Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я
Añadido 14 jul. 2024

Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я

@kmppoz
Número de suscriptores: 1 315
Fotos: 2,990
Videos: 58
Enlaces: 2,540
Descripción:
Офіційний Telegram Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я https://www.kmppoz.org Facebook: https://fb.me/kmppoz Новини профспілки медиків столиці, інформування про новації законодавства, консультації тощо

👥 Número de suscriptores

1 315
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -12

👁️ Vistas promedio por mensaje

804
Promedio/Día:: 859
Promedio/Tiempo:: 1,142
ERR: 61.14%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Після тривалої перерви відновлено переговори щодо укладення Галузевої угоди.Представники МОЗ України, Спільного представницького органу всеукраїнських репрезентативних профспілок працівників охорони здоров’я та Української федерації роботодавців охорони здоров’я провели перше засідання робочої групи, під час якого узгодили структуру майбутнього документа, його основні розділи та затвердили порядок роботи.«Для нас принципово важливо, щоб працівники галузі мали сучасний інструмент захисту своїх трудових і соціально-економічних прав. Сьогодні ми зробили перший крок до повернення повноцінного соціального діалогу. Попереду складна робота, але лише шляхом переговорів можна досягти рішень, які працюватимуть в інтересах медичних працівників і всієї системи охорони здоров’я», — зазначив Голова Профспілки Сергій Кубанський. Профспілка й надалі братиме активну участь у переговорному процесі, відстоюючи права та інтереси працівників і домагаючись закріплення в новій Галузевій угоді.📲 Будьте в курсі новин!
На засіданні Президії Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я обговорили актуальні питання, що стосуються захисту медичних працівників столиці в умовах війни, економічних викликів та постійного навантаження на систему охорони здоров’я.Серед головних акцентів – інтереси спілчан та новий Трудовий кодекс, питання охорони праці, оздоровлення та соціального захисту медиків і їх родин, а також підготовка до відзначення Дня медичних працівників, питання надання матеріальної та фінансової допомоги спілчанам та подальші дії.Окрему увагу Президія Ради приділила питанню можливого підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті Києва до 30 гривень. За підсумками обговорення було ухвалено рішення виступити проти такого підвищення з чим звернутись до мера столиці, адже в нинішніх умовах це стане суттєвим додатковим навантаженням для медичних працівників, які щодня забезпечують роботу системи охорони здоров’я столиці.Telegram канал Профспілки медиків столиці! 📲Будьте в курсі новин!
Голова Профспілки Сергій Кубанський взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації.Під час засідання депутати заслухали представників правоохоронних органів щодо проведення слідчих дій у закладах в межах досудових розслідувань справ про можливе привласнення бюджетних коштів за Програмою медичних гарантій.У ході обговорення резонансного питання ключовим меседжем голови Профспілки до депутатів і правоохоронців стало те, що в суспільстві не повинно укорінюватись сприйняття медичних працівників як злочинців. Відповідальність медиків, які працюють у межах ПМГ, має чітко розмежовуватися на:- технічні помилки, що не скасовують факт надання медичної допомоги;- порушення у сфері господарських відносин між закладами та НСЗУ;- умисні зловживання та шахрайські дії.Окремо голова Профспілки порушив і зворотне питання — щодо встановлення кримінальної відповідальності за погрози та посягання на життя чи здоров’я медичних працівників під час виконання ними професійних обов’язків.
Профспілка вважає, що проєкт Стандарту «Рекомендовані критерії госпіталізації пацієнтів для надання стаціонарної медичної допомоги», винесеного на громадське обговорення МОЗ України, потребує суттєвого доопрацювання.Проєкт наказу у запропонованій редакції документу не може використовуватися як інструмент для оцінки дій медичного персоналу, навпаки може створювати ризики як для професійної діяльності, й і для правового захисту медичних працівників та закладів охорони здоров’я.Профспілка пропонує МОЗ України доопрацювати проєкт наказу з урахуванням наданих зауважень й пропозицій, забезпечивши: закріплення пріоритету клінічного рішення лікаря; виключення норм, що можуть призводити до формальних відмов у госпіталізації; приведення положень проєкту у відповідність до норм Конституції і законодавства України з метою недопущення обмежень професійної діяльності медичних працівників і доступу пацієнтів до медичної допомоги.Деталі 🫴 за посиланнямTelegram канал Профспілки медиків столиці! 📲Будьте в курсі новин!
Сьогодні Міжнародний жіночий день — це не лише про квіти й привітання. У сучасному профспілковому русі Європи це день боротьби за рівність, гідну працю та повагу до праці жінок.«Рівна оплата, рівні права та повага до праці жінок»В охороні здоров’я саме жінки становлять більшість працівників — лікарок, медсестер, фельдшерок, лаборанток, молодших медичних працівниць. Щодня саме вони рятують життя, підтримують пацієнтів і тримають на своїх плечах систему медичної допомоги.Водночас багато проблем залишаються:▫️ недостатній рівень оплати праці▫️ перевантаження та кадровий дефіцит▫️ складні умови роботи, особливо в умовах війни▫️ нерівні можливості професійного розвитку.Профспілка послідовно відстоює право кожної працівниці на гідну оплату праці, безпечні умови роботи, повагу та соціальний захист.Дякуємо кожній жінці в медицині за вашу силу, професіоналізм і відданість людям.Разом продовжуємо боротися за рівні права, гідну працю та повагу до вашої важливої роботи.З Міжнародним жіночим днем 💙💛
Президент України провів робочу нараду з керівництвом Уряду та Верховної Ради, під час якої обговорили ключові пріоритети роботи. Серед головних — підтримка охорони здоров’я та медичних працівників. Зокрема, обговорили реалізацію програми дій Уряду у сфері охорони здоров’я.Одним із пріоритетів залишається підтримка медиків, зокрема тих, хто працює у зоні бойових дій і прифронтових регіонах.У межах Програми медгарантій на 2026 рік збільшено капітаційну ставку для первинної допомоги. Завдяки цьому система первинної ланки щомісяця отримує додатково 385 млн грн, які передусім мають бути спрямовані на підвищення зарплат медичним працівникам.Додаткове фінансування отримала і екстрена медична допомога. Лише у січні на ці цілі спрямували ще 145 млн грн, що дозволило підвищити середню зарплату лікарів до понад 37 тис. грн на місяць.Плюс 116 млн грн було спрямовано на підтримку медиків «екстренки» у районах бойових дій.Держава також посилює і фінансову підтримку працівників закладів спеціалізованої допомоги.
МОЗ і Профспілка обговорили соціальний захист медиків та умови праці в галузі Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко провів робочу зустріч із головою Профспілки працівників охорони здоров’я України Сергієм Кубанським. До обговорення також долучилися заступники міністра охорони здоров’я Євген Гончар та Ігор Кузін. Під час зустрічі сторони розглянули актуальні питання соціального захисту медичних працівників, покращення умов праці та налагодження ефективної співпраці в галузі.Однією з ключових тем стало продовження Галузевої угоди між Міністерством, Спільним представницьким органом профспілок у сфері охорони здоров’я та організацією роботодавців на новий строк. Наразі вже ведеться підготовка до формування робочої групи для доопрацювання документа, спрямованого на посилення захисту трудових і соціально-економічних прав працівників.Також під час зустрічі обговорили запровадження граничних нормативів навантаження для медичних працівників з метою збалансування їхньої роботи. В цьому контексті МОЗ України вже підготувало проєкт відповідного наказу, який незабаром буде винесений на громадське обговорення.Окрему увагу приділили темі оплати праці медиків у 2026 році. Зокрема, йшлося про можливі варіанти підвищення базових зарплат, перегляд мінімальних гарантій оплати праці та інші інструменти фінансової підтримки закладів у межах Програми медичних гарантій.За результатами зустрічі сторони домовилися надалі підтримувати системний діалог і спільно працювати над рішеннями для покращення умов праці медичних працівників та посилення кадрового потенціалу української системи охорони здоров’я.Ця співпраця є частиною комплексної роботи МОЗ України, спрямованої на підтримку фахівців та сталий розвиток галузі. Так, у 2026 році було суттєво збільшено фінансування екстреної медичної допомоги, завдяки чому середній рівень оплати праці лікарів екстреної медичної служби вже підвищився до 38 тисяч гривень.Telegram канал Профспілки медиків столиці!Будьте в курсі новин!
⚡️Європейські профспілки закликають до термінового втручання в забезпечення відповідності процесу реформування трудового законодавства в Україні міжнародним трудовим стандартам та гарантування дотримання принципів соціального діалогу.Відповідне невідкладне звернення European Public Service Unions (EPSU) спрямованеПрезидентці Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн.В звернені зазначено, що дії уряду України з розроблення Трудового кодексу суперечать положенням acquis communautaire у сфері соціального діалогу, які є обов’язковими для будь-якої країни, що подала заявку на вступ до ЄС. Вони також не узгоджуються з низкою конвенцій МОП, ратифікованих Україною, які є невід’ємною частиною її національного законодавства.👇Європейські профспілки переконані, що залучення ЄС у взаємодії з Урядом України є вирішальним для забезпечення реальних консультацій з профспілками на всіх етапах реформування трудового законодавства та для гарантування повної поваги до фундаментальних трудових прав. Та необхідні аби привести як процес, так і зміст реформування трудового законодавства у повну відповідність до міжнародних трудових стандартів та забезпечити дотримання принципів соціального діалогу.Telegram канал Профспілки медиків столиці!Будьте в курсі новин!
🎄Відбулося підсумкове засідання Президії Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я за 2025 рік. Під час засідання голова профспілки Сергій Кубанський підбив підсумки діяльності та окреслив ключові напрями роботи на наступний рік.У заході взяла участь Тетяна Мостепан — директорка Департаменту охорони здоров’я міста Києва. Вона поінформувала про перспективи розвитку столичної системи охорони здоров’я, можливі підходи до перегляду спроможної мережі закладів, фінансування міських цільових програм, а також представила основні показники бюджету галузі на 2026 рік.🤝 Сторони домовилися посилити соціальний діалог і співпрацю, спрямовані на розвиток медичної галузі, подальшу фінансову підтримку медичних працівників, створення належних і безпечних умов праці, надання психосоціальної підтримки та забезпечення високої якості медичних послуг для мешканців столиці.Окрему увагу було приділено підтримці захисників і захисниць України. 🪖 Медична профспілкова спільнота Києва придбала та передала для потреб оборони 15 сутінкових FPV-дронів «Генерал Черешня», 2 дрони DJI Mavic 4E, 1 дрон DJI Mavic 3T та 2 зарядні станції EcoFlow.Не зупиняємось - працюємо разом для задоволення потреб медиків столиці та перемоги України! 💙💛Telegram канал Профспілки медиків столиці!Будьте в курсі новин!
Кожна шоста бактеріальна інфекція у світі вже не чутлива до стандартного лікування.💊 Так, антибіотики – це критично важливі ліки. Протягом Всесвітнього тижня обізнаності про стійкість до протимікробних препаратів з 18 до 24 листопада інформуємо: якщо їх пити про всяк випадок чи не за призначенням, вони втрачають силу, бо бактерії легко набувають стійкості до них. Їхня стійкість – це наша вразливість.За даними Всесвітньої організації охорони які опублікували у 2025 році здоров’я (ВООЗ), майже кожна шоста підтверджена бактеріальна інфекція у світі вже нечутлива до стандартного лікування. Серед головних причин розвитку антибіотикорезистентності – надмірне використання антибіотиків та недотримання призначеного лікарем курсу лікування. Також, за даними ВООЗ, у 2019 році майже 5 мільйонів смертей були повʼязані з антибіотикорезистентністю. Про те, які зміни запроваджені у системі охорони здоров’я України для запобігання поширенню антибіотикорезистентності та результати можна дізнатись за посиланням 👈.