Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ІКНІ
Añadido 11 dic. 2021

ІКНІ

@pbikni
Número de suscriptores: 3 626
Fotos: 625
Videos: 39
Enlaces: 678
Descripción:
Канал про актуальні новини ІКНІ, івенти, навчальний процес та просто класне інформаційне джерело;) Чат ІКНІ - https://t.me/yung_LIL_IKNI Inst: prof_ikni
Fuente

ІКНІ | Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо очікувань від нового ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ІКНІ ІКНІ @pbikni
1 400 Vistas/Alcance 2023-09-01 18:55 Mensaje №790
Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо очікувань від нового навчального року (2)👇-----------------------------------"Ви знищили моє життя, я вас ненавижу"- Студент ПЗ 4 курс-----------------------------------"уже бачу як я в темноті, рачки по голольоду, повзу з пар."- бідолашна третьокурсниця -----------------------------------"На першу зміну на завод, на другу зміну в політех.Сумно (трошки)"- Зигота у відставці-----------------------------------"Життя цікаве, політех особливо, але мотивація щось впала. Абітурі привіт, і щасливих вам голодних ігор!"- Троян-----------------------------------"найгірше у ситуації з другою зміною - це те що зараз не вийде посидіти у кормушці після пар, а це було чи не єдиною мотивацією ходити у політех"- Асушник 3 курсу-----------------------------------"Співчуваю прадідам, вчитись у 2 зміну сумно. Людям, які придумали розбивати СК канікулами, окремий привіт 😔"- Стасюк-----------------------------------"бляха, перед вступом надивився відосів про супер крутий політєх, подивився рейтинг. а тепер додали в чат і старшаки так залякали, що трохи стрьомно, але цікаво🙃"- абітура ПЗ-----------------------------------"поступив, старшаки лякають, але я готовий до 4 років бакалаврату 🫡"- абітура з пз-----------------------------------"зранку в сотку, а ввечері в політех"- тіп з асу-----------------------------------"Я перший курс освітньої програми «Системний аналіз». Очікую повного вливання в навчання на обраній спеціальності. Хвилююсь? Of course! (Тільки не мудрі не бояться). Нові люди, нові викладачі, нові предмети, нове приміщення. Також не розумію, що на рахунок стипендії. Хто, як, в якому розмірі й від коли буде її отримувати. Хочеться багато зустрічей з представниками різних ІТ-компаній, тренінгів на різні теми, практичних занять й різних інтерактивних речей."- Білоус Валерія -----------------------------------"Життя тривожне і важке, обов'язково в другу зміну. Але як добре бути вже не першаком та мати в одному місці пари. "- Філологиня 3 курсу-----------------------------------"Нема нічого неможливого, якщо ти ох#їв до потрібного рівня"- Філософ з ПЗ -----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію.