себе в ФБ, і цілком вірно прогнозує його наслідки.Тим часом у нашому випадку звичним ударом приклада об землю нам вдалося лише обірвати закраїну гільзи. Після чого в хід вже пішов шомпол, а до нього - штатний пенал, тому що шомпол на АК для таких проблем закороткий. Як це робиться - показано у цьому моєму відео, знятому якраз на такий випадок. Врешті гільзу ми вибили - див. друге фото. І дійсно, чого б воно ото так вклинило, га???... (sarcasm)P.S.: Нікому не раджу "добивати" затвор з патроном силою - на ні АК, ні на АР. Якщо в зброї брудний патронник, і патрон в нього не лізе - треба спершу очистити патронник, а вже потім пробувати стріляти.Єдине виключення - це максимально тихе досилання патрону у зброю, коли не можна шуміти. Тоді доводиться притримувати затвора рукою, щоб не ляскав. І от тоді дійсно в кінці треба буде його дозакрити, добити. На АК - просто ударом по руків'ю, на АР - використанням кнопки досилача.Не плутайте, будь ласка, ці випадки.