Fuente
ІКНІ | Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо закінчення сесії (1)👇...
1 400 Vistas/Alcance
2022-12-26 16:06
Mensaje №674
Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо закінчення сесії (1)👇-----------------------------------"На жаль,а може і на щастя не відчислили.Мило і мотузка не знадобилися;)"- Філологиня-----------------------------------"Дорошенко - наглухо відбитий викладач, сесія у всіх закінчилась, а вона на понеділок усну ставить"- Студент ІКНІ-----------------------------------"Що таке сесія?!"- Хто я?-----------------------------------"Шо за х*йня, чому фізрук на нас не забив х*й, ще й каже що треба відробляти"- ОІшник-----------------------------------"Крук, ну коли там оцінки будуть?"- Чекає повишки-----------------------------------"Хто склав сесію - молодець, іншим співчуваю"- Сірий кіт-----------------------------------"5 із 6 предметів закриті на відмінно і вже по троху починає попахувати підвищеною стипендією вперше за всі часи навчання." *ліміт символів перевищено*- Йошікаге Кіра-----------------------------------"Бл*ть , коли скажуть бали з БД ??? ЙО*АНА ДОРОШЕНКО"- Фанат Жаби-сквірту-----------------------------------"Дорошенко, мать твою, де бали за екзамен ?"- Геральт з Рівного-----------------------------------"чіііл са"- 10 лвл фейсіту-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.