Fuente
ІКНІ | Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо сесії (3)👇-----------...
1 500 Vistas/Alcance
2022-11-19 17:00
Mensaje №659
Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо сесії (3)👇-----------------------------------"Ну не все так погано... вже не перший курс, тому нерви вже давно всі потрачені. Загалом заспокійливе допомагає, хочу сказати першакам, що не треба так переживати щодо вишмату і загалом сесії. Не все так погано і я не думаю, що викладачі хочуть вас валити на першому курсі. Удачки вам на цих голодних іграх~~~"- Бідна філологиня~-----------------------------------"спаси і сохрани мене Боже, з цими лабами і ргр які треба здати за два тижні до сесії! 😭 Хочу жити, хоча б спати! "- Побита життям комп'ютерно-наукова студентка -----------------------------------"А що таке сесія?"- Овощ з 2го курсу-----------------------------------"як здати сесію на 30/40 в Прикарпатського?"- бідна філолог-----------------------------------"я мажу жопу вазеліном"- студент пз-----------------------------------"Люди, які хочуть дистанційне навчання - дурні"- Пзшник-----------------------------------"Нах*я на ІКНІ історія? Куда я попав?"- ОІшник-----------------------------------"шо робити якшо староста втекла?"- жертва політеху-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.