Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хрещатик 36
Añadido 14 jul. 2024

Хрещатик 36

@khreschatyk36
Número de suscriptores: 13 069
Fotos: 15,100
Videos: 4,330
Enlaces: 2,560
Descripción:
Робимо докладну аналітику повісток сесій та комісій. Публікуємо тільки правду про життя Києва, роботу КМДА та РДА теми депутатів Київради і про бл$дство столичного бомонду. Для звʼязку: Приймальня: @khreschatyk36_bot Пошта: [email protected]

👥 Número de suscriptores

13 069
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -30
Promedio/Mes:: -147

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 183
Promedio/Día:: 1,380
Promedio/Tiempo:: 4,329
ERR: 32.01%

📊 Mensajes por Día

4.5
Último día: 9
Promedio semanal: 4.7
Promedio por día: 4.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Хрещатик 36 2024-10-17
Хрещатик 36 Резерв 2024-07-25

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,760 26-05-03 18:56
Зараз ми знаходимо свої формати санкцій проти російського тіньового флоту. І сьогодні зранку ми показували відповідні результати – те, чого Україні вдалося досягти вночі. Але також потрібні санкції партнерів. Наприклад, Велика Британія робить це дуже правильно, і нам важливо, щоб вони допомогли й іншим партнерам реагувати відповідно. Зокрема про це сьогодні говоримо з Прем’єр-міністром Стармером та іншими партнерами під час візиту до Вірменії. Цей візит – перший за останні 24 роки. Тобто за цей час в Україні та Вірменії вже виросло покоління. Але, тим не менш, важливо, що візит є і що він відбувається разом із приїздом багатьох інших європейських – і не тільки – лідерів до Єревану для участі в саміті Європейської політичної спільноти. Вперше Вірменія організовує саміт ЄПС у себе. Те, що всі країни так організувалися, – це сильний європейський сигнал Росії, безумовно. Приїхав також Прем’єр-міністр Канади Марк Карні. На завтра в нас запланована зустріч. Важливо, щоб усі ми предметно координувалися.Зі спілкування з журналістами перед зустріччю з Кіром Стармером.
👁 4,600 26-05-02 13:03
Сімом постраждалим у Херсоні після російського удару FPV-дроном по звичайній міській маршрутці надають необхідну медичну допомогу. На жаль, двоє людей загинуло. Мої співчуття рідним та близьким. Усі постраждалі під час атаки – цивільні, і росіяни точно це розуміли. Фактично таке жорстоке сафарі на людей щодня в наших прифронтових і прикордонних громадах. У Харкові дрон вдарив по житловій багатоповерхівці. Були удари по енергетиці на Миколаївщині. Били також по Дніпровщині, Одещині, Сумщині, Херсонщині та Донеччині. Усього за цей тиждень Росія випустила по Україні близько 1600 ударних дронів, майже 1100 керованих авіаційних бомб і три ракети. Росіяни намагаються масованими атаками перевантажити нашу ППО, і тому постачання ракет дуже важливе щодня. І так само важливо, щоб тиск на агресора не слабшав, бо будь-які послаблення наявних санкцій призводять лише до поповнення російського гаманця, який вони витрачають на війну. Дякую всім, хто працює над новими санкційними пакетами і допомагає обмежувати російські схеми обходу санкцій.
👁 7,030 26-04-30 05:01
❗️Комарницький увійшов до наглядової ради комунального забудовника «Київміськбуд»!!!До оновленої наглядової ради столичного забудовника залізли скандальні і корупційні депутати Київради та чиновники КМДА з підозрами.Серед них і Сєва Комарницький - заступник директора Департаменту комунвласності, начальник юрвідділу, якого навіть немає на сайті… Знатна корупційна потвора як і Денчик Комарницький.Також до складу увійшли:Пєтька Пантелеєв (заступник голови КМДА, краде не на краде)Вовка Бондаренко (депутат Київради, колишній секретар, має підозри, проходить як фігурант по справі НАБУ «Чисте місто»)Андрійко Гудзь (директор Департаменту комвласності, один з лідерів в КМДА по кількості підозр в корупції)Сашка Міщенко (депутат Київради від Євросолідарності, директор ЦОДРу, колишній голова $емельної комісії в минулому скликанні, награбув Київ так, що у двері не пролазить)Київміськбуд ці призначення називає кроком до «стабілізації роботи» та обіцяє зосередитися на добудові об’єктів із високою готовністю.П^дораси, дограбують Київ з такими призначеннями…Не бачимо ми «Чистого» міста, не ба чи мо…@khreschatyk36
👁 4,240 26-04-28 15:28
Доповідь керівника Головного управління розвідки Олега Іващенка. Маємо конкретні документи російського Генштабу, які підтверджують, що й самі окупанти визнають неспроможність виконати завдання свого політичного керівництва. Сили оборони України забезпечують знищення наступального потенціалу російської армії, причому показник безповоротних втрат окупантів уже близько 60% від загальних втрат. Незважаючи на це, російське політичне керівництво планує подальші наступальні операції та готується залучити більше особового складу, і зокрема за рахунок розширення мобілізаційних процесів у Росії. Відповідно, завданням України є подальше збільшення відсотка безповоротних втрат окупанта, ущільнення лінії застосування дронів на передовій та масштабування наших далекобійних санкцій проти російського виробництва зброї і нафтової галузі. Проінформуємо наших партнерів і про подальше опрацювання в Москві планів щодо операцій проти країн НАТО, а також спроб більшого втягування Білорусі в реалізацію російських завдань.
👁 4,080 26-04-27 13:53
Провів Ставку. Три ключові питання. Перше – НРК. Саме наземні роботизовані комплекси зараз є одним із найбільш гарячих запитів наших Сил оборони, і виробництво та постачання мають встигати за потребою. Обсяг контрактування НРК повинен бути значно більшим, ніж торік. Уже законтрактовано 25 тисяч НРК – удвічі більше, ніж минулого року, і це тільки початковий рівень: кількість буде збільшено, і відчутно, контрактування триває. Я вдячний усім виробникам, які забезпечують вчасне виконання контрактів, і кожному нашому підрозділу та всім командирам, які масштабують використання НРК. Доручив Генеральному штабу і Міністерству оборони України щомісячно перевіряти реальну потребу в НРК і рівень постачання. Друге питання – захист проти балістики. Були доповіді щодо постачання ракет для антибалістичних систем і стану виконання домовленостей із партнерами. Важливо, щоб на травень постачання було не менше, ніж ми вже отримали на рівні обіцянок від партнерів, і це пряме завдання для наших дипломатів і військового командування. Обговорили і стан роботи по альтернативних засобах антибалістичного захисту – доступних у світі та власних, українських розробок. Третє питання на Ставці – доповіді розвідок. ГУР і Служба зовнішньої розвідки України ґрунтовно доповіли щодо стану економіки й соціальних процесів у Росії після першого кварталу цього року: фіксуємо суттєве погіршення ключових показників та помітні російські експортні втрати. Попри намагання російського керівництва використати війну в Ірані для виправлення фінансової ситуації, реальні результати для Росії негативні. Зокрема, наші далекобійні санкції на це працюють. Будемо продовжувати наш тиск на агресора. Слава Україні!
👁 3,360 26-04-26 17:57
40 років тому світ зіткнувся з однією з найбільших ядерних катастроф – вибухнув четвертий реактор Чорнобильської атомної електростанції. Назовні потрапила значна кількість радіоактивних речовин. Сотні тисяч людей роками долають наслідки тієї трагедії. Щоб стримати радіацію, над зруйнованим реактором побудували саркофаг. А пізніше більш ніж 40 країн закрили його безпечним конфайнментом, щоб не допустити нових катастроф. Саме ці дві споруди є тим, що захищає від викидів радіації та забруднень. Їх утримання та захист – в інтересах кожного. Але своєю війною Росія знову ставить світ на межу техногенної аварії: російсько-іранські «шахеди» постійно пролітають над станцією, а один із них минулого року вдарив по конфайнменту. Світ не повинен допустити, щоб цей ядерний тероризм продовжувався, і найкращий спосіб – це змусити Росію припинити свої божевільні атаки.Пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, ліквідовуючи наслідки цієї трагедії. Світла пам’ять усім жертвам Чорнобильської катастрофи.United24 Media
👁 4,460 26-04-24 09:47
⚡️У голови Соломʼянського району Сєрьоги Мовенка знову виявили корупцію на ухилянтах!Раніше там вже була виявлена корупція на ухилянтах, яку організував і очолював заступник голови Соломʼянськоі РДА Саша Смик.Тепер знову в Соломівикрили схему оформлення фіктивних документів про догляд за родичами за $7000 - підозри отримало подружжя юристів та працівниця однієї з райдержадміністрацій (а саме Соломʼянської РДА).Організував схему 57-річний чоловік, залучивши дружину та посадовицю РДА. Свої протизаконні дії він маскував під надання юридичних послуг, про що навіть підписував угоду з клієнтами. Насправді ж чоловікам за $7000 допомагали оформлювати фіктивні документи про догляд за родичами, що дозволяло отримати відстрочку від мобілізації та виїхати за кордон. Так, киянину підшукали жінку, яка погодилась на шлюб та фіктивне встановлення їй психіатричного захворювання. Відомо, що послугами підозрюваних скористались десятки людей. Про це свідчать вилучені у них чорнові записи із сумами та прізвищами.@khreschatyk36
👁 4,280 26-04-23 15:11
🙈 Кличко забув закрити сесію Київради і не заспівав гімнПленарне засідання Київради таки завершилось - і це вже досягнення. Розглянули всі необхідні питання, майже три години депутати працювали в закритому режимі з питаннями ДСК - маємо надію, що проголосували все необхідне для оборони міста.Але без конфузів не обійшлось. Головуючий Віталій Кличко довго збирав депутатів на розгляд невідкладних питань, так довго, що навіть погрожував продовженням сесії 6 травня у вівторок. Хтось мабуть не сказав мерові, що 6 травня це середа... 🤔Але головний курйоз стався наприкінці. Коли депутати вже розійшлись і в залі залишилось лише 53 народних обранці - Кличко просто забув оголосити закриття засідання. Гімн не виконували. Тож сесія технічно не закрита.Міський голова Києва забув закрити сесію міської ради Києва. Просто забув...😐 Окрім іншого, це означає цікаву юридичну ситуацію: наступне засідання він може скликати лише як позачергове - а на позачергових є обмеження щодо переліку питань які можна розглядати.Київ Влада
👁 3,280 26-04-21 19:05
СБУ та Нацполіція затримали в Одесі представників ТЦК та СП, які підозрюються у вимаганні коштівГоловне управління внутрішньої безпеки СБУ та Національна поліція за сприяння Головнокомандувача Збройних Сил України та керівництва Сухопутних військ нейтралізували в Одесі організоване злочинне угруповання, до якого входили співробітники місцевого ТЦК.Як встановило розслідування, фігуранти вимагали гроші з людей. У разі відмови – вчиняли насильство та погрожували потерпілим відправити їх «штурмовиками на передову» у прискореному режимі.За матеріалами справи, «вибивання» коштів відбувалося прямо в службовому мультівені ТЦК, до якого потерпілих затягували силоміць.Співробітники СБУ із залученням спецпризначенців затримали всіх учасників угруповання «на гарячому», коли вони викрали ще одного місцевого жителя та «вибивали» з нього гроші. Під час затримання фігуранти чинили фізичний спротив правоохоронцям. Спецпризначенці СБУ задіяли зброю, стріляючи по колесах авто, на якому намагалися втекти учасники угруповання. Жодна особа вогневих поранень не отримала. Задокументовано, що зловмисники діяли за «наводкою» мешканця регіону, який проходив службу в ТЦК. Саме він підшукував потенційних жертв, дізнавався про їхнє матеріальне становище та маршрути руху.Далі фігуранти відстежували потерпілих і нападали на них прямо посеред вулиці або на автошляхах.Для рейдів використовували два службових мультівени: в одному – тримали потерпілих, а група з другої машини стежила за обстановкою навколо.Наразі всім затриманим готується повідомлення про підозру за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою в умовах воєнного стану).Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. Зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Хаджибейської окружної прокуратури м. Одеси.
👁 4,570 26-04-20 16:13
Втекли під час теракту в Києві: ДБР повідомило про підозру патрульним🛑 Притягнення до відповідальності правоохоронців, які мали захищати людей, але порушили закон або знехтували службовим обов’язком, є одним із ключових напрямів роботи Державного бюро розслідувань. У таких випадках кожен, незалежно від посади чи звання, має відповідати за свої дії або бездіяльність ⬇️🔹Працівники ДБР повідомили про підозру двом працівникам патрульної поліції, які під час збройного нападу не вжили необхідних заходів для зупинення стрілянини та захисту людей.🔹За даними слідства, 18 квітня 2026 року екіпаж патрульної поліції ніс службу у Голосіївському районі Києва. Перед заступанням на чергування правоохоронці отримали табельну вогнепальну зброю та службовий автомобіль.🔹Під час патрулювання екіпаж отримав виклик щодо побутового конфлікту. Близько 16:33 поліцейські прибули до житлового будинку на вулиці Деміївській.🔹За попередньою інформацією, там чоловік під час конфлікту спочатку відкрив стрілянину з травматичної зброї, поранивши людей біля під’їзду. Після цього він повернувся до квартири, підпалив її, а згодом знову вийшов на вулицю вже з карабіном та продовжив стріляти по людях.🔹На момент прибуття правоохоронці бачили поранену дитину та двох дорослих із вогнепальними пораненнями, яким перехожі намагалися надати допомогу.🔹Поліцейські були обізнані про озброєного нападника та реальну загрозу для життя людей. Закон дозволяв їм застосувати табельну зброю без попередження, щоб припинити збройний напад.🔹Однак правоохоронці не застосували зброю і не вжили жодних заходів для припинення стрілянини. Натомість екіпаж покинув місце події, фактично залишивши поранених та інших людей без захисту.🔹Через це нападника вчасно не зупинили. Упродовж кількох годин озброєний чоловік убив шістьох людей, ще одна людина померла в лікарні.🔹За даними слідства, неналежне виконання службових обов’язків могло сприяти тому, що нападник продовжив стрілянину.🔹Наразі двом працівникам патрульної поліції повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки — загибель людей (ч. 3 ст. 367 КК України).🔹Слідчі подали клопотання про обрання запобіжного заходу — тримання під вартою.🔹Досудове розслідування триває. У межах розслідування перевіряється причетність інших осіб, які перебували на місці події, встановлюють усі обставини трагедії.🔹Процесуальне керівництво здійснює Київська міська прокуратура.