ЯК СТУДЕНТУ ІКНІ ЗНАЙТИ ПЕРШУ РОБОТУ У СФЕРІ IT?💼 ЧАСТИНА 2📈СтартапиНовим компаніям або індивідуальними проектами постійно потрібні все нові і нові ресурси. Робота на стартапах може не принести бажану зарплату, але в разі успіху стартапу можна розраховувати на дуже пристойні дивіденди.👨💻Через рекрутераДружіть з рекрутерами, додавайте побільше рекрутерів в друзі на LinkedIn, вони вам можуть знадобитися.Підпишіться на рекрутерські групи та сторінки ІТ-компаній на Facebook.Зв’язуйтеся з рекрутерами місцевих компаній і відправляйте їм резюме. Резюме найкраще відправляти безпосередньо рекрутерам в скайп, телеграм або на пошту.Для того, щоб резюме сподобалося – не вигадуйте і не перебільшуйте свої знання і здібності. Це все одно з’ясується на співбесіді.📊Фріланс-біржіЯкщо специфіка напрямку роботи дає можливість працювати віддалено – набивайте руку та практикуйтесь на Freelance-біржах типу Upwork.com. Ви можете також пошукати знайомих фрілансерів – вони можуть дати нескладні завдання за невелику плату. Але не всім подобається робота на фрілансі.💬Telegram-канали та FacebookТакож до каналів пошуку роботи можна додати Telegram-канали та FacebookВелика частина комунікації переходить в Telegram. Telegram-чати з актуальними вакансіями показують дуже хороший відгук.Розсилайте резюме та ходіть на співбесіди. Не бійтеся. Спілкуючись з великою кількістю hr-спеціалістів, ви зможете з кожним разом відчувати себе все впевненіше на співбесіді, збільшуючи свої шанси потрапити в бажану компанію.Джерело: New IT School
P2H - міжнародна компанія, що з 2005 року створює та розвиває IT проєкти по всьому світу. Ми створюємо як нішові рішення для масового ринку, так і складні індивідуалізовані платформи для державного сектору, які змінюють життя цілих країн.Головна наша цінність - це люди. Наша команда - це ком’юніті вмотивованих та відкритих до нового експертів, які втілюють свої ідеї в життя. Ми пропонуємо гнучкий індивідуальний підхід і ми готові йти на зустріч колегам, бо цінуємо людину більше за процеси.Що варто знати про P2H?🔸Назва P2H походить від назви першого сервісу компанії - конвертації графічного дизайну в HTML — PSD2HTML;🔸Нещодавно до нашої команди приєднався 500-й спеціаліст;🔸Майже 40% нашої команди складають жінки; 🔸Компанія працює в remote first форматі. Штаб-квартира P2H знаходиться у Сан-Франциско, США. А офіси розробки в Україні (Львів, Вінниця, Харків) та Непалі (Катманду);🔸Ми створюємо екосистему платформ державних послуг та діджиталізуємо цілу країну на Близькому Сході;Детальніше тут.
РОБОТА + НАВЧАННЯ: плануємо час ⏳Хочеш успішно заробляти гроші і розвиватися в плані освіти? Необхідно раціонально розпланувати свій час і дотримуватися певного плану дій. 📆Розплануйте все до хвилиниЗаведіть щоденник, в який записуйте всі свої дії на день і найближчий тиждень. Не пишіть занадто великих планів. Все повинно бути максимально здійсненним. Якщо є справи, які займуть у менше п'яти хвилин - зробіть їх зараз, щоб не турбуватись через них потім.📋Розподіліть справи за важливістюВсі ваші дії розбийте на три категорії. Перша – особливо важливі справи, які вимагаю якнайшвидшого виконання. Друга – досить важливі цілі, але їх можна виконати і завтра, якщо не вистачить часу. Третя – другорядні справи, про які можна забути на час. Бажано кожній групі привласнити свій колір. 🛏Дозволяйте собі зрідка відпочиватиЧи не вимотувати себе занадто роботою і навчанням, адже так недалеко і до нервового зриву. Відпочинок повинен бути корисним для здоров’я. Наприклад, вечірні пробіжки підуть на користь. Під час їх здійснення ви можете подумати над майбутнім планом на наступний день. Робота, яку можна поєднувати з навчанням, завжди вимагає розподілу часу до хвилин. Відпочивайте, але пам’ятайте, що справі – час, а потісі – годину.👨👩👧👦Підключайте сім’юДеякі справи по дому, які ви раніше виконували, доручіть родичам. Наприклад, якщо проживаєте в одній спальні з молодшим братом, то нехай якийсь час він буде стежити за порядком в кімнаті. Виключіть зі своїх обов’язків ряд побутових клопотів.💪Забудьте про ліньНіколи не залишайте важливі справи на потім. Ви повинні пам’ятати, що зволікання може зіпсувати всі ваші плани. Якщо щось починаєте, то обов’язково закінчуйте. До отримання диплома розслаблятися не можна. Якщо вирішили поєднувати роботу і навчання, то постарайтеся робити це раціонально.Тобі і навчання достатньо, але хочеться спробувати ще й працювати? Наступного разу розкажемо, як працевлаштуватись, паралельно навчаюсь в університеті.🔜Джерело: КНП «МСЛ» ХМР
Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо закінчення сесії (2)👇-----------------------------------"Як здати сесію з математики🥲"- Фільольог-----------------------------------"Побільше таких сесій що залишає два тижні перед новим роком на відпочинок"- Щаслива людина -----------------------------------"я живиий"- хто я-----------------------------------"Дорошенко любить вся кафедра та кожен студент окремо:). Цікаво, а в цьому житті я побачу оцінки?"- Можливо Відмінник-----------------------------------"Надіюсь Крук нарешті перестане пити пиво, і перевірить екзамен."- Лох з пз-----------------------------------"Зарахували 15 вересня на другий курс. Звичайно, що до сесії в кінці листопада був не зовсім готовий..." *ліміт символів перевищено*- J-----------------------------------"Скажіть круку що семестр вроді як закінчився. Де результати екзаменів, дід"- Я-----------------------------------"чорт забирай я закрив сесію"- святий дух-----------------------------------"Вибач, але ми більше не побачимось"- Твоя стипендія-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.
Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо закінчення сесії (1)👇-----------------------------------"На жаль,а може і на щастя не відчислили.Мило і мотузка не знадобилися;)"- Філологиня-----------------------------------"Дорошенко - наглухо відбитий викладач, сесія у всіх закінчилась, а вона на понеділок усну ставить"- Студент ІКНІ-----------------------------------"Що таке сесія?!"- Хто я?-----------------------------------"Шо за х*йня, чому фізрук на нас не забив х*й, ще й каже що треба відробляти"- ОІшник-----------------------------------"Крук, ну коли там оцінки будуть?"- Чекає повишки-----------------------------------"Хто склав сесію - молодець, іншим співчуваю"- Сірий кіт-----------------------------------"5 із 6 предметів закриті на відмінно і вже по троху починає попахувати підвищеною стипендією вперше за всі часи навчання." *ліміт символів перевищено*- Йошікаге Кіра-----------------------------------"Бл*ть , коли скажуть бали з БД ??? ЙО*АНА ДОРОШЕНКО"- Фанат Жаби-сквірту-----------------------------------"Дорошенко, мать твою, де бали за екзамен ?"- Геральт з Рівного-----------------------------------"чіііл са"- 10 лвл фейсіту-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.
Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо сесії (4)👇-----------------------------------"Благословіть хтось Скороходу. Бо цей курсач це якась кабздец. Я мовчу про те, що викладачі, які приймають його, крутять дедлайн, що ї*ануті. Віддайте доки або дайте мило з мотузкою!!!"- Задовбаний АСУшник з другого курсу-----------------------------------"Сон? Нерви? Що це? Але буду радий це щастя пізнати"- Шиза пише-----------------------------------"Асемблер - крута штука, чого всі його хейтять? Ну хіба ніхто не мріє писати програмки для мікроконтролерів?"- ПЗшник, який учить АК-----------------------------------"ґайз се пи*дець я до сесії не доживу матан зло"- за*обана пзшниця-----------------------------------"Я не жаліюсь на життя,ні. Я просто хочу спати, та ГРАК сказав: «СОН ДЛЯ СЛАБАКІВ»"- Замучена філоложка першокурсниця-----------------------------------"Як знайти вихід з ІТ?"- Програміст-----------------------------------"Заходять відмінник, алкоголік та хуліган на кафедру, а викладач їм каже "Вийди""- -----------------------------------"Живу заради Соколова. Спаси та сохрани"- Філолог першого курсу-----------------------------------"Валять з обох фронтів ргр і з Виш мату і з Мат аналу шей до того Програмування, переживаєм В'єтнамську війну..."- СШІшник-----------------------------------"Я впевнений, що це не співпадіння, що в університеті математичний аналіз скорочується як мат. АНАЛ. 💀💀💀"- Король патріархату в пз-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.
Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо сесії (3)👇-----------------------------------"Ну не все так погано... вже не перший курс, тому нерви вже давно всі потрачені. Загалом заспокійливе допомагає, хочу сказати першакам, що не треба так переживати щодо вишмату і загалом сесії. Не все так погано і я не думаю, що викладачі хочуть вас валити на першому курсі. Удачки вам на цих голодних іграх~~~"- Бідна філологиня~-----------------------------------"спаси і сохрани мене Боже, з цими лабами і ргр які треба здати за два тижні до сесії! 😭 Хочу жити, хоча б спати! "- Побита життям комп'ютерно-наукова студентка -----------------------------------"А що таке сесія?"- Овощ з 2го курсу-----------------------------------"як здати сесію на 30/40 в Прикарпатського?"- бідна філолог-----------------------------------"я мажу жопу вазеліном"- студент пз-----------------------------------"Люди, які хочуть дистанційне навчання - дурні"- Пзшник-----------------------------------"Нах*я на ІКНІ історія? Куда я попав?"- ОІшник-----------------------------------"шо робити якшо староста втекла?"- жертва політеху-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.
❗️Любителі екстримального активного відпочинку могли чути про таке цікаве місце як The Wall. Якщо ні, то зараз ми це виправим!🔺The Wall - найсучасніший скеледром України. Тут буде цікаво як новачкам, так і майстрам своєї справи. 🔘Скеледром має різні зони. Ви легко зможете знайти ту, яка ідеально підійде саме вам. ▫️Хочете весело відпочити в колі сім‘ї чи провести активний вихідний разом з друзями?Скеледром пропонує групові заняття для дорослих та дітей.▫️Бажаєте побути наодинці з собою чи забути про буденність?Індивідуальне заняття або ж самостійне підкорення скеледрому залежно від вашого бажання та вмінь.🔻The Wall - місце роботи професійних тренерів, які працюють вже не перший рік і мають досвід тренування як новачків, так і професійних скелелазів.🧗Скеледром The Wall - не лише неймовірне місце для незабутнього відпочинку, в й організація, яка підтримує та допомагає розвивати активне дозвілля молоді. Саме вони стали одними з наших спонсорів та внесли свій вклад в організацію недавнього заходу, а саме Армреслінгу💪🏻📍The Wall адреса м. Львів вул. Героїв УПА 72, Технопарк 📞+38 067 711 04 96
Повідомлення від (цілком можливо) студентів👇-----------------------------------"не пройо*уйте матаналіз, бо потім прої*ете степуху"- емочка з пз-----------------------------------"ОС, йди до дупи"- дедінсайд-----------------------------------"дорога абітура, філологія в політехніці в лну вважається комп’ютерними науками😵💫"- фільольожка-----------------------------------"Я в шоці. Навчався на такій неймовірній кафедрі як САПР. Яка могутня і пафосна назва, так і хочеться з гордістю сказати: "Я навчаюсь на САПРі", а її перейменували на ПІПІС. ПІПІС, щоб їх чорт побрав. Я в горі і в печалі. Якщо якась паняночка має бажання витягнути мене з ями дипресії, то киньте фото ваших долоньок."- Йошікаге Кіра-----------------------------------"😈😈😈"- -Шкарлет Сергій Миколайович-----------------------------------"Старшокурсники припиніть гнирати! Ми ж не в садку."- Сократ-----------------------------------"(Абітурі)Не пропустіть, будь ласка, посвяту. Бо це найкраще, що з вами трапиться.Ну і всім хорошого ментального здоров'я у цьому семестрі)))(Це не допоможе, але все ж...)"- Саша СА-шнік-----------------------------------"Все, що мене навчив політех - це всюди казати, що ти в політесі, люди, які не знають, що таке політех кажуть вау. Це працює навіть, як приймають на роботу. А ще мені подобається внс, бо він має схожість з 40к москалів, обоє мертві) "- Хто я? Агроном з Черкащини? Чи звичайна домогосподарка? -----------------------------------"дівчата з УП які перевіряли доки другий курс?"- абіт-----------------------------------"я шарю за мс петю, за філософію психологію, мотивація то є сила….тому старшаки хватить лякати абітуру, мс петя нас змотивував на 10 років вперед"- фанатка мс петі-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.
Календар (потенційно) студента🔔Завтра: 📍Відкритий мікрофон в університеті пиваВедучий вечора – Дімка Носов. Коміки, пиво, веселі жарти і укриття присутні🔥Беріть друзів та приходьте!Бронювання столиків за тел.:📲 097 429 1752• Коли: 6 вересня, 19:00• Де: Паб «Львівський університет крафтового пива», вул. І. Франка, 3• Скільки: будь-яка купюра📍Game of Thrones: тематичний квізВже завтра на львівській сцені ви зможете взяти участь у адаптованій версії легендарної саги! 🐲🗡 Формат гри: 7 турів по 9 запитань.🗡 У команді від 2 до 10 гравців.• Коли: 6 вересня, 19:00• Де: місце повідомлять після реєстрації (воно буде бомбосховищем)• Скільки: 150 грн з людини🔔10 вересня: 📍Молодвіж 4.5.0. Молодвіж 4.5.0. - це твоя база: холодного розуму і розуміння реалій країни.Саме тут три блоки про: спокій, залп та націю. Молодвіж - це про твою тривожну валізку знань, без якої зараз ніяк.Зберігай спокій і будь готовий/а до всього!• Коли: 10 вересня• Де: МолоДвіж Центр, вул. Чайковського, 31• Скільки: безкоштовноІКНІ