28 травня. Вітаю, друзі! Ми, нарешті, їдемо додому. Практично всі завдання виконані, напрацьовано теж багато, отже, рушаємо на батьківщину. Як я скучила….і за моїми звірятками, і за домом, і за Києвом та взагалі за Україною. Дуже хочеться повернутися в звичне коло спілкування, обовʼязків, роботи. До вечора в нас ще панують енергії вчорашнього дня. Тобто не перевантажуйте себе сьогодні, дайте організму можливість відновитися від шалених швидкостей останніх днів. Спілкуйтеся з собою, зверніть увагу на те, що ви любите робити, їсти, одягати, де бувати, з ким спілкуватися, на які теми. Ми так мало знаємо самих себе. Приділіть цьому увагу. Бо ми відчуваємо своє тіло тільки тоді, коли раптом щось болить. А це тіло вже волає від відсутності уваги до себе. Виправляйте ситуацію, організм подякує. А ближче до вечора ми відчуємо прилив сил і ніби щось важливе повертається до нас. Нам може здаватися, що це вже колись було, тож якщо саме так і буде, то закривайте все, де ще не поставлена крапка, що ви відклали до кращих часів. Може це вони? Ці кращі часи? Вечір буде активний і ця активність плавно перетече у завтрашній ранок і завтрашній день. Я в дорозі практично добу, навіть трохи більше, бо з Києва одразу їду у село, тож допису завтра не буде. Не лякайтеся. Не чекайте. Що робити, на що звернути увагу, ви знаєте. А я повернуся вже в суботу. Тож допомагайте війську, майте тихі дні і будьте щасливими!
27 травня. Вітаю! Писати ранком не виходить ніяк. Але я вже вчора розповідала, що зараз дні поділяються за своїми енергіями на дві частини: з ранку і до вечора продовжуються енергії минулого дня, а потім вони змінюються. Тобто можна діяти самостійно, згадуючи що я писала трохи раніше. Але я все одно буду підказувати. Тож нагадаю, що з самого ранку та до вечора дуже активний період, коли буде багато сил, багато можливостей, багато спроможності зробити щось грандіозне, потужне, розпочати нове. Зараз такий час, що йде злам старої системи, щоб це було замінено абсолютно новим. Цей час продовжиться до неділі. Потім ми заходимо в період, коли будемо завершувати все розпочате. Тож якщо не розпочнете, то і завершувати не буде чого. А ввечері, добре трохи заспокоїтися і зробити перерву в активностях, щоб трохи відпочити і набратися сил. І звернути увагу на своє серце, на свої бажання, на свої стосунки. Ввечері добре молитися, просити всього, чого хочеться. Але робити це саме за покликом серця, а не розуму. Ми часто бажаємо не свої бажання. Хочемо чогось для дітей, чоловіків чи жінок, для батьків, начальника, сусідів. Чи є в цих бажаннях саме ви? Бо Всесвіт сьогодні чує не слова, а ваші думки, особливо ті, що ми не контролюємо. Висновки робіть самі. І ще, виконайте прохання першої людини, яка про щось попросить у вас сьогодні ввечері чи завтра ранком, чи протягом дня. Так Всесвіт виконує через вас чиєсь бажання. І якщо ви не відмовите, то тоді буде виконане і ваше. Гроші сьогодні не працюють ні в одному напрямку, окрім благодійності. Якщо допоможете, то все повернеться ще й примножене. Допомагайте війську. І очікуйте не тільки на вдячність, а й збільшення прибутку. Майте тихий день в будьте щасливими.
26 травня. Доброго ранку! Поки раніше писати не виходить. Але зараз такі дні, коли енергії міняються не з самого ранку, а ближче до вечора. Отже, ви можете самостійно налагоджувати свій день і вже щось поправляти після моїх постів. В пʼятницю ми вже будемо в Україні і звичний режим повернеться. А поки що буде так. Отже, до раннього вечора в нас зберігається енергія роду, енергія нашого коріння і ми можемо звертатися до наших пращурів і просити підтримку, яка обовʼязково буде, особливо, якщо ми будемо дякувати з те, що маємо. І не на словах, а в душІ, не голосом, а серцем. Ближче до вечора до нас прийдуть дуже потужні енергії, які дадуть так багато сил, що ми зможемо витримати цей день, наповнений складною планетарною ситуацією. Мабуть вже бачили, що всі застерігають, що саме сьогоднішній день, 26 травня, один із найнебезпечніших, аварійних, агресивних днів. Тож, як завжди, ми намагаємося не накручувати себе, слідкуємо за здоровʼям, включаємо увагу та обережність на максимум, бережемо голову, контролюємо тиск. Сьогодні очікуємо гучні повідомлення про події в світі. Можуть «летіти голови» когось з владних ешелонів світу, можуть бути природні катаклізми, особливо ті, що повʼязані з надрами: виверження вулкану, наприклад. Стережіться натовпу в метро, обережніше в підземних паркінгах, утримайтеся від візити на кладовища, просто перенесіть на інший день. Намагайтеся тримати мир хоча б там, де ви можете це зробити: в родині, в колективі, в транспорті, магазині, з сусідами. Утримайтесь від скандалів, бо це буде надовго, неприємно і руйнівно. Обережно з ревнощами та підозрілістю, не вірте інформації, яка може виявитися звичайними плітками, але зруйнує ваші відносини. Тож менше амбіцій, більше фокус на собі. І ще: не тримайтеся за минуле. Воно все одно піде, але вирве шматок серця з вас та наробить нервів, якщо буде чіплятися. І йде тільки те, що давно вже померло, але ми поклали це в свій мавзолей та поклоняємося цьому, хоча розумом давно з цим попрощалися. Йдіть вперед, йдіть до нового, займайте ті місця, які звільняються. Не соромтеся заявляти про себе. Якщо ви цього не зробите, то за вас це точно не зробить ніхто. Отже, гасло дня: обережність та позбавлення непотрібного. Майте тихий день, допомагайте війську та будьте щасливими. А я вже ранком прогулялася трохи, бо не відкриваються вікна в готелі, а мені важко без повітря, тож декілька фото вам для настрою.👑 11 місячний день. Зверніть увагу: з ранку у нас 10 місячний день, опис вище, потім вже 11. 26 травня 15:56➡️ 17:08 27 травня. . 🌓 в сузірʼї Терезів. . Добре будуть йти перемовини, примирення, пошуки спільної мови, тобто люди будуть прагнути домовитися. Намагайтеся також бути красивими та любити себе в нашому світі в світ, який нас оточує. Символ: Вогняний меч. Лабіринт. Корона. Хребет. 🔥👑
25 травня. Доброго ранку! Я вже виїхала з Хелму далі, до славного містечка Бидгощ, практично через всю Польщу. Поїзд наш з Києва виїхав на дві години пізніше, а ще ми зупинилися і чекали, поки пройде повітряна загроза. Але я спала і нічого не чула! Бо другу безсонну ніч я вже не подолала. Їду, як завжди, не відпочивати, а на щорічну виставку WodKan, яку проводить польська Асоціація водоканалів і в рамках якої буде відбуватися конференція, де Україна обговорить складні екологічні питання разом з Польщею, Німеччиною, Молдовою та Румунією. Делегація наша цього року зовсім маленька, бо добавилося роботи вдома, особливо після останнього масованого обстрілу, але потужна та сповнена енергії, сил та любові. Ранком в нас продовжувалися складні енергії минулого дня. І, якщо було бажання, зʼїсти собі подібних, то воно скоро пройде. І сьогодні після обіду та завтра з ранку добре починати щось нове, таке, яке довго хотіли і чекали слушного часу. Оцей час сьогодні настав. Тож беріться за все активно. А якщо є сумніви і хочете отримати пораду та допомогу, то зверніться до своїх пращурів. Добре сходити в храм, помолитися за тих, хто вже пішов в інші світи, подякувати за все, попросити поради, захисту, допомоги. Наші пращури можуть нам допомогти тільки, якщо ми просимо про це. Тож просіть, нас сьогодні чують. Вірте в себе. Вірте в своє коріння, в свій рід, пишайтеся минулим, відштовхуйтеся від нього, щоб злетіти в майбутнє. Допомагайте нашому війську, бо наші воїни боряться за те, щоб воно в нас було. Дякуйте волонтерам, медикам, рятувальникам, бо це найголовніші люди зараз в нашій країні. Щастя всім.⛲️ 10 місячний день.25 травня 14:42➡️15:5626 травняЗверніть увагу на початок та кінець місячного дня. 🌓 в сузірʼї Терезів з 17:34. До цього з 03:52 Місяць без курсу. Важливих, доленосних справ на цей період не призначаємо. Символ: Фонтан. Джерело. Витоки. Фалос.
🦇🌌9 місячний день. 24 травня 13:39➡️14:42 25 травня. 🌓 в знаку Діви Наводьте лад в усьому, упорядковуйте і намагайтеся перетворити хаос на чітку систему. Все вийде! Символ: Кажан. Чумацький шлях. Молоко матері. Це день спокус, ілюзій та помилок.У цей місячний день також можуть трапитися отруєння (алкогольне та інформаційне в тому числі), а вночі - мучити кошмари. Вважається, що в дев'ятий місячний день виникає велика кількість сварок і конфліктів. Люди намагаються настояти на своєму, ніхто нікого не слухає. Бо насправді вони сперечаються самі з собою, вірніше, зі своєю «темною стороною».Але якщо ви живете в позитиві, сприймаєте світ радісно, знаходите світлі сторони в будь-яких подіях, робите добро і розумієте своє місце в житті, регулярно очищуєте і тіло, і душу, то включаються два інших символи дня - Чумацький шлях і Молоко матері. Тоді весь негатив дня щезає і ви виходите на вищий рівень. Настрій: активний та агресивний день. День з важкими енергіями. День відпрацювання карми.🔮Порада дня: чудовий день, щоб позбавлятися своїх страхів, треба просто піти назустріч їм. Розібратися з джерелом, проаналізувати і зробити все можливе, щоб уникнути або прибрати негативні ситуації через які ви хвилюєтесь. І більше працюйте із власним внутрішнім світом, не намагайтеся нікому нічого доводити. Бо саме сьогодні люди чують тільки самих себе і погано сприймають інших. Тож краще говоримо з собою. І слідкуємо, чи чуємо ми інших. Сьогодні ми ніби повернуті в середину себе. І багатьом це не довподоби. Бо те, що вони бачать, підсвідомо викликає роздратування, страхи та тривоги. Тим, в кого легко на серці, в кого немає тягарів, а саме від них треба було вчора позбавлятися (можна ще ранком, опис у вчорашньому пості), хто піднявся над метушнею, хто бачить свій шлях, тому буде дарована удача, спокій та захист. Отже, тільки ми обираємо дратуватися чи спокійно приймати те, що йде. І ще раз: увага, увага, увага! Продумайте, як вберегти себе від поганих подій. Сьогодні підвищений ризик на дорозі, в екстримі, в фінансових операціях. 🏵️🟤Колір: помаранчевий, каштановий, шоколадний, коричневий.🏁Починання: нічого не починаємо. Продовжуємо робити вже почате. Дуже уважно ставимося до всіх процесів, не виключені помилки. Ми, або наше оточення, сьогодні не дуже адекватні, в такому стані щось починати не варто. 🛠️Бізнес процеси: сьогодні рухатися все буде важко. Якщо необхідно підписувати документи, то вичитуйте дуже ретельно. Ми сьогодні дуже неуважні, тому нехай документ окрім нас вичитає ще хтось. Тоді вирогідність помилки знизиться. Краще відкладіть це до другої половини дня понеділка. 💰Фінанси: ніяких операцій з грошима. Навіть борги не віддаємо. Намагаємося нічого не купувати. Нагадую, день прийде о 13.39. До цього працюють енергії вчорашнього дня, дня Птаха Фенікс. 🗣️Спілкування: не дуже вдалий день для розмов. Люди один одного не чують. Всіх цікавлять тільки власні проблеми. Отже, якщо хочете допомогти, то допомагайте мовчки і тільки коли попросили про допомогу. Не виключено, що коли викличете людину на розмову, то отримаєте повний потік чогось не дуже приємного. Сьогодні люди діляться своїми болячками. А це може бути заразне. Не піддавайтеся на провокації і не слухайте нічиїх порад. Пам'ятайте, що сьогодні люди схильні до агресії та шахрайства. Також деякі спробують перекласти відповідальність за свої проблеми на ваші плечі, тому важливо звузити своє коло спілкування.🏥Здоровʼя: бережіть грудний м'яз. Навантаження на ваш розсуд. Алкоголь і куріння під забороною, переїдання небезпечне і може призвести до поганих наслідків, корисно піти в лазню, сауну, почистити організм. Можливе загострення фобій і захворювань серця, з'являється схильність до депресії. Якщо з'являються думки про те, що важко жити і сил більше немає, сходіть до психолога, помедитуйте. А можна до мене на консультацію. Пишіть. І забийте на все!👩❤️👨Інтимні стосунки: краще відкласти. Велика можливість розчарувань, згвалтувань, енергетичного вампіризму. І не з'ясовуйте стосунки з коханими.
23 травня. Доброго ранку! Почніть його з молитви, зі слів вдячності, з прохань, з хороших слів на адресу своїх рідних та й себе не забудьте, бо сьогодні ранком Всесвіт чує нас. Можна пожалітися, попросити допомоги або підтримати себе і того, хто поруч. Тільки проговорюйте це вголос. Не бійтеся, сьогодні наш голос теж набирає сили. Він теж старшає, ну, не голос, бо це звук, а наші голосові звʼязки. Тому раджу співати якомога частіше, сьогодні так обовʼязково. Взагалі голос це дуже цікава штука. І я зараз не про спів, а про те, як ми говоримо, як інтонуємо, як використовуємо цей інструмент, щоби донести певну інформацію. Це інструмент, який може дарувати вам радість, щастя, натхнення, а може знищити, або примусити щось зробити, витягти з заціпеніння, спонукати йти вперед. В голос можна закохатися, навіть не бачачи людину. А інколи можна людину зненавидіти через її голос. Бувало у вас таке? Ми практично не займаємося голосом, а жаль. В нас, якщо ти не можеш співати, то ти не цікавий: як у говорять тоді в тебе ні голосу, ні слуху. А можна не співати, а говорити так, що заслухаєшся. Я дуже люблю свій голос, який колись ненавидила. А потім навчилася його відчувати, опановувати і гратися з ним. Це неймовірне задоволення. Це, до речі, один із найважливіших інструментів комунікації, основам якої я навчаю, володіння голосом теж туди входить. Тож до полудня перевірте свій голос, спробуйте поспівати, почитати вголос, почути себе. По голосу можна зрозуміти який в людини характер. Спробуйте. Це цікаво. І приходіть до мене вчитися. Це ще й заспокійливе. Недарма ж саме голосом заспокоюють діточок чи звіряток. Після полудня енергії почнуть змінюватися. І настане час другого шансу. Можна буде відродити те, що ви вже вважали покинутим, занедбаним, на чому поставили хрест. Витягайте все це з закутків. Сьогодні це можна реанімувати, дати йому друге життя. Сьогодні добре провести практику очищення уявним вогнем. Пишу кожного місяця, хто памʼятає, зробіть, хто не знає, пошукайте в моїх дописах. Або переносьте на ранок завтрашнього дня, напишу про це. А ми збираємося у Київ, завтра малечу доведеться везти в готель, я його називаю дитячим табором або санаторієм. Бо кожного разу згадую, як віддавала власних дітей в садочок або відвозила в табір, як вони йти не хотіли і як раділи, коли я за ними приїжджала. Тож, як завжди, в такі дні трохи тривожно. Але знаю, що малечу мою люблять, не ображають, дивляться за ними уважно. Тож не накручую себе, бо знову буду мучити хазяїв проханнями висилати мені відоси. Песики будуть там вже й не знаю який раз, мабуть 10, а то і більше, а от котенята вдруге. Перший раз були маленькими зовсім. Зараз вони вже практично дорослі і люблять гуляти самі по собі, хоча в Києві сидять в квартирі. Ну, сидять, це гучно сказано, бо вони або сплять, або бігають як коні, або на підвіконні спостерігають за світом. Ну, це я вам жаліюся, щоб в собі не тримати та чекаю на невеличку підтримку. Знаю, що все буде добре. А би не було обстрілів. Хоча розумію, що поки йде війна це лотерея і непередбачуваність. Допомагайте війську. Будьте пильними. Зараз активізуються різні ворожі голоси, тож не беріть все на віру. Дякуйте нашим рятувальникам, волонтерам, медикам, ну і нашим воїнам. Я дякую всім, хто у війську, дякую тим, хто чекає своїх звідти. Сама чекаю і знаю, як це важко. Але необхідно. Бо саме наші воїни зараз роблять найважчу роботу в світі і в житті. І знають заради чого. Дякую, дякую, дякую! Щастя всім!🐦🔥8 місячний день. 23 травня 12:11 ➡️ 13:39 24 травня. . 🌓 в знаку Діви з 9.56. Займаємося активно своїм здоровʼям, упорядковуємо свій власний хаос і прибиранням в місцях, де ми існуємо. Все це стосується і наших думок. Символ: Вогонь. Птах Фенікс .
22 травня. Доброго ранку! В неділю їду у відрядження, а завдань сама собі понадавала стільки, що впоратися не можу, хоча кожного ранку буквально погодинно складаю план дій. І весь час щось заважає, то мошки, то гроза, то спека, то наради, то моя зообанда, то щось забула. Вчуся бути гнучкою і змінювати плани на ходу, підлаштовуватися під обставини, не ламати нічого через коліно, а головне не бути впертою та безкомпромісною. Інколи мені це дуже важко. Якась особливість характеру. Як тільки я намагаюся бути з усіма толерантною, вислуховувати всіх, йти на поступки, то обов’язково через деякий час сідають на голову. Помітила це давно. А у звʼязку з тим, що я дуже люблю все аналізувати, шукала чому так відбувається. Відповідь прийшла неочікувано для мене і це настільки вразило, що зʼявилося бажання вчитися, і з часом це стало ще однією важливою складовою мого життя. Ми часто в юності, та й протягом свого життя, шукаємо своє призначення, думаємо куди ж краще направити свої здібності. Тому ретельно намагаємося обрати вищий учбовий заклад, обрати професію, а ще й таку, щоб працювати було приємно, і гроші отримувати, і задоволення мати. Але виходить не у всіх і інколи свою справу шукають все життя. Допоміг мені в цьому мій гороскоп. Попалася мені відома книжка по астрології, дуже попсова, примітивна, але така, що дає початкову інформацію чому ми саме такі, які є. Пошукала свій знак Зодіаку по Сонцю, ми всі знаємо свій, і знайшла певні відповіді. Але було багато протиріч, тож всерйоз це не сприйняла. А потім в мене була дивовижна зустріч з людиною, яка занурила мене в світ астрології, і я зрозуміла, що все, що ми читаємо та чуємо про гороскопи, це взагалі до астрології немає ніякого відношення. Це як «середня температура по палаті», в когось 40, в когось 35, в середньому все норм. І мені захотілося вчитися цьому, розбиратися у впливі планет на нас, на наше життя. Розбиралася сама, потім таки знайшла свого справжнього вчителя. Продовжую вчитися і зараз. Всіх, хто не вірить в астрологію, прошу відписатися і не читати, нікого переконувати не буду. Але впевнена на сто відсотків, що знання своє натальноі карти, своїх здібностей і того, що буде відбуватися, значно покращило моє життя, я знаю що я можу, а до чого краще не торкатися, чому треба навчитися, а чого уникати, а головне, я зрозуміла, як направити себе на самовдосконалення, як працювати з самою собою, як зменшити негативний вплив від стресової інформації, як володіти собою і як не реагувати на виклики та провокації. Більш того, цими знаннями я ще й ділюсь з іншими і це допомагає людям! Я складаю натальні карти, тобто розʼяснюю людям, які здібності вони мають при народженні, куди направити свою енергію, як розібратися в собі і де саме шукати своє призначення. Бо ми віримо в те, що магнітні бурі існують і мають вплив на нас, при цьому не задаємо собі питань, а де вони взялися, ці магнітні бурі? Ну, а вплив погоди на наше самопочуття відчуваємо? А де це все береться? Більш того, я складаю план свого життя у відповідності з тими енергіями, які діють в той чи інший день. І це працює! Я можу вберегти себе від помилок і чітко знаю, коли і що краще робити, щоб вийшло якісно, легко і ефективно. Сьогодні в нас дуже активними є енергії слова. Тож займіться своїм словниковим запасом. Перевірте, чи розуміють вас люди, коли ви з ними говорите, чи чуєте ви їх, що заважає вашому розумінню, бо в основі будь-якої комунікації все одно лежить слово, а далі вже інтонація, жести і таке інше. До речі, я навчаю основам комунікації. Кому цікаво, звертайтеся. Бо комунікація зараз буде головною складовою нашого життя, багато чого буде залежить в від інформації, і від способів її викладання, і від вміння домовлятися. Якщо б люди вміли і хотіли домовлятися, чути одне одного, то злоби, нещирості та війн було би набагато менше. Вийшов в мене сьогодні трохи презентаційно-рекламний пост. Але чому б і ні? Тим більше, що сьогодні добре рекламувати себе і презентувати свою справу. Тож користуйтеся нагодою. Може хтось хоче замовити свою натальну карту або вчитися комунікації.
21 травня. Доброго ранку! Сьогодні обіцяють спеку, до 28 градусів. А після потужних гроз це буде справжня парилка. А ще мошки… як я страждаю від цих кусючих комах, в мене чи то алергія на них, чи що, бо укуси перетворюються на величезні червоно-білі пухирі. А люблять вони мене неймовірно, особливо очі. Хоч не виходь. Я їх часто порівнюю з нашим сусідським народцем, такі ж противні, агресивні, марно існуючи, в яких одне завдання вкусити, напитися чужої крові та бути зжертими якоюсь болотною жабою. Оце і є сенс всього життя. Весь ранок читаю статті по астрології, не пости, а саме статті. Бо захотілося більш детально розібратися в тому, що відбувається і чого чекати найближчим часом. В інтернеті стоїть якийсь морок, з приводу тих подій, які будуть в найближчі дні. І тон цих страшилок заганяє в якийсь глухий кут, псує настрій і заважає зосередитися. Дещо для себе прояснила, але продовжую цю роботу, бо хочу знати і вважаю, що будь-яка стресова подія, несе зміни і вони завжди позитивні. Вони можуть бути дуже болючими, інколи нестерпними, але несуть розвиток, подобається це нам чи ні. Сьогодні вночі Сонце перейшло в знак Близнюків. І саме воно висвітить усі теми повʼязані з комунікаціями, перемовинами, спілкуванням, навчанням і взагалі активується наш мозок. І саме тут воно завтра зустрінеться з Ураном, планетою несподіванок та розвитку. Уран називають космічним будильником. Тож щось завтра розбудиться і активізується, якась думка, ніби блискавкою осяє наш розум, щось винесеться на світло, щось ми зрозуміємо і це змінить наше мислення, наші цінності і суттєво почне змінювати наше і без того сумбурне життя. Боятися цього не треба. Та й чого вже нам боятися, коли по нас луплять і ракетами, і шахедами, і чого тільки на нас вже не випробували. А ми живі і стоїмо. І будемо стояти. Тож треба прийняти все нове, що буде проходити і придумати як це використовувати для свого життя.На що треба звернути увагу: на самопочуття, на здоровʼя, на свої емоції - це найголовніше. Не треба нервувати, не треба накручувати себе, не треба панікувати. Бо зараз наш мозок не завжди встигає аналізувати події, які відбуваються. І ми намагаємося знайти правильні відповіді через різних «експертів», а це може бути та й скоріше всього буде маніпуляція нашою свідомістю. Не довіряйте всьому, що прочитали та побачили, особливо, якщо це дуже, ну дуже схоже на правду. Не влазьте в середину різних розборок, особливо в соцмережах, куди багато хто приходить просто скинути своє лайно, а хтось намагається спеціально влізти в ваші мізки. Мені, все, що зараз відбувається, нагадує Лас Вегас - місто азарту, надій, розваг та відчаю. Місто, яке наповнене в першу чергу енергією останнього шансу, болі, людських вад та неймовірного безшабашного відчаю. Я ледь пробула там три дні. Мені здавалося, що я задихнуся в цьому удаваному хаосі. Бо насправді там все продумано до дрібниць, як витягнути з вас гроші та свідомість. Я видохнула все це тільки в літаку. Про цей досвід не жалкую, зробила певні висновки: якщо тобі немає чим зайнятися, то цей морок підхопить тебе і понесе. Тож займіть свої думки чимось важливим, подумайте, як хочеться жити, що створити, що робити. Почитайте щось наукове, складне. Займіть свій мозок. Тим більше, що сьогодні наші думки чує Всесвіт і бере до виконання. Тож мисліть позитивно. Вірте в світле майбутнє. І не тиняйтеся без діла. Це один із найважливіших і найпозитивніших днів всього місячного циклу. Не втрачайте його і не витрачайте на пусте. Майте тихий день, допомагайте війську, займіть голову чимось цікавим і будьте щасливими! P. S. Сьогодні свято вишиванки. А це наш оберіг, який ми зберегли в який нам залишили наші пращури. Тож красуйтеся собі на здоровʼя!🌩️ 6 місячний день. 21 травня 09:22 ➡️10:49 22 травня . 🌙 в знаку Лева з 05:50. Відчуття власної сили, бажання зробити цей світ кращим, щедрість, бажання бути публічним і разом з цим пихатість, різкість, гнівливість - риси цього дня. Символ: Хмари. Журавель.
20 травня. Доброго ранку! В нас дощить. Вчора ввечері пережили шалену грозу. Не знаю як довго ми будемо боятися грому та блискавок… але не думаю, що цей страх пройде навіть із закінченням війни. Дощ - це чудово. Рослинки всі піднялися, повитягувплися, показали зелені носики з землі. Ви б бачили як Любчик з Вугликом летіли додому, як тільки почало грохотати та капати, хоча вони народилися саме там, де було гучно практично весь час. Вже звикли до тиші. Ранком Любчик прогулявся і прийшов мокрий весь, від вух до кінчика хвоста! Вуглика ще не бачила, але не сумніваюсь, що приїде такий самий. Кому радість, а кому прибирати, мити та чистити. Так завжди буває в житті, все має дві сторони і важливо яку із сторін ми вважаємо головною, яку показуємо людям, а яку ховаємо. До речі, якщо дійсно ховаємо, бо буває, що робимо це настільки невдало, що вуха стирчать в усі боки. Сьогодні день, коли здійснюються наші мрії, але не ті, які ми озвучуємо, а ті, які сидять глибоко в душІ, в яких ми інколи боїмося признатися самим собі. І ось тут має значення і про що ми думаємо насправді, а не на загал, і що в нас в середині. І якщо думки чисті, світлі, то чекайте удачу, вона буде з вами весь сьогоднішній день. Чекайте поміч, вона прийде звідки ви не очікували, чекайте визнання та хороший настрій. А якщо в душі панує злоба, ненависть, заздрість, бажання пліткувати та всіх засуджувати, бажання робити щось таке, що руйнує, паплюжить, ганьбить, то чекайте того самого бумерангу, тобто все повернеться проти вас. Це в буде наслідок наших дій. І коли ми кажемо про кару господню, то хочу заперечити. Господь - то любов, там кари бути не може. А кара - це наслідки того, що ми самі робимо чи не робимо, про що думаємо, чого прагнемо. А розплата буде обовʼязково. І тоді не треба питати за що. Допомагайте війську, майте тихий день і будьте щасливими.🦄🐗5 місячний день. 20 травня 07:56 ➡️ 09:22 21 травня. 🌙 в Раку до 16:24. Потім без курсу аж до 5:48 наступного дня. Займаємося домом, родиною, своїми емоціями. Не приймаємо доленосних рішень. Символ: Єдиноріг. Кабан, що риє землю. Олія для вогню.
19 травня. Доброго ранку! Сьогодні має сенс трохи відпочити від шаленого темпу вчорашнього дня. Не знаю як в кого, а в мене було ну дуже багато всякого різного. І практично все вдалося виконати. Про одну важливу подію таки забула, тож ранком згадала і за звичкою почала себе сварити. Потім схаменулася: так, я жива людина, щось не помітила, щось вискочило з голови, десь втратила пильність, я жива і все може бути. Головне не насварити себе так, що все з рук буде валитися, а зробити висновки, закцентуватися на підвищеній увазі, може навіть спеціальні вправи зробити на концентрацію. І так, це ще й дзвіночок, що деякі моменти треба контролювати. А ще - важливо виправити свої помилки, що з самого ранку і зробила, хоча було дуже соромно та ніяково. Наша робота над своїми власними помилками дає свій результат. Вибачатися неприємно. Вибачатися перед величезним колективом, ще неприємніше. Отже це стимул не робити такого, за що доведеться червоніти. Перевіряти і звіряти. І обовʼязково виділяти час на це: хвилин 5 як тільки прокинувся і хвилин 5 перед самим сном. Цього цілком достатньо. Сьогодні ми пригальмуємо і проведемо з собою таку роботу. Уважно передивимося, а що нами зроблено за останній період, і розподілимо: оце для всіх, а оце для себе особисто. Дехто здивується, як багато ми робимо для інших і як мало для себе. А потім дивуємося, звідки в нас ці стреси та невдоволеність життям. День за енергіями спокійний. Отже, активності краще відкласти. Це не означає, що треба сидіти склавши руки. Не треба нічого продавлювати, робити через силу, ламати через коліно. Позитивного результату це не дасть. Просто робіть те, що намітили. Не йде, відкладаємо. А ще знайдіть час пообніматися з деревами. Сьогодні вони чують нас, а ми їх. Подякуйте їм, що вони є в нашому житті, пожалійтеся, попросіть допомоги, просто доторкніться і послухайте, що вони прошепочуть. Вони живі. І їх зараз так само вбивають, як і нас. І вони так само тримаються, як ми з вами. Скільки ж дерев нам треба буде посадити…. І скільки людей народити…. Але ми впораємося, не можемо не впоратися, іншого виходу в нас немає. Допомагайте війську, майте тихий день і будьте щасливими. 4 місячний день. 19 травня 06:36 ➡️ 07:56 20 травня. 🌙 з 04:46 в знаку Рака. Емоції, родинні справи, затишок в оселі - це найкращі теми дня. Символ: Древо пізнання Настрій: активно-пасивний.