Fuente
Напиши мені інтерфейс | Чи може UX-райтер розвиватися у вакуумі?У неділю була на чудовому міта...
595 Vistas/Alcance
2025-12-09 13:25
Mensaje №409
Чи може UX-райтер розвиватися у вакуумі?У неділю була на чудовому мітапі від KyivUX і, зокрема, думала про спільноту. Чи потрібна вона райтерам? Наскільки корисна дизайнерська спільнота для райтерів? І всяке таке інше.Прийшла до кількох висновків:1️⃣ Розвиток у вакуумі можливий.До певного моменту. Поки не прочитаєш усі доступні книжки та не пройдеш усі можливі курси.Однак потім потреба живого ком'юніті стає очевидною. Як, власне, і здобуття практичного досвіду: бути теоретиком у сфері UX-райтингу — це прикольно, але дуже «пластмасово». Бо не про реальні проблеми і не про їхнє вирішення.2️⃣ Спільнота райтерів в Україні на дуже початковому етапі розвитку.Є чудові UX-райтерські канали та класний чат. Однак власний двіж поки ніхто не влаштовував (хоч я вже активно займаюся виправленням цієї ситуації).3️⃣ Відвідувати івенти суміжних спільнот — топ.Поки наша власна спільнота невелика й розкидана по країні, нетворкатися з дизайнерами, рісерчерами та продактами дуже корисно. Як для загального розширення знань, так і для точкових перетинів із такими ж UX-райтерами.Ну і загалом: навіть для пошуку роботи важливо мати знайомства в різних компаніях. Не тому, що так тебе простіше наймуть, а тому, що ти швидше дізнаєшся про вакансії — далеко не всі одразу публікують їх відкрито, а спершу шукають «перевірену» людину.А особисто для мене мітапи, конференції та лекції із суміжних професій — це чудова можливість поєднати приємне з корисним.Трохи розважитись. Трохи дізнатися нового. Трохи відчути, що я не одна така повернута на своїй роботі, якій цікаві подібні двіжі.Для кукухи помічне, коротше.А які у вас думки з цього приводу?