22 червня. Доброго ранку! З початком нового тижня. Це тиждень перед важливою подією - періодом ретроградного Меркурія, який розпочнеться вже 29 червня і буде діяти до 24 липня. Скажу по-секрету: весь липень буде непридатний для нових починань, для активних справ, навіть рослини вже в цей час ніхто не саджає, вірніше садити-то можна, але нічого не виросте. Тож саме цей тиждень буде останнім періодом для початку нових справ в першій половині року. Весь липень ми будемо завершувати розпочате, переробляти те, що зробили неякісно, або кинули чи засунули далеко в куточок. Традиційно у період ретроградного Меркурія я буду проводити Марафон, для тих, хто хоче змінити своє життя, проаналізувати свої активи, зрозуміти, що ми маємо, що хочемо, хто ми взагалі і скільки вартуємо, так, саме ці теми будуть основними: хто я, що маю, що хочу. Я окремо дам анонс самого Марафону, де розпишу і тематику, і деталі участі. А поки що ми можемо на цьому тижні стартанути з чимось новим, це може бути і новий проєкт, і нова серйозна справа, і нова посада, і нове місце роботи, і нові стосунки. Все, про що мріяли можна запускати в роботу. В середині тижня будуть два особо приємних дня: 24 та 25 червня, які ідеально підходять для весіль, помолвок, примирення, освідчень. Добре оновлювати портфоліо, запускати нові проєкти, особливо повʼязані з красою, комфортом, фінансами. Все, що відбудеться в цей день, буде працювати на майбутнє. Запускайте у Всесвіт свої бажання, він чує нас і чекає, щоб допомогти. А от 26 червня будьте обережними на воді і біля води. Будьте вкрай обережні! Зараз спека і нас буквально тягне до водойм. А також в цей день може бути прорив труб, катастрофи на морі, активація воєнних дій повʼязаних з морем, нафтою, хімічними речовинами, що може призвести до колосальних катастроф, також обережніше з грошима, активізуються шахраї, можуть виникнути епідемії, нові віруси. Є висока вирогідність отруєння. Це може бути в першу чергу алкоголь, а також їжа та інформаційні потоки. Дуже небезпечний день!!! Тож візьміть до уваги. Лякати нікого не хочу, але обережність не завадить. А сьогодні енергії дня діляться на дві частини: ранком продовжує панувати енергія слова, тож добре з самого ранку помолитися, подякувати, попросити. І робіть це вголос. Відчуйте - який він? Сильний, потужний, або боязкий, невпевнений в собі, а може різкий або пісклявий? Наш голос часто видає нас, показує якими ми є насправді. До речі, на Марафоні будуть вправи для роботи з голосом. А сьогодні просто зверніть на це увагу. А от після обіду енергії поміняються і прийде потужна енергія вогню. Тобто вогонь буде набирати дуже великої сили, знову таки звертаю увагу, бо спека, бо можуть бути пожежі. Ну і наші предки використовували вогонь, щоб почистити себе та свою оселю. Вони стрибали через вогонь, обходили хату зі свічкою, зазираючи в усі кутки. Я теж в цей день роблю два ритуали: обхожу весь дім зі свічкою, роблю це дуже обережно і провожу практику звільнення від чужих програм, наговорив, всього того, що говорять мені в спину. Тут треба працювати з УЯВНИМ вогнем. Тобто ми в своїй уяві розкладаємо багаття, збираємо в уявну торбину усі свої негаразди, болячки, неприємності, тривогу та страхи, а потім кидаємо цю уявну торбу в уявний вогонь. А потім і самі заходимо в своїй уяві в це уявне багаття. Стоїмо там стільки, щоб всі чужі програми ти погляди згоріли. Ми відчуємо це полегшення. А потім гасимо полумʼя тим потоком любові, що знаходимо в своєму серці. І робимо до тих пір, поки не відчуємо, що весь попіл розчинився і з нього виросли квіточки. Ще раз підкреслюю: тільки уявне багаття і все робимо в своїй уяві. Ввечері знову добре подякувати Всесвіту, своєму роду і собі. І обовʼязково пожертвуйте посильну суму грошей на військових або дітей, або нужденим. Майте спокійний тиждень, вдалий день і будьте щасливими🐦🔥8 місячний день. 22 червня 13:45 ➡️ 14:58 23 червня. 🌓 в знаку Терезів. Сьогодні добре миритися. Намагайтеся тримати баланс в усьому. Особливо у відносинах та фінансованих питаннях. Символ: Вогонь. Птах Фенікс .
🐔🪈🚩7 місячний день. 21 червня 12:31 ➡️ 13:45 22 червня. 🌓 в знаку Діви до 20.33, потім без курсу і в знаку Терезів з 23.55. Наводьте лад в усьму. Зверніть увагу також і на самопочуття. Символ: Півень. Роза вітрів. Жезл. Флюгер. Це день словесної магії, молитви, пригод, провокацій та презентацій. Слова сьогодні набувають магічної сили. Жодне слово, сказане сьогодні, не пропаде. Брехня і плітки поширюються сьогодні не менш активно. Тому, не пліткуйте, якщо не хочете в майбутньому мати проблеми. Вважається, що в цей день не можна рвати папір, їсти курятину, брехати, пліткувати та бити посуд і не варто стригтися. Настрій: активний день. 🔮Порада дня: раджу закінчити сьогоднішній день та розпочати завтрашній з молитви, з прохань до Всесвіту. Продумайте кожне слово, говоріть від душі. Від серця, просіть все, що хоче ваша душа. І слідкуйте за своїми словами, вони сьогодні набувають магічної сили. Всесвіт чує все, що ми говоримо в бере до виконання. Слідкуйте за тим, що говорите! Будьте обережні, сьогодні ми можемо попасти під чужий вплив, піддатися на красиві слова чи навіть красивий голос. Тож перед тим, як прийняти рішення, думайте! І менше емоцій. Особливо негативних. Вони можуть сильно погіршити настрій, а з ними і зіпсувати такий хороший день. Звертаю увагу, що день буде продовжуватися і завтра ранком, тоді теж добре просити та молитися.💜🤍Колір: фіолетовий, бузковий, білий.🧗♂️Починання: можна починати справи, але максимальний позитивний ефект може бути отримано тільки в тих справах, які будуть завершені цього ж дня і які вже колись розпочинались. Не переносьте розпочате на наступні дні, не починайте те, що не зможете закінчити за один день. Краще займіться дрібними завданнями, оскільки незакінчені цього дня великі проєкти можуть принести не найкращі результати. Або бийте на етапи і закінчуйте певний етап. Також добре в цей час починати будь-який лікувальний курс або оздоровче голодування.🛠️Бізнес процеси: день позитивний для бізнесу, Зараз багаторазово підсилюється сила слів, тому цей час добре присвятити діловим переговорам, зустрічам з інвесторами, партнерами. Ваше красномовство допоможе домогтися потрібних цілей і переконати їх у своїй точці зору. До речі, добре писати різні листи та оформлювати документи. Тільки перечитуйте ретельно. Бо багато помилок буває саме через те, що написано дрібним шрифтом, саме там ховаються неприємні моменти. Також добре максимально розширювати своє коло спілкування, відновлювати зв'язки, заводити знайомства з корисними людьми, брати участь у різних виставках і рекламних кампаніях, проводити співбесіди.Нагадую, що 7 день розпочнеться сьогодні вдень і захопить практично пів понеділка. Тож виконати всі бізнес задачі час буде. Тільки не забувайте, що затівати сварки і суперечки сьогодні категорично не рекомендується. Це загрожує дуже неприємними наслідками, аж до розриву ділових відносин. А хотітися буде, просто притримуйте гординю. Обмінюйтеся позитивними емоціями. Сьогодні нам легше достукатися до іншого. 💰Фінанси: відкладаємо усі маніпуляції з грошима, не варто давати або брати в борг. Всі ці операції становлять підвищений рівень ризику. Тільки раціональний підхід до усього. Тобто віддавайте борги, платіть по рахункам. Але, якщо можна перенести, то краще відкладіть. І обережніше з покупками. Хотітися буде купити все підряд. Стримуйтеся, бо можна просто викинути гроші на вітер. 🗣️Спілкування: чудовий час для спілкування. Ви можете сміливо спілкуватися як з близькими та рідними, колегами та друзями, так і з абсолютно чужими людьми. Саме тому в цей період потрібно бути дуже обережним і підбирати слова, оскільки навіть необдумане і випадково кинуте образливе слово, матюки, лайка можуть призвести до великих неприємностей як для вас, так і для людини, в чию сторону це було вимовлено. Добрі слова і похвала сьогодні мають величезну силу. Люди стають чуйними і сприйнятливими до теплих слів. Контролюйте свою мову, слова є найсильнішими вібраціями, що породжують енергетичні потоки в ментальному та астральному світах людини.
20 червня. Доброго ранку! Сьогодні знову зустрічали сонечко. На душі радісно та тепло. Трохи прохолодно на дворі, але найхолодніше завжди буває перед світанком. Не пропустіть завтрашній ранок, обовʼязково зустріньте світанок. Сонечко підніметься над обрієм вже о 04:42. Тож раджу прокинутися хоча б о 4.30, спокійно одягтися і вийти на зустріч з Сонцем. Вбирайте всім своїм тілом кожен промінчик, буквально відчуйте, як сонячне сяйво заходить в кожну клітинку нашого тіла. І подихайте його променями. Нехай ваші легені теж сяють. І добре буде походити по росі та вмитися росою. Або просто візьміть з собою пляшку води, щоб змити з себе усі негаразди, болячки, неприємності, тривоги саме в момент світанку. Якщо є можливість, то поплавайте на світанку в озері, річці, морі, океані, водоспаді. Або прийміть душ. Не пропустіть один із найпотужніших днів Колеса Року, день Сонцестояння. Наше тіло реагує на сонячне світло так само як і мозок, серце, душа. Покращується настрій, самопочуття, ніби сили приходять до нас і в нас є можливість виконати будь-які наші бажання. Так-так, ми самі виконуємо або не виконуємо їх. А Всесвіт допомагає, але робить це тільки для тих, хто діє! Сьогодні ближче до полудню до нас прийде дивовижний день, один із найкращих днів всього місячного циклу, він відкриє найенергійніші наступні 10 днів, коли можна запустити нові програми життя, нові цикли, нову справу. І це так здорово, що саме в цей день, день мрій, думок, майбутнього буде цей потік активного сильного сонця. І навіть, якщо сонце буде ховатися за хмарами, практично завжди на світанку воно є. Знаю, бо часто зустрічаю світанки. А потім воно ховається. Нагадую, що з 29 червня почнеться період ретроградного Меркурія, коли нічого нового починати не варто, бо воно буде тягнутися і мурижитися. То буде час для виправлення помилок, доопрацювань, переробок. Але це згодом, зараз запускаємо нове. Як раз час є. Сьогодні добре не просто мріяти про майбутнє, а обовʼязково щось зробити для цього майбутнього, певний крок, запустити потік або перевірити чи не збилися ми з курсу, який розпочали тиждень тому. Сьогодні наші думки Всесвіт бере до виконання, тож думайте позитивно, знаходьте хороше в тому, що є навкруги. Воно є. Привчайте себе бачити хороше, навіть в тому, що здається страшним та важким. Сприймайте це як досвід. Всесвіт ніколи нічого не дає нам просто так. В нас зараз ситуація, коли йде злам всього старого. Хочемо ми чи ні, але все одно все це буде зламано. І на цьому місці буде побудовано щось нове. Головне щоб це була наша власна реконструкція, коли ми самі міняємо своє життя, а не чекаємо когось, хто зробить це по-своєму. Беремо все в свої руки. І почати варто саме сьогодні. Тож дійте! А щоб війна скоріше закінчилася, допомагайте війську. Хтось може це зробити грошима, хтось справами. Все повернеться до нас, як бумеранг. І принесе кожному своє. Думайте, що отримаєте ви. Майте тихий день і будьте щасливими!
18 червня. Доброго ранку! Якщо ви дійсно хочете змінити своє життя, то зробіть сьогодні щось не так як завжди, проживіть хоча б один день інакше і він покаже, чи потрібні вам зміни і які саме. Ми багато мріємо, багато читаємо про успіхи інших, навіть, радіємо їм. А що ми робимо для того, щоб змінити себе? Жити тим життям, яке нам подобається? От тільки не треба про війну, про обставини, про зовнішні рамки. Ми здатні змінити себе, якщо ми цього справді хочемо, здатні! Є таке поняття, як мистецтво маленьких кроків. Це наша паличка-виручалочка: якщо ми будемо щодня по-троху щось змінювати в собі, в своєму побуті, в розкладі дня, коли ми поступово будемо виходити із хаоса спонтанних бажань та метушні, життя наше стане набагато гармонійнішим та приємним. Вибір тільки за нами. Спробуйте розпочати щось нове для себе саме сьогодні. Включіть в свій комплекс фізичних вправ щось новеньке. Не треба тренуватися до семи потів, треба розтягувати мʼязи, давати їм енергію через рух. Часто чую: я фізично працюю, яка ще зарядка, які вправи? Фізична праця це не зовсім те, вона потрібна, але найчастіше вона не дає результату легкості тіла. А нам потрібно саме це. Спробуйте виключатися від телефона, телевізора, будь-якого іншого джерела інформації хоча б на годину, потім дві. І ви почуєте пташок, які зараз співають зовсім інакше ніж навесні. Спробуйте побалувати себе ранком чимось смачненьким, приємним і ви відчуєте маленьку радість, яка продовжиться до вечора. Намагайтеся і снідати, і просто їсти, з гарного красивого посуду, коли стіл застелений приємною скатертиною. Від всього цього ми можемо отримувати задоволення. Так, більше посуду мити, але ж скільки радості. Шукайте їх, ці маленькі радості, робіть маленькі кроки і зовсім скоро ви відчуєте, що життя стало приємніше, не дивлячись на постійні повітряні тривоги та інші негаразди. Підлаштовуйтеся під ритми природи. Зараз такий спокій навкруги, не йде ні в яке порівняння з весняною метушнею. Вчиться у природи. Там зараз все зосереджено на вирощувані майбутнього урожаю. Все навкруги мені нагадує вагітну жінку, яка радіє дитині, яку носить. Так, налітає вітерець, йде дощ, інколи дуже холодно, але це не вибиває із спокою, це вчить захищатися та приймати. Сьогодні день вибору. Робіть його самостійно, щоб ніхто не робив його замість вас. День доволі спокійний. І якщо раптом відчуєте роздратування, злобу, гнів, то знайдіть дерево, обніміть його і відчуте його силу та захист. Воно чує вас. Почуйте і ви його. Саме це і заспокоїть. Дякую всім за вчорашні донати, ми разом зібрали нехай невеличку, але таку потрібну суму. Дякую всім! Допомагайте війську і будьте щасливими! Бо цього ніхто ніколи не зможе відняти у нас. 🌳 4 місячний день. 18 червня 08:25 ➡️ 09:52 19 червня. 🌙 в знаку Лева. Сьогодні можна досягти високих результатів. Більше публічності, більше благородства, але обережніше з пихатістю. Символ: Древо пізнання
17 червня. Доброго раночку! Середина червня. Сьогодні витягла з шафи теплі шкарпетки, светрики повитягувала трохи раніше. Мій головний принцип - щоб було комфортно. І якщо для цього влітку треба одягти щось з зимового одягу, то я не пручаюся. Вам раджу робити те саме. Не витрачайте енергію на власну впертість і не робіть нічого з «так положено». І бережіться, бо я ніяк не можу вилізти з цієї болячки, яку знайшла два тижні тому. Ніби все пройшло, а зараз якась друга серія. Знову болить горло до нестями. А на небі сьогодні зʼявиться молодий Місяць і ми відчуємо прилив сил, який дозволить нам взяти в роботу щось складне, що потребує фізичної сили та витримки. Сміливо плануйте завершити нарешті старі справи, не відкладайте на потім. Сьогодні важливо дати собі хоч трохи фізичного навантаження, це може бути город чи танці, наприклад. Бо ту енергію, яка вже почала прибувати, необхідно прокачати через своє тіло, інакше буде заважати спати. Добре починати новий комплекс фізичних вправ, щоб скинути зайву агресію, бо її теж буде вдосталь. Тож якщо вас все дратує, це нормально, просто вчиться опановувати свої емоції. Бо саме неконтрольовані спалахи негативу виснажують неймовірно. Просто між думкою, яка виникла та дією, порахуйте хоча б до десяти. І тоді зрозумієте: гніватися чи відпустити, сказати якусь гадость, чи промовчати. Вибір завжди за нами. А ще сьогодні може відкритися щось нове у ваших стосунках з коханими. Ви можете по їх вчинкам зрозуміти, чи дійсно це те саме почуття, що дає наснагу та радість, чи у вас якісь інші інтереси, меркантильні, наприклад, а бо це просто пристрасть, яка мине при першому серйозному випробуванні. Сьогодні божественна любов стикається з низинними тваринними інстинктами. Тож треба бути обережним, якщо спілкуєтеся з незнайомцями. І взагалі не ходіть сьогодні темними вуличками, не провокуйте нікого відкритим до неможливості вбранням, красиві люди красиві без будь-якого випендрьожу. А ще сьогодні багато енергій воїна. Тож допомагайте війську, вшануйте памʼять тих, хто втратив все, щоб ми жили у вільній країні. Нижче дам посилання на карту волонтерки, яку знаю особисто. Давайте врятуємо чиєсь життя. Щастя всім! https://send.monobank.ua/jar/2wtGbFCEHh4441111128188228🐆3 місячний день. 17 червня 06:55 ➡️ 08:25 18 червня . 🌙 з 10.41 до 15.05 без курсу. Потім в Леві. В період без курсу нічого важливого не призначаємо, це гарний час для позбавлення чогось. Для цього сили та енергії буде достатньо. А потім наступає чудовий час покидати та презентувати себе, свої вподобання, наміри та благородні вчинки. Енергія починає прибувати. Ми можемо бачити новонароджений Місяць. Символ: Леопард. Барс, що приготувався до стрибка.
16 червня. Доброго ранку! Сьогодні буде багато інформації; найчастіше - шокуючої. Ранішня звістка про вбивство Семена Скрепецького, художника, якій намагався своїми роботами покащувати світові справжнє обличчя наших ворогів, ще раз нагадала, як мистецтво може воювати, що за нього просто вбивають. А тут ще й звістка про атаку дронів на найбільший НПЗ біля москви. І це початок. Інформація зараз буде йти величезними хвилями, схожими на цунамі. Тож приготуємося не брати все дуже близько до серця. Бо воно в нас одне і воно наше. А інформаційний потік широкий та різноманітний. А ще, утримайтеся від розповсюдження різних подач, явно згенерованих ШІ. Їх видно неозброєним оком, найчастіше вони намагаються примусити нас або боятися, або жаліти донестями, або обурюватися, тобто працюють на емоційній складовій, щоб нас хитало і кидало в різні боки. Не рвіть собі серце. Далі всього цього буде більше в більше, вчиться розпізнати фейки та маніпуляції. І не множте їх. День сьогодні важливий, не пропустіть його: ми закладаємо підґрунтя наших справ протягом наступного місячного циклу. Тож знайдіть час і всі ці наміри та бажання, що записали вчора, перетворіть на план дій с датами та термінами виконання. Бо інакше ми можемо писати кожного місяця з року а рік, а мрія так і залишиться мрією, бо до неї треба просто доробити ручки та ніжки. І це найважливіше завдання на сьогодні. Навіть наш організм підкаже вам, що йому зараз до вподоби, що є корисним і що він хоче, йдіть за ним, аналізуйте ці хотєлки, обовʼязково задовольняйте і ставте в свій раціон. Це є найкориснішим зараз. От тільки алкоголю говоримо категоричне ні, навіть, якщо буде дуже хотітися. Перетерпіть. Бо сьогодні все проростає, дає коріння. Так само як і сварки та плітки. Назавжди не розійдетеся, але це весь час буде стояти між вами. А от що треба зробити обовʼязково, то цей самий перший крок до справи своєї мрії. Будете писати план дій, за плануйте саме на сьогодні перший крок. Він дасть поштовх щоб попасти в потік і приведе до мети. Розпочинайте сміливо щось нове. В кінці червня розпочнеться наш улюблений ретроградний Меркурій і всі починання стануть на паузу. Ось такий важливий день. Допомагайте війську і будьте щасливими. Саме за цим ми прийшли в цей світ!🐳🦷🎉2 місячний день. 16 червня 05:27 ➡️06:55 17 червня. 🌑 в сузірʼї Раку. Контролюйте свої емоції, зараз їх може бути забагато, займіться домом і родинними справами - це найкраще заняття на сьогодні. Символ: Кит. Щелепа. Ріг достатку.
15 червня. З початком нового тижня, з новим ранком, друзі. Він в нас є, ми живі, ми розлючені, але страху немає давно, тільки презирство, огида та біль…Ще одна кривава ніч… на жаль, ще одна… ми розуміємо, що не остання. Але ми точно дочекаємося оцієї останньої атаки на наші міста, на нашу країну. Дочекаємося. Це обов’язково буде. І відновимо наші святині, бо світ з нами, світ за нас. Я в селі, тому ми в безпеці, хоча на душі холодно та сумно. Мені жаль людей, що постраждали, мені жаль наш Київ, мені дуже болить за кіностудію та Лавру. І якщо будівлі ми відновимо, бо Лавру руйнують не вперше, то колекцію старовинних костюмів, вже не відновити, як не повернути людей, які її зробили. Мені дуже боляче, бо частину цих костюмів створювала моя мама, яка майже все життя працювала художником по костюмах, вона особливо любила історичні фільми, зокрема була неперевершеним фахівцем саме у військових костюмах. І моя бабця працювала там костюмером практично до своєї смерті, завдяки цьому я бачила на знімальних майданчиках та спілкувалася з нашими знаменитостями, з корифеями. Пишуть, що горять павільйони… колись там базувалася телекомпанія Тет-а-тет, яка потім стала ТЕТом, я працювала в ній головним режисером, телеведучою, фактично створювала її. Памʼятаю, як ми переїжджали в Щорсовський павільйон, як раділи, що можемо долучитися до цього історичного спадку. Як берегли кожну деталь. Нам навіть на початку ремонт не дозволяли там робити. А тепер там все горить…Боляче, бо я навчалася в Лаврі на факультеті кіно та телебачення, де був якийсь неповторний дух та дивна атмосфера в цих навчальних келіях. Вчилися до пізньої ночі і назавжди буду памʼятати оту велич намоленого місця, коли виходиш з пар втомлений, ніби вичавлений лимон, подивишся на золоті куполи в нічному тумані та променях світла, і сили зʼявляються, бо хочеться любити цю красу, яка буде вічно і створювати свою. Всі, хто руйнували нашу Лавру згинули. Згинуть і теперішні руйнівники. Сумнівів не маю. І те, що злива розпочалася, щоб допомогти потушити вогонь, це теж знак, бо небеса нас захищають. Лавра стояла і стояти буде. А тим, хто ж прихильником МПЦ треба замислитися, де вони і з ким. Сьогодні розпочався новий місячний цикл. Саме сьогодні ми записуємо бажання, мрії, наміри. На жаль, наші бажання повʼязані з іншими людьми здійснити не можливо, особливо про смерть, тож варто записати про життя: хочу жити у вільній та мирній державі Україна. І нехай це бажання, помножене на мрії величезні кількості людей, здійсниться якомога скоріше. Віримо в це. Допомагаймо війську. І будьмо щасливими у нашій прекрасній, багатостраждальній країні. Щастя всім!🦢30 місячний день. 15 червня 04:12 - 05:54 цього ж дня, тобто протягом дня. Символ: Золотий Лебідь. 30 день буває дуже рідко. В цей раз ми його проспали або нам було не до того через масовану повітряну атаку. 🕯️🔦🪔1 місячний день. 15 червня 05:56 ➡️ 05:27 16 червня. Молодик в знаку Близнюків. . Вчора ввечері в Важливих Датах дала детальну інформацію як і що треба робити. Символ: Свічка. Лампада. Ліхтарик. Настрій: активно-пасивний.
12 червня. Доброго ранку! Знову обіцяють тиждень дощів. Погода змінюється весь час, навіть тут немає стабільності, не кажучи вже про весь світ. І чим більше штормить на зовнішньому периметрі, тим більше нам треба звертати увагу на свій внутрішній світ і задавати собі питання: чи подобається мені моє життя, чи задоволений я тим, як живу, чи все мене влаштовує, чи хочу я так жити далі, хто я взагалі, чого хочу, що для мене головне, чи вірю я в себе і чи довіряю Всесвіту, що все, що відбувається зараз, то мені на користь. В чому цінність мене як людини, з якою метою я прийшла чи прийшов у цей світ. Питань може бути ще більше, але головне - це наші відповіді. Бо найважливіше з того, що зараз діється, це переоцінка цінностей нашого життя, яка йде постійно. Ми почали цінувати те, на що взагалі ніколи не звертали увагу, вважаючи це непохитним, сталим, тим, що є постійно. Але життя ще раз доказує, що все що ми маємо, може зникнути буквально за мить. І з нами залишається тільки те, що ми вміємо та знаємо, в що віримо, що памʼятаємо, а ще ті, хто близький по духу, або памʼять про них, яка зігріває, як би боляче не було.Сьогодні дуже цікавий день. В нас повинно бути повно енергії, сил, наснаги. Але нам треба знати куди ми йдемо, з якою метою і хто поруч з нами в нашій команді. І тоді стає зрозумілим з якою швидкістю рухатися, де брати сили, як наповнювати життя любовʼю та задоволенням від того, що ми робимо. Війна йде. Але вона закінчиться. Обовʼязково. Закінчиться нашою перемогою, інакше навіщо були всі ці страждання, що розтягнулися на стільки років. А нам треба жити, бути, кохати, захоплюватися, отримувати задоволення саме зараз. Ми вже навчилися виживати. Війна навчила нас як вижити без світла, без тепла, без необхідного. Тепер треба вчитися жити. Жити саме так, щоб відчувати себе щасливим кожен день. І це кожному з нас під силу. Просто в такі дні, як сьогодні, треба задавати собі оці ті питання, які я написала на початку. І давати відповіді, чесні відповіді самому собі. А потім діяти і не чекати слушного моменту, бо він є кожного дня. Все, що ви сьогодні зробите для себе, для своїх рідних, для своїх колег піде вам во благо і во благо тих, хто поруч. Допомагайте війську, майте активний день в будьте щасливими.⚓️🧜♂️🏝️27 місячний день. 12 червня 02:15➡️02:40 13 червня. 🌘 в Тільці. Зверніть увагу на те, в яких умовах ви живете. Чи комфортно вам? Любов в вашому житті - це ще одна тема сьогоднішнього дня. Ну і фінанси. Чудовий день для вирішення багатьох фінансових проблем та закладки фінансової подушки. Символ: Корабель. Якір. Нептун. Маяк. Острів. Оаза.
11 червня. Доброго ранку! Вчора повернулася з Києва вже на заході сонця. Як давно не бачила цього дива, яка ж це краса. Навіть зупинилася, щоб сфотографувати. У мене з дому побачити захід сонця проблематично, заважають сусідські дерева. Колись їздили з чоловіком спеціально дивитись і світанки, і заходи сонця. Дивовижне видовище, яке завжди наповнює енергією та світлом. Якщо ви відчуваєте, що енергія та радість кудись зникають, то починайте день з зустрічі сонечка і проводжайте його, подякувавши за день. Помітила, що на світанку сонце появляється практично завжди, інколи на дуже короткий проміжок часу, а потім може зникнути і не зʼявитися протягом дня. Тож зустрічайте світанки, вони наповнюють. До речі, розмови про жайворонків і сов вважаю смішними, бо маю думку, що ми самі налаштовуємо себе на певний графік життя. І ми самі можемо змінювати його так, як нам забажається. Була доволі довго в своєму житті «совою», і була впевнена, що це від народження. Але дізналась, що найпродуктивніші часи, це саме ті, коли сонце встає і перенастроїла себе на жайворонка. В мене вийшло, знаю свій власний секрет і маю впевненість в тому, що саме ми управляємо цими процесами. Як доказ - ми за пару днів адаптуємося до різних часових поясів. Справа в бажанні і в розумінні доцільності. І сьогоднішній день буде доказом того, що коли ми не можемо управляти своїм організмом, своїми емоціями, своїм настроєм, то все це починає управляти нами. Тож раджу сьогодні зосередитися на своїх думках і обов’язково гнати ті, які викликають сильні емоції. Емоції сьогодні можуть нас захопити в полон в зіпсувати дуже важливий день, навіть призвести до аварії чи неприємних ситуацій. Тож давайте проживемо цей день без емоцій. Бо чим більше ми будемо реагувати на виклики дня, а вони будуть, тим гірше ми будемо почувати себе ввечері. Емоції ніби затягують нас в якусь прірву, болото, з якого немає можливості вибратися самостійно. До речі, похід до психолога може вирішити купу ваших проблем. Але модна попрацювати і самостійно. Сьогодні потрібно позбавитися від усіх образ, які ми носимо з собою, попрощатися з ними і відпустити, звільнивши місце в своїй душі для світла та радості. Якщо ви задумаєтеся скільки образ ви накопичили в собі і як вони впливають на наше подальше життя, то ви жахнетеся. Виділить на це трошки часу сьогодні і запишіть на окремий листочок імена тих, на кого ображені: це може бути образа, яку нанесли вам буквально пару хвилин тому, хтось не так подивився чи не те сказав, або ваші дитячі образи, які ви так і не змогли простити. Взагалі процес позбавлення від образ доволі довгий, але варто розпочати його саме сьогодні. Бо можна викидати образи по одній в день, а можна зібрати все гамузом і винеси на помийку. Я за другий спосіб. Бо образа, яка живе в нашій душі, псує життя, вона як їдка пляма намагається проникнути в усі сфери нашого життя і зіпсувати те хороше, що ми маємо. Тож записуйте на листочок все, що згадаєте протягом хоча б 15-20 хвилин, потім спаліть його або порвіть на маленькі шматочки і спустіть в унітаз. І це не магічний ритуал. Це сигнал для нас самих, ми ж ніколи не достаємо те, що викинули в каналізацію. Тобто прощаємося назавжди. Потім вимийте руки, а краще прийміть душ, змийте залишки цієї непотрібної нам енергії. І ще раз повторюсь: ми не зможемо викинути все за один раз, але почистивши свою памʼять, ви вже відчуєте полегшення, якщо важко самому, йдіть до фахівців, а друге - виключаємо емоції, дивимося на цей наш процес ніби збоку, трохи відсторонено. І вже через декілька днів, а інколи і годин ви відчуєте, що до вас повернулася удача, що побільшало світла, що люди стали красивішими і добрішими, що радість поповнила ваше життя. І що ви усміхаєтеся всьому просто так, без поводу та причини. Просто так. А якщо важко на душі, то це давлять оті самі не відпущені образи, які ви ніяк не бажаєте відпускати. Допомагайте війську, вірте в себе, майте спокійний день і будьте щасливими. 🐸26 місячний день. 11 червня 01:56➡️02:15 12 червня. 🌘 в знаку Тільця з 15:53, до цього до 11:23 в Овні, потім без курсу.
9 червня. Доброго ранку! Нарешті я могла не просто прокинутися ранком, а ще й встати, бо раніше просто сил не було, тому я застала навіть сонечко, яке знову сховалось, але через те, що в мене неймовірно болить голова, бо до нас іде потепління, тож чекаю що завтра його, тобто сонечка, буде достатньо. Не думала я, що метеозалежність в мене буде настільки сильною. Але можу передбачати погоду. Тому вірю в те, що ми всі залежимо від енергії планет, які зустрічаються або парочками, або натовпом. І в них свій настрій, який може бути добрим, а може злим, хоча не можна так казати, бо енергія, вона просто енергія, але вона може як створити так і розрушити. І нічого ніколи не відбувається просто так: кожен знає своє місце і траєкторію. Більше за всіх на нас впливає Місяць, але він діє коротко, найчастіше не більше доби. І створює наш емоційний стан. І ті, хто не вміє тримати себе в руках, бути хазяїном своїх емоцій, найчастіше мають якісь проблеми саме з Місяцем. Але все можна виправити, коли знаєш причину і розумієш механізми, як прибрати той чи інший свій недолік. А я вважаю, що невміння керувати своїм емоційним станом - це таки недолік і дуже серйозний, який псує наше життя. І як позбутися його, треба вчитися. Приходьте на консультації, я допоможу, розповім як, бо маю власний досвід. Колись, та й зараз інколи, але набагато рідше, я вибухала цілим фейерверком при найменшій нагоді. Зараз навчилася цим керувати. Це важко, але можливо. А головне - життя гармонізуються. А ще є так звані особисті планети, це Марс, Венера, Меркурій, ну і, звісно, Сонце. Ці планети впливають на наші якості, що дадені нам при народженні як особистостям, як ви здогадалися. Марс - енергія, Венера - кохання та фінанси, Меркурій - комунікація, мозок - це дуже коротко, щоб було зрозуміло. З цими рисами теж треба і можна працювати, щоб бути в гармонії та балансі. Є ще так звані соціальні планети, ті, що впливають на соціум і на нас, бо ж ми частинка цього соціуму. Це Юпітер, якого ще називають планетою великого щастя, а він дійсно все розширює і дає нам удачу та світогляд та Сатурн - планета обмежень, дисципліни та порядку. Це знову ж таки, дуже елементарно. Ці дві планети ніби місточок між особистими планетами та глобальними, вищими, які впливають на розвиток людства. Не буду більше мучити всіх азами астрології, бо говорити, читати, вивчати, аналізувати все це можу безкінечно, кому цікаво, звертайтеся. І ось сьогодні дивовижний день, який буває доволі рідко, бо Венера зустрічається з Юпітером. Тільки уявіть собі скільки чудової енергії ми будемо мати. Скільки сили, удачі, любові можна направити на здійснення своїх мрій. Бо наші бажання - це теж Венера. А успіх - це вже Юпітер. Це один із найкращих днів в цьому році. Не пропустіть! Ну, звісно, ті, хто буде сидіти і чогось чекати, не отримає нічого. Витягайте на світло свої мрії, ось він, день, який дає шанс їх здійснити! Та й Місяць сьогодні не підвів. Ми маємо дуже потужний день, коли закладаються підвалини нашого майбутнього, день, який змінить все наше життя. Тільки треба хоча б трошки попрацювати для себе. Згадайте, що ви любите робити, їсти, вдягати, читати, дивитись тощо. А тепер згадайте найзаповітніші мрії. Як хочеться жити? Думайте не про деталі, про глобал. Який спосіб життя вас цікавить, хто поруч, що оточує. Проведіть з собою таку роботу, подумайте, як це здійснити і просіть у Всесвіту допомогти скласти план дій. І обовʼязково виконайте хоча б перший пункт. Сили будуть. Енергія теж. Включайтеся в цей процес. Інакше він просто пройде повз вас, а ви будете знову спостерігати за іншими, замість того, щоб мати те, що хочеться! Допомагайте війську, майте тихий день і шанс змінити своє життя, скористайтеся ним! Щастя всім!🏔️🐻🌋24 місячний день. Дуже важливий та потужний день, окремо написала в Важливих датах. Не пропустіть. Один із найкращих днів року. 09 червня 01:28➡️01:41 10 червня.🌘 в знаку Овна з 11.36, до цього з 03.42 - без курсу. Символ: Ведмідь. Гора. Фалос. Гефест. Вулкан.