Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Енергії дня
Añadido 06 dic. 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Número de suscriptores: 579
Fotos: 1,910
Videos: 161
Enlaces: 119
Descripción:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.

👥 Número de suscriptores

579
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -10

👁️ Vistas promedio por mensaje

155
Promedio/Día:: 140
Promedio/Tiempo:: 150
ERR: 26.77%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 0
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 208 26-03-26 05:43
26 березня. Доброго ранку! Сьогодні, якщо з самого ранку відчуєте якесь легке роздратування або невдоволеність собою та світом, не переносите все це на рідних та близьких. Просто день такий. Дайте собі фізичне навантаження, я в такі моменти танцюю, хоча б хвилину або дві, чи згадую перевірений вже усіма нами спосіб: кручу попою. І це можна робити зовсім непомітно: круть-круть і настрій вирівнюється. Сьогодні може бути багато небезпечних моментів. Тож включайте увагу та відчуття гумору. Все минеться, якщо не приймати це близько до серця і уважно прислухатися до себе, реагувати вчасно, просто показати організму: «я тебе чую», і вже стає легше. А потім усміхнутися собі, а можна і оточуючим і подивитися на реакцію. Може у відповідь така ж сама похмура людина усміхнеться. Отже ви і собі настрій піднімете і їй. Ми сьогодні ніби зустрічаємося з собою справжнім і бачимо свою тіньову сторону. І це нас лякає, дає зневіру, інколи навіть відчай. І вилазять усі страхи одночасно. Ще раз повторюю: все минеться. Не я сказала, а цар Соломон. Сьогодні намагайтеся не приймати доленосних рішень, не підписуйте важливих документів, контрактів, а якщо ви вимушені це зробити, то вичитуйте максимально уважно та підключіть до вичитки ще когось, особливо зверніть увагу на те, що дрібним шрифтом. Взагалі звертайте увагу на деталі. Бо голова сьогодні ніби в тумані: все розумієш, але якось важкувато. Знову нагадую про вітаміни та фізичну активність, зарядку. І просто частіше кажіть собі: «Стоп! Треба перепочити, випити води, кави, чаю, соку, зʼїсти мандаринку». І женіть погані думки. Сьогодні їх може бути багато. Про страшні новини, вічну пісню експертів всіх ґатунків вже й писати якось невдобно, самі знаєте, що це нервове засмічення свого мозку з поганими наслідками. Почитайте краще хорошу книгу чи кіно подивіться, особливо щось з класики, зараз старі фільми мають новий сенс. А світ несеться на всіх парах! І щоб вас не сшибло цим потоком і не обшпарило тим паром, відійдіть в бік. Нехай пронесеться. Не беріть участь в цьому дурдомі. Коли ламають дім ви ж не стоїте поруч, бо може зачепити, травмувати, а інколи і вбити. Бережіть себе і свою голову в усіх сенсах цього слова. Не лізьте в небезпеку, а сьогодні може особливо хотітися розібратися з усіма і показати хто в домі хазяїн. Не варто, потім може бути соромно. Допомагайте війську, майте спокійний тихий день і будьте щасливими!🦇🌌9 місячний день. 26 березня 10:06➡️11:28 27 березня. 🌓 в знаку Рака. Емоцій може бути дуже багато. А ще різних таємниць та небажання виходити з дому. І вся енергія сьогодні в сімейному колі. Чудово цей день повести саме вдома ще й наодинці з самим собою. Символ: Кажан. Чумацький шлях. Молоко матері.
👁 194 26-03-25 06:11
25 березня. Доброго ранку! Сьогодні день очищення від усіх наших негараздів, які з нами вже сталися, а ми все подумки повертаємося до них, чужих програм, які ми чіпляємо і вважаємо за свої, від чужих поглядів в спину, бо в обличчя хто ж наважиться сказати, від усіх негативних енергій, які заважають нам жити. В основному всі ці негаразди провокуємо ми самі. По-перше, своїми думками. От проведіть експеримент, про що ви думаєте протягом дня, про хороше, погане, нейтральне? Яких думок більше? Як частіше ми домислюємо наслідки будь-яких подій - оптимістично чи песимістично? Отож. Ваші відповіді дадуть вам розуміння. І якщо більше песимізму, то попитайте себе: чому? Що спонукає так думати? І усувайте причину. А ще варто подумати що я ще не розкрив в собі, що в мене таке є, що я можу дарувати людству і що буде приносити мені задоволення. Що я сам про себе не знаю? І що приземлює мою душу?По-друге, це дивне бажання бути на когось схожим і намагання в багатьох речах слідувати, піддаючись впливу реклами або сусідів, або колег. Чому ми не хочемо створювати своє? Чому намагаємося підглядати і так цікавимося чужим життям, часто набагато сильніше ніж своїм власним? Що це нам дає? Правильно - заздрість та зневіру у власні сили.По-третє, чому спілкуємося з людьми, які негативно впливають на нас, з так званими енергетичним вампірами? Після такої розмови ми втрачаємо сили та дорогоцінний час, маємо відчуття вичавленого лимону, а наш співрозмовник розквітає. Нам погано після цього, але ми як наркомани продовжуємо псувати своє життя. Пошукайте, знайдете ще багато чого, що заважає жити повноцінним життям. А я коротко розкажу, як сьогодні можна допомогти собі. Сьогодні будемо проводити ритуал чистки умовним вогнем. Одразу попереджаю: вогонь реальний сьогодні має шалену силу, будьте вкрай обережні! А ми будемо все це робити в своїй уяві. Тож згадуємо всі свої негаразди, болячки, тривоги і складаємо в уявну торбу. Потім в своїй уяві розкладаємо велике багаття і кидаємо туди цю торбу. Коли вона згорить, подумки заходимо в наше уявне полумʼя і відчуваємо, що все, що висить на наших плечах непомірним вантажем попілом падає на землю і перетворюється на чарівні квіти. Багаття догоряє… а ми бачимо себе серед прекрасних квітів, чистими, прекрасними, повними сил та енергії вогню, яка так необхідна нам для нових звершень. Ми як птах фенікс відроджуємося і починаємо нове життя. Допомагайте війську. Дякуйте тим, хто допомагає вам, допомагайте тим, хто потребує, майте спокійний тихий день та будьте щасливими.🐦‍🔥8 місячний день. 25 березня 08:54 ➡️ 10:06 26 березня. 🌓 в знаку Рака з 12:32, до цього з 00:36 - без курсу. І це чудовий період вже з самого ранку зайнятися чисткою свого житла, оточення, думок та тіла. Нічого важливого та доленосного не призначайте на цей період. А після 12:32 на перший план виходять теми дома, родини та наш емоційний стан. Символ: Вогонь. Птах Фенікс .
👁 192 26-03-24 06:16
24 березня. Доброго ранку! Я в Києві з усім своїм зоопарком. Вночі чули тривогу, але спали, в нас було тихо, навіть собаки не нервували. Сподіваюсь швидко вирішити всі справи і їхати в село, бо тут усім скучно, окрім мене. Сьогодні в нас день слова, саме воно набирає неймовірної ваги і дає енергію. Слова є позитивні, нейтральні та негативні. І таку саму енергію вони несуть. Не даром кажуть, що добре слово і кішці приємно. Тож слідкуйте за своїми словами, поповнюйте словниковий запас, бо так приємно читати або чути влучне слово. За комунікацію, слово, думки, навіть нашу здатність мислити, відповідає Меркурій. Сьогодні його день. Тож ніщо не заважає нам миритися, заводити нові знайомства, шукати спонсорів чи меценатів, доносити до інших свою позицію і точку зору. Але все це вдасться, якщо ви володієте словом. Шануйте його хоча б сьогодні, не брудніть лайкою та російським матом. Добре слово несе перевагу, силу, міць. Сьогодні добре молитися, просити. Всесвіт чує, що ми говоримо і бере це до виконання. Тож говоріть більше компліментів. Як розквітає людина від приємних слів! А як нам від цього стає радісно. Сьогодні не можна сваритися, пліткувати, ображати, бо все це повернеться до вас. Потім не питайте чому це і навіщо. І нагадую про слово оберіг «дякую». Воно завжди приходить на допомогу. Допомагайте війську, дякуйте кожному, хто зараз на фронті, хто лікує, рятує, волонтерить. Дякуйте і будьте щасливими!🐔🪈🚩7 місячний день. 24 березня 07:58 ➡️ 08.54 25 березня. 🌓 в знаку Близнюків. Комунікація, спілкування, вміння домовлятися виходить на перший план.Символ: Півень. Роза вітрів. Жезл. Флюгер.
👁 200 26-03-23 05:29
23 березня. Доброго ранку! Розпочався новий тиждень. Дуже неоднозначний, наповнений різними подіями: воєнні дії, на жаль, стануть більш активними, це стосується не тільки нашої країни, а й всього світу, треба бути максимально обережним та уважним, бо екстриму теж буде достатньо, як і новин різного характеру. Світ прагне оновлення, яке йде по всім фронтам. Але щоб виросло щось нове, потрібно витягти всі бурʼяни, інакше вони просто «заглушать» все хороше і воно загубиться, так і не давши ніяких паростків. А ви помітили, що нове завжди буває дуже тендітне до певного часу, як дитина. А от старе тримається і не хоче здавати позиції. Хто зараз бореться з бурʼянами, мене зрозуміє. Теж саме, тільки в грандіозному масштабі відбувається з усім світом: іде знищення бурʼянів. Хто переможе? Це покаже час. Але якщо ми будемо стояти і тільки спостерігати, то результат легко передбачити. Ні, бігти рятувати людство не потрібно! Треба рятувати самого себе, займатися собою, викорінювати дурні звички, міняти світогляд, прокидатися у решті решт. Ми своє власне тіло знаємо гірше, ніж те, що робиться в світовій політиці. Якщо б кожен зайнявся собою, то це б значно допомогло суспільству. Задайте собі сьогодні питання: а де мій фокус уваги? Куди він направлений? І тоді вам буде зрозуміло, що саме відбувається з вами. А куди направлена увага, туди тече енергія. А енергія зараз - це найцінніше, так само як час. Чи цінуємо ми це? Чи витрачаємо і енергію і час на те, що потрібно нам, що дає нам розвиток, що робить наше життя краще? Чи стаємо ми щасливішими? Сьогодні день, коли Всесвіт чує наші думки. Не те, що ми говоримо, а те, про що думаємо, і бере до виконання. Тож тим, хто хоче жити в гармонії, краще мислити позитивно і направляти свою увагу на себе, на те, що ми любимо, на тих, кого любимо. І діяти. Не чекати закінчення війни, не чекати спокійних часів і чужої допомоги. Треба робити, діяти і просити допомоги, якщо бачите, що не впораєтеся самі. І це не соромно. А егоїзм - це не так вже і погано, якщо потрібно вижити. Коли ми в порядку, тоді можемо допомогти іншим. Памʼятаєте: «спочатку маску на себе». А не інакше. Сьогодні добре починати нові справи. Ніщо не може цьому стати на заваді, окрім наших думок. Контролюйте свій фокус уваги. І ви помітите, як змінюється ваше життя. Мисліть позитивно, вірте в світле майбутнє. І воно у вас буде. А зараз допомагайте війську, бо без цього нам не перемогти. Ніхто це не зробить за нас. Здається, це вже всім зрозуміло. Даю нижче посилання на картку волонтерки, яку знаю особисто. Тож це безпечно. А донат - це в першу чергу, потрібно нам. Щастя всім! https://send.monobank.ua/jar/2wtGbFCEHh4441111128188228🌩️ 6 місячний день. 23 березня 07:18 ➡️07:58 24 березня . 🌙 в знаку Близнюків з 10:18Енергії буде багато, сил також. Слідкуйте за часом. Знайомтеся з новими людьми. Комунікуйте, спілкуйтеся. Все буде легко. Символ: Хмари. Журавель.
👁 178 26-03-22 06:03
Шукати компромісу з ким би то не було — марно, навколишні під вас підлаштовуватися не будуть, а захочуть, так само як і ви, відстоювати свої принципи.Сьогодні особливо сприятливий для спілкування з близькими і приємними вам людьми. У такому разі процес комунікації принесе вам не тільки користь, а й подарує позитивний емоційний заряд.  🏥Здоровʼя: бережемо стравохід. Він сьогодні особливо вразливий.Можливо печія, блювання. Це означає, що десь ви припустилися помилки. А загалом у цей день їжа згоряє без залишку. Тому можна влаштувати невеличке гуляння, дегустувати щось незвичне та незвичайне, поекспериментувати зі стравами. Тільки не їжте на ніч. Можна дозволити собі й алкоголь.😴Сни показують внутрішні зміни та перепони, які заважають нормальній течії енергії. Основний симптом хвороби, що насувається — тривожні, неспокійні сни. Нагадую, що 5 день прийде о 06:50. 🔑Ключові слова: трансформація, зміна, збільшення навантаження.💡🦄Джерело енергії: духовність. Все, що сьогодні прийде у ваше життя, сприймайте як шлях до духовного розвитку та росту.
👁 206 26-03-20 06:03
20 березня. Доброго ранку! Який цікавий день сьогодні: весняне рівнодення та перехід Сонця в Овен, зупинка та розворот нашого улюбленця Меркурія, а також саме з сьогоднішнього дня Місяць, який зараз теж в Овні, можна побачити на небі, а це все означає, що природа прокидається і світ разом з нею, зʼявляються сили, енергія, натхнення, бажання. Все це відбудеться ближче до вечора, але ми вже з ранку будемо відчувати якесь піднесення, ловіть його, прислухайтеся до себе і спробуйте потроху щось робити. Нове ще не починаємо, бо й пʼятниця сьогодні, яка завжди задкує, та й енергії малувато ще. Тож прокидаємося разом з квітками, теплом та сонечком. Бажання теж сьогодні не записуємо, зробимо це завтра після 9 години ранку. Завтра субота, отже, заплануємо для цього час. А що ж сьогодні? Сьогодні будемо прокидатися від довгої зимової сплячки. І проводжати зиму. Дякувати їй за все що принесла. Головне - що ми вижили. Я зараз так розумію наших пращурів, які навіть свято нового року перенесли саме на цей день, коли день рівняється ночі. Так, вижити цієї зими - це був такий іспит на дорослішання. Тепер треба зробити висновки, виправити всі помилки, щоб підготувати себе та свою домівку до наступної зими. Бо робота над помилками набагато важливіша ніж пошуки винних. Їх теж обов’язково треба шукати і витягувати на світ, бо будемо знову мати те, що маємо. Всі отримають свої нагороди. А ви помітили як за цей зимовий період змінилися наші тіла? Я зараз не про зайву вагу, я про якусь закляклість, ніби нас сильно-сильно стиснули і ми ніяк не можемо розправити руки, ноги, шию, плечі, навіть обличчя ніби скамʼяніло. Це все треба відпустити. Бо жити в такому стані і радіти життю неможливо. Ми як стиснуті пружинки, які треба розтиснути, але робимо все це поступово. І починаємо саме зараз Як цього досягти? Слухайте своє тіло. Де болить? Де тягне? Де постійно напружено? І для початку навчиться розслабляти мʼязи, де знаходиться біль. Бо це організм нам сигналізує, що ми щось робимо неправильно, де йому важко з нами, бо ви, наприклад, постійно чогось боїтеся чи весь час гніваєтеся. Це робота не одного дня. Але розпочати її треба саме сьогодні, тоді вона буде успішною. А далі треба просто ворушитися. Почніть з ранішньої зарядки. Багато вправ можна робити вже в ліжку і потім потроху навантажувати себе: вправи для рук, ніг, присідання, розтяжка. В інтернеті так багато підказок! Знайдіть те, що вам до вподоби і починайте! Займайтеся тілом, розминайте його, розтягуйте, позбавляйтеся закляклості. Тільки тоді піде енергія. Я ніколи не любила фізичні навантаження. Ранішня зарядка приводила мене в ступор, уроки фізкультури були чимось неприємним, що я й досі згадую з якимось упередженням. Памʼятаю, як раніше, ще в радянські часи, була виробнича гімнастика об 11 ранку по радіо і на підприємствах, в науково-дослідних інститутах, на виробництві, скрізь по всій країні треба було робити цю гімнастику. Ненавидила люто. Зараз думаю: а чому? Може тому, що примусово. Я ніколи не займалася спортом, фітнесом і всім цим подібним. Але я обожнювала танцювати, і могла танцювати майже до ранку. Я обожнювала рух, багато ходила пішки, а сидіння на одному місці було важким іспитом. Яка зарядка? І тільки зараз я зрозуміла наскільки важливим є саме ранішня зарядка! Скільки енергії вона дає тілу. Нам здається, що вона необовʼязкова, ми ж багато рухаємося, в землі копаємося, щось важке носимо та й часу на це немає. Почніть робити хоча б 10 хвилин ранком вправи, які вам подобаються, і швидко помітите, як змінився настрій, як пішла енергія, як зʼявилися сили. В заклякле тіло енергія не йде. Наважтесь і перевірте чи права я. Допомагайте війську і собі особисто. Щастя всім!🐆3 місячний день. 20 березня 06:13 ➡️ 06:31 21 березня. 🌙 в сузірʼї Овну до 11:34, потім аж до 08:34 21 березня - Місяц без курсу. В період без курсу нічого важливого не призначаємо, це гарний час для позбавлення чогось. Далі сили та енергія будуть наростати. Нагадую, що Меркурій сьогодні розвертається в пряме положення, але це відбудеться тільки о 21:33.Енергія починає прибувати.
👁 239 26-03-19 05:46
19 березня. Доброго ранку! Сьогодні вночі в нас був Молодик і ми поступово заходимо в нові енергії. Що це означає? Багато хто з нас зараз відчуває втому, якусь невизначеність, занепад сил, поганий настрій, відсутність апетиту. Особливо ті, хто не приймає вітаміни і рідко буває на свіжому повітрі. Є добра новина: до кінця тижня це повинно у багатьох закінчитися. Ми заходимо в нові енергії; які принесуть весняне рівнодення та сонячний новий рік. Ми входимо в Овен, а це початок Зодіакального циклу. Отже, готуємося вийти із свого барлогу, на нас чекає новий світ з новими енергіями. Зазвичай саме на Молодик ми пишемо наміри, бажання, мрії. Але цей, 2026 рік, ламає усі традиції, тож сьогодні від цього процесу утримаємося. Але не надовго. Вже завтра ввечері закінчується ретроградний Меркурій, Сонце зайде в Овен і можна бути записати все, чого хочемо досягнути в цьому році, які навички опанувати, який спосіб життя мати, чим себе займати і чому навчитися. Головне, щоб ці плани не залишалися на папері, нам потрібно буде приробити до цього списку ручки та ніжки. І почати виконувати. Тобто скласти графік виконання власних бажань. Але це буде завтра. А сьогодні, якщо є сили, потрошку продовжуємо вичищати, прибирати, викидати та наводити лад в нашому домі, на робочому місці, в оточені та в голові. Все упорядковуємо, щоб потім не повертатися, бо відкриваються нові шляхи, нові перспективи. І якщо не озиратися весь час назад, а дивитися вперед, і діяти, то можна значно підняти якість свого життя. А весь накопичений негатив, всі негаразди, болячки, страхи віддавайте землі. Хто має свою землю, той знає, як добре буває на душі, коли починається городня пора, коли прибереш, витягнеш усі бурʼяни, вспушиш землю, щось посадиш, а потім доглядаєш за цим, важко все це, але як радісно на серці. Земля лікує. Зараз сама лікуюся саме цим, потихеньку розчищаю все і ось-ось буду саджати нові квітки. Який серіал з новинами може з цим зрівнятися! А в кого немає такої можливості, то раджу доглядати за кімнатними рослинами. Не просто поливати, а розмовляти, розповідати їм свої проблеми, думки. Стає значно легше. Тож будьте хазяїнами своєї долі. Бо найголовніша енергія, яка зараз до нас йде: «Я сам!». Це коли ти не чекаєш, милості ні від кого, а робиш сам. Важко? То просимо допомогу. І відгукуємося на прохання інших. Але не чекаємо. Діємо. І віримо в себе. Допомагайте війську. Там теж немає часу чекати, поки закриють всі потреби, які інколи і закривати ніхто не збирається. Допомагайте хто чим може. Як би ми не втомилися, там втома набагато сильніша і військо потребує розуміння, допомоги та вдячності. А в наших силах все це дати. Майте спокійний день і будьте щасливими!🐳🦷🎉2 місячний день. Зверніть увагу вагу!!19 березня 03: 24 - 05.59 19 березня - 1 місячний день. Потім починається 2 місячний день 19 березня з 05:59➡️06:13 20 березня - 2 місячний день. 🌑 в сузірʼї Овну з 06.04. Отже, в нас відбувався Молодик, перший день, коли ми традиційно записуємо наші наміри, був дише 2 години. Сьогодні ми взагалі не записуємо нічого, працюємо з минулим. Завтра ввечері ретроградний Меркурій стане стаціонарним і можна буде записати наміри та бажання. Тож раджу це робити або завтра ввечері, або післязавтра ранком. Завтра також буде новий астрономічний рік, тобто по Сонцю. Воно входить в знак Овну. А це почато Зодіакального Кола. Символ: Кит. Щелепа. Ріг достатку.
👁 235 26-03-18 05:39
18 березня. Доброго ранку! Сьогодні ми можемо відчувати неймовірну втому або що все валиться з рук, повну апатію і неймовірне бажання посваритися з усім світом, весь час хочеться плакати та жаліти себе. Не хвилюйтеся. Завтра почне попускати, а до пʼятниці взагалі все зміниться. Наш енергетичний ресурс вичерпався. Ну, самі поміркуйте: останній день місячного циклу, Місяця на небі вже не видно, останні дні ретроградного Меркурія, а це завжди найпотужніші дні по впливу на нас, ще будуть два дуже неприємні аспекти Венери, Юпітера та Урана з Сонцем. Багатенько сьогодні всього. Більш того, ми вже вчора ввечері могли відчути якусь невдоволеність собою, подіями в світі, погодою, рідними, колегами - загалом всім, що є навкруги. Нічого, це пройде. Головне не занурюйтеся в це. Що робити: не перевантажуйте себе! Відкладіть все, що потребує неймовірної уваги, бо толку все одно не буде, окрім втоми ви нічого не отримаєте, а ще й при сьогоднішній незібраності, може бути купа помилок, які потім дуже важко виправити. Я вже не кажу, що наша неуважність може призвести до збоїв в організмі, аварій та катастроф, це само собою зрозуміло. Тож не перевантажуйте себе! Дайте собі спокій на один день. Не підписуйте важливих документів, не приймайте доленосних рішень, не поспішайте нікуди. Максимально відпочивайте. Не ходіть в натовп. Будьте обережні на дорозі і як водій, і як пішохід. Слідкуйте за тиском. Я не хочу нічого лякати, але поставтеся до цього з розумінням. А тим, хто не вірить в астрологію хочу задати питання: у вплив на нас магнітних бурь вірите? А в зміни погоди та наше самопочуття? А в зміну сезонів? Отож. Але я нікого не агітую, вибір завжди за вами. Сьогодні добре прибирати. Тільки знову таки, без фанатизму. Почистіть комп, телефон, інші гаджети, пошту від зайвого, звільніть памʼять, знадобиться для нового. Теж саме зробіть з робочим столом, шафою, холодильником, своєю квартирою чи домом. Перевірте гаманці, кишені, сумки. Викиньте все сміття, яке там накопичилося. Часто нове не приходить тому, що немає місця для нього. Це як з памʼяттю телефона: поки не видалиш щось непотрібне, нового не закачаєш. Нічого не купуйте, бо витратите купу грошей, а в результаті все це не сподобається і потім доведеться міняти чи віддавати. Ну і наші думки, тривоги, сумніви, образи, невпевненість в собі, токсичних людей, болючі стосунки - відпускайте все це від себе, не тримайте. Просто скажіть: мені це більше не цікаво. Сьогодні легше ніж будь-коли кинути палити чи пити. Просто пообіцяйте собі не робити цього більше. І тримайте слово. День складний. Але ми переживаємо щось подібне кожного місяця, може не настільки потужне як сьогодні, але переживаємо. Просто вірте в себе. Вірте в свою долю. Обовʼязково допомагайте війську. Це єдиний спосіб захистити себе від ворога. Всьому, що прийшло в життя за цей період - дякуйте і нічому не дивуйтеся. Все йде за планом, трохи дивним для нас, але так вирішив Всесвіт. Щастя всім!🐙🐙29 місячний день. 18 березня 05.46 ➡️03.24 19 березня. Найважчий день всього місячного циклу. Сьогодні ще й відбудуться дуже важливі аспекти. Будьте максимально уважні та обережні. Читайте в Важливих датах. Прогноз давала ще на початку березня. 🌚 в останніх градусах знаку Риб. Тут будемо завтра зустрічати Молодик о 03.24. А о 05.59 вже прийде 2 місячний день. Риби - це про глибину, про мрії, про розмитість кордонів, про таємниці. Отакий і настрій буде сьогодні. Символ: Спрут. Гідра. Восьминіг.
👁 215 26-03-14 05:25
14 березня. Доброго ранку! Він в нас є і це так добре! Пекельна ніч знову в Україні. Війна не дає спокою ні на мить. Але дали відбій повітряної тривоги і треба жити сьогоднішній день. У багатьох він вихідний. Тож дайте собі спокій. Не робіть нічого потужного, особливо фізично. Та й морально себе не перевантажуйте. Сьогодні наш організм та наше тіло потребують спокою, розміреності та тиші. Головне не метушитися, нікуди не поспішати і не перевантажувати себе. Ви встигнете всюди, де вам потрібно бути. Не варто на сьогодні планувати багато справ. І обовʼязково треба побути на природі. Добре, якщо ж змога поїхати за місто. Якщо ні, то погуляйте в парку, зробіть дихальні вправи, подивіться як оживають дерева, вилазять квітки після такої страшної зими. Беремо приклад з них: як би важко не було, треба тягнутися до сонечка, підставляти під його промінчики обличчя і радіти, що живі. Усі наші амбітні плани залишаємо на третю декаду березня, а поки даємо собі спокій. Ті, хто має змогу, вже починають прибирати свої квітники, городи. Я цим займаюся вже десь тиждень, на жаль, всі плетючі троянди довелося зрізати. Чи оживе і відійде, покаже час. Поки просто боляче. Починаю чистити полуницю, вона теж важко пережила зиму, але є. Гортензіі здається вижили. А от райка ознак життя не подає. Але може рано ще. І кожного разу земля забирає весь мій біль, весь негатив, що накопичується в мені. Рослини рятують нас. Рятує і вода. Тож якщо стане сумно, а сьогодні це може бути, то спробуйте віддати свій сум землі і воді, вони заберуть і очистять нас. Не думайте про погане. Не занурюйтеся в погане. Ще раз кажу, дайте собі сьогодні спокій. Копирсайтеся в землі, прийміть ранком душ, а ввечері або вдень пінну ванну, обовʼязково погуляйте, менше спілкуйтеся і лікуйте душу спокійною музикою та хорошою книгою. Допомагайте війську. Бо не буде їх, не стане і нас. І вірте в перемогу. Вірте! І живіть кожен день. Щастя всім!🐚🐢25 місячний день. 14 березня 04.33 ➡️ 04.58 15 березня. 🌘 у Козерозі до 13.36, потім холостий хід до 17.28 і перехід в Водолій. Місяць каже: не поспішайте нікуди. Робіть все фундаментально, так, щоб не треба було переробляти. Або дайте собі спокій. Символ: Черепаха. Мушля. Глечик з мертвою та живою водою.
👁 176 26-03-13 05:42
13 березня. Доброго ранку! Зустрічаємо пʼятницю, 13! Налаштовуємося на удачу. І день сьогодні наповнений позитивними емоціями, які будуть заряджати нас оптимізмом. Але ж памʼятаємо, що все залежить від нас: як себе налаштуємо, те й і отримаємо. День активний, тож плануйте багато руху та й багато справ. Нічого не починаємо з принципово нового, а от старе завершуємо, особливо таке, що буде мати серйозні наслідки. Дуже потужний день. Більше дня з такою потужністю на цьому та й на наступному тижні не буде. Сьогодні закладаються підвалини майбутнього, отже нічого не відбувається просто так. Слідкуйте за тим, що говорите, що робите. А ще зверніть увагу на красу, яка прокидається навколо. Як гарно співають шпаки, метушаться горобці, здалося, що вчора ввечері вже й качку чула, але невпевнена. Бджілки, джмелі, різні жучки - все прокидається від зимової сплячки. І нам пора. Але робимо все поступово. Спостерігаємо, це добавить настрій. В декого може бути відчуття сильної втоми, тоді не силуйте себе, дайте собі трохи відпочити. Зазвичай дуже короткий сон хвилин на 10-15 повністю відновлює сили. Тільки треба саме заснути: лягти або можна навіть сидячи, очі закрити і відключитися від цього світу. Він не втече нікуди від вас за цей час. Встигнете наздогнати. А якщо сон не допоможе, то дайте собі спокій, не давіть, не примушуйте, справи не буде. І чим більше ви будете намагатися підбадьорити себе, тим гірше будете почуватися. З вами все гаразд, просто потрібен відпочинок та й день такий. Допомагайте війську, пораненим, скаліченим цією клятою війною. Дякуйте за все, що маєте і будьте щасливими, бо саме для цього ми прийшли в цей світ!🏔️🐻🌋24 місячний день. 13 березня 04.00➡️04.33 14 березня.🌘 в сузірʼї Козерога. Власна безпека, безпека родини, домівки, виважені рішення, налагодження відносин з старшими по віку та по посаді - в цьому сьогодні буде успіх. Символ: Ведмідь. Гора. Фалос. Гефест. Вулкан.