Fuente
Напиши мені інтерфейс | Збір для Тата❤️Мій Тато служить в ППО під моїм рідним Запоріжжям. Там ...
913 Vistas/Alcance
2025-04-08 11:18
Mensaje №343
Збір для Тата❤️Мій Тато служить в ППО під моїм рідним Запоріжжям. Там ледь не щоночі повітряні бої і смердючі шахеди ніяк не хочуть відчепитися від міста та околиць. І для ще більш якісної роботи його підрозділу потрібен тепловізійний приціл.Тато пише: "Привіт, дитино. Зможете на приціл зібрати?"Відповідаю: "Та зберемо. Ти головне характеристики дай". Бо інших варіантів, крім як зібрати, не бачу. Шахеди під Запоріжжям влаштовують пекло. Татів розрахунок збив десяток завдяки теплаку і планшету, які ми з вами торік купили. Але ворог адаптується і пере/вигадує тактику терору. Тепер шахеди літають дуже високо, а потім швидко «падають» на ціль. Без додаткового тепловізійного прицілу батькова стара шведська гармата малоефективна — на координацію навідника і стрільця є лише декілька секунд. Тож я знову прошу вас задонатити на користь запорізького ППО, де ночами полює на довбаних іранських пташок мій Тато.Для кого: взвод ППО під ЗапоріжжямНа що: тепловізійний прицілНа коли: до 30.04Скільки: 185 000 грнРеквізити збору:Банка: https://send.monobank.ua/jar/5LiEcSuNdhКартка Моно: 4441111122093358Конверт Приват: https://www.privat24.ua/send/giq3lPayPal: [email protected]Реквізити рахунків – моєї старшої сестри, вирішили акумулювати донати одразу у людини, яка буде замовляти прилад. Буду неймовірно вдячна за підтримку і репост. Я вкрай рідко пощу сюди збори, але таку особисту історію не можу не запостити.Бо зібрали для Тата на приціл треба прям вже❤️