Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ІКНІ
Añadido 11 dic. 2021

ІКНІ

@pbikni
Número de suscriptores: 3 626
Fotos: 625
Videos: 39
Enlaces: 678
Descripción:
Канал про актуальні новини ІКНІ, івенти, навчальний процес та просто класне інформаційне джерело;) Чат ІКНІ - https://t.me/yung_LIL_IKNI Inst: prof_ikni

👥 Número de suscriptores

3 626
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -22

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 837
Promedio/Día:: 2,800
Promedio/Tiempo:: 1,527
ERR: 50.66%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 823 22-09-02 17:01
Повідомлення від (цілком можливо) старшаків (3)👇-----------------------------------"Спасіть мене"- Асушнік-----------------------------------"Мені смішно наглядати, як абітура радіє тому що поступила в політех. Ви його через місяць зненавидите більше, ніж студенти 2-4 курсів."- Студент з ІТ-----------------------------------"Студент-філософ з могилянки?"- Звичайна домогосподарка?-----------------------------------"Не існує більш глибокої самотності, аніж самотність левус, хіба самотність цимбалюк на лабі"- пзшник-----------------------------------"Читати коменти абітури про їхні уявлення про лапітєх то краще любого анігдота їй бо"- Сенсей сАСУ-----------------------------------"я такі нажахані страшаками, але все одно чекаю початку навчання. надіюся, викладачі не з перших днів почнуть кошмарити "- іпз абітура дубрелик -----------------------------------"Вітаю всіх нещасних, які повелися і поступили на КН, в пеклі. Хороших схем вам"- Саприст-----------------------------------"Як добре, що Назаркевич звільнилась з вп"- Людина з вебкам і порнографії-----------------------------------"Слава Україні "- Студент-----------------------------------"Ніщо не може зрівнятися зі самотністю самурая, що перший на потоці робить лабораторні, хіба зі самотністю викладача, що пише нікому не потрібні публікації або придумує задачі про Кота Фідо в джунглях.."- Самурай 4-ого курсу ПЗ-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.
👁 960 22-09-01 16:02
Повідомлення від (цілком можливо) старшаків👇-----------------------------------"Подивився сторіс на прекрасній сторінці ІКНІ, і там репости абітури:"вже студентка...". Дітиська здайте спочатку сесію🫤. Студенти вони. Пфффф. Не смішіть."- Реальний студент-----------------------------------"Парта-партища,сосок-соскище,соскіще"- Макс-----------------------------------"Пз фігня, йдіть в пну і вчіться дома"- Дедінсайд-----------------------------------"Благаю вас, здавайте лаби вчасно, а не в самому кінці семестру!!!"- Прокрастинатор з ВП-----------------------------------"біжи бля"- кн-----------------------------------"з кожним семестром все гірше і гірше😵‍💫"- філолог-----------------------------------"Не все те золото, що блищить, абітуро. Зовсім скоро ви все зрозумієте💀"- Wake up to reality-----------------------------------"ШЗХ 🤯🤯🤯 Верніть Муху на лекції"- Міша Каабланка-----------------------------------"чому навіть ІКНІ забувають за ВП і жартують що на ПЛ немає хлопців, у нас їх теж мало😭😭"- вовкулака-----------------------------------"Чим більші очікування - тим більше буде розчарування, тому не уявляйте політех Хогвартсом, а тверезо оцінюйте своє майбутнє, бз-бз"- Бізнес-аналітикиня-----------------------------------"Абітура бляха така наївна......"- Грижа Шпак-----------------------------------"- Ви прочитали 3 лекції, скільки контрольних робіт мають написати студенти?- Так"- Чернуха момент-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.
👁 707 22-08-23 12:56
Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо початку навчання👇-----------------------------------"нам потрiбна петиція про відміну фізри під час дистанційки"- йа-----------------------------------"Хто такий цей ваш Proteus? Як казав класик "У МЕНЕ КОМПЮТЕР ЙОГО НЕ УСТАНАВЛЮЄ""- Злий чувак з ПЗ -----------------------------------"тиждень пишу першу лабку по асемблеру, боляче"- бідний студент АСУ-----------------------------------"кудась пропали 70 долярів"- вчусь 3 роки з яких очно 2 місяці-----------------------------------"Головне питання, яке турбує мою душу: "Хто більш підступний у сію годину, ракета ворожа, чи Левус на екзамені?""- Великий філософ ПЗ-----------------------------------"верніть плавання!"- поплавок-----------------------------------"Навчання вже надоїло"- Студент АСУ-----------------------------------"оновлення внс дупа."- дівчинка-----------------------------------"Я в а*уї"- Студентка ПЗ-----------------------------------"Перший день другого тижня навчання, а в мене вже болить голова через викладача дегенерата. Було б очне навчання використав би на ньому Killer Queen. А так все чудово. Гарного всім дня :) "- Йошікаге Кіра-----------------------------------"Палітєх ху*ня"- Той хто за*бався сидіти в цій шаразі-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.