Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ІКНІ
Añadido 11 dic. 2021

ІКНІ

@pbikni
Número de suscriptores: 3 626
Fotos: 625
Videos: 39
Enlaces: 678
Descripción:
Канал про актуальні новини ІКНІ, івенти, навчальний процес та просто класне інформаційне джерело;) Чат ІКНІ - https://t.me/yung_LIL_IKNI Inst: prof_ikni

👥 Número de suscriptores

3 626
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -22

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 837
Promedio/Día:: 2,800
Promedio/Tiempo:: 1,527
ERR: 50.66%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,400 24-09-17 07:05
🧿Таро-прогноз🧿 17-22 вересняP.S. ( для всіх спеціальностей IKNI )Отож, давайте розглянемо що ж вас, наші любі студенти, чекатиме наступного тижня!Карта тижня для:ФЛ - тиждень у навчанні буде стабільним і успішним. Ви відчуєте, що всі зусилля окупилися (наконєцта я дождався)) Це буде результатом вашої наполегливої праці або підтримки від викладачів.ВП - зараз у вас буде період, коли ви можете відчути важкий тягар обов'язків по навчанню, але не засмучуйтесь, тому що ці труднощі стануть поштовхом здати все швидше за вказаний термін.ПЗ - тиждень буде стабільним та надійним, якщо ви зосередитесь на виконанні лаб та практичних завдань. Головне серйозний і відповідальний підхід, а результати вас приємно здивують!СА - вас чекають позитивні зміни та нові можливості для навчання. Тиждень буде сприятливим для втілення нових ідей і отримання знань, а також для використання практичних навичок у навчальному процесі.УП - у вас буде позитивний і задовільний тиждень, наповнений новими можливостями. Ви відчуєте, що виконання одної лаби це вже прогрес і треба на тиждень зупинитись, а люди з оточення вас підтримають.ОІ - тиждень буде наповнений гармонією і мотивацією в навчальному процесі. Можливо, вам доведеться зробити важливий вибір або рішення щодо навчання, яке вплине на вашу подальше майбутнє. Взаєморозуміння і підтримка з боку інших можуть сприяти успіху в навчанні.ПП - вас очікує успішність і задоволення від навчальних досягнень. Тиждень обіцяє бути продуктивним, з відчуттям самодостатності і впевненості у своїх знаннях. Ви можете отримати класні плюшки за свої зусилля.ШІ - протягом тижня ви будете активно працювати над розширенням своїх знань. У вас буде крута співпраця з іншими, досягнення прогресу через спільну роботу або освоєння нових умінь.ІТ - протягом тижня ви можете відчути натхнення до вивчення нових тем або знайти творчий підхід до навчання. Будьте відкриті до нових ідей, не бійтеся експериментувати і більше прислухайтеся до себе.🪬 Пишіть коменти-питання (бажано загально-інститутські), а ми на наступний раз оберемо щось цікаве і по тому напишемо розкладик. 🪬❗️Якщо вам сподобалось, то накидайте сюди реакцій🫶🏻#tarotIKNI
👁 4,700 24-08-27 13:32
Привіт) Ми школа програмування WebSkill для дітей. Працюємо офлайн по різних школах Львова👩‍💻👨‍💻Ми активно розвиваємося, тому потрібен в команду вчитель, який буде проводити дітям заняття з програмування 😊🗒️Вимоги: - Знання HTML/CSS, JS- Вміння не лише пояснити дітям матеріал, а також цікаво залучити їх до навчання з елементами інтерактивності.🫡 Щодо обов'язків:- Проводити заняття із використанням уже готових методичних матеріалів, як презентації, конспекти занять, домашні завдання, заготовки текстів та навчальні відео;- В кінці кожної теми робити контроль знань і слідкувати за виконанням домашніх завдань;- Вносити інформацію щодо відвідуваності занять;- Давати зворотній зв’язок дітям;- Бути відповідальним та організованим.🤓 Умови роботи:- Високий рівень заробітної плати(210 грн/година);- Графік роботи підлаштовується під викладача (на вихідних або у вечірній час);- Можливість кар'єрного росту;- Академічна свобода викладання;-Зручна та сучасна локація.Якщо виникли додаткові питання або ж хочеш долучитись до нашої команди, звертайся) ☀️Telegram: @yuliakomar
👁 4,100 24-08-26 08:14
Привіт! 👋 Ми – школа програмування для дітей WebSkill, і ми шукаємо SMM менеджера, який допоможе нам захоплююче розповідати про наші проєкти та досягнення в соцмережах.Ми активно зростаємо, тому потрібен креативний та відповідальний професіонал, який буде вести наші соціальні мережі і привертати увагу нових учнів та їхніх батьків. 🚀🗒️ Вимоги:- Досвід ведення соцмереж;- Вміння створювати цікавий контент та писати тексти, що чіпляють;- Навички роботи з графічними редакторами (Canva, Photoshop тощо);- Розуміння основ таргетингу та аналізу результативності контенту;- Креативність та почуття стилю;- Вміння працювати з командою та враховувати зворотній зв’язок.🫡 Обов'язки:- Розробка контент-плану для соцмереж;- Створення та публікація текстів, фото, відео та графіки;- Взаємодія з аудиторією, відповідь на коментарі та повідомлення;- Моніторинг та аналіз ефективності контенту, коригування стратегії за необхідності;- Співпраця з іншими членами команди для промоції наших курсів та заходів.🤓 Що ми пропонуємо:- Заробітна плата за результатами співбесіди( від 15 000);- Гнучкий графік роботи;- Можливість творчого самовираження та реалізації своїх ідей;- Роботу в молодій і дружній команді;Якщо тобі цікаво розвивати наш бренд та допомагати дітям відкривати світ програмування, пиши нам! ☀️Telegram: @yuliakomar
👁 1,300 23-11-08 12:27
Leobit – це львівська IT компанія, яка зацікавлена у підкоренні висот, але водночас для нас важлива якісь, яку ми створюємо завдяки затишній атмосфері на роботі. Основні технології з якими ми працюємо на проектах: Ruby on Rails, .Net, React, Angular. 👥Наша команда - це комбінація досвідчених архітекторів і талановитих випускників найкращих технічних університетів. Ми пишаємося культурою турботи та відданості, завжди ставлячи успіх наших клієнтів на перше місце. Наша увага спрямована на клієнтів, товаришів по команді та наші розробки. Ми зацікавлені в своїй роботі і маємо на меті будувати довгострокові відносини, засновані на довірі та повазі.⭐️Місія Leobit - допомагати компаніям у впровадженні технологічних інновацій та бізнес-трансформації, будуючи довірчі ділові партнерські відносини. Наші рішення та процеси відкриті та результують зусиллями всієї команди. Ми завжди відкриті до ідей клієнтів та співробітників і шукаємо інноваційні підходи для досягнення кращих результатів. 🤝Підписуйся на канал з вакансіями від Leobit тут, а також користуйся рекомендаціями та крутими ресурсами від наших провідних експертів.😎Лінки: LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/leobit/ Інстаграм : https://www.instagram.com/leobitllc/ Телеграм: https://t.me/leobitcareer
👁 1,200 23-11-07 15:52
Привіт!🤗Ми - випускники ІКНІ. Після закінчення універу кожен з нас працює у різних галузях ІТ сфери. Отож , ми вирішили з тобою поділитись корисними порадами та досвідом. Вже 13.11 ми розкажемо тобі про:📌 Пошук першої роботи. Як правильно написати CV і успішно пройти співбесіду.Спікер: Софія Недільська (Recruiter)📌 Дизайн. Як стартанути, поговоримо про стереотипи та надамо план дій для самостійного розвитку.Спікер: Олександр Соколов (Product Designer)📌 Бізнес аналіз. Що це таке і як знайти першу роботу лише з базою від Політехніки.Спікер: Павло Корпало (Business Analyst)📌 Розробка. Поділимось досвідом 3 розробників на різних стеках. Спікери: Юра Демчук (Back-End), Роман Кук (Full-Stack), Максим Майдан (Front-End)Лекція підійде саме тобі, якщо ти:- Маєш бажання краще зрозуміти сферу ІТ та які є в ній можливості окрім програмування- Намагаєшся знайти роботу, але постійно потерпаєш невдач та не знаєш де шукати вакансії.- Хочеш поспілкуватись з людьми, які вже мають досвід у сфері програмування. Лекція буде розділена на блоки, тож ти можеш слухати усіх, або долучитись на блок, який тобі цікавий:16:30 - 17:10 - Про першу роботу17:20 - 17:50 - Дизайн18:00 - 18:40 - Бізнес аналіз18:50 - 19:20 - Розробка🏫Де? 28 корпус студ простір, 3 поверх Обовʼязкова форма для заповнення👇🏼https://forms.gle/bQooQ7vEApzSPqNq9Тільки заповнивши її ти отримаєш посилання на закритий чат із спікерами.❗️🖇️Ми активно допоманаємо нашій армії, тому вхід за донат (від 150 грн) https://send.monobank.ua/jar/2U5GUN8DzvОбіцяємо, що ти корисно проведеш час, познайомишся з цікавими людьми та зʼїш багато піци 🍕 Чекаємо саме на тебе❤️
👁 1,600 23-10-17 12:01
Повідомлення від (цілком можливо) студентів 👇-------------------------------------«Перейшов через зелений міст, мене не відрахують?» - загублений студент-------------------------------------«Моє колишнє мертве, я тут народився знову»-------------------------------------«Цікаво, студенти вже помітили, що 6-ий тиждень навчання прийшов 🙄. Свято наближається 😉»-------------------------------------«Хрептак Андрій Іванович з ПЗ-14 обіцяв купити піцу кожному студенту ІКНІ, який вивчить напам'ять заповіт Шевченка!!!»-------------------------------------«Здавали лабу з групою в понеділок. Здавали… Здавали 2 пари. І шо? А ніц - здав тільки один, люблю викладача 🥰» - ПЗ 1-ий курс-------------------------------------«Я сьогодні бачив білку🥴»-------------------------------------«хочеця померти» - шиза пише-------------------------------------Я вже не вчуся в політесі і це чудово 🥳-------------------------------------«Першачки такі смішні, кудись ходять, метушаться, бояться запізнитись на пару. До речі, не знав, що біля політехніки, так багато красивих дівчат» - студент 4-ий курс-------------------------------------P.S. нагадуємо, що свої повідомлення ви можете залишати тут😊
👁 1,300 23-10-13 14:08
​КОНКУРС СТАРТАПІВ UNICORN: ПРИЙОМ ЗАЯВОК ВІДКРИТО Освітня платформа Sigma Software University спільно з Sigma Software Labs та Українським Фондом Стартапів запустили UNICORN конкурс для стартапів: https://labs.sigma.software/apply-unicorn-form/ і запрошують до участі усіх, хто має креативні ідеї та хоче їх перетворити у успішний стартап. Захід проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України. Для кого? Конкурс структурований таким чином, щоб провести стартапи через різні етапи, пропонуючи інтенсивну двотижневу програму для підтримки динамічної взаємодії. Незалежно від того, чи ви є підприємцем на ранній стадії, чи відомим стартапом, ми запрошуємо вас взяти участь і розпочати надзвичайну подорож до успіху стартапу. Ваш успіх стати наступним ЄДИНОРОГОМ вже чекає на вас! Програма:Sigma Software University традиційно підтримує конкурс стартапів і цього року знову буде співорганізатором, забезпечуючи освітній компонент програми. Програма відбудеться у гібридному форматі. Вона включатиме освітні вебінари, нетворкінгові заходи та численні пітчинги. Учасники зможуть поспілкуватися з впливовими інвесторами та встановити цінні партнерства під час онлайн-сесій та офлайн-заходів.  Чому варто взяти участь:📌2 інтенсивні тижні - Пройдіть інтенсивну програму, щоб дізнатися специфіку побудови стартапу та уникнути поширених помилок. 📌Освітні та нетворкінгові заходи - Знайдіть ідеальний баланс між напруженою роботою та активним нетворкінгом. 📌Безліч можливостей для пітчингу - продемонструйте свій стартап якомога краще під час конкурсу та отримайте корисні відгуки про ваші підходи до пітчингу. 📌Сильна спільнота - Спілкуйтеся з впливовими інвесторами та потенційними партнерами. 📌Цінні призи - отримайте безповоротний грант у розмірі 2 x 1,000 євро та 1 x 3,000 євро, а також нагороди від партнерів.  Більше деталей та реєстрація тут: https://labs.sigma.software/apply-unicorn-form/
👁 1,800 23-09-02 10:03
Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо очікувань від нового навчального року (3)👇-----------------------------------"надіюсь я там не буду найтупішою"- першокурсниця-----------------------------------"Мама забери мене звідси мені страшно"- Абітура 2023-----------------------------------"Будь ласка не бийте"- Сис АНАЛіст без досвіду-----------------------------------"Все буде ніштяком (дай Боже). Слава Україні!!!😎🇺🇦💪"- Зелена квасоля-----------------------------------"Головне не спитись до кінця курсу а далі то таке"- Рижа мавпа -----------------------------------"Якщо життя повернулось до тебе сракою, скористайся моментом. P.S. На вишмат ходити з іконою (optional)"- Міліардер, Плейбой, Філантроп..-----------------------------------"гірше вже не буде бо головна помилка зроблена, я на кі"- відчула смак політеху непочавши вчитись-----------------------------------"Пішли вони до дупи зі своєю очкою😬"- Дистанційна 4-курсниця-----------------------------------"Як не стати фембоєм на цій спеціальності? (Бо вже є бажання надягнути рожеві колготи 💀)"- майбутній сшішник-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію.
👁 1,400 23-09-01 18:55
Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо очікувань від нового навчального року (2)👇-----------------------------------"Ви знищили моє життя, я вас ненавижу"- Студент ПЗ 4 курс-----------------------------------"уже бачу як я в темноті, рачки по голольоду, повзу з пар."- бідолашна третьокурсниця -----------------------------------"На першу зміну на завод, на другу зміну в політех.Сумно (трошки)"- Зигота у відставці-----------------------------------"Життя цікаве, політех особливо, але мотивація щось впала. Абітурі привіт, і щасливих вам голодних ігор!"- Троян-----------------------------------"найгірше у ситуації з другою зміною - це те що зараз не вийде посидіти у кормушці після пар, а це було чи не єдиною мотивацією ходити у політех"- Асушник 3 курсу-----------------------------------"Співчуваю прадідам, вчитись у 2 зміну сумно. Людям, які придумали розбивати СК канікулами, окремий привіт 😔"- Стасюк-----------------------------------"бляха, перед вступом надивився відосів про супер крутий політєх, подивився рейтинг. а тепер додали в чат і старшаки так залякали, що трохи стрьомно, але цікаво🙃"- абітура ПЗ-----------------------------------"поступив, старшаки лякають, але я готовий до 4 років бакалаврату 🫡"- абітура з пз-----------------------------------"зранку в сотку, а ввечері в політех"- тіп з асу-----------------------------------"Я перший курс освітньої програми «Системний аналіз». Очікую повного вливання в навчання на обраній спеціальності. Хвилююсь? Of course! (Тільки не мудрі не бояться). Нові люди, нові викладачі, нові предмети, нове приміщення. Також не розумію, що на рахунок стипендії. Хто, як, в якому розмірі й від коли буде її отримувати. Хочеться багато зустрічей з представниками різних ІТ-компаній, тренінгів на різні теми, практичних занять й різних інтерактивних речей."- Білоус Валерія -----------------------------------"Життя тривожне і важке, обов'язково в другу зміну. Але як добре бути вже не першаком та мати в одному місці пари. "- Філологиня 3 курсу-----------------------------------"Нема нічого неможливого, якщо ти ох#їв до потрібного рівня"- Філософ з ПЗ -----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію.
👁 1,300 23-08-10 13:02
Забудьте про загублені мапи та заплутані коридори! 🗺️🚶‍♂️Відтепер навігація в нашому телеграм-каналі - це миттєва справа! 🚀🔍 Запровадили хештеги для кожної теми, щоб ви могли швидко знайти всі цікаві дописи. Не пропустіть жодного важливого анонсу, новини або поради. Просто клікайте на відповідний хештег та насолоджуйтесь зручною навігацією всередині нашого каналу! 📚🎓#ПБповідомляє- тут ви знайдете головні накази та ключову інформацію від політехніки.#допомогаЗСУ - тут ви знайдете інформацію про збори коштів та інші способи підтримки нашої армії.#порадивідПБ - тут ви знайдете цінні поради та корисну інформацію. Наприклад: як ефективно поєднувати навчання з роботою, як успішно скласти сесію та багато-багато іншого. #говоритьІКНІ- тут ви знайдете різноманітні думки наших студентів, а також зможете поділитись своїми.#кудипіти - тут ви легко відшукаєте заходи для дозвілля, освіти та культурного розвитку.#проєкти- не пропустіть також окремі події, які організовані профбюро ІКНІ, щоб завжди бути в центрі подій свого інституту!