Fuente
Енергії дня | 2 квітня. Доброго ранку! Сьогодні перед світанком була Повня в Терезах...
161 Vistas/Alcance
2026-04-02 06:48
Mensaje №5152
2 квітня. Доброго ранку! Сьогодні перед світанком була Повня в Терезах, а це про наші відносини, стосунки, поведінку в команді та партнерство. Ця Повня називається рожевою, відкриває новий астрологічний цикл і може мати особливу енергію. Назва "рожева" походить із традицій корінних народів Північної Америки і пов’язана з періодом цвітіння флокси, але сам Місяць не змінює свого кольору і є таким, яким є. І саме сьогодні може досягти свого піку, отримати розвиток або логічне завершення все, що розпочалося з 21 жовтня по 5 листопада 2025 року. Згадуйте, що у вас було в цей період і спостерігайте. Підказка: згадати можна по вашім фото в телефоні або записам, якщо не ведете щоденник. Зараз починається період, коли ми можемо відчути, що наші вподобання не співпадають з думкою та вподобаннями колективу, суспільства. А так як в Повню розкривається багато таємниць і ми бачимо те, що зазвичай скрите від нас, а при цьому наш розум не дружить з серцем та емоціями, будьте трохи обережніше. Перед тим, як висловити свою точку зору, подумайте хоча б трохи. Бо з дипломатичністю може бути важко. І не ведіть зараз перемовин, бо домовлятися буде некомфортно. Нас взагалі не сильно захочуть чути та й ми теж когось. Але це чудовий період, щоб розібратися що ми любимо, що ми хочемо, що нам подобається, що ми робимо з задоволенням. Попереджаю, що реакція оточення може бути не такою, як ми очікуємо. Чи важливо це для вас? Чи варто сваритися? Може краще уникнути скандалів, конфліктів і пошукати компроміс? Бо це найважливіший період у стосунках, коли треба приймати рішення: ви разом чи краще розійтися, чи можливий подальший розвиток, чи завершити все на цьому етапі. А ще це чудовий час, щоб зайнятися своєю зовнішністю, вбранням та іміджем взагалі. І є ще одна приємна новина: це чудовий час для творчості, всі ваші задумки, нарешті, почнуть набувати форми, реалізовуватися чи навпаки, прийде розуміння, що це не ваше. Тож насолоджуйтеся красою, оточуйте себе любовʼю, знаходьте компроміс та не забувайте допомагати війську. Нижче дам посилання на картку волонтерки, яка весь час допомагає військовим, щоб ви не шукали. А так як сьогодні наша Повня це ще й про гроші та вдячність, то чим більше задонатите, тим більше і повернеться. І саме в цей період треба дякувати всьому, що маєте, а це і про життя у відносному спокої, який забезпечують саме наші військові. Тож дякуйте і робіть їм подарунки. Ну і не забувайте про своє оточення та самих себе. Щастя всім!https://send.monobank.ua/jar/2wtGbFCEHh4441111128188228