Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs
Añadido 14 jul. 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Número de suscriptores: 1 455
Fotos: 53
Enlaces: 151
Descripción:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Fuente

lawyer for NGOs | Милі жуліки! Тут одна курочка вже написала коментарій, що я зла. Корот...

Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
453 Vistas/Alcance 2024-08-10 08:24 Mensaje №2029
Милі жуліки! Тут одна курочка вже написала коментарій, що я зла. Коротше, щоб бути присутнім у чаті Правовий інкубатор, треба знати ПІБ особи, яка оплатила, та його ідентифікаційний номер. Прикиньте! Це потрібно для ідентифікації особи, як тієї, що сплатила, і для підписання акту. Один аккаунт видалила з чату, бо він не міг дати ці дані. Ходить пише тепер погані коментарі. Милий аккаунт, а ти взагалі хто?Ти ж не знаєш ПІБ та ІПН особи, яка оплатила курс.Ти ж випадково потрапила на курсНу окей, поталанило. Десь якось хитрість використали.А тут бац хитрість розкрили😂Коротше, милі хитрожопики, у наступному році буде ще жорсткішеНаЄЄЄ***бати не вийдеБудемо вимагати повну інформацію про особу платника + особу, що буде ходити на курси, усі персональні даніІ для тих, хто тепер ходить та пише коментарі обиженнноДякую за рекламу!Погана реклама працює завжди краще за хорошу!А адекватна людина завжди зрозуміє ситуаціюЦікаво до речі, як ви після видалення лякаєте поліцією та судомА ви хто взагалі? Ось як ви поясните це поліції та суду?Прикиньте, цим органам треба буде дати документи та пояснити ваш звязок з особою, що платила курс!!А ви ніхто, людина без ПІБ та ІПН - просто халявщик, що скористався ситуацієюДесь побачив наше оголошення, що хтось сплатив, але не замовнив анкету, і ми не можемо знайти платника, та ви прибігли бомжевать😂Але дійшло до підписання акту - затрусились, бо не уявляєте за кого підписувати😝Тому ви ніхто - і жодної поваги до себе не заслуговуєтеА рекламу нам робіть-робіть, відпрацьовуйте хліб😉Коротше, у наступному році, будемо брати паспортні дані платників та учасників. Без цього не допускати.А тих, хто хоче свій курс зробити та заробити бабло, милі мої, то не ваша темаНа цій темі не вийде😂 навіть, якщо скопіюєте у нас усі тренінги!!Бо мізки треба мати! Краще йдіть розповідайте про те, що у ході евалюції у матки зявились легені, і можна дихати пі**сею😁Ps але це навіть приємно, значить наш курс такий цікавий, що хтось застосовує хитрість, щоб потрапити на нього💪