Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Енергії дня
Añadido 06 dic. 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Número de suscriptores: 579
Fotos: 1,910
Videos: 161
Enlaces: 119
Descripción:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.

👥 Número de suscriptores

579
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -10

👁️ Vistas promedio por mensaje

155
Promedio/Día:: 140
Promedio/Tiempo:: 150
ERR: 26.77%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 0
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 186 26-06-08 07:27
8 червня. Доброго ранку! Трохи запізнююсь з постами, чоловік приїхав у відпустку на трошки, отже часу поменшало, турбот добавилося, але це такі приємні моменти. Я б зараз взагалі не відволікалася, але знаю, що ви чекаєте, а дехто навіть хвилюється та пише мені в особисті. Часу обмаль, тож відповім тут на всі ваші питання: так, я одужую, але не так швидко, як хотілося б, це таки вірус, тож будьте обережні, покращення почалося тільки після того, як почала приймати антибіотики; так, голос поступово відновлюється, тобто я можу трохи говорити, а не шипіти, як гуска; так, всі консультації та заняття відклала на тиждень; так, багато пʼю, вітаміни вживаю постійно, намагаюся відпочивати. От, ніби все. Тож в нас сьогодні початок нового тижня. А він буде дивовижним на події та енергії. Часто такий період називають Вратами Попелюшки, тобто буде неймовірно везти тим, хто має добру душу, наповнене любовʼю серце та працьовитий розум, повезе тим, хто весь час працює для себе і для свого оточення, родини, суспільства. Повезе тим, кого навмисно намагалися не помічати або відсовуввли кудись за спини інших. Це зоряний час людей, які люблять життя, з симпатією ставляться до людей, позитивно дивляться в майбутнє і люблять працювати. Ну а тим, хто нічого не цінує, обожнює плітки та намагається принизити інших, буде непереливки. Вже з завтрашнього дня ми відчуємо неймовірний приплив сил і можуть збутися наші найзаповітніші бажання. Можна зустріти кохання всього свого життя. Ну, а сьогодні будьте обережніше у своєму спілкуванні з оточенням. Бо день на енергії доволі важкий. По-перше, може бути бажання посваритися з усім світом і всіх порвати на шматки. Попереджаю, такі сварки сьогодні легко перетворюються на бійку і відновити відносини буде неможливо! По-друге, все, що ми беремо сьогодні в роботу, потрібно робити ідеально, бо будемо переробляти, поки не буде ідеально, тож беріть стільки, скільки можете опрацювати. По-третє, всі, хто давить на жалість, на нашу емпатію, підганяє нас з прийняттям рішення, бистріше за все намагаються маніпулювати нами, або тупо обманюють, задля своєї вигоди. Не ведіться на крокодилячі сльози. Найчастіше ми не бачимо справжнього підґрунтя, тільки те, що лежить на поверхні. Не ведіться. Перевіряйте все. Зараз активізуються шахраї всіх рівнів. Але саме сьогодні в нас буде доволі багато сил і якщо зосередитися на собі і менше реагувати на різні виклики, в тому числі інформаційні, то день чудово підходить для будь-якої справи. Головне не їсти собі подібних. Сьогодні добре ще й розлучатися з тими, хто отруює ваше життя своїм ниттям та негативним ставленням до всього та зневірою до вас і вашої справи. Навіщо нам такі люди? Позбавляємося. Нехай живуть окремо від нас. Бо таким людям байдуже з ким сваритися, коли ненавидіти та з ким сперечатися і про що. Така в них душа. І живуть вони низинними почуттями, живляться негативом. Ми з вами знаємо величезну країну саме таких людей, від якої ми, дякуючи Всесвіту, відокремилися і тепер нас намагаються знову повернути в цю темряву. Сьогодні будьте обережніше за кремом, на дорозі як пішохід, в побуті. Можуть бути травми, спалахи агресії. Тож не станьте жертвою та не шукайте жертву для себе. Допомагайте війську, майте спокійний день і будьте щасливими!!🐊 23 місячний день. 08 червня 01:15➡️01:28 09 червня. 🌗 в Рибах. Займаємося своїм внутрішнім світом. Можуть вилазити таємниці. Будьте обережні. Символ: Крокодил Маккара - кровожерливий напівкрокодил, напівриба, напівзмій, який вас ковтає, хапає, пожирає. А також Цербер, Химера і Єхидна. Цей день в давнину пов'язували з розгулом кровопивців та вампірів. Почалася остання чверть місячного циклу і ми відчуваємо, що енергії стає все менше, що вона практично не поповнюється сама собою. Брак енергії змушує людину тягнути її з тих, хто поруч, замість того, щоб шукати інші джерела або економити її, направляючи на виконання будь-якої справи. Тому слідкуйте за собою. Чи не хочеться вам за рахунок когось самоствердитися, наприклад.
👁 154 26-06-07 06:47
📚🎴22 місячний день. 07 червня 01:01 ➡️ 01:15 08 червня . Ми прожили три чверті місячного циклу. Йдемо на завершення всіх справ та повну очистку простору, щоб потім наповнити його своїми намірами та бажаннями. Щоб енергія, яку нам дає Всесвіт не витрачалася на те, що віджило себе, а йшла на те, що нам необхідно. Всесвіт намагається підказати нам, що робити, як діяти, як жити. Збирайте ці знаки, сни, записуйте. Бо втратимо інформацію. Для розшифровки включайте інтуїцію. 🌗 в знаку Риб з 03:45. Дивовижно підходить положення Місяця в цей день саме в Рибах. Таємниці, знаки, символи, робота із своїм внутрішнім світом - найкращі теми дня. Символ: Слон Ганєша. Карти Таро. Золотий ключик. Книга. Настрій: пасивний день 🔮Порада дня: сьогодні скрізь ми будемо бачити символи. І якщо навчитися їх читати, то можна зрозуміти, що хоче сказати нам Всесвіт, куди радить направити нашу енергію. Просто будьте уважними і почуйте свою інтуїцію, сприймайте серцем і слухайте душею. Якщо щось відгукується, то зупиніться, подумайте, проаналізуйте, що це може бути. І включіть інтуїцію. А будь-який навчальний процес сьогодні буде легким і корисним. Тому вчиться, вчиться і ще раз вчиться. Вчитися повазі, правді, сміливості, а головне - думати позитивно. А ще згадайте всіх своїх Вчителів і подумки, а можна і в гості прийти, і подзвонити, і подякувати. Це ті, що вчать нас бути такими, якими ми є зараз. На жаль, частіше за все ми сприймаємо навчання через біль, це не про науку, це про наміри, які ми ніяк не втілюємо в життя, поки нас добре не бабахне. Тож подякуйте тим, хто вчасно вас врятував, зробивши боляче, але ви досягли вищої цілі. Можна передбачати на картах Таро. Бо Таро - це символи, які людство розшифровує багато віків. Саме тому сьогодні передбачення є особливо чітким.Можна звертатися за прогнозом до мене, якщо у вас складна ситуація. Разом знайдемо вихід. 🔴🌑Колір: червоний, чорний.🏁Починання: день несприятливий для будь-яких починань. Сьогодні місячні енергії перебудовуються і змінюють свій напрямок, роблячи нас слабкими і вразливими. Хоча ми цього абсолютно не відчуватимемо. Наша креативність і фантазія будуть на високому рівні, нам у голову постійно приходитиме багато ідей і задумів. Постарайтеся зафіксувати всі свої думки, обміркувати їх без емоцій, дати їм раціональну оцінку. До втілення своїх нових ідей у життя сьогоднішній день не сприятливий, тож варто зосередитися на собі, своїх почуттях і думках, переосмислити те, що відбувається у вашому житті. День гарний для внутрішніх споглядань і медитацій.Ну, а будь-які наші принципово нові справи, за які ми візьмемося в цю місячну добу, даватимуть зворотний результат, виснажуючи нас фізично і морально. Краще хай день пройде спокійно, тихо та розмірено.🛠️Бізнес: нейтральний час, коли будь-які результати залежатимуть тільки від витрачених нами зусиль, а не від негативного чи позитивного впливу Місяця чи інших планет. Тому будьте максимально сконцентровані й уважні, ухвалюйте рішення усвідомлено і раціонально. Але не варто відкидати і спонтанні думки та ідеї, які можуть прийти вам на думку. Цей день дуже символічний, він переповнений знаками і малопомітними підказками, які дає нам Всесвіт.Не завжди ми зможемо зафіксувати їх у свідомості. Варто записати, щоб потім розшифрувати. І тут нас виручатиме наша підсвідомість. Тому якщо ви не будете здатні пояснити щось раціонально, але точно будете впевнені в правильності свого рішення, тоді однозначно прислухайтеся до своєї інтуїції. Через неоднозначність цього дня постарайтеся не займатися жодними важливими, складними, ризикованими справами і завершуйте те, що вже розпочали.💰Фінанси: не варто витрачати великі суми грошей на будь-які цінні придбання, проводити оплати за великими контрактами, купувати валюту, брати кредити. Це може бути небезпечно для стабільності вашого фінансового становища. Забудьте про будь-які ризиковані кроки, вони будуть невиправданими. Тому краще дати собі і грошам спокій. Прекрасний день для благодійності. Чим більше пожертвуєте, тим більше повернеться.
👁 131 26-06-06 07:46
6 червня. Доброго ранку! Вітаю всіх колег з Днем журналіста! Наснаги нам, натхнення, бажання писати, знімати, розповідати суспільству про життя світу. Я пишаюся, що я журналіст. Писала ще в школі різні сценарії, спічі, але журналістом бути не хотіла, бо мене повністю захопила режисура і саме це було моєю мрією. Але тато фактично примусив піти вчитися на інженера, бо хотів донці за щасливої стабільної долі і усіляких там режисерів не визнавав, часи такі були. Навчати режисурі мене не хотіли, казали, що жінок режисерів не буває, були і такі часи. Тож довелося йти на компроміс, відмовилася від кіно і йти на телебачення. Дуже вдячна долі за цей досвід, бо це була єдина родина під назвою «Хрещатик,26». Вдячна всім вам, тої колеги, за те, що ви були і є в моєму житті. На заочне відділення у Київський Університет на факультет журналістики пішла свідомо, але не за покликом, бо потрібен був диплом про фахову вищу освіту. Але потім жодного дня не пожалкувала про це навчання, бо і вчителі, і однокурсники виявилися дивовижними. Декого згадую і досі. І дякую і за знання, і за спілкування. З телебаченням довелося розлучитися, як тільки воно з авторського перейшло на формат різноманітних франшиз, бо стало не цікаво, творчості там немає, тільки слідування певним правилам, це як їсти їжу, яку хтось вже їв.Запросили викладати журналістику майбутнім режисерам. Розробила власний курс. І ще раз вдячна вже своїм студентам, які не просто навчалися, а ще й дякували за ті знання, які я дала. З багатьма зустрічалася на різних прес заходах, які проводила як прес-секретар міністра, і як керівник різних підрозділів з інформаційної політики. І кожного разу відмічала, як фахово діють мої учні. Тож вітаю усіх, хто є журналістом, хто дотичний до цієї дивовижної спеціальності, яку я свого часу недооцінила, бо згодом зрозуміла, яку важливу роль грає журналістка в житті світу. Бо без цих людей, які несуть нам інформацію, не може бути історії. Хочу сьогодні подякувати тим, хто продовжує працювати і розповідати про війну, про події і в нас, і за кордоном, подякувати тим, хто за ці розповіді заплатив власним життям та здоровʼям. Своїм справжнім Вчителем в журналістиці вважаю Вадима Бойка, який перший на моїй памʼяті загинув за те, щоби докопатися до істини і донести цю правду нам. Саме ця загибель довела мені яка це небезпечна та потрібна професія, бо без цього наше суспільство не зможе існувати як справжнє суспільство. Сьогодні день колективної енергії. І я зараз для себе підбила підсумки з якою кількістю людей та справжніх колективів я працювала, як це було важливо в моєму житті. Тож цінуйте тих, хто поруч, дякуйте їм за те, що вони є в вашому житті. І нехай творчість ніколи не зникає в ваші роботі і приносить справжнє задоволення. Допомагаймо війську. Бо вони роблять все можливе, щоб ми існували як країна, роблять це задля нас з вами. І нам треба так само підтримувати їх. Щастя всім!🐎 21 місячний день06 червня 00:06➡️ 01:01 07 червня. 🌖 без курсу протягом дня до 03:42 завтрашнього дня. Ніяких доленосних рішень! Все, що ми сьогодні робимо, може мати непередбачуваний результат. Символ: Кінь. Табун.
👁 170 26-06-05 07:14
5 червня. Доброго ранку! Втрата голосу намагається вплинути на мене, їй це вдається, але я тримаюся. Голос в мене - це робочий інструмент. І ще дуже неприємно, що зараз у мене зʼявилися учні, які хочуть займатися комунікацією, дикцією та голосом, а тут така неприємність. Тож переношу все на тиждень, бо потрібно відновитися. Я в певний час свого життя думаю про те, чим буду займатися, якщо не буде сил, не буде енергії і не буде можливостей робити те, що роблю все життя. Коли зрозуміла, що ми обмежені в переміщенні, у зустрічах, це було в період пандемії, я доволі швидко перейшла на роботу онлайн, це врятувало мене від депресії та невизначеності з заробітками, більш того дало ще й прибуток, якого раніше не було. Чотири роки тому я перебралася в село, бо не можу жити в Києві зараз, дещо вирощую на своєму городі і теж маю можливість працювати онлайн, багато пишу, розробляю та проводжу Марафони по самовдосконаленню. Саме це дає мені впевненості в завтрашньому дні.Тож найголовніший мій робочий інструмент - це голос. Я дякую усім за поради, але маю свої рецепти, хоча з задоволенням розглядаю ваші. Навіщо про це пишу. Ми зараз, при відсутності стабільності, повинні бути готові до будь-яких викликів, які можуть відбутися з нами. І нам треба розуміти: що ми вміємо, що можемо робити, як заробляти. Це важлива тема, тому, що посильна робота, особлива та, яка доставляє задоволення, дає нам не тільки фінансову незалежність від дітей, родини, держави, а ще й самоповагу та можливість триматися на плаву і не старіти. Бо коли ми в дії, коли ми у вирії життя, то відчуваємо себе набагато молодше, ніж коли замикаємося і проводимо час біля телевізору. Чому пишу про це саме сьогодні? Тому що день такий. Сьогодні добре думати про своє майбутнє. І не просто думати, а й визначатися та рухатися в цьому напрямку. Але якщо ми не розуміємо куди, то толку ніякого не буде. День сьогодні світлий, з дуже потужними енергіями. Головне - не боятися і підійти до цього, як до питання впевненості у своєму світлому майбутньому. Бо які б хаотичні зміни не відбувалися в світі, а цього зараз буде багато і, навіть, більше ніж багато, ми це побачимо найближчим часом, нам треба бути впевненими в своєму майбутньому, бо формуємо його ми і тільки ми, підлаштовуючись під всі ці зміни і направляючи їх собі на користь. Так це важко, дуже важко. Але це набагато краще, ніж сидіти та скиглити, як все погано. Все старе рушиться, руйнується і ця тенденція буде продовжуватися, поки ми не перейдемо в нову епоху. Тож допомагаймо війську, щоб жити у вільній країні. Дякуємо волонтерам, рятувальникам, медикам. І будьмо щасливими і зараз, і в майбутньому!🦅20 місячний день05 червня 00:27 ➡️00:46 06 червня. 🌖 в знаку Водолія до 22.51, потім без курсу до 03:42 7.06, тобто весь завтрашній день. А сьогодні наше прагнення бути вільними, дізнатися щось нове, зробити по-новому допоможе подолати будь-які вершини. Символ: Орел - стерв’ятник. Орел з кролячим хвостом.
👁 169 26-06-04 05:21
4 червня. Доброго ранку! Болячка моя розростається, зник голос, а це для мене практично катастрофа, бо я багато працюю з голосом та голосом. Неможливість говорити вносить неабиякий дискомфорт в моє життя, біль - це явище другорядне. А от те, що мій шепіт ніхто не розуміє, це кошмар. Отже, робимо висновок: Всесвіт хоче, щоб я трохи промовчала і поберегла себе. А ви в курсі, що коли ми читаємо або пишемо, то наші голосові звʼязки все одно працюють, навіть, коли ми мовчимо. Саме тому лікарі забороняють при втраті голосу для скорішого одужання нічого не читати і не писати. Сьогодні за своїми енергіями день складний та травмонебезпечний. Нам трохи важко зосередитися, може все дратувати, не подобатися, ми можемо, навіть, вважати себе невдахами, або сердитися без причини на весь навколишній світ. Як тільки відчули щось подібне, кажіть собі стоп, бо затягне як в павутиння, вибратися потім буде важкувато. Тож краще не впадати в це. Тримайте також язик за зубами, бо наговорити ми можемо сьогодні такого, що розгрібати будемо довго, просто слідкуйте за своїми словами. І менше емоцій. Бо зараз інформпростір просто весь втиканий різними емоційними гачками, нас так і намагаються зачепити за живе, вижати сльозу, примусити нервувати та тривожитися. Тож менше читайте всякого такого, бо воно теж затягує і ще дує життєвий тонус. Будьте обережні на дорозі, в побуті, в спілкуванні. Сьогодні легко посваритися, а помиритися буде неможливо. Перевірено вже не один раз. Можна це використати для свого блага: якщо є люди, з якими вам неприємно, які вас дістали, які заважають жити, то саме сьогодні варто сказати їм про це і розлучитися назавжди. А ще сьогодні добре прибирати, позбавлятися сміття в своєму житті, позбавлятися поганих тривожних думок, зневіри, страхів. Добре ходити до коучів, психологів, усіх, хто допоможе розібратися у складних життєвих обставинах, щоб позбутися всього негативного і розпочати нове чудове життя. Допомагайте війську. Їм дуже нелегко. Майте спокійний тихий день і будьте щасливими!
👁 213 26-06-03 03:09
3 червня. Доброго ранку! Трохи прихворіла. Не розумію, це таки спілкування з киянами, бо їздила в метро вчора чи банальний кондиціонер. Але в будь якому разі бережіть зараз себе, висока вирогідність нового дуже сильного вірусу, тож просто слідкуйте за собою та своїм тілом. Сьогодні в нас так званий «дзеркальний день», це коли наше оточення ніби віддзеркалює нас, все те, що є в нас в середині: наші думки, наші вчинки, наші вподобання, наші цінності та почуття. Тож не дивуйтеся, якщо сьогодні будете зустрічати грубощі чи лайку, то це - наша норма поведінки, або лестощі чи брехню. Бистріш за все це саме ми так поводимося з іншим і, навіть, не помічаємо цього. А може всі будуть ставитися до вас лагідно, привітливо та з розумінням, це означає, що і ви маєте ці риси. Чудовий день, щоб зрозуміти, які ми насправді. Чи довіряємо Всесвіту, чи вміємо спілкуватися, чи віримо в себе і свою країну. Чи любимо ми людей. Знаю, що це важко. Але вчитися треба і відноситися до всіх з добром, бо робити добро так само як приймати добро, це ми теж не завжди вміємо. А ще сьогодні стережіться обману. Ви бачите, що ШІ заходить в наше життя, ми навчилися генерити картинки, розважатися, тож фейків в мережі неймовірна кількість. І не всі вони прикольні, багато з них направлені на маніпулювання нашою свідомістю. Будьте прискіпливі, перевіряйте все, що здається занадто красивим, чи занадто страшним, занадто приємним, чи занадто грубим. Якщо не навчимося відрізняти обман від правди, буде непереливки. Взагалі день спокійний. Сьогодні добре займатися своєю шкірою, робити різноманітні масочки, обгортування. Добре чистити тіло, піти в сауну, наприклад. Любіть своє тіло і воно обовʼязково відгукнеться взаємністю. Допомагайте війську, майте тихий день і будьте щасливими! P. S. Я дуже вдячна всім за чудові слова на адресу моєї мами. Вони вчора підтримали мене і дали багато енергії. Тож дякую. Такий енерго обмін є надзвичайно важливим в нашому світі. Дякую. 🙏
👁 173 26-06-02 04:10
2 червня. З новим ранком всіх! Він настав і це вже добре. З новин дізналася про нічний обстріл Києва, про нові руйнування, про нових постраждалих, про пожежі та вибухи. І знову сирена. Знову повітряна. Це означає знову чийсь біль. І звикнути до цього неможливо. Збираюся в Київ, бо є невідкладні справи. Донька здивувалася, що ночувати не буду. Так, поки такі довгі дні, то можу зʼїздити туди і назад, щоб не возити всіх з собою, бо кожна така ніч це неймовірний стрес. В нас на вихідних весь час щось літало, щось вибухало, але далеко. І все одно собак ледь заспокоїли. І знову в них нервові зриви. Тож посидять вдома, поки я повернуся. У мами сьогодні день народження. Тож хочемо з донькою, яка приїхала на короткий час до Києва, поїхати на кладовище, відвідати, посадити квіти. Якщо чесно, то не була давно. Коли помер тато, їздила щодня перші пів року. Нічого не могла з собою вдіяти, тягнуло туди просто посидіти хоча б годину, поговорити, просто помовчати. Рівно через пів року день в день ніби відрізало. Памʼятаю цей день: тато помер в липні, а тут був січень, раптом піднялася така заметіль, що я ледь вийшла з кладовища, мене ніби виганяли звідти, я ніби прокинулася тоді. І більше не їздила. З мамою було навпаки: я не можу примусити себе туди піти. Не знаю що це. Я не можу там довго бути, не хочу ходити сама та й з кимось теж не дуже комфортно. З донькою, то інша справа. Тож вирішили зустрітися там в мамин день народження. Мама була дитиною війни, був такий «титул» в радянському союзі. Це практично нічого не давало, ніяких особливих пільг, але мама і пишалася, і ненавиділа це звання. Її тата розстріляли практично в неї на очах. Він був директором школи і його залишили на окупованій території, бо добре знав німецьку і ще декілька мов. Передавав все, що чув, був фактично розвідником. Але його зрадили свої ж. Дивно, що зрадника знайшли через багато років. Його видав золотий номерний годинник, яким нагороджували випускників Варшавського університету, який закінчив мій дід. А в 28 років його розстріляли на очах у чотирирічної доньки. Мама несла цю травму все своє життя. Війна відібрала в неї не тільки дитинство, вона повністю змінила її життя, забрала саме поняття родини, дому, затишку. Вона росла в Самарканді, куди її відправила бабця у чотирирічному віці і повернулася в Київ, коли їй було майже 17. Тож поняття рідного дому в неї було відсутнє, так само як і в мене. Дім я створюю зараз. Мама все життя працювала на кіностудії ім. Довженка, була художником по костюмах, обʼїздила всю Україну та й радянський союз, працювала більше ніж у 50-ти фільмах практично з усіма відомими нашими режисерами. Збирала старовинні вишиванки ще тоді, коли це було під забороною, коли це знищували, ховали. Вона викупала їх, знала де в якій місцевості як вишивали. І взагалі про костюми, історичні часи, тканини, фасони, давню моду знала все. Це було захопленням на все життя. У мене в зараз ще зберігаються її ескізи, замальовки, листівки. Всесвіт забрав її за два місяці до ковіду. Тож їй не довелося бачити ані карантин, бо не знаю як би вона його витримала з її постійним бажанням кудись їхати, ані ще одну війну, яку вона ненавиділа. А як вона сварилася з подругами, які намагалися розповідати про Севастополь, город руських моряков. Як вона безжально пояснювала чей все ж таки Крим. Скучаю за нею. А на кладовище їхати не хочу і не можу. Може тому, що вона завжди зі мною, десь дуже близько, десь в серці. Мама була дуже жіночною. Вона не дуже вміла прибирати, куховарити, прати. Її жіночність була в усьому іншому, в тому, як вона тримала себе, як поводилася, як говорила, як одягалася. Вона була жінкою! Неймовірною жінкою, коли оце відчуття прекрасного передається на генному рівні, що не можливо виховати і не можливо вбити нікому, ані війні, ані обставинам, ані часу. Сьогодні день жіночої краси, день, коли ми надзвичайно гостро відчуваємо наскільки прекрасний світ, скільки в ньому яскравості, квітів, щастя, жіночності, кохання. І це ніколи не зможуть вбити ані війни, ані обставини, ані час.
👁 152 26-06-01 06:00
1 червня. Доброго ранку! Ось і літо прийшло! Привіт, червень! Сонечко з самого ранку, це, як на мене, добрий знак. В цьому місяці в нас є деякі знакові події: 9 червня Венера , планета маленького щастя буде зустрічатися з Юпітером, планетою великого щастя і це принесе усім нам кохання та покращення фінансового стану. 12 червня - один із найважчих днів місяця, коли все, що тримається на звичці, а не є справжнім, обовʼязково зламається. І далі - сонцестояння, 21 червня о 02:42 за київським часом. Саме в цю хвилину центр Сонця проходитиме через найпівнічнішу точку екліптики. Тривалість світлового дня в Україні становитиме понад 16 годин. Наступного дня сонце почне свій поступовий рух «на зиму», а дні ставатимуть коротшими аж до зимового сонцестояння 21 грудня. Також в цей день Сонце перейде в знак Раку, а з 29 червня почнеться період ретроградного Меркурія. Ну і на останок з 30 червня Юпітер, планета великого щастя, перейде в знак Лева. Це не всі, але основні знакові події червня. Багатьом з вас це взагалі нічого не говорить, тож спробую дещо коротко пояснити: очікуємо, що місяць буде дуже цікавим та вдалим для тих, хто буде займати активну позицію та не тільки планувати свій успіх, а ще й робити висновки з того, що відбувається та максимально працювати для свого майбутнього. Всім, хто буде прагнути та реалізувати свої бажання, Всесвіт допоможе. Ну, а ті, хто буде сидіти склавши руки, нехай потім ображаються на самих себе за втрачені можливості. Взагалі літо буде ще одним переломним моментом в житті нашої планети. Подій буде багато і практично всі вони доленосні, такі, що назавжди змінять світ. Тож налаштовуйте себе не на легковажність та канікулярне ставлення до життя, а на час, коли ми закладаємо наше майбутнє. Скільки зробимо, стільки і отримуємо. В червні я збираюся проводити Марафон, де щодня буду давати не просто конкретний опис енергій дня, а й допоможу розібратися, як і що краще робити, як зрозуміти себе і як опанувати процеси, що будуть відбуватися, щоб направити енергію собі на користь. Такі марафони я вже декілька років провожу в найактивніші періоди, щоб ви могли мати певну систему для відновлення та переходу на більш високий рівень. Але про це також трохи згодом. А сьогодні ми набираємося сил. Нічим доленосним не займаємося, нічим важким ані фізично, ані таким, що виснажує морально не перевантажуємо себе. Звертаємо увагу на свої сни, мріємо, яким повинно бути наше майбутнє, збираємо себе до купи і намагаємося не влазити в таке, що може зіпсувати нам настрій. Ні в якому разі не сваримося, не пліткуємо, забуваємо про заздрість, більше говоримо з самим собою, аніж з іншими, а головне - намагаємося змінити своє власне життя, а не тих, хто нас оточує. Традиційно допомагаємо війську, дякуємо нашим захисникам, рятувальникам, медикам, волонтерам, маємо тихий день і не забуваємо бути щасливими!
👁 160 26-05-31 04:52
🐍 15 місячний день. 30 травня 20:44 ➡️21:49 31 травня. Повня буде сьогодні об 11.45 в Стрільці. 🌕 в Стрільці Повня у Стрільці, яку ще називають Блакитною, символізує емоційне очищення, завершення циклів, переосмислення життєвих пріоритетів та пошук нових сенсівБільше - в Важливих датах. Символ: Змій спокусник. Шакал із крилами. Настрій: активний день. Постійна зміна настрою. 🔮Порада дня: будьте обережними і уважними. Стережіться своїх спокус. Це день, коли ми повинні їх подолати. Не сваримося ні з ким! Не зʼясовуємо стосунки, особливо з рідними та близькими. Все сприймаємо, спостерігаємо, аналізуємо: яку вигоду ми можемо отримати від тієї чи іншої події. Так, це звучить цинічно, але я хочу, щоб ви налаштовувалися саме на себе. Буде багато обману. Усі спокусливі пропозиції ігноруємо. Йдемо туди, де страшно, розбираємося чому і робимо все можливе, щоб цього не сталося. І більше відпочиваємо і працюємо над собою. Виграє той, хто діє і чує свій внутрішній світ. Не давіть на на кого. З цього нічого не вийде. 🔴🌑Колір: червоний, чорний.🏁Починання: усі справи, які стартують сьогодні, а я нагадую, що день продовжиться ранком в пʼятницю , дадуть зворотній результат. Тому будьте вкрай обережними при плануванні своїх завдань. І не беріться за ті проекти, які відіграють ключову роль у будь-якій із сфер вашого життя. Зараз будемо завершувати розпочате. 🛠️Бізнес процеси: будь-яка робота буде даватися дуже важко, докладені зусилля не призводитимуть до бажаних результатів, через це нас може спіткати апатія та розчарування.Тому постарайтеся не займатися сьогодні нічим важливим. Ідеально буде взагалі відкласти все або займайтеся рутинними справами. Не проявляйте ініціативу. Це не буде оцінено оточуючими, а вам принесе лише зайвий головний біль. Навіть прибирання відкладіть. Все може почекати. Фокус на собі. На своєму внутрішньому. Питайте Всесвіт, він підкаже вихід із найскладніших ситуацій.💰Фінанси: не рекомендується розпочинати будь-які справи, пов'язані з вкладеннями великих сум грошей. Це може бути як купівля, так і продаж речей, техніки, нерухомості та іншого. Тримайтеся подалі від усіх привабливих інвестиційних пропозицій, ви ризикуєте зазнати великих фінансових втрат. Багато обману буде в ці дні. Заморозьте на три дні усі фінансові операції у вашому бізнесі. Не беремо і не даємо гроші у борг. Не варто сплачувати навіть прострочені борги. День також невдалий для укладання будь-яких фінансових контрактів, для біржових операцій та купівлі/продажу валюти.🗣️Спілкування: Сьогодні люди будуть проявляти один до одного підвищену агресію та й нам самим буде складно впоратися з негативними емоціями, причину виникнення яких ми, можливо, не завжди розуміємо.Будь-яка людина сприймається як зовнішній подразник. Тому намагаємося максимально ізолювати себе від суспільства. Ідеально було б провести час на природі наодинці із собою. Намагайтеся себе контролювати у кожному слові та вчинку. Зіпсувати стосунки з будь-ким сьогодні буде простіше простого, а от налагодити їх вийде не завжди.🏥Здоровʼя: добре постити та голодувати, принаймні утриматися від застіль. Спиртне та куріння під найсуворішою забороною. Хірургічне втручання заборонені. Їжте більше овочів, фруктів, ягід. Фізичні навантаження краще зменшити. І контролюйте себе, можуть бути травми. 👩‍❤️‍💋‍👩Інтимні стосунки не принесуть нічого, окрім розчарувань хоча б одному із партнерів. Утримайтеся.😴Сни: можуть снитися кошмарні та тривожні сни. Це сигнал про внутрішні проблеми. І іноді підказують способи їх вирішення. Часто справджуються.🔑Ключові слова: самоконтроль, самодисципліна, рух, перемога, успіх.💡Джерело енергії: музика, медитації, прогулянка, вдячність і ще раз вдячність.
👁 177 26-05-30 04:39
30 травня. Доброго ранку! Як добре дома. Хоча мокро, йде дощ, холодно, але яке повітря, які запахи, співи! Сьогодні в нас потужний, активний день, коли можна раптом почути щось таке, що назавжди змінить життя, просто треба уважно слухати і вчитися чути. Ми, на жаль, дуже рідко це вміємо. А ще можна розпочати нову справу, до кінця дня ще є такий шанс, бо далі будемо зустрічати Повню, яку називають блакитною, вона прийде завтра ранком, і потім протягом двох тижнів ми будемо завершувати почате. Ну і традиційно в цей день ми ганяємо паразитів і зі свого організму, і зі свого життя. Придивіться уважно до свого оточення: чи підтримують вони вас, чи вірять вам, чи вірять в вас? Бо коли такі люди поруч, то нічого не хочеться робити. Так само коли в організмі якісь глисти, то теж мало чого хочеться. Сьогодні найкращий день, щоб цього всього позбутися. Тож покваптеся! Допомагайте війську, вони теж намагаються вигнати паразитів з нашої землі. І я вірю, що це обовʼязково станеться. Виженемо ми всю погань з нашої землі, і внутрішню, і зовнішню! Але почати треба з себе. Я вітаю всіх з Днем нашої столиці, нашого старовинного міста, нашого такого ще молодого Києва! Нехай розбудовується і береже той скарб, який залишили нам пращури! Щастя всім!14 місячний день. 29 травня 19:33 ➡️20:44 30 травня. 🌖 без курсу до 15.45, потім в знаку Стрільця. Тут зустрічаємо Повню завтра об 11.45. На ранок нічого важливого не призначаємо. Потім буде відчуття, що світ набагато кращий, ніж ми це уявляємо. Буде так чи ні - перевіримо. Символ: Труба. Мисливський ріг.