Щодо співбесід. Розповім про 1 співбесіду у моєму житті. Ось це було обідненько, а не оте все, що ви ниєте...Була я ще 25 рочків, така худенька, 50 кг при 178, така собі балерина на каблучках...Пішла у одну круту фірму, величезну, брендовану.. Пройшла купу етапів відбору, від рівня проф якостей, закінчую купою допоміжних, типу психолога, типу на субординацію та ще не зрозуміло що.. Вийшла на рівень спілкування з керівником...А це такий дядько, років так 60, тяжкий, суворий, піднімав бізнес з 90 років, пройшов всякі там "стрелки"...Я чекаю у холі, поряд кадровичка (яка тримає за мене пальці)..Він виходить, оглядається...Голосно з матами питає, типу де тут юрист? потім дивиться на мене та каже "оця діівча? та ну нах..." і йде...кадровичка за ним. пояснює, що я в свої 25 років показала краще результати, ніж якійсь круті адвокати за 40+років, що я пройшла купу завдань, сама там в кабінеті написала позов за півгодинки - складний...Він матами так, що я чую, розповідає, що життя бентежне, і юристу не тікі це треба, а ще і сила, а вона не витримає наїзду... Мені відмовили...Оце було обідненько...Але зараз - за 10 років + я розумію, що він був правий. Бо я бачила, як молодих юристів кидали у пекло, підставляли... До нас часто зараз приходять молоденькі юристи, десь видно мізки (хоча поки що жоден не зробив за 1 годину навіть акт, не кажучи про позов) ...але вони не биті - і їх не можна показати складному клієнту, їх не можна кинути на складну справу.. Часто такі молоді не витримують тиску...Тому співбесіди це складно, але не робіть ворога у тому, хто робить співбесіду. Не шукайте підвоху...Якщо є думка, що це щось погане - вичитайте, куди ви подаєтесь...І головне - під час співбесіди оцінюють і вашу стресостійкість, тому істерики під час неї не ок, навіть, якщо вас відмовили - бо відмова може бути теж перевіркою...І ще: керівник теж втомлюється під час співбесід. Не тільки ви - що подались, а й він - що вас має оцінити, і може навіть вам відмовити...Стрес та втома у обох. Тому ПРОШУ, будь ласка, подорослішайте
Щодо телеграмуЯкщо телеграм перестане працювати, шукайте нас на нашому сайті АБО у ютубі АБО у фейсбуціЯкщо що, то буде оголошення, де ми єМи орієнтуємось, що ми перейдемо тоді у фейсбук повністюНа жаль, вайбер я особисто не полюбляю, бо у мене він постійно злітає чомусь Вотсап теж не дуже зручний у використанні, як для юризів такого рівня як миЗалишається у випадку втрати телеграму, мабуть, лише фейсбукФейсбук дещо дивний, бо блочить за все, що можна, але маємо що маємо
😂Коротше, ми плакати не будемо, будемо працювати далі, що і всім радимоЦей тиждень перед вереснем ми відпочиваємо, але ми у Києві, просто вирубаємо ноути та телефони Хочеться почути тишу
😂За ці роки роботи з 2014 відчувається така потреба у тиші ...інколиЯкщо вам щось буде потрібно, пишіть
[email protected]Читати листи будемр вже з вересняДругий день дозволила собі поспати та не відповідати на листи - це бомбезно
😊Єдине, чому зайшла, багато запитань щодо телеграмуРелакс, ваЩе не проблемаМи за кількістю підписників не гонимось
😂У нашому випадку вони за нами
😉 прийдуть
Милі мої НГОшечки!! Запамятайте, я вас прошу! Кадрове діловодство - це галузь, яку не можна давати робити менеджерам! Посадові інструкції НЕ можуть писати менеджери! Юристи вчать право про працю, юристи можуть при подальшому навчанні вести кадрове діловодство та писати посадові! Навіть бухгалтери не мають у цьому спеціалізацію, вони лише розуміють сплату. Документи з кадрів НЕ можна давати робити аби кому! Їх дуже уважно потім перевіряють під час перевірок! Штрафи будуть великі! Не можна ФОПам та ЦПД робити посадові інструкції - це будуть приховані трудові відносини, вам змусять ці ФОПів та ЦПД працевлаштувати, сплатити зарплату за них, штрафи. Милі мої! Я в шоці, коли почула, що тільки почула від представника однієї НГО, що вона ніколи у житті не бачила та не знала, що саме юристи мають складати трудові договори та посадові інструкції! Вона думала, що це менеджери! А менеджери, що вчать право про працю в універах? чи договірне право? чи взагалі щось подібне? ААААААА, просто в шоці, наскільки у нас все перекручено...Знаєте чому бухи та менеджери це роблять? Тому що вас КЕРІВНИК єкономить! Бо юрист (якщо він є) знає, що кадрове діловодство - це мега величезна відповідальність + це суміщення посад, тобто треба % доплачувати...Тому юрист (якщо він є) з'їжджає з теми...або керівник економить кошти, щоб найняти фахового юриста/кадровика ...і просто менеджерів/бухів кидають у цей омут...А потім менеджери/бухи думають, які вони круті, пишуть посадові...і десь за кадром хіхікають керівник та/або юрист
Загальна інформація по Правовому інкубаторі 2024 року для тих, хто переживав, бачивши сварки з ботами. Що маємо на сьогодні: оплатили 57 осіб (все таки 1 не оплатила, платіж не пройшов, вже з'ясували з банком, ). Вже 29 учасників із 57 підписали акти, що складає 50,8 % (інші у процесі підписання). Супер. Із 57, які оплатили курс, точно є у чаті, і це вже перевірені люди - 52 особи (+ наші 4 особи). Залишилось знайти ще 5 осіб.Тобто десь загубили 8,77%. Це складно, бо у нас анкет 134, але часто їх заповняли просто Люда - Маша. Тому ще окремо зробимо оголошення, кого шукаємо. Вказуємо ЛИШЕ прізвище - якщо це ви, то ви маєте знати та надати нам 1) коли був платіж, 2) повне ваше ПІБ, 3) ваш ідентифікаційний номер, 4) інформацію, чи взагалі заповняли анкету - як ви там себе називали, якщо не заповняли, то чому. Прізвища тих, хто оплатив, але кого ми не знайшли: ‼️👉Мокряк, ‼️👉Дойонко ‼️👉Праділя ‼️👉Петрук ‼️👉Василега ...Милі платники, якщо ви по будь яким причинам НЕ МОЖЕТЕ взяти участь у Правовому інкубаторі 2024 року до кінця року, то можете ввідати свою участь будь якій людині (у нас учасник та платник може бути різними особами), але надайте тоді людині повну інформацію про ваш платіж, і платника. У нас у чаті Правовий інкубатор вже були боти, які випадково потрапили у чат, і видавали себе за цих людей, але вони не змогли надати ЖОДНОЇ інформації про ці платіжі/платників, тому їх видалили. Один бот видав фразу, що за цього "платив військовий", тому вже полегшу завдання - усі ці прізвище ЖІНОЧІ, нема "вільних" платників чоловіків. По усім іншим платникам є чітка інформація, дехто навіть паспорти показував, тому для ботів/хитрожопіків - ДУЖЕ ПРОШУ - не мучайте нас, мені вже так втомлює. Так, ваша наполеглеве бажання та хитрість доказало, що НАШІ КУРСИ ЦІКАВІ, а ще і те, що ви круті шахраї, що і юриста можете обхитрити, ото сльозки ці, але ми вже провели повну перевірку всіх платежів-учасників, тому соррян, нема тут можливості знову по хитрому залізти. Хочеться, щоб справжні платники змогли повчитись (чи їх члени команди). У наступний раз будемо підписувати індивідуальні договори - шляхом оферти більше не підемо (тяжжжко)
Офіційно оголошую: в чаті Правовий інкубатор було виявлено 2 лівих аккаунтів, які не змогли надати інформацію про те, хто платник - оплачував їм навчанняМи думаємо, що ці люди просто прийшли скористатись умовами - скачати матеріал методичнку з посиланнями на записи та презентаціїНу, будуть дублювати курс та продавати.Єдина проблема - законодавство України так швидко змінюється, що те, що вони будуть продавати завтра, вже може бути не актуально.І для тих, хто оплатив Правовий інкубатор 2024 року, і не є у чатіОплатили курс 58 осіб. У чаті 50 осіб.Значить 8 осіб оплатили, але не долучились.Може не заповнили взагалі форму у момент оплатиМилі мої СПРАВЖНІ ПЛАТНИКИ, напишіть мені десь, ми додамо вас у чат!!!Якщо у вас нема зараз часу, скажіть кого додати у чат замість вас!!Для того, щоб стати учасником ПІ, треба знати, хто та коли оплачував, ІПН особи платника8 учасників, де ж ви є?І жуліки, можете пробувати вгадувати імена. Тут вже були спроби. На жаль, ІПН не так легко вгадати😉Ніколи не думала, що наш курс такий крутий, що хтось хитрістю спробує потрапити у ньогоPs записатись та оплатити ще можна до кінця 2024 року. Ми ще вчимось😉
"Я дивився вашу консультацію офлайн, ви не дивитесь людині в очі" - колись почула зауваженняВелика порада - менше слухай гуру, які в ютубі пояснюють, що це значить, що людина каже неправду чи невпевнена у своїх словахОсобисто я не оцінюю експертів по таким критеріям, як зоровий контакт, правильні пози та іншеТому милі експерти, можете йти до нас працювати з поганою осанкою, бо я розумію, що скоріш за книжками та ноутом ви втратили хорошу осанку. Це ціна часто вищої якісної освіти та досвіду. У мене теж спита постійно болитьЩодо зорового контакту - теж бред сивої кобили.Якщо не будете дивитись мені у очі, чи клієнту, я не буду вас штрафоватиБо я знаю, що коли ви все життя вчитесь, то очі часто болятьУ мене зараз десь -4,25 І є деяка особливість - якщо точка далеко, то я фокусуюсь легко, вона у мене одна. Якщо точка близько, то вона стає подвійною, і починає плити. Це ще не косоокість, але особливістьТому з окулярами чи без, мені складно тримати точку на короткій відстані. Чи то ваші очі чи ваш ніс - картинка пливе. Тому я все це розуміюВимоги до зовнішності нащого експерта - чистота, відсутність різкого запаху, аккуратність, зуби без карієсу, чисті нігтіНема вимог носити костюми, туфлі та доказувати значимось аксесуарамиТак, у офіс можна прийти у майці, і шлепках, коли спека. І я допушу в такому вигляді до клієнта. Можна і у платячці. Я доволі ліберальна до цього, бо все життя мене змушували саму ходити у чорних костюмах на роботу. І фраза минулої керівниці "либо ти девочка либо юрист" і досі у голові. Коли хотілось яскравих платтячек, не давали. Тому зараз ненавиджу чорні костюми.Також ми ліберальні до графіку. У нас робочий день з 10.00. Щоб можна спокійно встати та попити вранці каву.А ще можна поєднювати роботу з дому та в офісі. При чому я сама більше працюю з дому, то в офісі не достаю колектив.Єдине у чому я тиран, як керівник, і що є категоричною вимогою:1.якість2.терміни3.субординація4. постійний розвиток та робота над собоюТому хай вас не лякає, що про нас пишутьХочете подаватись на вакансію- подавайтесьМало знань та досвіду - довчимо"А ви жорстка та піздюлей даєте!" КанеШа - я хочу піти у декрет у 2025 році, передати часткове чи взагалі повністю керівництво Дмитру, тому нема часу вам дати 5 років на розкачку.У мене і до цього були такі терміни: за півроки я 100% випускаю фахівця до усних консультацій. За рік я роблю максимум - випускаю експерта до проведення тренінгів. Значить, я маю вам передати ті знання та досвід, що маю, у максимально короткий термінТому піздюлені будуть - 100%Але і зайвих заморочек з вимогами костюми носити та "зоровий контакт" встановлювати - ні, в це ми не граємось😂 Ах, при співбесіді я можу не дивитись вам у очі, не лякайтесь😂
Милі жуліки! Тут одна курочка вже написала коментарій, що я зла. Коротше, щоб бути присутнім у чаті Правовий інкубатор, треба знати ПІБ особи, яка оплатила, та його ідентифікаційний номер. Прикиньте! Це потрібно для ідентифікації особи, як тієї, що сплатила, і для підписання акту. Один аккаунт видалила з чату, бо він не міг дати ці дані. Ходить пише тепер погані коментарі. Милий аккаунт, а ти взагалі хто?Ти ж не знаєш ПІБ та ІПН особи, яка оплатила курс.Ти ж випадково потрапила на курсНу окей, поталанило. Десь якось хитрість використали.А тут бац хитрість розкрили😂Коротше, милі хитрожопики, у наступному році буде ще жорсткішеНаЄЄЄ***бати не вийдеБудемо вимагати повну інформацію про особу платника + особу, що буде ходити на курси, усі персональні даніІ для тих, хто тепер ходить та пише коментарі обиженнноДякую за рекламу!Погана реклама працює завжди краще за хорошу!А адекватна людина завжди зрозуміє ситуаціюЦікаво до речі, як ви після видалення лякаєте поліцією та судомА ви хто взагалі? Ось як ви поясните це поліції та суду?Прикиньте, цим органам треба буде дати документи та пояснити ваш звязок з особою, що платила курс!!А ви ніхто, людина без ПІБ та ІПН - просто халявщик, що скористався ситуацієюДесь побачив наше оголошення, що хтось сплатив, але не замовнив анкету, і ми не можемо знайти платника, та ви прибігли бомжевать😂Але дійшло до підписання акту - затрусились, бо не уявляєте за кого підписувати😝Тому ви ніхто - і жодної поваги до себе не заслуговуєтеА рекламу нам робіть-робіть, відпрацьовуйте хліб😉Коротше, у наступному році, будемо брати паспортні дані платників та учасників. Без цього не допускати.А тих, хто хоче свій курс зробити та заробити бабло, милі мої, то не ваша темаНа цій темі не вийде😂 навіть, якщо скопіюєте у нас усі тренінги!!Бо мізки треба мати! Краще йдіть розповідайте про те, що у ході евалюції у матки зявились легені, і можна дихати пі**сею😁Ps але це навіть приємно, значить наш курс такий цікавий, що хтось застосовує хитрість, щоб потрапити на нього💪
Спробую пояснити свій вчорашній гнів більш доступною мовоюКоли ми готуємо статут + пакет реєстраційніх документів, ми гарантуємо якійсь рівень якостіЗвісно, ми люди, може бути помилкиА ще може бути "оціночне судження" реєстратораЯкщо неприбуткова організація взяла те, що ми підготували, підписала та подала у такому виглядіТо молодця, жму лапуЯкщо після того приходить відмова, ми її вивчаємоЯкщо це наші помилки - виправляємо безоплатноЯкщо то були "хочушки" замовника, які не пропустив реєстратор, то платноЯкщо при цьому у відмові "оціночні судження" реєстратора - тут треба буде попотеть, щоб доказати йому, що він чуток не в темі неприбуткових, а проще сказати, болван, і має провести реєстраційні дії. Інколи такі діалоги з реєстратором займають до 80% місце у протоколі. Так, у протоколі, який ми подаємо повторно після відмови, разом із іншими реєстраційними документамиМи не скаржимось, не судимось, ми доказуємо через протоколиДоволі хороші результати, до речі, бо на відміну від скарги, реєстратор не стає у позу, і нк має узгоджуватм рішення з керівництвомДо чого я каже? Повторні протоколи після відмови у нас завжди складніше І одна справа, коли ми пишемо такі документи, коли ми чітко знаємо, що подав клієнт реєстраторуІнша - коли клієнт "сам все знає" і замість підготовленого нами пакету документів подав інший Це видно по описуІ ось коли клієнт, чето подав зайві документи чи підготовлений нами протокол сам змінював, то питання, чому ми маємо вести діалог з реєстратором безоплатно?У останньому кейсі, клієнт чомусь подав структуру власності, яку ми не готувалиХоча у його кейсі це взагалі не потрібно Реєстратор наголосив на структурі власностіЦе проблема, яку сам створив собі клієнтА ще на тому, що нема завіренної нотаріально заяви про вихід з членства Друге питання можна було "відбити", бо це нестандартна вимога до НГОЯ беру у таких випадках 100%, бо проблеми створив сам клієнт, тобто 3500Але юрист наш молодий сказав, що спробує за меншу ціну (звісно, з моєю допомогою) 1500 грнНагадую, щоб відбитись від вимоги, треба буде шукати докази, включно, у судовій практиці, наводити у протоколіІ тут клієнт почав "хочу /не хочу платити"Ми відмовились від клієнта. Наш юрист у протоколі написав, що з усіма вимогами клієнт погодився. Вказав нові дати, посилання на відмову.Цей рівень документа ми подарували клієнту безоплатно.Чи зможе клієнт дати реєстратору нотаріальну завірену заяву про вихід з членства? Не знаю. Я б легше могла це вирішити, але клієнт знає краще. Можна було поборотись проти таких вимог реєстратора.Хай і робить.Зрозуміли? Тому чур з нашою командою не гратись! Знаєте краще? Робіть самі! 💋
Для тих, хто до нас звертається за юридичними послугами. Я вас ПРОШУ - УМОЛЯЮ, будь ласка, не грайтесь -в оце "так, ми згодні" -" ні, ми не згодні". Будете послані. Фахівців у мене МАЛО, щоб знайти фахівця, його ще навчити/довчити, випустити у роботу треба дуже багато часу. Роботи ДОФІГА. У нас план на кожного з команди на кожен день розписаний десь до середини вересня. І це я ще не всі договори впустила у хід, деякі клієнти висять - чекають поки з ними укладуть договір. А ще паралельно якійсь тендери. А ще десь нас залучають як експертом/спікером. А це я ще не відпочивала у цьому році. І вихідні практично сиджу у роботі (ці теж). І зараз теж сиджу ще не закінчила. Розумієте? І ось є клієнт - який замість того, щоб того, щоб зробити те, що ми йому сказали, подати ті документи, що ми підготували, він робить інше. Ми кажемо - соррян, це не наші помилки, підготувати пакет документів, пояснити реєстратору, що ти тупанув, це час. Щоб виправити твої помилки оплачуй 1500 грн ціна за весь пакет - ось буде робити помічник, він пожалів вас, погодився на таку ціну. Я взагалі беру 100% ціни всього пакету у таких випадках - 3500 грн, бо не мій гемор. Помічник пожалів - поставив ціну навпіл. Радійте.Якщо лікар сказав їсти цю таблетку, ти зїв іншу, то хто тобі доХтор....Ніт, приходить ця НГо та починає, будемо платити - ніт не будемо. Будемо - не будемо. Будемо - не будемо. Будемо - не будемо... Ти сидиш така втомлена, знаєш, що ось у інших чатах є нормальні клієнти, які чекають своєї черги, а тут виносять мізки.Коротше ми виправили в рамках того, що клієнт визнав помилками, і попрощались...БУДЬ ЛАСКА, милі НГО, повірьте, ми не беремо багато - якщо ми кажемо 3500 за пакет реєстраційних документів - це ж не 1 протокол, це ще протоколи про скликання Загальних зборів, які теж можуть реєстратор захотіти перевірити (у мене була така практика, бо процедуру він має право перевіряти) + купа додатків...Коли починаєте виносити мізки - милі мої, я знаю, як роблять інші. Тому якщо ви вважаєте, що наші ціни кусаються, не приходьте. Якщо ціну кусаються, але ви дуже хочете, просто попросіть про якісь пільгові умови/акцію.АЛЕ НЕ ТРЕБА мені доказувати, що ціна не коштує,і ви САМІ МОЖЕТЕ КРАЩЕ...цікаво, у лікаря на операції ви теж так себе ведете? ніт? ааа, ну понятно...краще пожаліти копійку з хорошим юристом? ну тоді втратите дуже багато з поганими) Ще хтось ото буде мені нерви трепать - не готова вас терпіти...Якби ви бачили рівень юристів/бухів, що я бачу на ринку праці, це жесть...я НЕ знаю з кого обирати у команду - дуже низький рівень освіти на ринку праці...тому я не готова своїх фахівців, в яких я стільки вкладаю свого часу/знань, давати вам, якщо ви виносите мізки "буду платити - не буду платити". ..Не будете платити? Ну окей...1 раз я сама оплачу своїм фахівцям їх роботу з власного карману - але потім вас бачити не захочу ніколи, як клієнтів.
Хочеться похвалитись 55 осіб записались та проходять навчання у цьому році у нашому Правовому інкубаторі!!! Без донорів/благодійників/грантодавців/без великої реклами ми змогли організувати та проводимо курс для неприбуткових організацій, на який записалось/проходять стільки поважних представників організацій. І це дуже приємно та дуже нас надихає на продовження/покращення. Ми розуміємо, що не все ідеально, що часто складно та занудно, що треба змінювати методику подачі, що більше робити акцент на практику (це у нас є). Ми розуміємо, що ми не оратори. Наприклад, 1 тренінг проводила повторно, бо зрозуміло, що заплутала учасників, і треба якось більш чітко систематизувати норми ПКУ. Але що приємно - і досі на курс 2024 року записуються. І це зрозуміло, ми ж гарантували для тих, хто у цьому році отримає сертифікат, той буде мати пільгову ціну на курс 2025 року. Для себе ми розуміємо у наступному році буде для нас ще більше викликів, але зупинятись точно не будемо. Коли ми починали думати над інкубатором (а я давно про це мріяла), то ставила собі вищу межу 20 осіб учасників. Ну, 25. А повірили у нас - в два рази більше. Щиро дякуємо!!!