Fuente
Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я | На засіданні Президії Ради Київської міської профспілки працівників ох...
970 Vistas/Alcance
2026-05-29 14:00
Mensaje №3812
На засіданні Президії Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я обговорили актуальні питання, що стосуються захисту медичних працівників столиці в умовах війни, економічних викликів та постійного навантаження на систему охорони здоров’я.Серед головних акцентів – інтереси спілчан та новий Трудовий кодекс, питання охорони праці, оздоровлення та соціального захисту медиків і їх родин, а також підготовка до відзначення Дня медичних працівників, питання надання матеріальної та фінансової допомоги спілчанам та подальші дії.Окрему увагу Президія Ради приділила питанню можливого підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті Києва до 30 гривень. За підсумками обговорення було ухвалено рішення виступити проти такого підвищення з чим звернутись до мера столиці, адже в нинішніх умовах це стане суттєвим додатковим навантаженням для медичних працівників, які щодня забезпечують роботу системи охорони здоров’я столиці.Telegram канал Профспілки медиків столиці! 📲Будьте в курсі новин!