Часто звертаються з питанням: "Ми хочемо подаватись на гранти Єднання, можна до подачі їм зробити тендер, щоб Ви (або інша людина) виграла тендер, і ми ці дані подали Єднанню, як факт". Звертаю увагу, що тендер - це серйозна процедура. Якщо особа виграла у вас тендер, ви МАЄТЕ ЗОБОВЯЗАННЯ щодо укладання з нею відповідного договору. Якщо ви відмовляєте переможцю, вона може звернутись до суду. Дуже хитро треба прописати тендерні умови, щоб у суді мати змогу відстояти оцю відмову переможцю. Якщо ви оголошуєте тендер, але коштів ваша організація немає, а грант не дали, то вам самостійно треба шукати кошти, щоб оплатити переможцю тендеру його оплату за договором. НЕ можна з ФОПом укласти безоплатний договір, ФОП не може бути волонтером, ФОП виграв - з ФОПом треба укласти договір, НЕ як з фізичною особою, НЕ як з волонтером. Розумієте? НЕ ризикуйте - тендери оголошують ЛИШЕ тоді, коли мають кошти на виконання зобов'язання щодо оплати послуг/робіт/товарів. "А ось інші НГО так роблять" - У інших НГО є купа благодійників, донорів тощо, якщо не дали Єднання, їм дадуть інші. А чи ви зможете зібрати мені на оплату праці самостійно ту суму, що ви вписуєте у грант Єднання? Ніт? А чому ви думаєте, що я після виграшу у тендер "закрию очі" на свою перемогу? Пожалію Вашу НГО? Ну, може. А якщо виграю не я ? Теж будете на жалість давити, щоб людина у суд не пішла після вашої відмови укладати з нею договір та оплачувати її послуги, коли вона виграє у ваш тендер? Смішно. Трагічно
Щодо зайнятості - це про те, чому ми шукаємо у команду ще фахівців. Дмитро - запис завдань на кожен день до 06.09 включно (все у притик). Влад - 15.08.24 включно. У мене взагалі так на пару місяців вперед. Роботи дійсно багато, і можна заробляти нормально, бо експерти отримують % від кожного завдання, залежно від рівня самостійності. Збільшується рівень самостійності - збільшується оплата. Інші % йдуть на адмін.витрати. Звісно, якщо експерт зайнятий/хворіє/відпочиває, то на нього завдання не розписується (наприклад, по Тані експерту, бухгалтеру, що пішла, завдання не розписувались десь 2-3 місяці, бо вона була у незрозумілому моральному стані, я не хотіла ризикувати, тому по її напрямку скопились купа клієнтів/завдань). Оплата у нас - без затримок. Якщо я довіряю експерту, то допускається і авансові платежі (але цим не можна зловживати). І так - ми вчимо. Звісно, треба бути готовим до пізд*лей. Якщо ви не вивчили потрібні знання у вузі, не отримали самостійно, то ніхто не зобов'язаний витрачати на вас свій час. Це треба вам - і це треба зрозуміти. Головне приходити з мотивацією працювати - отримувати кошти, жити нормально, а не гратись у психологію/дитячий сад. Нема у нашої команди часу на таке. Нема часу на пізд*ш та плітки, образи, пасивну агресію та якусь подібну єресь. Терпіти не можу оце "я хочу піти - о поц*луйте мене у поп*ку, щоб я залишилась" (ніхто нікого не тримає). З хорошого: точно після роботи у нашій команді - рівень ваш значно збільшиться. Тут гарантія 100%+. Тому є бажання
[email protected]
🔊🔝УВАГА! До кінця липня 2024 року - йдуть тренінги Правового інкубатораЗаписатись ще можна - усі тренінги під запис/є презентації + будуть шаблони документів. Буде підготовлений методичний посібник. Курс без змін по сумі 2500 грн за весь обсяг (20 тренінгів по 2-3 години). Ще окремо є 2 додаткові тренінги у рамках курсу: 250 + 250 грн. Це по 1- гуманітарній допомозі та 2- релігійним організаціям. У серпні будемо видавати сертифікати тим, хто пройде внутрішній іспит. Наразі якраз йде анкетування - дехто вже пробує здати іспит (не страшно, помилки обговорюємо). Але і після серпня можна записатись та пройти курс (до кінця 2024 року)Для тих, хто отримає сертифікат Правового інкубатора 2024 року, буде діяти пільгова умова для навчання у Правовому інкубаторі 2025 року, - 2500 грн за курс 2025 року. Якщо Ви не будете мати сертифікат про проходження курсу Правового інкубатора 2024 року, то для вас ціна Правового інкубатора у 2025 році буде складати 7500 грн. Зверніть увагу, програма Правового інкубатора 2024 року та 2025 будуть РІЗНИМИ! Від слова взагалі. Записатись на Правовий інкубатор 2024 року - заповніть форму
Озвучу свої побажання до бухгалтера - основні. Проблема більшості бухгалтерів - вони НЕ чують/НЕ хочуть чути юристів та оце "СТОП". 1 момент: більшість бухів НЕ вчать у вузах податкове право, як предмет, а юристи навпаки вчать (я пам'ятаю, і досі той жах). Тобто для юристів - податкове право, це ази, які вчать у вузах, вчать як читати податковий кодекс (а це ще та головоломка, бо одні пункти у одному розділі, а зміни до них десь там у іншому загублені). І тому часто доводиться бухів потім вчити, як працювати з податковим правом (а це все таки "право", а не бухгалтерія). І тут починається оце від бухгалтерів "а я маю досвід, то я працюю по іншому". 2 юристів вчать як вести діалог/сперечатись з органами державної влади/судитись. Бухів цьому не вчать. 3 момент: Під час перевірки саме юристові доводиться рятувати і буха, і керівника, і юридичну особу в цілому. І виходить така ситуація: спершу бух не слухає "стоп", а потім "рятуй мене".І це я за свою практику бачила постійно. Кожен раз одні і ті самі граблі. Тому, якщо ви подаєтесь до нас чи то бух, чи помічником, ви маєте засвоїти ПРАВИЛО: юрист буде вас рятувати від клієнтів/податкової - тому юрист буде та має право казати вам стоп. Якщо юрист сказав, оце питання дискусійне, отут купа судів, треба обережно, оце не можна так казати клієнтові, отут треба озвучити ризики, чи юрист перебиває вашу впевнену промову - значить сідаємо, милі бухи та чекаємо. Бо саме у цей момент, юрист думає, як прикрити вашу СРА,..КУ... Тому якщо подаєтесь до нас - Ви можете бути НАЙКРУТІШИМ БУХОМ В УКРАЇНІ - МОЖЕТЕ ПИСАТИ У РЕЗЮМЕ ЩО ВИ АСС У ВСІХ СФЕРАХ - АЛЕ ОСТАННЄ СЛОВО У НАШІЙ КОМАНДІ ЗАВЖДИ БУДЕ ЗА ЮРИСТОМ. Якщо я буду в декреті - буде інший юрист перевіряти та контролювати вас. У нас командна гра. Якщо не згодні на такі умови - то краще не подавайтесь. Нема сил боротись у цю гру, яку я вже 20 років борюсь з бухами. Йде мова не про "повагу - чи не повагу" до вас. Це по рівень відповідальності та про те, чи знайде юрист потім виправдання вашим діям, і чи не потягнете ви у прірву всіх за собою. ...PS Це пост присвячений пошуку бухів - читаю резюме. Кожне 2ге резюме доказ, як вас, бухи, юзають керівники: коли бух пише у резюме, що він займався договорами, кадрами, військовий обліком, охороною праці - ржу я чаєчкою, бо для цього має бути окремі люди з освітою, і контролювати/нести за це відповідальність юристи юристи, а не бух. Наприклад, кадри все таки ближче до юриспруденції, бо трудове право вчать юристи, а потім ще треба додатково проходити навчання "кадрове діловодство". На бухів грузять все - і вони радіють, що справляються без юристів. Це про погану організацію роботи, це про доказ, що вас юзали, а ви не маючи юриста за спиною не змогли відповісти керівнику, що так не можна. Ось для цього треба юристи. По секрету юрист має захищати вас і від вашого керівника, коли той кидає на вас НЕ передбачені посадою бухгалтера відповідно до КП обов'язки. А для цього саме бух має скласти вам правильну посадову інструкцію. І ось ми повертаємось до мого правила - у нас саме юристи контролюють такі процеси, не дозволяють як буха помилятись та робити шкоди, так і іншим субєктам буха ображати та грузити роботою. Оце треба врахувати, коли подаєтесь до нас. ...Може таки я сломаю цю систему, що століттями у нас існує, та введу нормальну практику? Хоча б спробую. Ломати точно буду. Тому бухи, подаєтесь до нас, враховуйте, що без юриста ви не робите жодних різких кроків та не берете жодну зайву роботу.
Особливо, бухів ми шукаємо у команду, бо замовлень дофігіща😱От просто дофігіща. Ще і пишуть типу "ми вас знаємо, до інших не хочемо"Оце десь я місяца 2-3 притримувала ці замовлення, бо Таня вже думала про ухід, і щось у житті міняла (звільнялась ще з ТОВки), а я чекала її рішенняА треба було вже тоді бігом шукати буха та не просто шукати, а бігати та заглядати у шпаринки, витягати цих бухів звідти😂, бо роботи навіть не на 1 буха, а вже на 1,5 точноТепер ще тендери поприходили із позитивними рішеннями😂Ото гранти нам на ГОшку не дають, зато тендери виграємо на 1-2 😂Коротше, лопухнулась я. Чесно визнаю. Організаторські здібності хромають😝Тому увага, усі хто "хочемо вас, іншим не довіряємо" чуток почекайте. От чесно, мій організаторський затупАле до осени маємо вирішити це питанняІ зразу вже себе орієнтую брати 3 осіб бухів у команду - основного та помічника, бо я точно на основного не буду кидати первинку та програмиЩодо юридичних питань (кадрові теж можна віднести до юриспруденції) - беремо, але зараз у нас вже графік розписаний до 10 серпня. У серпні ще підемо у відпустку. Тому терміни обговорюємо перед підписанням договорів завчасно. Клієнтів, кому у "неділю терміново", лише по подвійній ціні.Ps податкове законодавство теж відноситься до юриспруденції 😉, з цим теж можна зараз звертатись, ці консультації у нас пишуть юристи, але враховуйте "терміновість" це подвійна ціна