Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хрещатик 36
Añadido 14 jul. 2024

Хрещатик 36

@khreschatyk36
Número de suscriptores: 13 069
Fotos: 15,100
Videos: 4,330
Enlaces: 2,560
Descripción:
Робимо докладну аналітику повісток сесій та комісій. Публікуємо тільки правду про життя Києва, роботу КМДА та РДА теми депутатів Київради і про бл$дство столичного бомонду. Для звʼязку: Приймальня: @khreschatyk36_bot Пошта: [email protected]

👥 Número de suscriptores

13 069
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -30
Promedio/Mes:: -147

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 183
Promedio/Día:: 1,380
Promedio/Tiempo:: 4,329
ERR: 32.01%

📊 Mensajes por Día

4.5
Último día: 9
Promedio semanal: 4.7
Promedio por día: 4.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Хрещатик 36 2024-10-17
Хрещатик 36 Резерв 2024-07-25

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,760 26-06-22 07:09
СБУ та Нацполіція затримали агентів фсб, які готували теракт біля однієї з адмінбудівель у центрі Києва і намагалися втекти до росіїСлужба безпеки та Національна поліція запобігли резонансному теракту в Києві. За результатами дій на випередження затримано двох агентів фсб, які готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі Києва.Як з’ясувало розслідування, фігуранти заклали саморобний запальний пристрій, який мав спричинити загоряння та вибух генераторної установки біля адмінкорпусу.Активувати механізм вони планували дистанційно, перебуваючи в дорозі у напрямку білорусі, через яку хотіли втекти до рф.Встановлено, що після мінування будівлі агенти сіли на пасажирський потяг у напрямку Чернігівщини. Звідти вони планували нелегально перетнути кордон через річку за допомогою надувного човна.Правоохоронці завчасно викрили зловмисників, задокументували їхні злочини і затримали у поїзді. За матеріалами справи, підготовкою теракту займалися завербовані фсб мешканці Києва. Один з них мобілізований, який самовільно залишив військову частину, інший – столичний маркетолог.Обидва фігуранти потрапили до уваги російських спецслужбістів через Телеграм-канали, де публікували коментарі на підтримку кремлівського режиму.У разі виконання ворожого завдання рашисти обіцяли «евакуювати» агентів на територію рф з подальшим працевлаштуванням до лав фсб.Для здійснення теракту агенти отримали з рф інструкцію на виготовлення саморобного запального пристрою, який заклали під генератор у Шевченківському районі столиці.За задумом ворога, підрив технологічного обладнання мав спричинити значне вогневе ураження сусідньої адмінбудівлі.Також навпроти місця запланованого теракту агенти встановили замасковану телефонну камеру з віддаленим доступом для фсб. Щоб позбутися речових доказів, фігуранти спорядили її другим СВП, який планували підірвати після вибуху генератора.Під час обшуків у затриманих вилучено смартфони із доказами роботи на ворога та надувний човен для нелегального перетину держкордону. Встановлено, що перед виконанням цього теракту вони виконали низку «тестових» завдань від ворога. Зокрема, зловмисники заклали схрон зі зброєю і боєприпасами у лісосмузі в передмісті Києва, а геолокацію з мітками схованки надіслали фсб для подальшого використання у підривній діяльності. Також агент-військовослужбовець «зливав» ворогу дані військових об’єктів, зокрема одного з полігонів, розташованого там озброєння, кількість військовослужбовців.Служба безпеки вжила заходи для убезпечення локацій Сил оборони, що цікавили ворога та перебували в зоні активності агентів.Слідчі СБУ повідомили їм про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України (закінчений замах на вчинення терористичного акту).Вирішується питання щодо додаткової кваліфікації їхніх дій за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану.Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно з працівниками Управління карного розшуку ГУ НП у м. Києві за сприяння Державної прикордонної служби України та процесуального керівництва Київської міської прокуратури.
👁 4,770 26-06-20 08:37
Підозру отримав ексміністр культури Ростік Карандєєва за влаштування «музичних гастролів» як схеми виїзду за кордон. Колишньому т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України повідомлено про підозру в сприянні незаконному переправленню осіб через державний кордон України, - повідомив Генпрокурор Руслан Кравченко.Схема виглядала як виїзд на благодійні концерти за кордон. На папері ці чоловіки були учасниками музичного гурту. Фактично – до музики жодного стосунку не мали. Саме тому спочатку прикордонники відмовили їм у перетині державного кордону.Але після цього керівник міністерства повторно направив лист до Державної прикордонної служби України з проханням сприяти виїзду цих самих осіб уже як учасників музичного гурту. Саме цей лист став документальною підставою для перетину кордону.У результаті 8 чоловіків призовного віку виїхали з України і до цього часу не повернулися.Під час війни будь-яке рішення посадовця, яке стосується виїзду військовозобов’язаних за кордон, – це не формальність. Це питання державної безпеки, довіри до інституцій і справедливості щодо тих, хто виконує свій обов’язок перед країною.Посада не дає права обходити закон.Державний документ не може бути прикриттям для схеми.І під час війни відповідальність високопосадовців має бути не меншою, а більшою.Досудове розслідування за ч. 2 ст. 332 КК України здійснюється Національною поліцією.Розслідування триває. Встановлюються додаткові епізоди та інші особи, які можуть бути причетні. @khreschatyk36
👁 4,290 26-06-18 08:48
😤 Кличку з четвертої спроби «намалювали» 2,5 мільярдиСьогоднішня Бюджетна комісія Київради ледь не створила головну сенсацію тижня, проваливши одне з трьох запозичень, які команда Кличка організувала руками директора Департаменту фінансів Володимира Репіка.50 мільйонів євро від ЄБРР для «Київтеплоенерго» протиснули. 150 мільйонів євро від тих же ЄБРР - ледь, але пропхнули.🫠А ось на 2,5 мільярдах гривень кредиту від «Ощадбанку» (знову ж таки на «Київтеплоенерго») щось пішло не так.Питання виносили на голосування тричі і тричі (!) ударівцям банально не вистачало голосів. Це фіаско, братан - міг би сказати Володимир Кличко своєму брату-меру... Але ні.Під кінець засідання, коли зала почала заповнюватися депутатами перед пленаркою, у гру вступив давній соратник мера Андрій Странніков. Спритність рук - і питання ставлять на голосування вчетверте. Цього разу потрібну кількість «за» нашкребли. 😠Заборона повертатися до одного й того самого питання безкінечно? Ні, не чули.Коли Кличку терміново потрібні 2,5 мільярди, які потім роками повертатимуть кияни з власних кишень, регламент Київради перетворюється на звичайну рекомендацію.Зараз розпочалась сесія, яка мала стартувати об 11:00. Буде гаряче. 🔥P. S. На фото Петро Пантелеєв та Володимир Репік перед початком Бюджетки готуються до мільярдних приходів...Київ Влада
👁 3,820 26-06-16 07:11
❗️Корупція в Святошинській РДА у мафіозі Георга Зантараї.Там вкрали близько мільйона гривень під час закупівлі засобів догляду за малюками та лежачими хворими.У серпні 2025 року Територіальний центр соціального обслуговування Святошинського району м.Києва оголосив тендер на закупівлю засобів для догляду за малюками та лежачими хворими із завищеною очікуваною вартістю. Посадовиця комунальної установи знала про невідповідність визначеної вартості товарів їх реальним ринковим цінам, втім все одно забезпечила проведення закупівлі на невигідних для комунальної установи умовах, за ціною у понад 10,4 мільйони гривень. Відтак, комунальній установі завдано збитків на суму у близько 1 мільйона гривень. Слідчі повідомили правопорушниці про підозру. За скоєне їй загрожує до 12 років позбавлення волі.Територіальний центр соціального обслуговування Святошинського району м.Києва є бюджетною установою, рішення щодо утворення, ліквідації або реорганізації якої приймає Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація.@khreschatyk36
👁 3,940 26-06-15 12:20
📢 Шановні мешканці постраждалих будинків Дарницького району!Для оформлення одноразової матеріальної допомоги просимо отримати акт про пошкодження житла у голів ОСББ, ЖБК, ТОВ або інших управителів будинків та звернутися до штабу, який функціонує за адресою:📍 вул. Здолбунівська, 7-Б (школа №111)Для подання документів необхідно мати: 1. Оригінал та копію паспорта громадянина України або посвідки на тимчасове проживання. 2. Оригінал та копію документа, що підтверджує повноваження законного представника (для законних представників). 3. Оригінал та копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (ІПН). 4. Оригінал та копію довідки від організації, що здійснює управління або обслуговування житлового фонду (ОСББ, ЖБК, ТОВ тощо), про пошкодження чи руйнування квартири. 5. Оригінал та копію документа або інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджує право власності або співвласності на пошкоджене житло. Для мешканців державного чи громадського житлового фонду – ордер на житлове приміщення. 6. Письмову згоду співвласників пошкодженого житла щодо визначення отримувача одноразової матеріальної допомоги. 7. Реквізити банківського рахунку у форматі IBAN для перерахування допомоги (у разі відсутності «Картки киянина»).🔹 На футбольному полі біля будинку за адресою вул. Урлівська, 38-А розгорнуто волонтерський штаб, де мешканці можуть отримати допомогу із забиттям пошкоджених вікон, гарячі напої та харчування.🔹 Зі сторони озера біля вул. Урлівська, 38-А працює штаб Національної поліції України, де здійснюється прийом заяв про пошкодження майна для подальшого подання на програму «єВідновлення», а також організовано видачу гарячого харчування.🔹 Для зручності мешканців на локації встановлено два великогабаритні контейнери для складування пошкоджених віконних рам, скла та іншого будівельного сміття, що утворилося внаслідок пошкоджень.Просимо мешканців зберігати спокій та звертатися до зазначених штабів для отримання необхідної допомоги.
👁 4,160 26-06-13 17:52
Уряд працює над збільшенням фінансової підтримки прифронтових громад.Найближчим часом буде вирішено питання розподілу додаткових дотацій місцевим бюджетам, що зазнали негативного впливу від збройної агресії. Разом з керівником Офісу Президента Кирилом Будановим провели нараду за участі урядовців та народних депутатів, обговорили ключові питання соціальної підтримки прифронтових регіонів, визначили перелік першочергових дій. Сьогодні у 216 громадах десяти прифронтових областей проживають понад 6 млн людей. Попри щоденні російські обстріли там продовжують працювати школи, лікарні, підприємства та комунальні служби.Наш пріоритет — забезпечити людям належний рівень підтримки, зберегти стійкість та економічну активність прифронтових громад.Окрему увагу приділили підтримці дітей. Зокрема, розміщенню дітей із числа ВПО та підтримці дітей загиблих Захисників і Захисниць.Уряд уже реалізує комплексний пакет із 60 програм підтримки для прифронтових територій.Він охоплює безпечну освіту (підземні школи та садки, безоплатне гаряче харчування для понад 728 тис. учнів), медицину (доплати медикам, продовжене фінансування медзакладів і адресна допомога лікарям), підтримку ВПО та вразливих категорій, а також розширені можливості для українських виробників за програмами «Зроблено в Україні». Окремий напрям — підготовка до зими: у межах Планів стійкості громади забезпечуються резервним живленням, теплом і водопостачанням.
👁 4,240 26-06-12 11:48
Вчора й сьогодні дуже активний час наших політичних рішень. Учора провів наради з Прем’єр-міністром Юлією Свириденко, міністром оборони України Михайлом Федоровим та міністром фінансів Сергієм Марченком. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та начальник Генштабу Гнатов підтверджують. Погоджено шлях – збільшити фінансову стійкість нашої оборони й забезпечити подальшу трансформацію української армії. Я вдячний парламентарям, які затвердили зміни для бюджету, щоб посилити нашу оборону. Я вдячний партнерам, які нам допомагають. Перше – виплати. Є ресурс, щоб збільшити виплати в армії. Мінімум 30 тисяч гривень в тилу. Чим більше саме бойових завдань, тим більше рівень виплат. Будуть нові, відчутно сильніші контракти для піхотинців. 300 тисяч гривень в середньому на першій лінії. Все тримається на українській піхоті, на нашому українському піхотинці. Контракти будуть пропрацьовані так, щоб була чіткість: час контракту – 10 місяців, 14, 24 та конкретні умови, тобто чіткі відстрочки. Гарантовані терміни й реальні відстрочки. Окрім цього, будуть збільшені виплати для українських бойових командирів, і це має створити позитивний стимул, щоб зберегти досвід управління в армії. Кабінет Міністрів затвердить конкретний механізм, і перші нові доплати Кабмін має почати вже в червні. Друге – я вдячний усім добровольцям з інших країн, які бʼються заради нашої свободи в Україні, розуміючи, що це стосується свободи багатьох інших народів. Я доручив відкрити значно більше можливостей залучати іноземних добровольців в українську армію, і щодо цього буде більше механізмів рекрутингу. Третє – подальше спрощення переведень для воїнів, більше можливостей зростати в армії і більше позитивних стимулів, щоб приєднатися до оборони. Я розраховую, що кожен елемент змін, які зараз впроваджуються, за це літо покаже свою ефективність. Міністерство оборони представить деталі рішень.
👁 5,080 26-06-11 13:54
Комітет Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури рекомендував парламенту ухвалити законопроєкт №3023, який вперше врегульовує використання персонального легкого електротранспорту в Україні.Йдеться про електросамокати, моноколеса та інші легкі електричні транспортні засоби, якими щодня користуються тисячі людей.Законопроєкт розроблений народними депутатами за участі Мінрозвитку. Його головна мета – визначити користувачів такого транспорту повноцінними учасниками дорожнього руху та встановити зрозумілі правила для всіх.Документ, зокрема, передбачає:▪️ рух велосипедними доріжками та велосмугами, а за їх відсутності – правим краєм проїзної частини або узбіччям▪️ заборону керування у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння▪️ заборону користування телефоном під час руху▪️ обов’язкове використання освітлення та світлоповертальних елементів у темну пору добиВажливо, що законопроєкт не передбачає запровадження окремої категорії водійських посвідчень для користувачів такого транспорту.Також документ закладає основу для відповідальності за порушення правил та визначає розподіл відповідальності між користувачами і сервісами прокату.Дякую профільному Комітету за підтримку. Наступний крок – розгляд законопроєкту у парламенті.
👁 5,220 26-06-08 08:30
❗️Експосадовиці КМДА повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди за погодження рекламних дозволів!Фігурантка, перебуваючи на посаді головної спеціалістки одного із відділів Департаменту містобудування та архітектури КМДА, відповідала за опрацювання та погодження дозвільної документації щодо розміщення рекламних конструкцій у столиці. До неї звернувся представник приватного підприємства, який супроводжував оформлення дозвільної документації для низки суб’єктів господарювання. Втім, за безперешкодне погодження документів та прискорення процедури їх оформлення посадовиця вимагала від нього неправомірну вигоду. Неправомірні кошти надходили на банківську картку, оформлену на чоловіка фігурантки, який не був обізнаний про протиправну діяльність жінки. Слідчі задокументували декілька фактів перерахування коштів на загальну суму понад 64 000 гривень.⁉️ Питання: чому директор Департаменту містобудування та архітектури КМДА Санька Свистунов постійно сухий у цій корупційній воді?!@khreschatyk36
👁 4,560 26-06-06 08:05
Голова Столичного регіону Микола Калашник будує в області повноцінну школу під землею на 570 учнів.Знаходиться вона буде в місті Іванків Вишгородського району на території ліцею №1. Захисна споруда подвійного призначення дозволить проводити навчання навіть під час воєнних загроз.Підземна школа буде повністю заглиблена в ґрунт та матиме чотири входи-виходи, що забезпечать швидкий і безпечний доступ до приміщень у разі надзвичайних ситуацій. Простір облаштують усім необхідним для навчання та розвитку дітей. Тут передбачені сучасні класні кімнати, навчальні кабінети, спортивний зал, приміщення для проведення занять і позашкільних заходів.Будуть обладнані медичний пункт, пункт керування, санітарні вузли, кімнати для зберігання запасів води та продуктів, а також технічні й допоміжні приміщення.Під час будівництва особливу увагу приділено створенню безбар’єрного середовища. Для зручності маломобільних груп населення передбачено ліфт, безпорогові дверні прорізи, спеціально облаштовану вбиральню, а також навігаційні системи, тактильні елементи та аудіопокажчики.@khreschatyk36