Fuente
ІКНІ | Повідомлення від (цілком можливо) старшаків (3)👇----------------------...
823 Vistas/Alcance
2022-09-02 17:01
Mensaje №602
Повідомлення від (цілком можливо) старшаків (3)👇-----------------------------------"Спасіть мене"- Асушнік-----------------------------------"Мені смішно наглядати, як абітура радіє тому що поступила в політех. Ви його через місяць зненавидите більше, ніж студенти 2-4 курсів."- Студент з ІТ-----------------------------------"Студент-філософ з могилянки?"- Звичайна домогосподарка?-----------------------------------"Не існує більш глибокої самотності, аніж самотність левус, хіба самотність цимбалюк на лабі"- пзшник-----------------------------------"Читати коменти абітури про їхні уявлення про лапітєх то краще любого анігдота їй бо"- Сенсей сАСУ-----------------------------------"я такі нажахані страшаками, але все одно чекаю початку навчання. надіюся, викладачі не з перших днів почнуть кошмарити "- іпз абітура дубрелик -----------------------------------"Вітаю всіх нещасних, які повелися і поступили на КН, в пеклі. Хороших схем вам"- Саприст-----------------------------------"Як добре, що Назаркевич звільнилась з вп"- Людина з вебкам і порнографії-----------------------------------"Слава Україні "- Студент-----------------------------------"Ніщо не може зрівнятися зі самотністю самурая, що перший на потоці робить лабораторні, хіба зі самотністю викладача, що пише нікому не потрібні публікації або придумує задачі про Кота Фідо в джунглях.."- Самурай 4-ого курсу ПЗ-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.