18 травня. Доброго ранку! З початком нового тижня. Він буде доволі емоційним, з величезною кількістю приголомшливої інформації та масштабних подій сенсаційного характеру. Ми вже звикли до того, що живемо в якомусь трешовому світі, ми звикли до багатьох речей, звикнути до яких практично неможливо. Ми вчимося володіти своїми емоціями. І інколи в мене таке враження, що Всесвіт ніби проводить якись іспит: а ось це витримаєте? Тож зараз, для того, щоби вижити при будь-яких обставинах, нам як мінімум треба закрити свої мінімальні базові потреби для виживання: щоб було чим дихати, що їсти, що пити, де спати, що одягнути, бути в безпеці. Якщо все це закрито, саме тоді в нас виникає потреба в соціалізації та духовності. Тож для початку подумайте, чи закриті в нас базові потреби, щоб вижити і як зробити так, щоб наше життя було безпечним. І тільки після цього можна вливатися в соціум. Ми вижили в окупації ще й тому, що в погребі були овочі, компоти та інша консервація, морозилки забиті продуктами і я чомусь накупила купу різних круп, муки, олії, а чоловік восени вирішив почистити колодязь, яким давно не користувалися, а також в нас були пічки і дрова. Зі свічками було важче, але світло від пічки теж ставало в пригоді. Я знала, що ми зможемо поїсти, помитися, будемо в теплі. Ще була віра, що ми вистоїмо і дочекаємося звільнення. Саме це не давало впасти у відчай. Тож закриття наших базових потреб придає нам впевненості в собі. В нас буде менше тривоги, менше метушні, більше можливості бути вільним та незалежним від всього, що відбувається в світі. Сьогодні доволі складних день. Починає прибувати енергія, саме сьогодні можна буде побачити молодий Місяць і стане трохи світліше вночі, темрява почне розходитися. І щоб оця початкова енергія не перетворилася на агресію, займіть себе справами, які допомагають вижити: перевірте чи є все необхідне для життя та займіться своєю безпекою. Запитайте себе: якщо знадобиться, то рану обробити зможете, кров зупините, непритомну людину врятуєте, пульс знайдете? А телефон рятувальної служби теж знаєте? Все це потрібно щоб було менше тривоги за майбутнє. Дай, Боже, щоб ніколи не знадобилося. Але вміти треба. Мами хлопчаків в цьому випадку у більш виграшному положені, бо в дитинстві з хлопчиками буває різне. І дайте собі сьогодні хоча б трохи фізичного навантаження, тіло повинно рухатися і отримувати задоволення від цього. Можна розпочати новий комплекс вправ. Згадайте для початку, як це ми робили в дитинстві. Потім можна дати собі більше навантаження. А ввечері, спробуйте посканувати своє тіло, відчути кожну кісточку, кожен мʼяз і подякувати, що воно вас не підводить, а також попросити, щоб там де болить, відпустило. Говоріть з тілом, займайтеся ним. Це важливо. Майте тихий день. Допомагайте війську і будьте щасливими!🐆3 місячний день. 18травня 05:43 ➡️ 06:36 19 травня. 🌙 протягом дня без курсу. Вийшов з Близнюків ще вчора о 22:36. О 4:46 19 травня зайде в Рак. В період без курсу нічого важливого не призначаємо, це гарний час для позбавлення чогось. Для цього сили та енергії буде достатньо. Енергія починає прибувати. Ми можемо бачити новонароджений Місяць. Символ: Леопард. Барс, що приготувався до стрибка.
Все зайве, з'їдене сьогодні, негативно позначиться на здоров'ї. Голодувати теж не можна. Всі продукти, які сьогодні хочеться – ваші, а ті до яких інтересу немає – зараз нам не потрібні.Організм сам обирає необхідне. Розпочинаємо новий комплекс вправ, фізичних навантажень. А ще краще - новий розпорядок життя. Зверніть уваги на вправи з дихання. Алкоголь під забороною. Може виникнути залежність. 👩❤️💋👩Інтимні стосунки: цікавий, несподіваний, спонтанний та оригінальний секс не лише доставить справжню насолоду, але й дасть поштовх до оновлення та різноманітності. Сьогодні, до речі, може сподобатися все, що ви раніше не могли прийняти. Але тільки знайте міру і будьте толерантними. 🗣️Сни - це породження нашої інтуїції. Вони покажуть нам правильний шлях, яким треба йти. Намагайтеся їх запам'ятати. Нагадую, що 2 день прийшов ранком о 04.47 І це стосується в основному снів, які будуть. 🔑Ключові слова: прийняття дарів, початок дій, примноження добра.💡Джерело енергії: інформація. Чим більше обробите інформації, тим більше буде енергії
16 травня. Доброго ранку! Сьогодні пізно вночі очікуємо Молодик, а це означає, що зʼявиться нова енергія, нове світло. Але ж найбільша темрява завжди буває перед світанком. Тож нам треба спокійно пережити сьогоднішній день. Важливо зайняти себе роботою і ця робота називається очищення. Я вже з самого ранку почала прибирати оселю, намагаюся викинути все, з чого виросла, чим не користуюся декілька років. Дещо просто впорядковую, складаю та готую до відправки кудись подалі, щоб не заважало і не крало повітря у простору, що мене оточує. Зараз потрібно так налаштувати свій побут, щоб було багато світла та багато повітря, щоб було чим дихати на повні груди. А цьому сильно заважає і пил, і бруд, і захаращенність. Добре позбавлятися дурних звичок. І краще, якщо ви сьогодні не тільки дасте собі слово до них не повертатися, а ще й проаналізуєте, чому ви це робите, що спонукає. І намагатися прибрати причину. Вона практично завжди лежить в середині нас. Це може бути і невдоволеність життям, поганий настрій, а може і за компанію, або «так всі роблять». І варто знайти цю причину, усунути її і процес піде набагато легше. І хочемо ми того чи ні, але сьогодні доведеться розбиратися із своїми відносинами з іншими людьми. Всесвіт обовʼязково дасть такі події та ситуації, що примусять нас зрозуміти з ким ми хочемо йти далі, а з ким ні. І якщо ви відчуваєте, що життя з цією людиною приносить вам біль, відчуття тривоги, страху або невпевненості в собі, звільняйтеся. Інколи це дуже важко зробити. Інколи треба кинути все. Тож приміть рішення: ви хочете чимось володіти, навіть тим, що створювали все життя, і постійно трястися від страху, що зараз почнеться черговий скандал або щось інше дуже неприємне, що виснажує і забирає усі соки, чи бути вільною людиною, яка може мати власне, щасливе життя. Жадібність проти свободи. Обираєте ви. І та ж сама ситуація з роботою. Чи приносить вона вам задоволення, чи подобається, чи дає відчуття впевненості в собі? Може варто пошукати щось нове, принципово змінити все. Не важливо скільки вам років, важливо прожити своє життя з радістю і задоволенням від кожного дня. А о 23.00 починайте писати свої наміри, бажання та мрії на наступний місячний цикл. Допомагайте війську. Майте тихий день і будьте щасливими, бо це головна наша місія на землі.🐙🐙29 місячний день. 16 травня 04:16 ➡️23.00 16 травня. Тобто о 23.00 прийде Молодик і розпочнеться перший день нового місячного циклу, який буде до 04:47 17 травня. Найважчий день всього місячного циклу. 🌚 в Тільці. Тут будемо сьогодні ввечері зустрічати Молодик о 23:00. Головні теми: фінанси, любов, стосунки, комфорт. Символ: Спрут. Гідра. Восьминіг.
15 травня. З новим ранком, друзі! Дуже хочеться, щоб він був добрим для всієї нашої країни. Але вже знову повітряна тривога. Скільки їх ще буде в нашому житті…Закінчується місячний цикл, ми йдемо до завершення певного етапу в нашому житті. І сьогодні добре було би підбити хоч якісь підсумки. Для себе, щоб зрозуміти, що треба посилити, що прибрати, де ми сильні, а де даємо слабину, що треба вивчити, а про що забути назавжди. Ми розуміємо, що життя, такого як було раніше, ніколи вже не буде. Буде щось нове, цікавіше, більш сучасне. І треба бути готовим до цього. І ніхто нам нічого не може підказати, окрім нашої душі та нашого серця. Тож не варто брехати самому собі, як би боляче не було, і подивитися собі в очі, зазирнути в середину себе і чесно відповісти на питання: чи любите ви своє життя, чи все там влаштовує, чи почуваєте ви себе щасливою людиною. Щастя не в чомусь конкретному, щастя в наших емоціях, в тому, чи радіємо ми, що відкрили очі після темряви і побачили світло, чи любимо ми людей, які поруч з нами, чи прагнемо ми зробити для себе щось приємне, чи хочемо ми віддавати світу свої вміння, чи приймаємо ми світ таким як є, з усіма його негараздами, болями, проблемами, чи хочемо ми змінити на краще те, що в наших силах. Це неймовірно складна задача. Але коли ми зрозуміємо це і почнемо виконувати, то вже на шляху до своєї мрії ми відчуємо задоволення. Навіть коли неймовірно втомлюємося, коли не бачимо виходу, не бачимо кінця певним процесам, розуміємо, що наше завдання - жити і бути щасливими. Тож добре сьогодні вирішити для себе, а на якому ми етапі шляху до своєї мети. І подякувати всім та всьому, що допомагало і що заважало. Перше взяти з собою в подальшу дорогу, а другому - бути вдячним за той досвід, що отримали і відпустити, не їсти себе весь час за свої помилки. Зробити висновки і прибрати чинники, які до цього привели. Ми практично завжди самі винні в тому, що з нами відбувається. Тож варто відверто поговорити з самим собою: де саме, що і в чому ми робимо не так. Починайте прибирати із свого життя зайве. Викидайте, віддавайте, знищуйте все, що вам не потрібно. І допомагайте війську. Вони ж не просто так просять, вони ж не з жиру бісяться. Їм дійсно потрібно. Майте тихий день і будьте щасливими!🪷28 місячний день. 15 травня 03:54 ➡️ 04:16 16 травня. 🌘в знаку Тільця з 05:30. Впертість, прагнення комфорту, кохання та фінансове благополуччя - теми сьогоднішнього дня. Символ: Лотос. Сонце.
14 травня. З новим ранком, друзі. Ми прокинулись, ми живі, ми не ушкоджені, ми пережили ще одну страшну ніч. В такі дні важко щось писати, але знаю, що ви чекаєте. Перша повітряна тривога застала нас вчора, коли ми виїжджали з міста. Я купувала овочі, а вся малеча, яка сильно реагує на вибухи та постріли, залишилася в машині. І прямо над нами оце все почалося! Як я бігла! Я так не бігала, мабуть, зі школи, а ще з повними торбами. Продавці, покупці та перехожі не шукали ніякого укриття, всі або йшли по своїх справах, або продовжували купувати та продавати. Щоб не мій звіринець, то я, мабуть, теж продовжувала робити те, що робила. А тут ще й дощ. Дорогою нас доганяла тривога. В одному з магазинів раптом виключилося світло. Хвилини за 2 все знову запрацювало. Касирка нервово дзвонила кудись, щоб пригледіли за дитиною, і більше ніхто нікуди не поспішав, на оголошення ніхто не звертав уваги. Було повне враження, що все вже доведеної до автоматизму, всі сценарії пропрацьовано, де кожен обрав для себе свою роль, яку неквапливо грає а цьому затягнувшомуся серіалі жахів, на який зараз перетворилося наше життя. А потім ця страшна ніч… в нас було відносно тихо, тільки їздили машини весь час вночі і більше я нічого не чула. Перша думка: яке щастя, що я прийняла рішення відкласти всі справи на потім і їхати в село, друга: як там Київ. Як би ми не намагалися, звикнути до цього не можливо. Тож єдина порада: не накручуйте себе, можете допомогти - допомагайте, але не занурюйтесь глибоко в це. Бо всі ці обстріли мирного населення, дітей, старих, немічних, всіх нас, людей без зброї, людей, які не можуть адекватно відповісти, мають дві мети: щось зруйнувати, байдуже що, бо я не бачу логіки ні в одному з тих обʼєктів, в які вони влучають, і залякати, вибити із звичного режиму життя, принизити, примусити сивіти від страху та горя, зʼїхати з глузду. Тому нам потрібно берегти свою голову та свої нерви. Бо це і є масове знищення, доведення до моральної спустошеності. І як би не було боляче і страшно, ми будемо йти далі. Тож не занурюйтесь! І на тлі всього цього як же мерзотно читати про витівки чиновничої братії, як це все огидно, як низько. І от тут точно хочется вже завити від безсилля. Бо не вірю я в жоден наш суд. В жоден. Тому що нормальних, чесних там зжирають і поки оце все лайно не вспливе, поки ми не побачимо те, про що давно здогадувалися, поки ми не приймемо рішення не тільки спостерігати, а й щось робити, не знаю що саме і як, нічого не зміниться. Я колись дуже давно, 18 років назад, працювала рік прес-секретарем міністра. Хто мене знає давно, той мабуть памʼятає. Ми активно рухали зміни, які я бачила на власні очі. А потім прийшла команда людей, не знаю як вони заходили, з якими намірами, хоча здогадувалась. І я бачила, як почався відкат назад. Я вчасно пішла, вірніше мене попросили піти, щоб я не заважала і, навіть, легкі погрози були, а от зачепитися не було за що. І я зрозуміла, що дорожче власної гідності та здоровʼя немає нічого. А це не купиш ні за які гроші. Тож не згадуйте про совість та справедливість. Тому весь час і закликаю; займайтеся собою, своїм здоровʼям, своїми відносинами, стосунками, виховуйте себе, любіть себе, робіть все, щоб зберегти голову, перевіряйте інформацію, нічого не приймайте на віру. І майте мету. Свою. Власну. Далеку. І план, як до неї дійти. Вірте в себе.Сьогодні день зі світлими енергіями, коли ми повинні зрозуміти де наш маяк, в чому наше світло, що саме нас тримає. Хто наша команда, з якою ми йдемо в майбутнє. З ким ми. Зрозуміти, це перше завдання, друге - як це зберегти. А щоб в нас була можливість жити, допомагайте війську. І не тільки словом, хтось ділом, хтось грошима. Усі, хто допомагають, це люди, які дійсно люблять свою країну. Щастя всім!⚓️🧜♂️🏝️27 місячний день. 14 травня 03:37➡️03:54 15 травня . 🌘 в Овні. Багато енергії, багато агресії, багато бажань, багато справ можна зрушити з місця. Символ: Корабель. Якір. Нептун. Маяк. Острів. Оаза.
13 травня. Доброго ранку! В Києві дощить, хоч і обіцяли ближче до обіду, а ми збираємося додому. Трохи всі втомилися: і я, і собаки з котами. Я - від шуму та метушні великого міста, а звірятка - від закритої квартири. Надивилися та надихалися величчю квітнучих каштанів, наспілкувалися - я з колегами, песики з себе подібними, тож можна вже й додому, в село. А день сьогодні складний. Багато емоцій, швидке, інколи бездумне прийняття рішень, відчуття виснаженості - може значно погіршити і настрій, і самопочуття. Тож намагайтеся сьогодні не піддаватися на емоційні гачки. Зараз випливає стільки лайна… і це тільки початок! Обіцяла на тижні приголомшливі новини з політичного бомонду, ось вони і йдуть, вірніше вспливають. Тож не охайте і не ахайте, далі буде, бо процес запущено. І бережіть голову зараз і в прямому, і в переносному сенсі. До кінця тижня ще буде багато чого, що примусить нас емоційно реагувати. Тож бережіть нерви та себе. Не приймайте нічого близько до серця. Ще буде багато привидів. Сьогодні будьте обережні і в побути з гострими предметами, вогнем, гарячою водою і на дорозі і як пішохід, і як водій. Концентруйтеся на тому, що робите - з цим сьогодні може бути проблема. Менше занурюйтеся в соцмережі, тоді і настрій не буде псуватися. Інформаційна гігієна знову виходить на перший план. Намагайтеся бути стриманіше, хоча б сьогодні. І не зʼясовуйте ні з ким стосунки, сварка буде буквально носитися в повітрі. І обману сьогодні буде багато, тож перевіряйте все, не довіряйте нікому, особливо тим, хто лагідно співає. І гроші не давайте в борг, не повернете ніколи. Перевірено не один раз. А хотітися буде виручити когось сильно, потерпіть до завтра. А от донатити на військо - це чудово, гроші повернуться примножені, а ще й чиєсь життя вбережуть. Нижчу дам посилання на банку та карту волонтерки, яку знаю особисто, тож їй - повна довіра. https://send.monobank.ua/jar/2wtGbFCEHh4441111128188228І нагадаю про слово-оберіг «дякую». Саме воно захистить нас від неприємностей. Не думайте про погане, думайте про те, від чого найгіршого нас вберегло. Майте тихий день та будьте щасливими.🐸26 місячний день. 13 травня 03:23➡️03:37 14 травня. 🌘 в знаку Овна з 03:03Багато енергії, багато емоцій, багато руху. І при цьому дуже швидкі рішення. Обережніше!!! Давайте собі час подумати перш ніж робити. Символ: Жаба. Болото. Царівна-жаба.
12 травня. Доброго ранку! Я сьогодні в Києві з усіма своїми малюками. Приїхала на виставку АкваТерм, яка традиційно проходить в середині травня і присвячена водопостачанню та опаленню. Ми серед організаторів, тож із задоволенням сьогодні поспілкуюся з колегами за якими вже скучила. Це недоліки роботи онлайн. Нагадую, що в нас продовжується коридор можливостей, який розпочався вчора, тож не варто сидіти і чогось чекати, а треба закладати зараз своє майбутнє, бо завтра він закриється. Туману теж багато, але від завтра його побільшає та й сил поменшає. Тільки не поспішайте нікуди, сьогодні день, символом якого є Черепаха. А це, як ви розумієте, про мудрість, а не про швидкість. Просто вчиться розраховувати свій час так, щоб не поспішати, бо наш сьогоднішній поспіх може сильно вплинути на здоровʼя. Тож робимо все спокійно, без агресії та швидкості. Ми встигнемо рівно туди, де повинні бути. Сьогодні добре вибрати час, щоби побути на одинці з самим собою, своїми думками, мріями, подумати чи туди ми йдемо, чи те ми робимо, чи дійсно хочемо це робити або жити з тими, з ким живемо. Питань багато виникає в нас саме зараз. І якщо не можете знайти відповідь чи свій шлях самостійно, йдіть до фахівців, вони допоможуть. Зараз і психолог, і астролог, і коуч, і таролог - це ті фахівці, які реально допомагають людям. І я вважаю, що нам треба змінювати ставлення до цього, бо вони реально допомагають зрозуміти і себе, і попередити про події, які можуть відбутися, щоб ми заздалегідь були готові їх прийняти з найменшими втратами і щоб не пропустити свій шанс. Просто треба знайти свого фахівця. Або вивчати хоча б основи цих знань, цікавитись, керувати своїм життям, а не пливти за течією, орієнтуючись на те, що сказали в телевізорі, бо там точно найчастіше інформація взята за принципом «я так думаю». Мені зараз складно вести великі зустрічі, але я хочу і маю час та натхнення відповісти на ваші питання в суботу чи неділю. Тож, якщо є бажання, пишіть свої запити в коментарях, розберу їх і дам поради. Потім оприлюдню посилання на запис в ютубі. Ну, а хто хоче на консультацію, чекаю. Майте тихий, спокійний день, допомагайте війську і будьте щасливими.🐚🐢25 місячний день. 12 травня 03:09 ➡️ 03:23 13 травня. 🌘 у Рибах. Сьогодні Місяць у водній стихії так само як і символ дня - Черепаха та Мушля це теж про водну стихію. Тож емоцій сьогодні буде багато. Памʼятайте про емоційну гігієну, а також емоційний інтелект. Не сприймайте все близько до серця. Символ: Черепаха. Мушля. Глечик з мертвою та живою водою.
11 травня. Доброго ранку! З початком нового тижня всіх! Сьогодні та завтра на нас очікують два дуже потужних та дієвих дня, коли все, що ми задумали і взяли до виконання буде збуватися та здійснюватися. Тому не варто сидіти, склавши руки, а краще діяти і не зволікати. Добре ходити до керівництва з проханням підняти зарплату, бо ніхто за вас цього не зробить. Добре оформлювати документи, особливо в різних бюрократичних установах, озвучувати свої наміри та бажання, щось купувати та вчитися. Це коридор можливостей, який відкривається для тих, хто діє і не сидить на місці. Само ніколи нічого не відбувається. Тож для тих, хто працює над собою, відкривається величезний шанс для досягнення своєї мети. З середи ситуація зміниться. І чим ближче до Молодика, а його ми зустрінемо 16 травня о 23 годині, тим буде складніше, туманіше і незрозуміліше, саме неприємне - конфліктніше. Спадний Місяць забере з собою багато чого. Тож краще самим віддати щось старе за що ми й досі тримаємося, а воно як гирі тягне вниз. На тижні, як завжди, бо ми вже до цього звикли, будуть якісь приголомшливі новини міжнародного значення, але все, що піде геть, звільнить місце для нового, більш потрібного нам, більш сучасного, більш прогресивного. Але цей процес може бути болючим. Сьогодні намагайтеся переробити купу справ, закладайте підвалини майбутнього. Все буде виходити. Якщо відчуєте втому, треба поспати хвилин 20. Не полежати, не посидіти, а реально поспати. Навіть на робочому місці. Це дасть сили. Допомагайте війську. Майте активний день і будьте щасливими!🏔️🐻🌋24 місячний день. 11 травня 02:55➡️03:09 12 травня.🌘 в сузірʼї Риб. Інтуїція, емоційність, творчість, бажання усамітнитися - настрій дня. Символ: Ведмідь. Гора. Фалос. Гефест. Вулкан.
🐊 23 місячний день. 10 травня 02:41➡️02:55 11 травня. 🌗 в Рибах з 20:41. До цього 08:10 - без курсу. Підсумки дня непередбачувані. Тож не призначайте нічого важливого. Тим більше, що сьогодні все треба робити ідеально. Якщо не можете, то і не починайте. Символ: Крокодил Маккара - кровожерливий напівкрокодил, напівриба, напівзмій, який вас ковтає, хапає, пожирає. А також Цербер, Химера і Єхидна. Цей день в давнину пов'язували з розгулом кровопивців та вампірів. Почалася остання чверть місячного циклу і ми відчуваємо, що енергії стає все менше, що вона практично не поповнюється сама собою. Брак енергії змушує людину тягнути її з тих, хто поруч, замість того, щоб шукати інші джерела або економити її, направляючи на виконання будь-якої справи. Тому слідкуйте за собою. Чи не хочеться вам за рахунок когось самоствердитися, наприклад. Це призведе до ще більшої втрати енергії, а ще зіпсованого настрою та втрачених відносин. Настрій: найагресивніший день місяця. 🔮Порада дня: не провокуйте нікого. Вивіряйте кожне своє слово. Будьте максимально уважні. Контролюйте себе. Можна попасти в аварію, або в неприємні події. Можуть бути травми. Остерігайтеся натовпа.А от все, за що ви сьогодні візьметеся, доводьте до кінця, робіть практично ідеально, тоді буде нагорода від Всесвіту. Нового не розпочинаємо. 🟠🟤Колір: помаранчевий, каштановий, шоколадний, коричневий.🏁Починання: все розпочате в цей день бистріше за все буде збитковим і буде тягнутися довго і мляво. Тому краще займатися тим, що вже розпочато, що вже почали робити. І робіть якісно, інакше ця справа буде весь час повертатися і не дасть спокою. Все одно доведеться переробляти доки не зробите так, як треба. 🏁Бізнес процеси: головне - обережно з ризиками. Ризикуючи, можна або втратити все, або навпаки вихопити дуже великий куш. Але це якщо ви відчуваєте в собі шалену силу і бачите ціль. Краще більше займатися внутрішніми процесами ніж виходити на зовнішні.💰Фінанси: ніяких фінансових операцій. Дуже вірогідна помилка, збій системи. Краще мати готівку окрім грошей на карті. Можуть бути збої в платіжних системах. Зараз несподіванки на фінансових ринках можуть бути приголомшливими. 🗣️Спілкування: важкий день для спілкування. По можливості уникайте колективів, компаній. Якщо з кимось є напружені стосунки, то краще не зустрічайтеся. Може дійти до бійки. А ще легко можна стати чиєюсь жертвою. Або фізично, або просто бути обманутим. В цей день активізуються маніяки та вампіри усіх видів. І слідкуйте за своєю агресію. Часто ми самі провокуємо інших. Памʼятайте, що в цей день будь-який обмін думками загрожує обернутися сваркою. Проявляються всі негативні емоції: заздрість, ревнощі, образи. Люди напружені й часто шукають в словах прихований сенс. Краще казати про все прямо, без натяків, інакше вас можуть неправильно зрозуміти. Найкраще, якщо ваш спосіб життя дозволяє, взагалі не спілкуватися з людьми в цей день. 🏥Здоровʼя: бережіть внутрішні статеві органи. При збільшенні навантажень контролюйте самопочуття, наслідки можуть бути вкрай негативними. Відмовтеся від стрижки, манікюру. День травмонебезпечний. Хірургічне втручання заборонено. Сприятливо лікувати хребет в області попереку, а також стегна.Жодного алкоголю!! Може виникнути тяга до переїдання, її необхідно подолати. Навантажувати шлунок сьогодні не рекомендується.👩❤️💋👩Інтимні стосунки: забудьте. Гормональна система може дати збій. Статеві органи особливо вразливі. Можна зустріти сексуального вампіра чи маніяка. Навіть постійні партнери можуть поводитися агресивно, в нас підвищується сексуальний потяг і все темне, сховане буде намагатися пробратися назовні. Обережніше!!! Не наробіть дурниць. 😴Сни: пов'язані із проблемами соціального характеру. Звільняйтесь від минулого, від неприємних образів, від усього, що прийде сьогодні у снах. Працюйте з собою!🔑Ключові слова: ідеально зроблена робота, жертвопринесення, агресія, перемога над власним боягузтвом, встановлення справедливості.💡Джерело енергії: задоволення від ідеально зробленої роботи.
9 травня. Доброго ранку! Як чудово на дворі сьогодні! Звуків так багато, що вони зливаються в якийсь неймовірний концерт, а пахощі, а легка прохолода, а трава, яка виростає за один дощ - травень… люблю його. Якийсь він для мене світлий місяць….хоча, якщо чесно, то я люблю всі місяці, кожен за своє. Травень - ось за ці ранкові пахощі, звуки… жоден місяць немає такого. Вчуся жити на природі і з природою. Так сталося, що я перша зі своєї родини переїхала в село, купила будинок і тепер це мій рятівничок. А зараз ще й обставини так складаються, що жити тут набагато краще. Вчуся саджати, доглядати, збирати, зберігати. Вчуся жити з комахами та павуками, кліщами та шершнями, жабами та вужами, з постійним брудом в хаті, який наносять мої тваринки. Вчуся радіти дощу та снігу, ранковій прохолоді та сонцю. А ще я вчуся не реагувати на зовнішні виклики, на той впорядкований хаос, що відбувається в світі. І це не означає, що я повністю відірвана від світових подій. Просто я не приділяю цьому багато часу і все намагаюся сприймати спокійно, бо знаю, що все в житті проходить, а от нерви не залізні, їх берегти треба, так само як і своє здоровʼя. Ніколи так багато не займалася здоровʼям, як зараз. І не тому що все болить. А тому, що може боліти, якщо не давати собі фізичного навантаження, якщо їсти що прийдеться і коли прийдеться, якщо не відпочивати, коли втомлений, якщо реагувати на все за принципом «все пропало». Бо якщо добре подумати, то набряк, який виник через укус мошки чи комара, набагато важливіший для нас ніж як і хто сприйняв теревені тих, хто зараз робить вигляд, що править світом. Тож вчуся, не завжди виходить, але я просуваюся вперед. Стільки часу звільнилося! А ще я при цьому працюю. Онлайн, але працюю, на це теж потрібен час. А ще консультації поводжу, натальні карти складаю, розбираю складні стосунки або допомагаю іншим знайти свій баланс і у відносинах, і в житті. Тому давно навчилася не звертати увагу на те, який день тижня, відпочивати, коли втомилася, а не коли «так положєно», робити все трохи повільніше, але якісніше. А ще - поважати людей, їх думки, їх потреби, їх характер. Я просто не спілкуюся з тими, які мені неприємний або з ким ми повністю розходимося в цінностях. Я не збираюся нікого перевиховувати, хоча можу підказати, направити, якщо людина просить і чує. Сьогодні день, коли ви можете оцінити свої знання та вміння і почати працювати з тим, яких навичок не вистачає для повноцінного збалансованого життя. Бо гармонія - це основа нашого існування. І як би боляче інколи не ставало, потрібно повертати себе кожного разу в цей баланс. І цьому треба вчитися. Особливо зараз. І саме сьогодні це дасть чудовий результат, як і будь яке навчання. А ще сьогодні день благодійності. Все, що ви направите на допомогу іншим, повернеться багатократно, перевірено не одноразово. Тож допоможіть сьогодні війську або нужденним. Щоб не шукали, даю посилання на банку волонтерки, яку знаю особисто, там все чесно. https://send.monobank.ua/jar/2wtGbFCEHh4441111128188228Майте спокійний день і будьте щасливими. P. S. Я вчора під дощик вареників з сиром наліпила. Тож сніданок був шикарний. Чого і вам усім раджу.📚🎴22 місячний день. 09 травня 02:23 ➡️ 02:41 10 травня. Ми прожили три чверті місячного циклу. Йдемо на завершення всіх справ та повну очистку простору, щоб потім наповнити його своїми намірами та бажаннями. Щоб енергія, яку нам дає Всесвіт не витрачалася на те, що віджило себе, а йшла на те, що нам необхідно. Всесвіт намагається підказати нам, що робити, як діяти, як жити. Збирайте ці знаки, сни, записуйте. Бо втратимо інформацію. Для розшифровки включайте інтуїцію. 🌗 в знаку Водолія. Прагнення бути вільним від усього, особливо умовностей та застарілих традицій, бажання навчитися чомусь новому - це настрій сьогоднішнього дня.