Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs
Añadido 14 jul. 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Número de suscriptores: 1 455
Fotos: 53
Enlaces: 151
Descripción:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Fuente

lawyer for NGOs | Подзвонила одна жінка по Правовому інкубатору 2024 рокуДещо була здиво...

Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
274 Vistas/Alcance 2024-10-18 11:29 Mensaje №2125
Подзвонила одна жінка по Правовому інкубатору 2024 рокуДещо була здивована її наїздами - каже за 2500 грн/курс ви маєте ще консультувати учасниківТому давайте ще раз поясню1. Весь курс коштує 2500 грн - бо це пробний курсПо наповненню він кращий наразі в Україні для неприбуткових2500 грн = це 20 тренінгів по 2/3 годиниЦе якісні презентації з скрінами норм, що не треба вам самостійно шукатиА також це робота у чаті Правового інкубатора, де ми обговорюємо помилки учасників при проходженні анкетуванняА ще це шаблони простих документівА ще можливість уточнити свої питання по пятницям у форматі колективної консультаціїЦе дорого для вас? Пошукайте щось подібне такої якості за таку ціну. Знайдете, покажіть.2. У наступному році курс Правового інкубатора 2025 буде коштувати 10 тис для тих, хто не має сертифікати інкубатора 2024 Якщо є сертифікат, то теж 2500 грнЦей курс Правовий інкубатор 2024 року можна буде купити у 2025 році за 5000 грнТак, можна буде пройти, але буде дорожче3. Наразі курс оплатили та проходять 70 учасників, з яких є відомі НГОНіхто вас не тягне та не просить вас проходити теж...Жінка була здивована, коли я поклала трубку після їх фраз про те, що дорого та що виявляється за її думкою я маю ще щось давати/консультувати її окремо за цю сумуТак, я поклалаЯ не знаю, як пояснити людиніМилі мої, ніхто вам нічого не зобовязанийВиходіть з образу дитиниНа тому тижні я перукарю оплатила 2000 грн - звичайна жіноча стріжка, миття голови та укладкаЦе її ціна - я поважаю їїЯ спитала - подумала, чи підходить, подивилсь відгукиУ мене були поганий досвід перукарів за 500 грн, тому проаналізувала досвідЯкби я не могла оплатили - я б просто не продовжувала спілкуватись з перукарем після питання ціниНе можна казати фахівцю "дорого" та виносити йому потім мізкиЩось доказувати. Нащо? І щеКому дорого - є аукціон - благодійний внесок 250 грн, і може ви отримаєте шанс у нас навчатись безоплатноЯ нижче нагадаю про це