Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs
Añadido 14 jul. 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Número de suscriptores: 1 455
Fotos: 53
Enlaces: 151
Descripción:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Fuente

lawyer for NGOs | Щодо співбесід. Розповім про 1 співбесіду у моєму житті. Ось це було о...

Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
297 Vistas/Alcance 2024-10-11 13:56 Mensaje №2109
Щодо співбесід. Розповім про 1 співбесіду у моєму житті. Ось це було обідненько, а не оте все, що ви ниєте...Була я ще 25 рочків, така худенька, 50 кг при 178, така собі балерина на каблучках...Пішла у одну круту фірму, величезну, брендовану.. Пройшла купу етапів відбору, від рівня проф якостей, закінчую купою допоміжних, типу психолога, типу на субординацію та ще не зрозуміло що.. Вийшла на рівень спілкування з керівником...А це такий дядько, років так 60, тяжкий, суворий, піднімав бізнес з 90 років, пройшов всякі там "стрелки"...Я чекаю у холі, поряд кадровичка (яка тримає за мене пальці)..Він виходить, оглядається...Голосно з матами питає, типу де тут юрист? потім дивиться на мене та каже "оця діівча? та ну нах..." і йде...кадровичка за ним. пояснює, що я в свої 25 років показала краще результати, ніж якійсь круті адвокати за 40+років, що я пройшла купу завдань, сама там в кабінеті написала позов за півгодинки - складний...Він матами так, що я чую, розповідає, що життя бентежне, і юристу не тікі це треба, а ще і сила, а вона не витримає наїзду... Мені відмовили...Оце було обідненько...Але зараз - за 10 років + я розумію, що він був правий. Бо я бачила, як молодих юристів кидали у пекло, підставляли... До нас часто зараз приходять молоденькі юристи, десь видно мізки (хоча поки що жоден не зробив за 1 годину навіть акт, не кажучи про позов) ...але вони не биті - і їх не можна показати складному клієнту, їх не можна кинути на складну справу.. Часто такі молоді не витримують тиску...Тому співбесіди це складно, але не робіть ворога у тому, хто робить співбесіду. Не шукайте підвоху...Якщо є думка, що це щось погане - вичитайте, куди ви подаєтесь...І головне - під час співбесіди оцінюють і вашу стресостійкість, тому істерики під час неї не ок, навіть, якщо вас відмовили - бо відмова може бути теж перевіркою...І ще: керівник теж втомлюється під час співбесід. Не тільки ви - що подались, а й він - що вас має оцінити, і може навіть вам відмовити...Стрес та втома у обох. Тому ПРОШУ, будь ласка, подорослішайте