Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - iPlan.ua
Añadido 14 jul. 2024

iPlan.ua

@iplanua
Número de suscriptores: 21 087
Fotos: 380
Videos: 13
Enlaces: 1,130
Descripción:
💹 для інвесторів. Фінансові планери з @iplanua збирають топові аналітичні статті та кейси по ETF, овдп, нерухомості, бізнесу. Вам допоможуть зрозуміти як і куди інвестувати. Співпраця @vahanova

👥 Número de suscriptores

21 087
Promedio/Día:: +30
Promedio/Tiempo:: +112
Promedio/Mes:: -228

👁️ Vistas promedio por mensaje

5 717
Promedio/Día:: 4,560
Promedio/Tiempo:: 4,811
ERR: 27.11%

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 0
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 8,000 24-08-04 13:19
Як і обіцяли - даємо відповіді на питання, що не встигли розглянути на ефірі. 🔸Які є можливості інвестицій в іноземні активи? (окрім акцій, ЕТФ та бондів)/ Якщо є можливість з невеликими інвестиціямиНаприклад: нерухомість через VNQ чи VNQI. Золото - фізичне, через XAU або SGLDКрипта - пасивний портфель "buy&hold". Або активний, коли купити BTC/ETH і на них заробляти (staking, crypto lending, liquidity mining...)P2P кредити (по типу PeerBerry чи напряму як Еска Капітал) 🔹 На які ETF small і mid cap звернути увагу і потенційно додати в портфель?VTI+VEA+VWO вже міситть в собі mid та small caps. Якщо окремо робити overweight, чи декомпонувати VTI для США, то VOO+VO+VB🔸Ваша думка щодо нової пропозиції від ІВ (Introducing Forecast Contracts from ForecastEx)? Для чого брокер запустив такий інструмент?Фондовий ринок — це не букмекерська біржа, такі інструменти краще використовувати тільки кваліфікованим інвесторам. Незабаром на каналі сімейний бюджет незабаром вийде відео.🔹Чи актуально зараз початковому інвестору почати інвестування в ETF? На вашу думку чи це хороша ідея в контексті того, що можлива рецесія в ближчі рік-декілька? Якщо інвестор почне інвестувати в ETF по DCA, то рецесія в його перші роки це навіть добре для довгострокового результату. Але буде страшно. На жаль, психолічно інвестори початківці часто не здатні переносити корекції і кризи фондового ринку.P.S. Вище зазначені фонди — це не інвестиційна рекомендація, потрібно враховувати ваш ризик-профіль, строки інвестування та цілі. Для розробки диверсифікованого плану - зверніться до вашого фінансового радника. А якщо його не маєте - можна почати роботу з радником iPlan.ua, щоб отримати безкоштовну консультацію з вибором пакету активуйте бот та отримайте таку можливість!Якщо корисний пост - ставте реакцію 💜/ 👍 та діліться каналом з друзями!)
👁 7,200 24-07-19 07:41
​​Що робити коли не приходять SMS від Microsoft Interactive Brokers)?⚠️Сьогодні світові агенції пишуть про глобальний збій в Microsoft, який негативно вплинув на роботу великої кількості компаній.В Україні повідомляють про збої в роботі "Нова Пошта", Sens bank, Monobank. Втішає, що ми є частиною глобального світу)Але це не те, про що ми хотіли поговорити.Учасники спільноти iTalks діляться своїми лайфхаками як здолати баг ІВ по затримці SMS при підключенні 2FA авторизації чи відкритті рахунку:🔹Обирати опцію Voice бо Call, незабаром отримував дзвінок від голосового бота з кодом входу. 🔹Вмикати та вимикати на тлф режим "Польот" та потім отримував усі SMS оптом)🔹 Краще за все налаштувати 2FA подвійну авторизацію при вході в ІВ за допомогою не SMS, а push повідомлень. Як це зробити в ІВ?📌Ми писали раніше про:- техніку безпеки при використанні ІВ, у т.ч. униканні входу через мобільний інтернет на території України.- нещодавній збій в ІВ при поповненні з Wise. На сьогодні його вже усунено. 📚🛠️Обговорення, лайфхаки, ЧаПи спільноти є безцінними джерелами знань для її бази Wiki та "гаражу" інвестора. 👆Підписуйся на бота спільноти, щоб перебувати в курсі наших новин.