Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs
Añadido 14 jul. 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Número de suscriptores: 1 455
Fotos: 53
Enlaces: 151
Descripción:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Fuente

lawyer for NGOs | Милі мої НГОшечки!! Запамятайте, я вас прошу! Кадрове діловодство - це...

Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
811 Vistas/Alcance 2024-08-19 10:26 Mensaje №2039
Милі мої НГОшечки!! Запамятайте, я вас прошу! Кадрове діловодство - це галузь, яку не можна давати робити менеджерам! Посадові інструкції НЕ можуть писати менеджери! Юристи вчать право про працю, юристи можуть при подальшому навчанні вести кадрове діловодство та писати посадові! Навіть бухгалтери не мають у цьому спеціалізацію, вони лише розуміють сплату. Документи з кадрів НЕ можна давати робити аби кому! Їх дуже уважно потім перевіряють під час перевірок! Штрафи будуть великі! Не можна ФОПам та ЦПД робити посадові інструкції - це будуть приховані трудові відносини, вам змусять ці ФОПів та ЦПД працевлаштувати, сплатити зарплату за них, штрафи. Милі мої! Я в шоці, коли почула, що тільки почула від представника однієї НГО, що вона ніколи у житті не бачила та не знала, що саме юристи мають складати трудові договори та посадові інструкції! Вона думала, що це менеджери! А менеджери, що вчать право про працю в універах? чи договірне право? чи взагалі щось подібне? ААААААА, просто в шоці, наскільки у нас все перекручено...Знаєте чому бухи та менеджери це роблять? Тому що вас КЕРІВНИК єкономить! Бо юрист (якщо він є) знає, що кадрове діловодство - це мега величезна відповідальність + це суміщення посад, тобто треба % доплачувати...Тому юрист (якщо він є) з'їжджає з теми...або керівник економить кошти, щоб найняти фахового юриста/кадровика ...і просто менеджерів/бухів кидають у цей омут...А потім менеджери/бухи думають, які вони круті, пишуть посадові...і десь за кадром хіхікають керівник та/або юрист