Fuente
Напиши мені інтерфейс | Розбираємо текст про «Легке повернення» в Новій пошті👀Перш за все, маю...
761 Vistas/Alcance
2025-12-03 13:21
Mensaje №402
Розбираємо текст про «Легке повернення» в Новій пошті👀Перш за все, маю сказти, що це дуже непоганий екран.Але я була б не я, якби не бачила, що його можна ще покращити😀Проблеми:1️⃣Заголовок.Формат пасиву «зроблено» дуже знеособлює – користувача, застосунок, послугу. Краще працювати через активну форму.2️⃣Підзаголовок.Багато тексту без структури. Читати трохи важко і довго.Як би зробила я?
Ви замовили легке поверненняНадійно упакуйте та надішліть посилку за електронною накладною.Якщо надсилаєте через поштомат, заванатажте посилку впродовж 6 годин.
або
Оформили легке поверненняТепер запакуйте та надішліть посилку, скориставшись електронною накладною.Надсилаєте через поштомат? Завантажте посилку впродовж 6 годин – стільки діє бронювання віконечка. Але можна навіть простіше.Якщо додати місця між двома частинами поточного тексту і просто підтюнити заголовок та дрібниці у підзаголовку, вже стане відчутно краще.
Оформили легке поверненняТепер надійно упакуйте та надішліть посилку, скориставшись електронною накладною.При відправці через поштомат, потрібно завантажити посилку протягом 6 годин.
Бачите, цілих 3 варіанти вийшло.А який би вибрали ви?А загалом – я люблю в роботі з текстами те, що в ній можливо стільки варіантів. І що, здавалося б, однакову суть можна передати стількома способами.Це великий челендж, але і страшенно надихає знаходити те саме ідеальне звучання. Обожнюю цю роботу капець!