Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хрещатик 36
Añadido 14 jul. 2024

Хрещатик 36

@khreschatyk36
Número de suscriptores: 13 069
Fotos: 15,100
Videos: 4,330
Enlaces: 2,560
Descripción:
Робимо докладну аналітику повісток сесій та комісій. Публікуємо тільки правду про життя Києва, роботу КМДА та РДА теми депутатів Київради і про бл$дство столичного бомонду. Для звʼязку: Приймальня: @khreschatyk36_bot Пошта: [email protected]

👥 Número de suscriptores

13 069
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -30
Promedio/Mes:: -147

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 183
Promedio/Día:: 1,380
Promedio/Tiempo:: 4,329
ERR: 32.01%

📊 Mensajes por Día

4.5
Último día: 9
Promedio semanal: 4.7
Promedio por día: 4.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Хрещатик 36 2024-10-17
Хрещатик 36 Резерв 2024-07-25

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,210 25-12-08 09:49
🥶 Холодний шантаж по-київськи: 2,5 тисячі квартир залишаються без тепла через чужий боргЖК «Новомостицько-Замковецький» у Подільському районі залишили без опалення. Котельні є, люди за газ платили. Але гроші до "Нафтогазу" не дійшли - зникли в компанії-посереднику, яка накопичила борг.І яку, до речі, людям нав'язав комунальний забудовник "Київміськбуд".😡 Тепер "Нафтогаз" вимагає 42 млн грн… від мешканців - не від боржника. Вимагає з людей, шантажуючи холодом.В результаті люди вже декілька днів мітингують під міською адміністрацією. Але у КМДА, замість встати на бік людей... долучилися до шантажу, вимагаючи від жителів платити за вже сплачене. 🤦‍♂️Ані мер Віталій Кличко, ані голова КМВА Тимур Ткаченко не виходять до людей, навіть не пробують вникнути в проблему й допомогти вирішити її.❗️Під холодний удар потрапили 2,5 тисячі квартир. Молоді сім’ї з дітьми, багато родин військових, які зараз на фронті. Люди, які чесно платили за газ, змушені орендувати інше житло, бо у власному жити неможливо.Як розповіли нам мешканці ЖК, минулої зими опалення дали з запізненням, цьогоріч - взагалі не увімкнули. 😤Мітингарі кажуть: якщо їх не почують і борг залишаться висіти над людьми - влаштовуватимуть протести вже під офісом Нафтогазу на вул. Шолуденка, 1.🙏 Ми підтримуємо мешканців і звертаємося до всіх, хто дбає про справедливість у місті: не залишайте їх наодинці з цим свавіллям.Київ Влада
👁 8,150 25-12-06 13:49
Будівельна піраміда Андрюши Вавриша за крок до краху.Саша Кардаков хотів стягнути з Андрюши Вавриша понад пів мільярда гривень. Вавриш не зміг вчасно побудувати офіс для компанії підприємця Кардакова. Тоді (в середині цього року) він брехав, що причина – форс-мажор через дії правоохоронців, які два роки тримали будівництво під арештом. Кардаков не вірив, що це привід не платити «штраф» і вимагав через суд в особі «Октава Девелопмент» від «Ріверсайд Девелопмент ЛТД» (Вавриша) понад 500 млн грн за два невдалі проекти на території ЖК «Новий Поділ».У вересні сторони начебто домовились про мирову угоду, позови були відкликані.Але ЖК «Новий Поділ», ЖК «Рибальський» та інші проекти SAGA залишаються замороженими. Зараз будується тільки ЖК «Boston», який дофінансовує Буткевич.Шкода Буткевича, реально крутий мужик, але повівся на афериста Вавриша, через якого страждають як його інвестори, так і Кияни через корупціонерів-депутатів Київради по квоті Вавриша - Конопелька і Кузьменка, а також заведених Андрюшею у Раду нардепів - Бондар, Гуріна, Перебийноса, Струневича, Забуранну, Юнакова і ще парочку облич.@khreschatyk36
👁 4,920 25-11-27 09:44
⁉️‼️ Сергій Коваленко ПЕДОФІЛ??? БЕЗ ЖАРТІВ!Є інформація, яку опублікували наші колеги, і яку ми підтверджуємо, що перший заступник голови, екс-самопризначений голова Подільської РДА Сергій Коваленко вчинив сексуальне домагання до неповнолітньої школярки!!!Так, бухий заступник голови Подільської РДА Вовки Колобка Наконечного Коваленко дійсно звинувачується в сексуальному домаганні до неповнолітньої дівчини.Справа стосується епізоду, коли він їхав з дітьми автобусом до Парижа за програмою культурного обміну, у межах меморандуму, який він підписав, будучи в.о. голови Подільської РДА. Коваленко по дорозі напився і почав приставати до дітей. Спочатку він розповідав про чари й чаклунство, показував дітям дулі, а потім чомусь запитав в однієї дівчинки, чи «вміє її мама пасти гусей?».Потім Сергій Коваленко зробив вигляд, що в нього упав телефон і коли він нахилився, щоб його знайти, він почав гладити дівчинку по коліну.Батьки дівчинки дізналися і почався скандал!🤬 Нажаль, начальник КМВА Тимур Ткаченко, коли дізнався про це, то замість негайного звільнення своєї людини - Коваленка, спробував справу замʼяти, але йому це не вдалося. Батьки дівчинки взяли цю справу під контроль і здаватись не планують. Нагадаємо, що Коваленко разом з баригою Полозуном ЗА ПРЯМИМ ПОГОДЖЕННЯМ з Тимуром Ткаченком, призначили собі на Поділ тупого голову-фунта Колобка для вітрини, щоб самим далі розкрадати район!P.S. Ми також знали про цю справу і дали шанс швидко звільнити Коваленка, але Ткаченко вирішив зберегти вплив ПЕДОФІЛА на район… І це фатальна помилка.❗️ВИМАГАЄМО НЕГАЙНОГО ВТРУЧАННЯ у ситуацію ОП та інших компетентних осіб, негайного звільнення всіх керівників зашкварної, неефективної і корупційної нової-старої команди Подільської РДА та прийняти рішення щодо ефективності роботи КМВА, яка наближена до нуля!!!@khreschatyk36
👁 3,880 25-11-25 11:44
📊🏫 Аналітика питань бюджетної комісії Київради на 25.11.2025, початок об 10:00.💰Сьогодні Андрюша Вітренко незважаючи на важку для всіх ніч таки зібрав депутатів на Бюджетку, де були бюджетні питання на 2025 та наступний - 2026 рік. Загалом в ПД будо 9 питань.З цікавого:💰 Яким буде і коли презентують проект Бюджету міста Києва на 2026 рік - невідомо. 💰 Директор Департаменту фінансів КМДА Вова Репік доповів, що менше ніж за місяць до кінця фінансового року в бюджеті Києва ще є понад 30 мільярдів гривень не освоєних коштів. При цьому, він переконаний, що до кінця року буде 0 гривень, але Дімас Білоцерковець запропонував Репіку парі, що залишок буде мінімум 10 млрд…💰 Серйозна Ліля Пашинна підняла важливе питання забезпечення автономними джерелами живлення під час відключень світла шкіл та дитсадочків. Також Лілечка підняла питання фінансування оновлення ліфтів.💰 Сіськата директорка Департаменту економіки КМДА Ната Мельник ігнорує запрошення на комісію і тупо на неї не приходить.💰 Депутат Андрюша Странніков нащиває свою кологу Міру Смирнову дуже ніжно - Миросею.💰 Іщенко і Старостенко обговорювали дуркуватість голови Деснянської РДА Бахматова.💰 Також Странніков заявив, що із задоволенням звільнився б із ЗСУ, але його не звільняють.@khreschatyk36
👁 3,890 25-11-21 11:21
Підписав Угоду про співробітництво між Київською обласною державною адміністрацією та регіоном Іль-де-Франс. Документ визначає ключові напрями нашої взаємодії та відкриває можливість реалізовувати спільні проєкти у стратегічно важливих сферах.Співпраця між Київщиною та Іль-де-Франс має стале підґрунтя. У 2022 році був підписаний Меморандум про порозуміння, який дав старт системній взаємодії. За цей час були напрацьовані ефективні механізми комунікації, отримано гуманітарну підтримку, налагоджено діалог у питаннях відновлення та розвитку територій. Наше партнерство довело свою результативність і стало прикладом практичної солідарності у час війни.Сьогоднішня Угода розширює рамки співробітництва та визначає ключові спільні пріоритети. Зокрема, йдеться про розвиток економіки, інновацій, цифрових технологій, штучного інтелекту, кібербезпеки та промислового потенціалу. Важливою складовою є екологія й стале відновлення, включно з розвитком чистої енергетики, інноваційного сільського господарства та впровадженням зеленого фінансування. Значну увагу приділено освіті, науці та культурі — обмінам між студентами і молоддю, а також проєктам із відновлення та захисту культурної спадщини. Окремий напрям — охорона здоров’я та реабілітація, що передбачає обмін досвідом щодо підтримки людей, які постраждали внаслідок війни. Також Угода охоплює питання регіонального планування та реконструкції, включаючи технічну допомогу й спільну роботу над залученням європейських і міжнародних фінансових інструментів для відновлення Київщини.Угода спрямована на довгострокове партнерство. Вона підтверджує готовність обох сторін працювати над проєктами, що відповідають сучасним європейським підходам — від екологічної реконструкції до цифрової трансформації. Для Київщини це важливий крок у зміцненні спроможності регіону та розвитку напрямів, які є ключовими у контексті європейської інтеграції України.Перебуваючи нині у Франції, ми проводимо низку робочих зустрічей, спрямованих на узгодження подальших кроків у межах нового партнерства, отримання додаткової гуманітарної підтримки та опрацювання проєктів, які матимуть довгостроковий вплив на розвиток області.Висловлюю вдячність регіону Іль-де-Франс і особисто президентці Valérie Pécresse за постійну підтримку України та конструктивну співпрацю. Підписання Угоди — це логічне продовження нашої спільної роботи та важливий етап у формуванні сучасної, стійкої та європейської моделі розвитку Київщини.@Mykola_Kalashnyk
👁 3,630 25-10-14 20:57
За матеріалами СБУ меру Одеси Геннадію Труханову припинено громадянство УкраїниКомісія при Президентові України з питань громадянства прийняла рішення про припинення громадянства нашої держави міському голові Одеси Геннадію Труханову. Таке рішення, зокрема, ґрунтується на доказовій базі Служби безпеки і затверджене Указом Президента України.Як встановила СБУ, станом на зараз чинний міський голова Одеси Геннадій Труханов є громадянином рф та має діючий закордонний паспорт країни-агресора. Копії відповідних документів є у розпорядженні української спецслужби.Так, згідно із наявними даними, 15 грудня 2015 року, уже після початку агресії проти України і тимчасової окупації Криму, а також частини Донецької та Луганської областей, Геннадій Леонідович Труханов отримав закордонний паспорт країни-окупанта. Він виданий строком на 10 років і наразі є чинним документом.Що стосується внутрішнього паспорта рф, то, за наявною інформацією, у 2017 році представники Труханова звернулися із заявою до російських уповноважених органів та у підсумку суд у Московській області скасував чинність його внутрішнього паспорта. Але у додаткових поясненнях повідомив, що скасування чи відмова особи від такого документа «не влечет лишение гражданства российской федерации, приобретенного лицом на законном основании».Таким чином Геннадій Труханов досі залишається громадянином країни-агресора. Він також має ідентифікаційний код, який відображається у базі даних «федеральної податкової служби рф».
👁 5,270 25-10-13 19:34
Рада оборони Києва стала нагадувати студію Савіка Шустера, де всі гундять про своє в очікуванні, що аудиторія натисне кнопку за них.Але, все не так.Поки одні в своїй мильній бульбашці женуть на інших, прихований рейтинг яких зростає, вони ще більше загоняють себе у кут.А ті інші, також женуть на атакуючих, але враховуючи рівень скованої напруги у суспільстві по всім відомим, саме, внутрішнім причинам, в майбутньому аргументи інших можливо матимуть перевагу.Рада оборони Києва - це не студія Савіка Шустера, а позиція виключно критикування живе не довго, бо згодом в неї люди перестають вірити, що вже поступово і відбувається.Разом з тим, до осіб, які перебувають під критикою люди починають більше придивлятися, згодом прислухатися, а далі й голосувати як за альтернативних кандидатів тим, хто критикує.Але в Києві ситуація загалом цікава. Всі сторони закрилися у своїх кабінетах та офісах і відмежувалися від простих людей, від представників активної громади, від бізнесу та медіа. І це відчувають люди, які гіпотетично можуть почати шукати альтернативу, якої ще немає.@khreschatyk36
👁 4,620 25-10-01 20:16
Через сьогоднішній російський удар по одній з наших енергетичних підстанцій у Славутичі більш ніж три години тривав блекаут на обʼєктах колишньої Чорнобильської атомної станції. Це, зокрема, нове укриття, яке убезпечує навколишнє середовище від залишків четвертого енергоблока станції після вибуху 1986 року та радіоактивних уламків і пилу. Також це сховище для відпрацьованого ядерного палива, в якому зберігається 80% усього такого відпрацьованого палива, що було накопичене за час функціонування АЕС. Це відпрацьовані паливні збірки загальною вагою понад 3250 тонн. Росіяни не могли не знати, що удар по обʼєктах у Славутичі матиме такі наслідки для Чорнобиля. І це був цілеспрямований удар, у якому вони застосували більше 20 дронів – за попередньою оцінкою, російсько-іранських «шахедів». Частину цих дронів вдалося збити, але удар був організований саме хвилею дронів, щоб ускладнити захист обʼєкта. Водночас восьмий день триває блекаут на Запорізькій атомній станції, що розпочався через російські обстріли в районі станції. І росіяни не роблять абсолютно нічого, щоб виправити ситуацію та дати змогу українським фахівцям відновити зовнішнє живлення ЗАЕС, яке мало б функціонувати безперервно в нормальних умовах. Росія свідомо створює загрозу радіаційних інцидентів, користуючись, на жаль, слабкою позицією МАГАТЕ та директора Рафаеля Гроссі, а також розпорошеністю глобальної уваги. Щоб виправити ситуацію, слабкі та половинчасті рішення не спрацюють. Кожен день затягування Росією війни, російські відмови від повного й надійного припинення вогню, постійні російські удари по всіх обʼєктах нашої енергетики включно з тими, від яких залежить безпека атомних станцій та іншої ядерної інфраструктури, – це глобальна загроза. Включно з обʼєктами ЧАЕС та ЗАЕС в Україні розташовані шість атомних станцій, і кожна з них може бути мішенню для російських дронів та ракет. Важливо, щоб країни Європи, Сполучені Штати, країни «Групи семи» і «Групи двадцяти» реально діяли заради миру та безпеки на сто відсотків можливого. Потрібне сильне реагування та відповідний тиск на Росію з метою захисту життя. Я вдячний всім у світі, хто не мовчить.
👁 4,460 25-09-28 16:57
Станом на вечір працівники ДСНС завершили роботи на всіх локаціях Києва, що постраждали від російської атаки. Разом по місту знову велика кількість пошкоджених обʼєктів, житлових будинків. Лише в Соломʼянському районі таких 27, з них 9 - приватні. Знову значна кількість вибитих вікон житлових будинків. Разом по 7 районах - до 1000. Повідомлення про нові пошкодження надходили протягом всього дня. Весь день працювали і гуманітарні штаби в Соломʼянському та Дарницькому районі, які прийняли понад 500 осіб. У найбільш постраждалому, Соломʼянському, 9 киян тимчасово відселили в гуртожиток. Від людей надійшли 24 заяви на виплату 40 тис. грн. Служби продовжують збирати заяви на виплату 10 тис. грн по програмі "Турбота. Назустріч киянам". Дякую нашим рятувальникам. 300 осіб та 70 одиниць від ДСНС залучили. Дякую поліції, яка працювала з людьми і продовжує працювати. WCK, Загін швидкого реагування Червоного Хреста, Добробат, Гудвілл, Київські кажани, Гуртум, Бойовий волонтер України, Рокада, Спілка Самаритян України, Польова кухня Б-50, Help For Ukraine, Право на Захист, Червоний хрест, ГО "Україна - 2022", Район #1 тощо - разом 15 партнерів громади сьогодні з нами. Це харчові набори, гарячі напої, обіди, психологічна та юридична підтримка, допомога в порятунку на місці події. З допомогою волонтерів та благодійників понад 500 вікон закрили плівкою та OSB. Найголовніше - це люди, які приходять на допомогу людям.Разом ми все відновимо і відбудуємо. Найбільша і безповоротна втрата - наші люди. Сьогодні росіяни поранили 13 киян, чотирьох - вбили. росіяни вбили 12-річну Олександру, ученицю сьомого класу однієї зі шкіл Соломʼянського району. росіяни вбили наших людей в Інституті кардіології - тих, хто допомагав та потребував допомоги. Крім цього, одна жінка не витримала стресу, померла в укритті. Щирі співчуття рідним та близьким вбитих російською агресію наших громадян.
👁 1,450 25-09-06 20:49
Невіглас Бахматов як ніхто раніше обʼєднав Київраду проти себе!В Київраді зареєстровано міжфракційний проект рішення Про звернення Київради до Президента України Володимира Зеленського та Першої леді України Олени Зеленської щодо забезпечення реагування на протиправні та аморальні дії голови Деснянської РДА Максима Бахматова.Президента тупо підставили таким кадром на посаду голови РДА, це реально антирейтингова бомба уповільненої дії проти сил Президента в столиці.Дуже шкода, що Тимур Ткаченко як дівчинка на першому побаченні морозиться і досі не відреагував на зухвалу і ганебну поведінку голови Деснянської РДА Бахматова.Шкода, що фракція Слуги народу в Київраді підтримує своїм мовчанням цю зухвалу і ганебну поведінку голови Деснянської РДА Бахматова.❗️Кияни все бачать! Актив Києва все бачить! Один додік множить на нуль залишки підтримки в Києві слуг… Боляче лише тим, хто вірив в столичних слуг, але кадри роблять біль і заставляють відвертатися від зелених прапорів у пошуках іншої політичної сили…Так, на подумати.@khreschatyk36