Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Напиши мені інтерфейс
Añadido 14 jul. 2024

Напиши мені інтерфейс

@interface_writer
Número de suscriptores: 1 627
Fotos: 211
Videos: 6
Enlaces: 126
Descripción:
UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka

👥 Número de suscriptores

1 627
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: +6

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 000
Promedio/Día:: 799
Promedio/Tiempo:: 994
ERR: 61.46%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 1
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Шукаю продукт-замовника на курс👀Приблизно в кінці січня стартує наступний потік мого авторського курсу Intro to UX writing у школі APOLLO. І для нього підшукую проєкт, над текстами в якому зможуть практикуватися мої студенти.Що потрібно:- Україномовний продукт- Флоу на 25-50 екранів- Чітке розуміння ЦА- Готовність приділити трошки часуЯк це працює?1️⃣Ви передаєте мені зі студентами екрани у фігмі/фігджемі, на яких хочете покращити тексти.2️⃣Ми зі студентами вивчаємо флоу і ваше ТЗ та запрошуємо вас на дзвінок, щоб поставити свої запитання.3️⃣Впродовж кількох тижнів ми зі студентами працюємо над своїми пропозиціями для текстів.4️⃣Запрошуємо вас на зустріч-презентацію результатів нашої роботи.Буде плюсом:Якщо у вас є якісь дослідження, що стосуються флоу/продукту, якими ви можете поділитись.Якщо студенти зможуть додати у портфоліо кейс з результатами роботи над вашим флоу (авжеж, погодивши все з вами).З досвіду попередніх потоків скажу: мої студенти часто дивують мене своєю винахідливістю, чуйністю до потреб клієнта і уважністю. І вся робота буде проходити під моїм кураторством.Тому для вас – це чудова можливість покращити тексти у вашому продукті. А для студентів – отримати перший реальний досвід у новій професії.Якщо у нас з вами метч, пишіть в особисті @svitladivchinkaЧекаю❤️
Як ми підбурили Uklon найняти UX-райтера😄Насправді, все було не аж так – але ми точно сильно доклалися до цього.Розповідаю.Все почалося з того, що @shu15 прийшла на мою менторську групову програму. Хто не знає, це чудова рісьорчерка з Uklon. І в своїх ДЗ вона дуже часто брала кейси з Уклону – це було кльово і корисно.Однак менторство скінчилось, а бажання Даші пропушити позицію UX-райтера в компанії – ні. Тому на наступні два набори моїх курсів Uklon прийшли вже як замовники.Як це працює?1️⃣Компанія дає мені кейс: флоу, в якому потрібно створити / покращити копі.2️⃣Ми зі студентами досліджуємо флоу, збираємо свої запитання і проводимо кікоф зустріч із замовником.3️⃣Починаємо роботу над своїми пропозиціями. Зазвичай ділимося на дві команди, щоб розділити велике флоу і все встигнути. Або ж запропонувати два різних бачення. У нас було і так, і так в різних наборах)4️⃣В процесі нашої роботи можемо звертатися до замовника повторно.Якщо виникають додаткові запитання, студенти виносять їх у нашому робочому файлі на стікери і я маякую замовнику, що можна дивитись і відповідати. До системи стікерів прийшли в процесі роботи на різних потоках і поки вона показує себе супер-зручною).Над флоу працюємо і всі разом на практичних, і в рамках ДЗ, які я даю студентам.5️⃣Фінальний етап – презентація замовнику.А перед цим ми готуємо презентацію та обговорюємо, що краще в неї включити, а що передати в форматі опрацьованих у фігмі екранів.З цікавого про те, як працювали мої студенти:📌Опитували водіїв.Так склалося, що ми працювали саме з драйверською частиною апки. Тому дівчата (у мене були тільки студентки, хз чому😄) не соромились засипати запитаннями водіїв під час своїх поїздок. І я теж👀 І ми отримували прям корисні інсайти!📌Окрім власних досліджень, користувалися інформацією від Даші.За це дяка саме Даші: вона дала нам прям класну базу з результатами своїх досліджень. І це дуже допомагало працювати загалом.📌Обговорювали командою.Від цієї частини я кайфую щоразу найбільше: коли я ввечері іду відпочивати, а на ранок бачу, що у дівчат там в чаті 100+ повідомлень і по них видно, що їм цікаво і вони кайфують від процесу роботи.Чесно, для мене комм'юніті, яке вдається будувати завдяки цим курсам – одне з найціннішого, що є взагалі у досвіді викладання.А ще – коли @shu15 приходить потім і каже «Ми беремо це в роботу»😍Бо наші пропозиції в результаті допомогли не лише покращити флоу, але і пропушити позицію UX-райтера в команду. Бо показувати на прикладах користь якісних текстів значно простіше, ніж без них❤️Це я все до чого?🔍Шукаю продукт-замовника на наступний потік курсу.Детальніше в одному з наступних постів, але якщо вам цікаво – пишіть вже @svitladivchinka в особисті❤️
Безкоштовне місце на майбутню лекцію😍Трошки зроблю вам спойлер: скоро мене знову можна буде послухати. І я хочу розіграти місце між вами!Правила прості: донатьте на збір суму від 100 грн і отримуйте квиточок. Обовʼязково вказуйте свій нік у ТГ👀Банка: https://send.monobank.ua/jar/33nYs7awMGМіж тими, хто задонатить, розіграю безкоштовне відвідування лекції❤️ Анонс події буде вже скоро.Про збір:Збирає моя подруга-дизайнерка для сестри начеречого. Вона добровільно вступила до лав НГУ і її батальйон наразі потребує нашої допомоги:🦅 Збір на «Тарган 3К» для батальйону «Нахтіґаль» 20 бригади «Любарт» ⚔️ Номер картки банки основного збору: 4874100023003638У 20-й бригаді «Любарт» формується інноваційний батальйон безпілотних систем «Нахтіґаль» — підрозділ, що об’єднав операторів, інженерів, техніків і аналітиків. Вони вже довели свою ефективність на Херсонському, Донецькому, Курському та Запорізькому напрямках — і зараз готуються до нових завдань.Щоб працювати точніше й безпечніше, бійцям потрібен наземний роботизований комплекс «Тарган 3К» (він же «Тарган 200»).Ціль збору — 330 000 грн.🎯 Моя ціль: 10кПідтримати можна за посиланням у пості або репостом — він теж має силу. Якщо хочете відкрити допоміжну банку для збору — ставте + у дірект, я надішлю деталі.Дякуємо всім, хто долучається. Кожна гривня — ще один крок до перемоги технологій над страхом. Усім дяка❤️
Несправжня роботаОдне з найскладнішого у роботі з текстами – це необхідність постійно доводити свою цінність. Так вже склалось історично, що цю працю сприймають як «попереставляти літери місцями», «що там ті тексти писати», «а нашо нам UX-райтер» тощо. Чесно? Я зіштовхувалась із цим абсолюнто на всіх роботах, де працювала.Часто нашу роботу вважають легкою і такою, яку можна зробити дуже швидко. Часто погоджені тексти міняють за нашою спиною, бо вважають, що їхній варіант краще. У мене був кейс, коли розробник (!!!) на прод додавав свої тексти, ігноруючи мої. У моїх колег з різних компаній теж таке було.Часто рішення про тексти ухвалюються керівниками авторитарно. І байдуже, якщо тоді речення звучать кострубато і нелогічно. Часто на нашу роботу просто забувають виділити час, не включають нас у процес вчасно і не розуміють, чого це ми «затримуємо розробників».Часто на наші пропозиції кожен має свою думку і критику, але на питання «Як би ви написали?» відповідають «Я ж не райтер».Для мене це одна з найвиснажливіших штук у роботі, яку я так люблю. Тому що постійно борешся з тим, що до тебе ставляться як до несправжнього працівника.Що ми можемо зробити? Тільки лупати сю скалу, висловлювати своє «мені НЕ ок», говорити про роботу чесно і відкрито, розповідати про нюанси колегам і займатися іншою просвітницькою діяльністю.Бо команда тільки тоді команда, коли всі її члени рівноправні і розуміють цінність своїх колег. Принаймні це те, у що вірю я.
Вакансія UX Writer у Headway IncСкажу так: я щиро рекомендую. Бо у мене багато знаййомих, які працюють або працювали у Headway і я ее чула нічого поганого про цю компанію.Більше того, поточну роботу допомогли мені знайти теж вони – саме дівчинка з Headway порекомендувала мене👀Коротше, це дуже класне місце для розвитку з не менш класними людьми.Про вакансію:📍віддалено або офісЧому це варте уваги?🚀 Skillsta – молодий EdTech продукт від Headway Inc, який за рік вже має 300K+ завантажень, і це лише початок! Комʼюніті. У компанії вже є 10 UX Writers — це команда, з якою можна обмінюватися експертизою, проводити брейншторми та розвиватися разом.🤘Ви будете напряму спілкуватися з користувачами й формувати їхній досвід у продукті Станете частиною продуктової кросфункційної команди та матимете вплив на рішення на всіх етапах — від пошуку проблеми до аналізу результатів.📌 Ми шукаємо саме тебе, якщо ти: - Маєш рівень англійської С1;- Досвід у UX writing / copywriting / creative writing від 1,5 року; - Розуміння основних принципів UX та написання текстів для інтерфейсів.🔗 Деталі та подача резюме - тутЄ питання або рекомендації? Пишіть! 👋
Принципи сучасного UX-райтингу👀Давно цього не робили, тож давайте пройдемось по базі. Якими мають бути інтерфейсні тексти? Які принципи лежать в основі основ?1️⃣ЛаконічністьПишемо коротко. Практика показує: люди навіть невеликі тексти читають неуважно, а що вже казати про довгі? Тож будьмо лаконічними: немає потреби писати «красиво», головне – передати суть.2️⃣Зрозумілість/простотаДоносимо свою «думку» доступно. Користуємося знайомою для юзера лексикою, уникаємо довгих речень та складних формулювань і зворотів. 3️⃣ДоречністьПеревіряємо, щоб текст відповідав тому, що людина бачить на екрані. Не варто описувати інструкцію до всього флоу на першому екрані – краще розбити пункти відповідно до екранів, яких вони стосуються.4️⃣Відповідність ToVНе забуваємо про те, як ваш бренд має звучати для людей. З розумом використовуємо «фішки», які відповідають за впізнаваність. Притримуємось тієї температури звучання, яка притаманна нашому ToV.5️⃣Співпадіння між метою та реалізацієюЩоразу питаємо себе: «Яку ціль виконує цей текст?». Будуємо тексти так, щоб вони реалізовували замислену мету. Щоб вони були корисними для користувача і їх був сенс читати.А яка для вас «база/ґрунт» сучасного UX-райтингу?🙂
Збір для Тата❤️Мій Тато служить в ППО під моїм рідним Запоріжжям. Там ледь не щоночі повітряні бої і смердючі шахеди ніяк не хочуть відчепитися від міста та околиць. І для ще більш якісної роботи його підрозділу потрібен тепловізійний приціл.Тато пише: "Привіт, дитино. Зможете на приціл зібрати?"Відповідаю: "Та зберемо. Ти головне характеристики дай". Бо інших варіантів, крім як зібрати, не бачу. Шахеди під Запоріжжям влаштовують пекло. Татів розрахунок збив десяток завдяки теплаку і планшету, які ми з вами торік купили. Але ворог адаптується і пере/вигадує тактику терору. Тепер шахеди літають дуже високо, а потім швидко «падають» на ціль. Без додаткового тепловізійного прицілу батькова стара шведська гармата малоефективна — на координацію навідника і стрільця є лише декілька секунд. Тож я знову прошу вас задонатити на користь запорізького ППО, де ночами полює на довбаних іранських пташок мій Тато.Для кого: взвод ППО під ЗапоріжжямНа що: тепловізійний прицілНа коли: до 30.04Скільки: 185 000 грнРеквізити збору:Банка: https://send.monobank.ua/jar/5LiEcSuNdhКартка Моно: 4441111122093358Конверт Приват: https://www.privat24.ua/send/giq3lPayPal: [email protected]Реквізити рахунків – моєї старшої сестри, вирішили акумулювати донати одразу у людини, яка буде замовляти прилад. Буду неймовірно вдячна за підтримку і репост. Я вкрай рідко пощу сюди збори, але таку особисту історію не можу не запостити.Бо зібрали для Тата на приціл треба прям вже❤️
Розбираю онбординг/навчання в Diлa👀Випадково натрапила на ось таке навчання, коли замовляла аналіз крові на днях. Поїхали розбиратись)Загальні коментарі: - Забагато тексту.- Складнувата подача: можна простіше)- Заголовки можна прибрати.- Деінде потрібно пропрацювати кнопки.- Неконсистентність: Diла чи Діла?🤔 (9 чи 10, не чує баба😁)Мої пропозиції:1 екранЗмінюйте прізвище, номер та інші дані й налаштовуйте двофакторну автентифікацію тут.2 екранПовторюйте попереднє замовлення в 1 клік.3 екранПереглядайте рекомендації від лікарів-експертів Діла, сформовані на основі вибраних вами досліджень.4 екранЗнаходьте найближчі відділення на мапі: швидко та зручно.А кнопку варто переназвати на «Вибрати на мапі».5 екранЗастосовуйте промокоди та сертифікати онлайн одразу після вибору потрібних досліджень.Але тут мене хвилює, що кнопка називається «Далі», а в навчанні пишуть про знижки – краще тоді інформацію про знижки перенести на екран з оформленням замовлення.6 екранРедагуйте набір замовлень або змінюйте відділення на більш зручне тут.7 екранЗалишити лише заголовок і назву кнопки змінити на «Закрити» або щось таке. Бо «Вдалого користування новими функціями» хоч і звучить супер-дружелюбно, але при цьому занадто урочисто. А кнопка «Продовжити роботу» ніби натякає на те, що ми працюємо в лабораторії😁А ще мені показало весь цей флоу тоді, коли я зайшла в інтерфейс загалом вперше. Тому нагадування про те, що функції нові – не дуже окей для таких ситуацій)А ви що думаєте? Що б ще змінили або додали?
Чи всім продуктам потрібен UX-райтер?🤔Як UX-райтерка, я зобов'язана сказати «так»😅 Але давайте розбиратися.Все залежить від кількох факторів:1️⃣Кількості місць з текстами у флоу.2️⃣Глибини і складності продукту.3️⃣Типовості/нетиповості рішень.4️⃣Команди, яка працює над продуктом.З мого досвіду, існують застосунки та сайти, на яких немає UX-райтера, але які навряд можна назвати прям поганими з точку зору текстів.По-перше, якщо у вас коротке флоу з максимально стандартними екранами, функціями і виборами, вам буде достатньо класно дослідити конкурентів і скористатися доступними в мережі рішеннями.По-друге, завжди можна дивитися на західні аналоги і адаптувати їхні текстові рішення під ваші потреби. Звісно, я не кажу красти – але набиратися досвіду точно можна.По-третє, якщо у вас класні UX-дизайнери, UX-дослідники та маркетологи/копірайтери – вони можуть створювати непогані тексти для продукту.Але.Варто розуміти, що рішення, надані не UX-райтерами, навряд будуть ідеальними. Принаймні, вони мають більші шанси на якісь неточності або недопрацювання саме з точки зору UX-райтингу.Бо також з досвіду я знаю, що найкращі продукти виходять тоді, коли кожна людина в команді займається СВОЄЮ роботою. Авжеж, все має обговорюватися, затверджуватися і покращуватися разом. Але наявність відповідального за конкретну зону експерта ЗНАЧНО спрощує процес роботи.Адже UX-райтер в команді – це:- Джерело знань і аргументів щодо ухвалених рішень.- Експертний погляд на кожен текст.- Людина, яка може створювати, оптимізувати, модернізувати та притримуватися ToV і контент-гайдів компанії.Ну і завжди можна знайти UX-райтера на парттайм або фріланс, якщо у вас немає бюджету на постійну присутність такого спеціаліста в команді. Ви і ваш продукт від цього тільки виграєте❤️
Розбираю невеликий кейс на сайті YASNO💡Сталась у мене з місяць тому потреба повідомити, що світло вимкнули не за графіком. Загалом, ставлюсь до таких ситуацій спокійно, але було цікаво пройти флоу)І ось цей екран трошки викликав бажання ввімкнути душнілу😅1️⃣Трохи задовгий заголовок.При чому, тут збережено золотий стандарт – до 6 слів. Але за рахунок того, що слова довгі, трохи складніше зчитується.Можна точно ще трохи покрутити.2️⃣«Зворотній», коли в українській мові правильно «зворотний».3️⃣Чи точно нам треба одразу дякувати? Чи, все ж, важливіше сказати, що ми повідомлятимемо про статус у чат-боті?А подякувати вже наприкінці, або принаймні повідомити про те, що запит прийнято, замість цієї подяки, якщо нам конче треба залишити її на початку.+ зайва кома перед «ми»)4️⃣Речення про те, що ще можна робити в чат-боті, як на мене, тут не потрібне.Розумію, що є потреба популяризувати чат-бот. Але чи те це місце? Люди, які доходять сюди, швидше за все роздратовані тим, що світло вимкнули не за графіком. Я б була трошки обережніша з саморекламою тут :)Ще і маю гіпотезу, що до цього ж люди якось стежили за графіком. Бо як тоді вони дізнались, що його вимкнули не за графіком?😅5️⃣Загалом – багато складних слів і виразів. «...отримати інформування щодо часу поновлення світла», «Про статус виконання вашого запиту...» – тяжко-важко. Можна простіше😊Здавалося б – малесенький екран, а скільки вийшло зауважень. Хоч за суттю своєю він цілком нормальний. Бачили набагато гірше😅Але це не означає, що не варто прагнути кращого❤️