⁉️ У чому ж суть свіжої сварки начальника КМВА Тимура Ткаченка з мером Кличком і КМДА?Ткаченко заявив, що через безвідповідальність керівництва міста маємо критичну ситуацію. Підлеглі мера Віталія Кличка начебто вчасно не подали зміни до розпорядження, яке визначає порядок надання підприємствам статусу критичних під час воєнного стану.«Кабмін встановив чіткий термін - один місяць. Цей термін було проігноровано. Станом на сьогодні проєкт розпорядження на підпис не подано. У результаті ми маємо затримку з оформленням статусу критичних підприємств. Це напряму впливає на роботу бізнесу, стабільність економіки та захист столиці у воєнний час», - спіканув Київський Тимур.Одночасно, він гучно заявив, що КМВА робить усе можливе, щоб виправити ситуацію.Разом з тим, КМДА миттєво відреагувало на закиди Ткаченка.Там заявили, що визнання підприємств критично важливими чітко визначені законом як прямі повноваження КМВА!«Тому інформація, поширена начальником КМВА, про нібито невиконання або невчасне виконання міською державною адміністрацією доручень, повʼязаних з порядком надання столичним підприємствам статуту критичних, маніпулятивна та не відповідає дійсності», - огризнулися в КМДА.Начебто, структурні підрозділи КМДА вчасно підготували звернення з необхідним пакетом документів та подали на погодження Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України ще 13 серпня. І про це було достеменно відомо начальнику військової адміністрації.Проте КМДА досі не отримала відповідного погодження від міністерства. ❗️Поки КМВА і КМДА гризуться як собаки наче за обгризану кістку із залишків міської влади в столиці, страждають Кияни. Не порядок!@khreschatyk36
Путін пропонує, Трамп реагує, кілька різних мирних планів від різних іноземних ЗМІ, усі когось цитують та пишуть свою думку. Круто, але чи має зміст?Канали що публікували заяву CNN, до прикладу, подавали це як підтверджений факт, хоча журналісти просто аналізували й лише описали можливий сценарій:Варто зробити паузу і поміркувати над тим, як би виглядала пропозиція Віткоффа.Росія близька до оточення двох ключових міст Донеччини - Покровська та Костянтинівки - і може фактично взяти в облогу українські війська, які захищають ці два центри в найближчі тижні.Що Україна може отримати в результаті "обміну", про який говорив Трамп? Можливо, крихітні клаптики окупованих Росією прикордонних територій у Сумській та Харківській областях - частину так званої "буферної зони" Путіна - але в реальності не більше.
Побачимо, хотілось б вірити що сьогоднішня зустріч радників в Британії, де були включно посланець Віткофф та держсекретар Рубіо — повпливає на результат ймовірної зустрічі Трампа з Путіном на Алясці.
❗️❗️Голова Бюджетної комісії Київради Андрюша Вітренко потрапив в жорсткий скандал з ветеранами! ВІН СХОВАВСЯ ВІД ВЕТЕРАНІВ І ВІДМОВИВ ЇМ В ОСОБИСТОМУ ПРИЙОМІ У ПРИЙМАЛЬНІ!Повідомляється, що ветерани та учасники війни за два місяці так і не змогли потрапити до депутата Київради від фракція Слуга народа Андрія ВітренкаПан Вітренко періодично закидає в інформаційний простір пости та публікації про «Муніциальну охорону» міста Києва, які носять на їх думку відверто дискредитаційний характер. Після чергової такої публікації ветерани в складі КО «Мунохорона» вирішили все з’ясувати у Вітренка особисто.Ветерани офіційно записались на прийом до депутата Київради Андрюши Вітренка, голови фракції Слуга народу. Прийшли поспілкуватися близько 30 співробітників «Мунохорони». Усі - ветерани війни. Не боягузи, не ухилянти, а чоловіки, які пройшли крізь війну, поранення і реабілітацію, а відтак - попри все - повернулися до цивільного життя, щоб далі служити своїй громаді.І коли вони прийшли до приймальні Вітренка, виявилося, що прийому… знов не буде. Пан Вітренко сховався. Хоча зустрічі з ним чекали не лише десятки ветеранів, а й голови ОСББ, інші мешканці його округу. 😭 Сам с^кло депутат Вітренко придумав нереальну бойову Х^УЙНЮ, що нібито його громадську приймальню перекрили невідомі з «приватної армії Віталія Кличка», блокують, заважають працювати, тощо… ІДІОТИЗМ!Чому, навіть нам, у цій ситуації Вітренко і його посіпаки виглядають довб^йобами, які реально послали нах^й ветеранів?@khreschatyk36
В КМДА миттєво рефлекснули на критику Фесика Оболонського і дали свій антикриз. Типу купа будинків відновлено і бла-бла-бла.
🏠У Києві триває відновлення пошкоджених через ворожі атаки будинків3 129 будівель зазнали пошкоджень різного ступеня у столиці з 2022-го. 2 134 з них – багатоквартирні житлові будинки, зокрема 957 – у 2025 році.🏗Столична влада системно відновлює житло, яке постраждало внаслідок російських обстрілів.❕Наразі до переліку найбільш пошкоджених багатоквартирних житлових будинків, з яких частині мешканців довелося відселитися, увійшли 88 об’єктів, із них 49 – у цьому році.Тобто кількість суттєво пошкодженого житла цього року в Києві збільшилася вдвічі, як порівняти з минулими роками повномасштабної війни. ✅Уже відновлено 25 значно пошкоджених будинків, ще на 7 тривають роботи. Решта – на етапі проєктування та підготовки дозвільної документації.📌Нагадаємо, одразу після ворожих обстрілів у районах оперативно розгортають штаби допомоги мешканцям, де можна отримати:▫️юридичну та психологічну підтримку;▫️консультації щодо подання заяв на допомогу;▫️допомогу з оформленням документів.💸Підтримка, яку можуть отримати постраждалі:▪️10 000 грн одноразово – в межах міської програми "Турбота. Назустріч киянам";▪️40 000 грн – на оренду житла, якщо оселю визнано непридатною;▪️20 000 грн щомісяця – до моменту відновлення (до 1 року);▪️компенсації через "єВідновлення" в застосунку "Дія".
@khreschatyk36
5 серпня роковини офіційного початку масових репресій 1937-1938 років відомих також, як «Великий терор».НЕ ПРОБАЧИМО!Саме цього дня 1937 року наказ НКВД СРСР № 00447 набув чинності підставою для якого було рішення Політбюро ЦК ВКП(б) від 2 липня 1937 року П 51/94 «Про антирадянські елементи». Це рішення проголошувало найбільші репресії з метою знищення усіх, хто на думку радянського керівництва не годився для майбутньої побудови комунізму. Її теоретично обґрунтував новий очільник НКВД Микола Єжов і відредагував особисто Сталін.Наказом № 00447 запроваджувалися ліміти (плани) на покарання громадян. Вироки за І-ю категорією означали «розстріл», за ІІ-ю категорією — на ув’язнення в таборах ГУЛАГу НКВД СРСР. Якщо первинний ліміт для УРСР за І категорією становив 26150 людей, то у січні 1938 року він був збільшений до 83 122 людей. З проханням про додаткові ліміти в Москву неодноразово зверталися наркоми внутрішніх справ УРСР Ізраїль Леплевський та Олександр Успенський.Репресивна кампанія тривала понад 15 місяців і була офіційно припинена за постановою Політбюро ЦК ВКП(б) 15 листопада 1938 року, хоча репресії тривали й далі. В Україні протягом 1937-1938 років було засуджено 197 617 людей, із них на смертну кару – 122 237.Одним із символів тих страшних подій став Биківнянський ліс під Києвом. Це найбільше в Україні місце масових поховань жертв комуністичних політичних репресій. Тут співробітники НКВД закатували та убили понад 20 тисяч людей.Наслідками комуністичного терору 1930-х років в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація.@khreschatyk36
🎉 Вітаємо з Днюхою депутата Київради Мішу Присяжнюка!Він встиг спробувати себе серед усіх - Порошенка, Столара, Пальчевського, Кличка, Зеленського, опзж і лібералів…Але зупинився на відданості Ісусу Хресту, бо бачить схожість свого ліку з Всевишнім.Міша любить і чує тільки себе, себе як Бога!У кожного свій хрест. Хочеш ти чи не хочеш, а все одно маєш його нести. В когось він легший, в когось важчий… В мене він так само є. Коли стає зовсім важко, я згадую хрест ІІСУСА, якій важив приблизно 100 кілограмів! ВІН мав нести його після знущань та катувань, під принизливі крики натовпу..Але все одно найважчий тягар, який поніс СПАСИТЕЛЬ - наші гріхи! ВІН змив їх своєю кровʼю! Сьогодні кожен з нас несе хрест клятої війни і найважче нашим військовим! Кожного дня я намагаюся бути гідним великої жертви СПАСИТЕЛЯ та найсміливішого подвигу наших захисників! Дякую ГОСПОДЬ за 43 роки життя! За всі випробування! За кожен подих! За те, що навчив мене по-справжньому вірити, а ще боятись ТЕБЕ і любити! З Днюхою Мішаня, бажаємо тобі позбутися тягаря душі - склавши мандат депутата Київради, який наче пороки диявола намагається вивести тебе на шлях Іуди, та нарешті обрати шлях виключно віри православної, з дотриманням канонів і законів Біблійних🙏За твоє здоровʼя з нас келих червоного сухого кагору! Амінь!@khreschatyk36
🤯 Єбать… Яке ж воно кончене…Пане Президенте, пане Керівнику ОП, пане начальнику КМВА та всі, хто має вплив на голів районів Києва, звертаємось до Вас🙏Хтось може пояснити цьому додіку, який зніс трьох торгашів на Троєщині і один МАФ та просить тепер скинутися громаді йому на ОСОБИСТУ ОХОРОНУ!!!! що все це 2% його роботи, за яку охорона не потрібна. Ми це знаємо, повірте, бо самі не раз чинили супротив беззаконню.Ми знаємо десятки активістів, депутатів, чиновників, прокурорів, журналістів, які через хребет ламають справжні мафіозні клани, горе забудовників, парковщиків, торгашів, офісників, агентів росіян - І НЕ МАЮТЬ ОХОРОНИ, І НЕ ПРОСЯТЬ ЇЇ.А тут бовдур, мільйонер, якого випадково призначили головою Деснянського району зніс ОДИН кіоск та намагається навести лад на ОДНОМУ ринку і вже збирає гроші на охорону… Реально, ЗБИРАЄ 2,4 МЛН ГРН ГРОШІ З ЛЮДЕЙ СОБІ НА ОХОРОНУ… ❗️ЦЕ ПЕРЕВИЩЕННЯ СЛУЖБОВИХ ПОВНОВАЖЕНЬ!Аферист Бахматов ганьбить всю вертикаль влади! Припеніть це! Навіщо вам Майдан на Трої?@khreschatyk36
Сьогодні в Києві зустрів делегацію Латвійської Республіки на чолі з прем’єр-міністеркою Евікою Сілінею. Разом із нашими латвійськими партнерами відвідали один із будинків, що постраждав під час однієї з наймасштабніших російських атак на столицю. Внаслідок удару було повністю зруйновано під’їзд багатоповерхівки: 24 квартири знищено, ще 332 — зазнали пошкоджень. Тоді загинули 24 людини, 75 були поранені.Розповів про те, як Київ реагує на подібні виклики: як працюють екстрені служби, як оперативно реагує КМВА, як координується взаємодія міських служб, волонтерів, благодійників і громадських ініціатив. Особливо підкреслив необхідність міжнародної підтримки у відбудові постраждалої інфраструктури та в посиленні системи протиповітряної оборони столиці.Подякував Латвії за послідовну та щиру підтримку України. З 2022 року Латвійська Республіка системно надає військову, гуманітарну та ресурсну допомогу — як для країни загалом, так і для Києва зокрема.Єдність із європейськими партнерами — це наша сила. Щиро дякуємо за підтримку!
❗️Наркодилер Юра Чернецький засвітив свої булки у спа-салоні, хоча повинен підбирати мило на зоні до 2028 року.Ось офіційне пояснення прокуратури:
Щодо інформації про обвинуваченого у збуті наркотиків, справи відносно якого слухаються у судах Борисполя та КиєваСьогодні низка ТГ-каналів опублікувала інформацію про те, що "киянин, засуджений за збут наркотиків, перебуває на волі".Як ми повідомляли, у 2022 році рішенням Бориспільського міськрайонного суду обвинуваченого за ч. 1 ст. 307 КК України (зберігання та збут наркотиків) було засуджено до 5 років позбавлення волі. Це рішення залишив в силі й суд апеляційної інстанції.Однак Верховний Суд касаційну скаргу захисників 51-річного засудженого задовольнив частково, вирок Бориспільського міськрайонного суду скасував, справу направив на новий розгляд до суду першої інстанції. Наразі її розгляд триває. Зазначимо, що Бориспільський міськрайонний суд, куди справу скеровано на новий розгляд, не підтримав позицію прокурорів про обрання обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Суд застосував до нього нічний домашній арешт. Прокуратура оскаржила це рішення, втім апеляційний суд скаргу прокурорів не задовольнив. Вже на засіданні 16.06.2025 суд відмовив прокурору у застосуванні до обвинуваченого запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Бориспільським міськрайонним судом Київської області наступне судове засідання призначено на 23.07.2025 року.❗️Крім того, ще одне кримінальне провадження за обвинуваченням цього ж чоловіка у збуті наркотиків та незаконному поводженні з боєприпасами (ч.2 ст. 307, ч.1 ст. 263 КК України) перебуває на розгляді Печерського районного суду міста Києва.Суд задовольнив клопотання прокурора про продовження запобіжного заходу обвинуваченому до 22.08.2025 року. Водночас судом, починаючи з 2022 року, неодноразово зменшувався розмір визначеної застави з майже 4 млн до 1 млн гривень. Заставу в 1 млн грн обвинувачений сплатив.Прокурори подали апеляційну скаргу та оскаржують зменшення суми застави. Розгляд справи призначено на 28.07.2025 року.Пресслужба Київської міської прокуратури @khreschatyk36
❗️Голова фракції Слуга народу в Київраді Андрій Вітренко не буде претендувати на посаду секретаря Київради, коли очолить міністерство освіти, так само він не буде претендувати на посаду міністра, якщо йому запропонують посаду секретаря. Вітренко принципово не збирається обіймати дві топ посади одночасно, як порядна людина.Зі свого боку, Хрещатик 36 рекомендує Андрію Олександровичу сконцентруватися на своєму життєвому освітянському шляху, отримати відповідну по всім критеріям і життєвому досвіду посаду міністра освіта та покинути болота Київради, концентруючись на розвитку нашої освіти - майбутньому нашої нації.Нехай на болотах Київради вони самі їб^ться як хочуть, але без Вас!«Дійсно, у мене є амбіції стати або міністром, або секретарем Київської міської ради … Чи хочу я зайняти високу посаду? Для мене це буде велика честь. І якщо надійде така пропозиція, я жодним чином не відмовлюся. Я п’ять років свого життя вже поклав на те, щоб зробити освіту краще, а місто Київ безпечнішим і комфортнішим для проживання. Тому дійсно, у мене є амбіції стати або міністром, або секретарем Київської міської ради», - впевнено зазначив Андрій Олександрович Вітренко на відкритій розмові зі студентами, активістами та журналістами. @khreschatyk36