Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хрещатик 36
Añadido 14 jul. 2024

Хрещатик 36

@khreschatyk36
Número de suscriptores: 13 069
Fotos: 15,100
Videos: 4,330
Enlaces: 2,560
Descripción:
Робимо докладну аналітику повісток сесій та комісій. Публікуємо тільки правду про життя Києва, роботу КМДА та РДА теми депутатів Київради і про бл$дство столичного бомонду. Для звʼязку: Приймальня: @khreschatyk36_bot Пошта: [email protected]

👥 Número de suscriptores

13 069
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -30
Promedio/Mes:: -147

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 183
Promedio/Día:: 1,380
Promedio/Tiempo:: 4,329
ERR: 32.01%

📊 Mensajes por Día

4.5
Último día: 9
Promedio semanal: 4.7
Promedio por día: 4.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Хрещатик 36 2024-10-17
Хрещатик 36 Резерв 2024-07-25

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,250 26-01-26 13:33
Провів спеціальний селектор. Доповіді щодо ситуації в регіонах, де найскладніше з точки зору енергетики. Передусім це Київ та Київщина, Харків та область, Чернігівщина, Сумщина, Дніпровщина, Запоріжжя. Найбільше уваги й часу в обговоренні приділено Києву. Надзвичайно складні обставини: більш ніж 1200 багатоквартирних будинків у місті досі без опалення. Обговорили з місцевими керівниками й урядовцями, як можна допомогти найбільш оперативно. Поки що всі строки, про які говорилося, не можна вважати задовільними – треба діяти швидше. Ідеться про значну кількість людей, які потребують негайної підтримки, і це стосується Дарниці та інших районів на лівому березі столиці. Визначено порядок кроків, і очікую сьогодні ж ввечері доповіді щодо термінів можливої реалізації. Доручив перевірити всі звіти щодо готовності соціальної інфраструктури, шкіл, пунктів підтримки в Києві для реальної роботи заради людей. Міністр внутрішніх справ України доповів щодо забезпечення пунктів обігріву, гарячого харчування, мобільного звʼязку. Доручив Премʼєр-міністру України разом з міністром фінансів проаналізувати можливості, зокрема, Києва закупити терміново все те, що зараз реально необхідно для альтернативної генерації електрики та теплопостачання. Міністр енергетики України на постійному звʼязку з партнерами і разом з місцевими керівниками має визначити перелік додаткової підтримки для України та можливості її отримати найближчими днями й тижнями. Доручив командувачу Повітряних сил ЗСУ разом з міністром оборони України визначити додаткові опції захисту для Харкова. Дякую всім, хто залучений зараз до відновлювальних робіт, працює в ремонтних бригадах, на обʼєктах енергетики. Фаховість наших енергетиків, ДСНС України, багатьох ремонтних бригад безпрецедентна. Важливо, щоб усі керівники обласного та місцевого рівня працювали так само фахово. Слава Україні!
👁 3,970 26-01-24 10:59
Одна людина загинула, троє поранені – у Києві фіксують наслідки атаки рф на столицюВнаслідок нічної комбінованої атаки ворога на Київ 24 січня 2026 року, станом на ранок відомо про одну загиблу та трьох постраждалих. 48- річна жінка загинула у Голосіївському районі. У двох чоловіків осколкові поранення, ще одна жінка має різані рани та гостру реакцію на стрес.Наслідки застосування БпЛА та ракет фіксують у Голосіївському, Дарницькому, Дніпровському, Деснянському районі столиці.Пошкоджено 6 житлових будинків, будівлю кондитерської фабрики, приміщення Національної бібліотеки ім. Вернадського, штрафмайданчик, складські приміщення, автомобілі.За процесуального керівництва Київської міської прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом вчинення військовими рф чергового воєнного злочину, внаслідок якого загинула людина (ч. 2 ст. 438 КК України).Остаточна кількість постраждалих встановлюється.Правоохоронці працюють на місцях пошкоджень житлових будинків та фіксують черговий воєнний злочин рф.Досудове розслідування проводять слідчі ГУ СБУ у м.Києві та Київській області.Пресслужба Київської міської прокуратури
👁 3,670 26-01-22 20:36
Давос. Під час спеціального засідання Всесвітнього економічного форуму звернувся до його учасників.Ми не повинні зводити себе до другорядних ролей – не тоді, коли маємо шанс разом бути великою силою. Ми не повинні погоджуватися з тим, що Європа – це лише «салат» із малих і середніх держав, приправлений ворогами Європи. Коли ми єдині, ми справді непереможні.Європа може й повинна бути глобальною силою. Не тією, що запізно реагує, а тією, що визначає майбутнє. Це допомогло б усім – від Близького Сходу до кожного іншого регіону. Це допомогло б і самій Європі, адже виклики, з якими ми стикаємося зараз, – це виклики європейському способу життя, у якому мають значення люди і мають значення нації.Європа може допомогти збудувати кращий світ. Європа повинна збудувати кращий світ. І світ без війни. Але для цього Європі потрібна сила. Для цього ми маємо діяти разом – і діяти вчасно. І понад усе ми повинні мати мужність діяти. Жодні інтелектуальні дискусії не здатні зупинити війни. Нам потрібні дії. Світовий порядок постає з дій. Нам просто потрібна мужність діяти. Без дій сьогодні немає завтра.
👁 5,700 26-01-17 12:42
Мер Кличко і начальник КМВА Тимур Ткаченко нарешті разом, як колись🥰Президент Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор. Були доповіді про ліквідацію наслідків російських ударів та реалізацію рішень, які мають додати стійкості нашим містам і громадам.Президент зауважив, що найскладніше зараз в Києві та області, Харкові та області, Запоріжжі та області. Після нічного удару по Київщині додаткові виклики є для Гостомеля, Бучі, Ірпеня – усі необхідні служби залучені. Протягом дня також має бути виправлена ситуація в Одесі. Були доповіді також щодо Чернігівщини, Сумщини, Полтавщини, Дніпровщини.Також Президент доручив окремо розібратися в Києві щодо тих будинків, які досі без опалення. ❗️На жаль, є відмінності у звітах із міського та урядового рівнів навіть щодо кількості таких будинків. Міністерство енергетики, всі центральні органи влади повинні максимально підключитися, щоб допомогти людям. 📞 На базі МВС працюють додаткові пункти підтримки та розширення роботи лінії 112.Зараз усім потрібно максимально прискоритися зі збільшенням обсягів імпорту електрики та залученням додаткового обладнання від партнерів. Всі рішення для цього вже є, і нарощування імпорту має відбуватися невідкладно.Є окремі доручення для міністра оборони України щодо роботи Повітряних сил та захисту неба. Будуть рішення.@khreschatyk36
👁 5,460 26-01-12 19:35
⚡️Сьогодні увечері відбувається засідання фракції Слуга народу у Верховній Раді.З основного:🔺Заслухали Федорова із слайдами щодо плану роботи в Міноборони. Крізь багато цифр і загальних фраз, але Федоров готовий перекривати дефіцит бюджету Міноборони непопулярними рішеннями. Якими саме - підготує після призначення на посаду Міністра МО і принесе в Верховну Раду. Презентація Федорова та Q&A тривала більше години. 🔺 Виступив з промовою Шмигаля. Він був не у захваті, але акцентує, що працював і працюватиме в команді з усім Кабміном на чолі з премʼєр-міністеркою. 🔺 Премʼєрка Свириденко Юлія Анатоліївна в основному мовчала.🔺 Давид Арахамія сказав, що голосування за звільнення Малюка завтра відбудеться. 🔺 Сьогодні Комітет нацбезпеки і оборони ВРУ не підтримав це звільнення тому, що Давида не було на Комітеті. Принаймні так він сказав. Завтра, він на Комітет піде й голоси після того зʼявляться. Але чи змінить це розстановку сил в залі під час голосування за відставку - важко сказити. Поки голосів немає. 🔺 Щодо призначення нардепа Маслова в Мінʼюст. Давид сказав, що не знайшли заміну Маслову в Комітет з питань правової політики ВРУ. Тому його ще не призначатимуть.🔺 Буде голосування за нардепку Наталуху головою Фондудержмайна.@khreschatyk36
👁 1,830 26-01-11 09:56
Продовжуємо роботу з подолання наслідків ворожих атак на енергосистему.Протягом цього тижня не було жодного дня без обстрілів об’єктів енергетики та критичної інфраструктури. Загалом зафіксовано 44 атаки. Основні удари ворог завдавав по Донецькій, Харківській, Сумській, Полтавській, Чернігівській, Київській, включно з Києвом, Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях.По Києву росіяни здійснили одну з наймасштабніших атак на енергетичну інфраструктуру за весь час повномасштабної війни. Ворог цілеспрямовано бив балістикою, зокрема по теплогенеруючих об’єктах. Ситуацію додатково ускладнили складні погодні умови та суттєве зниження температури.Щоденно отримуємо доповіді від енергетиків, ДСНС і військових адміністрацій. Особисто контролюю хід відновлювальних робіт. Розуміємо, що відсутність світла й тепла — важке випробування, особливо в мороз. Тому наше ключове завдання — якнайшвидше повернути людям базові умови життя.Попри всі виклики, українські енергетики працюють у надскладних умовах і роблять максимум можливого. Лише за цей тиждень електропостачання відновлено майже для 700 тисяч споживачів по всій країні.У столиці, з огляду на масштаб пошкоджень, у рекордні строки відновлено подачу теплоносія та електроенергії. Водночас з об’єктивних причин наразі діють планові та екстрені графіки відключень. Для суттєвого покращення ситуації в Києві потрібен час — орієнтуємося на четвер.Уряд працює 24/7, щоб мінімізувати наслідки цих цинічних атак. Що робимо конкретно:1️⃣ Надаємо і далі надаватимемо всю необхідну підтримку генеруючим компаніям — обладнанням, ресурсами, технікою, із залученням ДСНС — для якнайшвидшого відновлення.2️⃣Діє урядове рішення, за яким не відключаються об’єкти критичної інфраструктури стратегічного значення, що допомагає стабілізувати енергосистему.3️⃣Розгорнуті всі пункти незламності, проведено їх аудит. Державні та великі компанії долучені до підтримки людей.4️⃣Нарощуємо імпорт електроенергії.5️⃣Доручила ДСНС разом із місцевою владою невідкладно встановлювати генератори великої потужності для зменшення навантаження на центральну систему — робота триває.6️⃣На період складних погодних умов оптимізовано навчальний і робочий процеси.7️⃣Забезпечено сталу та безперебійну роботу медичної системи.Окремо — постійний зв’язок з людьми. Місцева влада зобов’язана забезпечити безперервну роботу гарячих ліній. Начальнику КМВА доручено організувати цілодобову роботу гарячих ліній при районних військових адміністраціях столиці. Керівники районів несуть персональну відповідальність 24/7.Цілодобово працюють:🔺урядова гаряча лінія — 1545🔺гаряча лінія «Струм» — 1549Просимо з розумінням поставитися до ситуації, яку створив ворог, зберігати єдність і, за можливості, бути енергоощадними.
👁 4,970 26-01-10 06:55
🇺🇦 Ідея, яка сподобається усім, ну майже усім!Пропонуємо включити в угоду з США оренду державних земель в столиці, які перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Агрокомбінат «Пуща-Водиця» і зараз фактично захоплені кримінально-проросійським кланом Влади Молчанової.Молчанова проходить у кримінальній справі НАБУ, як головна підозрювана, у заволодінні частини земель цього ДП біля ринку «Столичний». Вона спільно з Портновим у 2008 році фактично безкоштовно привласнила собі сотні гектар державних земель через отримання 100% контролю над ДП «Агрокомбінат «Пуща-Водиця» і вже майже 20 років зухвало грабує державу, забудовуючи ці землі своїми ЖК (зокрема «Варшавським») на далеко позаринкових умовах. В результаті забудови держземель, Молчанова є мультимільйонеркою, а України отримує реально НІЧОГО!Як відомо, Трамп великий забудовник і його ця пропозиція може задовольнити, а Україна підсилить свої позиції та дружню орієнтацію.В Угоді рекомендуємо прописати чіткі правила та гарні інвестиційні дивіденди для нашої Держави, а від Трампа отримати гарантії, що на землях зʼявляться проекти, які відповідатимуть сучасних трендам світової архітектури, а не клопівники без інфраструктури, які тикає корупціонерка Молчанова.Така думка спала після прочитання новини: Україна 8 січня надала право на видобуток літію з великого державного родовища Добра в Кіровоградській області американським інвесторам, серед яких є мільярдер Рональд Лаудер, друг президента США Дональда Трампа, повідомляє The New York Times. Іншим інвестором є ірландська компанія TechMet: її найбільшим акціонером є американська державна інвестиційна агенція DFC, створена під час першого терміну Трампа. Звичайно, ця ідея не сподобається Молчановій, її проросійським партнерам та деяким депутатам Київради (Нестору, Москалю, Тимощук, Шаповалу та іншим), але хто ж питатиме корупціонерів, яких скоро посадить НАБУ, коли передусім інтереси національної безпеки!@khreschatyk36
👁 5,060 26-01-09 08:39
У Києві та області триває ліквідація наслідків масованого російського обстрілу. Залучені всі необхідні служби. Тільки житлових будинків пошкоджено 20. Також на Львівщині, в інших наших регіонах продовжується відновлення після ударів. На жаль, станом на зараз відомо про чотирьох загиблих тільки в столиці. Серед них – працівник швидкої допомоги. Мої співчуття рідним і близьким. Десятки людей поранено. Був і повторний удар по одному із житлових будинків – якраз тоді, коли екстрені служби надавали допомогу після першого удару.Загалом за цю ніч було 242 дрони, тільки балістичних ракет і саме проти об’єктів енергетики та цивільної інфраструктури – 13, одна балістична ракета середньої дальності Орєшнік, а також 22 крилаті ракети. Атака саме тоді, коли відбувається значне похолодання. Саме проти звичайного життя звичайних людей. Зараз робиться максимум можливого, щоб відновити подачу опалення та електрики людям. Сьогодні відбудеться зустріч Енергетичного штабу, на якому очікую доповіді щодо всіх деталей відновлювальних робіт – терміни, необхідне обладнання, відповідальні особи.Окрім звичайної нашої цивільної інфраструктури та енергетичних об’єктів, цієї ночі російським дроном була пошкоджена будівля Посольства Катару. Держави, яка так багато робить для посередництва з Росією, щоб звільняти військовополонених і цивільних, які утримуються в російських тюрмах. Потрібна чітка реакція світу. Передусім Сполучених Штатів, на які в Росії дійсно зважають. Росія повинна отримувати сигнали, що це її обов’язок – зосередитись на дипломатії, та відчувати наслідки щоразу, коли знов зосереджується на вбивствах та руйнації інфраструктури. Також сьогоднішній удар максимально гучно нагадує всім нашим партнерам, що підтримка ППО для України – це постійний пріоритет. Не можна втратити жодного дня в постачанні, у виробництві, у домовленостях. Будемо сьогодні на всіх рівнях інформувати партнерів про те, що відбувалось і яких заходів у відповідь ми потребуємо. Дякую всім, хто з Україною!
👁 6,100 26-01-08 08:43
❗️КОРУПЦІЯ в Соломʼянській РДА викрита силовиками!Посадові особи Керуючої компанії Соломʼянського району (директор Льоха Згурський) вимагали та отримали від підприємця $3000 за право оренди комунального приміщення - затримали посадовця комунального підприємства та посередницю!!!За процесуального керівництва Солом'янської окружної прокуратури міста Києва начальнику відділу КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» та його знайомій, яка виконувала роль посередниці, повідомлено про підозру у вимаганні та одержанні грошей з підприємця.Встановлено, що посадовець за винагороду обіцяв створити умови для перемоги ФОП в електронних торгах на право оренди комунального приміщення площею понад 145кв.м.Забирати гроші він просив свою знайому, через яку загалом передали 3000$ - спочатку 2000$, згодом ще 1000$.Під час одержання грошей посередницю та посадовця затримали.Дії посадовця кваліфіковано як одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України). Посередниці повідомлено про підозру у пособництві в одержанні неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України).Підозрюваним обрані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з можливістю внести заставу. ❗️Тепер чекаємо чергового піар-відео у ТікТок від голови Соломʼянської РДА Сергія Мовенка про зухвалу корупцію в підконтрольній Керуючій компанії Соломʼянського району. Чи в долі і в темі також на розпилі комунального майна?P.S. Така історія з хабарами присутня у всіх Керуючих компаніях 10 районів столиці! Всі їх директори вже давно мультимільйонери….@khreschatyk36
👁 5,170 26-01-06 14:58
СБУ та Нацполіція затримали по «гарячих слідах» агентку рф, яка підірвала авто військового в Оболонському районі КиєваСлужба безпеки та Національна поліція затримали російську агентку, яка вчинила теракт 4 січня цього року в Києві. Її затримання відбулося «по гарячих слідах» протягом декількох годин після вчинення теракту.За матеріалами справи, фігурантка підірвала авто українського воїна в Оболонському районі столиці. Внаслідок події військовий та його знайома отримали травми різного ступеня тяжкості, зокрема осколкові поранення обох ніг та контузію.Як встановило розслідування, підготовкою та здійсненням теракту займалась завербована ворогом 24-річна місцева безробітна. У поле зору російських спецслужбістів вона потрапила, коли шукала «легкі заробітки» у Телеграм-каналах.Для підриву авто жінка отримала інструкцію від окупантів на виготовлення саморобного вибухового пристрою (СВП).Гроші на закупівлю компонентів зловмисниця отримала від рашистів на власну банківську картку. Частина російських коштів для конспірації була перерахована на реквізити її батька, які агентка надала кураторові з рф.Спорядивши вибухівку, жінка заклала її під авто українського військового, який прибув у відпустку до Києва з передової.Для фіксації теракту зловмисниця встановила поблизу «локації» приховану телефонну камеру з павербанком та віддаленим доступом для російських спецслужбістів.Вибух відбувся, коли військовий підійшов до авто та відкрив багажник.Правоохоронці затримали терористку в одному з торгово-розважальних центрів столиці, де вона переховувалася після вчинення злочину.Під час обшуків у затриманої виявили сім-картку із «відеопастки» поблизу місця теракту та мобільний телефон, з якого вона контактувала з куратором.Слідчі СБУ планують повідомити агентці про підозру за ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт). Зловмисниці загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у м. Києві та Київській області спільно з Нацполіцією за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.