Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀
Añadido 14 jul. 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Número de suscriptores: 27 922
Fotos: 2,490
Videos: 40
Enlaces: 1,280
Descripción:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread

👥 Número de suscriptores

27 922
Promedio/Día:: -41
Promedio/Tiempo:: -177
Promedio/Mes:: -1478

👁️ Vistas promedio por mensaje

9 097
Promedio/Día:: 7,960
Promedio/Tiempo:: 9,001
ERR: 32.58%

📊 Mensajes por Día

0.9
Último día: 2
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 0.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,800 25-03-16 22:29
#СМАРТ!В інсайдера вже 8 млн$ баксів профіта, мб десь буде фіксуватись, як на цьому можна заробити?Попередній раз фін фіксувався через уязвимість Hyper протокола ( той де він торгує) - далі детально-> Так як в його позиція на сотні мільйонів легко зафіксити профіт він не зможе, просто не буде такої ліквідності, і + коли поставить лімітку люди почнуть пампити ціну щоб вийти перед ним, тому я думаю він буде фіксуватись як попередній раз-> Так як він взяв 50-те плече не случайно в кросі і кидав маржу, він просто ВИВЕДЕ ВСЮ МАРЖУ З ХАЙПЕРА, тому ставимо його кошель 0xf3f496c9486be5924a93d67e98298733bb47057c на трек в езер бота.Що станеться в момент виводу маржи? 1) Він забере свої мільйони профіта, та залишить на балансі 02) Так як 50-те плече і на балансі 0 його відразу ліквідує3) Хайпер забирає цю позицію в себе, та ловить мінус на ХЛП пулі( щоб дати цю ліквідність) так працює данний протокол4) Хайпер ловить плотний мінус (весь профіт інсайдера це мінус для хайпера, якщо він закриється за методом вище) ,а значить токен HYPE піде вниз (таке вже бувало можете відкрити графік хайпера)Ставимо кош інсайдера в езер дроп -> ловимо сповіщення про перенос великої суми з його кошеля будь куди, паралельно моніторимо ТУТ (вкладка ПЕРП) чи не зменьшується його позиція, якщо не бачили зменшення і прийшло сповіщення відразу фулл єбалом стаємо в шорт токена HYPE ( на 99% думаю там буде плотний дамп)UPD: він не може вивести все, 10 млн які в маржі він зобов*язаний оставити, враховуйте це, мб дамп буде не моментальним ( в коментах там скрін з деталями кому цікаво)
👁 5,300 25-03-05 12:20
Загальні думки по ринку\криптосаміту ТрампаБуду захищати свої сумки, тому навалю багато позитива1.На сам криптосаміт очікую ПАМП\ДАМП історію, щось типу про резерви + виступ Сейлора що Біткоїн це золото і т.д а в кінці щось типу але це треба робити близько року+, не так легко, нам ще потрібно щось там ухвалити, загалом типові качелі в дві сторони, тому що подія відома.2. Після самміту якщо він все ж скаже про резерв ( шанс 99%) то поступовий РІСТ, причиною якого стане гонка ІНШИХ КРАЇН, згадайте перший ETF потім кожна компанія подала ETF, ніхто не хоче відставати, кожна країна буде боротись за це, а далі хто перший хто більше і т.д це все позитивний ріст.3.Наступним каталізатором рахує те що SEC вже припинила своє звинувачення проти практично всього крипто ринку ( Kraken, Coinbase,Opensea,XRP, НФТ сектор,Мем сектор ) всі ці звинувачення були припиненні цього року, якщо ви згадаєте справу ХРП вона йшла 5 років, але саме в цьому році все різко припинилось4.Далі я бачу рітейл, якому завезуть простий спосіб купівлі, можливо через якийсь продукт Трампа типу WLFI, ретейл побіжить, а не тільки спекулянти, йому просто треба спростити вхід5. Політика Трампа є жорстокою в плані всього, він знає лише мову грошей, він не вміє домовлятись, пошлини і т.д тому яркий приклад, тому наступним кроком рахую включення печатного станка бабла ( і буде як з коронадампом, де все полетить вверх, бо гроші знеціняться) тут можу помилятись, тому що поки здається долар укріпляється, але він це робив раніше, тому цей варіант не виключаємо6. Війна в Україні наче наближається хоть і дуже повільно до якогось завершення, як би це смішно не було але думаю це також сильно пампане ринок, хоча в цьому випадку пофіг на ринок, скоріше б..По моїм відчуттям МЕДВЕЖКИ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ, такої яку ви привикли її бачити, це вже гонка країн по збагаченню, хто перший забере першинство стане великою країною, тому медвежку вам не дадуть, ПАМП\ДАМПИ погані новини і т.д, але не медвежка ( говорю конкретно про БТС не про АЛЬТУ), каталізатором говна може стати лише 3-тя світова війна.
👁 5,700 25-03-04 19:50
Що робити зі спотом який в мінусі?Багато хто задає це питання, давайте попробуємо відповісти на нього, без угадайки куди піде ринок, лише математика з холодною головою.1. Ви вірите що зараз почалась медвежка? - якщо відповідь так, взагалі не розумію нащо вам спот, ви або мазахіст або даун, якщо вірите в падіння і тримаєте.2. Ви вірите що все ще бичка? - тоді давайте представимо найгірший сценарій, біток падає до 67-70к ( альта ще -30%), тому якщо падає нижче вже медвежка, тоді читай пункт 1.>Чи готові ви втратити ще 30% - якщо відповідь ні, та вам ці гроші необхідні, ви даун, інвестували те що не можете втратити, а значить ринок вас всеодно видавить, ви кидаєте більше чим можете втратити, тут треба вже діяти від ситуації наскільки ці гроші необхідні, якщо в мене немає що їсти але крипта в просадці я певно би її продав>Якщо готові але шукаєте кращу ТВХ, давайте подумаємо, в цьому випадку ви ризикуєте спотом що вже в мінусі( відсотків так на 40) раді ще 20% профіта, а значить ви фліпер\трейдер, тоді логічне питання нащо ви досиділи до такого мінуса? , якщо ви інвестор усереднюйте покращуйте твх але не робіть фігні ризикувати всім ради 10-15% більше прибутку не звучить логічно.Висновок:- Якщо мінус дуже великий і ви купували ДСА ( просто на різних значенях поступово) значить просто частково усереднюйте позиції якщо вірите в бичку, якшо грошей немає займатись фліпами і шукати дно - великий ризик залишитись з фіксованим мінусом.- Я особисто вірю в продовження бички, тому свій портфель з НФТ та ефіру тримаю, робити якісь спекуляції не бачу сенсу, просто частково робити якісь дії на той депозит що залишився в стейблах і старатись наростити його, паралельно очікуючи
👁 6,200 25-02-02 11:02
ГМ! Апдейти:1. ПО GPS позу закрив, в беззбиток, після палки на 30% на секунду на мексі, я зрозумів що до роздачі не хочу сидіти в шорті, вчора було +500% але це не те чого я очікував, тому закри в 0, відкрию тоді, коли побачу перші виплати і пофіг яка буде ціна, на кросс маржі щоб не вибило так же.2. по RUNE (взяв не на дні, але поза дає +11%, якби на дні то 40%) для мене це 1к профіту, чекаю 2к і продаю, чисто фліп історія холдити не буду3. По Trump - 8% чистого росту, сума в мене велика в монеті, тому тут прибуток норм, але поки не хочу фіксувати, через пункт 44. ПО макаках, тут найбільш печальна новина, вчора вночі хтось по стакану вдарив 10 мавп + ефір просів практично на 7%, і зараз ця ідея оцінюється в мінус 6-7к, поки прийняте рішення чекати, якщо збиток сягне 20к буду виходити, НФТ все ж перестали бути цікаві людям, шкода, мав надії на це, вчора днем ця ідея мала плюс близько 5к..5. СЬогодні цікавий пресейл PAIN ( твітер) мужик з відомого мему з старіком, поки думаю чи варто, але склоняюсь більше що ні, вже 4 ляма зібрали, але мб хтось хоче полудити6. найближчий тиждень постів буде сильно меньше
👁 4,700 25-01-21 11:57
так як тут вже 5 тисяч людей дивиться пости ( бля як населення села де я народився)то дам трішки пояснень:-Я стараюсь думати під події і відкупати не зовсім очевидні токени, всі пішли лонгувати DOGE, але мало хто згадав про токен з 100к твіттера і такою ж назвою, як результат ВАШ догі забрали боти, у вас в кращому випадку 2% руху а в мене 15% руху ( я зафіксив просто 10%)-Я торгую РУКАМИ, без ботів, щоб не платити комісію, якщо ж вам потрібні боти то ось:SOLANA: BONK ( основному користуюсь цим, імпортував сідку в фантом, якщо не можу руками то беру через його тут основна сума) , BLOOM (тут є снайпер + копітрейд)ETH: SIGMA ( по швидкості нема конкурентів + найбільш зручний) КОМСА В ЕФІРІ зараз 20-30 баксів + назад на свап не забувайте!.Комса в ботах близько 1%, тому на сайз руками вигідніше.=====.Якщо ви не встигаєте купити за 1-2 хвилини після новини КРАЩЕ НЕ БРАТИ ВЗАГАЛІ, ТУТ ВАЖЛИВА ШВИДКІСТЬ.Також можу написати пост як працюють пули ліквідності\мев боти + як настроїти сліпейдж і т.д, якщо треба поставте 300👍UPD: накрутили реакцій, тому не буду писати пост
👁 6,200 25-01-20 10:18
АДАПТУЙСЯ АБО КАПІТУЛЮЙ!Саме так я бачу криптовалюту зараз, декілька днів тому писав пост про фомо і що не варто йому підаватись, зараз думка сильно змінилась.Після вчорашнього запуску токена жінки Трампа стало зрозуміло, що ігнорувати це - ігнорувати заробіток, тепер це не одноразовий запуск а стабільність.Вчора можна було заробити тисячою способів, від арбітража в 5х, до банальної покупки, але заробили ті, хто були швидкі або готові до цього.Сьогодні я особисто закинув 20к в USDC на сол( на солі вони в парі юсдс запускають)Закинув 15к в ETH ( думав в стейблах, але роутера може не бути при запуску, буду два рази свапати чим втрачу і час і заплачу ппц комсу) - раджу також це зробити, комісії при запуску на ефірі можуть досягати і 1000$, майте на увазі.Також розкину по пару к на різні відомі мережі типу бейза і т.д + закину на ефір бота , в випадку якщо не вийде взяти рукамиЗагалом, альта зараз виглядає слабкою на фоні всього, також меми солани взагалі мертвими, а ті хто купують ці діпки зі словами дешевше нема куди, думаю і залишиться тими хто не зміг адаптуватись, я не розумію що повинно статись щоб люди почали відкупати інші меми на соліМої очікування що новий токен БУДЕ, та цього разу буде на мережі ЕФІРУ! Тому зроблю більше ставок на це!
👁 4,400 25-01-16 20:02
ФАНДИНГ, ЩО ЦЕ?.Буду писати максимально простими словами, Фандинг - це додаткова комісія, яка існує ЛИШЕ на фьючерсах (що таке фьючерси якщо ви геть новачок).Фандинг - зроблений для того щоб врегулювати ціну з спотовим ринком, він показується на кожній біржі зверху справа (FUNDING\Фінансування/Зворотній відлік) він показується в % та знімається кожних 8 годин ( може зменшуватись до 4 та 6 годин залежно від біржі, та волатильності активу). - ви побачите таймер, скільки залишилось до того поки буде знято наступний фандингФандинг буває Додатній ( наприклад 0.045%) або від*ємний ( -0.032%).При додатньому фандингу ті хто в ЛОНГУ ПЛАТЯТЬ додаткову комісію тим хто в ШОРТУ, при від*ємному НАВПАКИ.Як вирахувати фандинг: об*єм вашої угоди помножений на відсоток.Наприклад: ви зайшли на 100$ на 22-му плечі, ЛОНГ фандинг 0.021%.ваш об*єм 100*22=2200$, коли проходить таймер в вас буде знімати 2200*0.021% або 2200*0.00021( просто забрав відсоток) = 0.46$ ЩОРАЗУ коли таймер проходить.Як на цьому заробити? ( ПРИВОЖУ ПРИКЛАД)На біржі МЕКС ( тут і будете ловити більшість фандингів) токен XTER має фандинг -0.049% кожних 4 години а на біржі Гейт фандинг -0.024% але кожних 8 годин.Тепер ми згадуємо що при від*ємному фандингу щоб заробляти нам потрібно стати в ЛОНГ, на біржі мекс фандинг кращий для нас, тому ми стажмо в лонг саме там, але актив може впасти і ми втратимо, тому на біржі ГЕЙТ ми стаємо в ШОРТ по тій самій ціні та на таку саму кількість грошей ( краще використовувати крос маржу).Зробимо приклад з 1000$ Мекс ми ОТРИМУЄМО 1000*0.00049 = 0.49$ кожних 4 годинина Гейт ми ПЛАТИМО 1000*0.00024=0.24$ кожних 8 годинВ сутки ми заробляємо (0.49*6)-(0.24*3)=2.22$ це наш чистий заробіток, а куди піде монета нам не важливо, це з 1000$ обєму, нагадую це 10 $ на 100-му плечі до прикладу.Як знайти цю різницю САМОМУ?1. Дивимось @FundingRateTracker або @fundingratetrackercrypto де високий фандинг та порівнюємо з іншими біржами.2. Ждемо лістингів\волатильних монет - дивимось на різних біржах.3. заходимо в фьючерси, нажимоємо ставка фінансування ( воно покаже найбільші) і дивимось на ці монети на інших біржах ( не забувайте що фандинг змінюється швидко, тому слідкуємо за позиціями)Найбільш часті МІЖ MEXC,GATE,BITGET. ( відразу перевіряйте ці біржі)
👁 4,600 25-01-10 18:02
Коли ти думаєш що тобі блять не везе, завжди згадуй цей пост, або рекап моїх *вдачних* мувів за 2024.1. ROOST, моя одна з найбільших втрат цього року, Токен підтримували Andrew Tate, Gordon(2+M),Wall Street Bets( 3+M) Backer ( 2+M) та багато інфлів 1+M, токени відкупав кошель звязаний з CoinBase, комьюніті найкраще що я бачив, результат - Токен скам, дев просто зробив лайфчендж продав монет на 15+M$, Дева доречі повязали, бабки забрали, набутилили, комьюніті не простило, апдейт про це все глянути можна ТУТ.2. Купую PIZZA BTC (ТУТ) - Для мінта було потрібно лише в дс написати, можна мінтити і відразу продавати в +300$, а тепер саме цікаве.>Рекордну піцу продали щось біля 1 BTC (вгадайте чию?, правильно я продав за 1500, було 6 ранку, я пішов спати, просинаюсь і весь твітер про рекордну продажу пише, чувак фліпнув мою піцу в купу іксів за годину)>Купую 10 піц, жду пів року, продаю в мінус 30%, через тиждень ПАМП на 10 іксів.3. Лонг ZK (тут) я встав в 3-му плечі + ставав на інших біржах на ВСІ бабки що були з реклами і т.д докидував маржу, знаєте по якій ціні мене ліквіднуло ? 0.09 НАЙНИЖЧА ЦІНА ЯКА БУЛА, в мене просто кончились гроші, потім я дивився як після того дня ZK відростає чуть лі не щодня, я відкривав близько 10 лонгів в той час, ліквідувало ВСІ.4.Вирішив я вкластись в алоки, вклав близько 50000$ в 10+ алокацій, знаєте скільки з них вийшло? штучки 3, а скільки в плюс?- 1, про QAPPI буде окремий пост, а точніше дещо інше, якщо нічого не буде за 2 місяці, поки мовчу.А, мені рефнули 2 алоки, в одну я заніс 4000, давайте роскажу, це проект YIELD BRICK ( я ще постив в канал кожен міг купити його хоч на 100 000$) вони робили 5 переносів,на пів року зібрали з інвесторів близько 10 млн, а в лікву добавили близько 500к, я так радувався що мені повернули моїх 4000$, знаєте що сталось з проектом? він вийшов в 15 іксів, звісно, та єдина яку я рефнув.5. Вирішую купити $CULT, токен що мав стати мастадонтом стає рагом, кошель що убиває токен 0xd04ce7c71b4f6955dbdfc35265c533193a880b30 схожу що разрабів, можете самі продивитись.6. Купую PNUT по 0.35 на 50к , вночі просинаюсь попити води, продаю в +3к, вранці просинаюсь ціна 1.5+, Ілон маск запостив за 10 хвилин після того як я воду попив.7.Notcoin? ОСЬ ВІН! купую на лям на дні, висиджую як чайка, ринок йде в пізду, продаю знаєте коли? правильно за 2 дня до пампа на 5х!.8. Hamster? Звісно купував (ТУТ) має ж повторити ноткоїн? цього разу я дотримаю і не продам ні на 1 пампі, лише докупав, фіксанув з лонгів та спота -50000$,не повторив.Ще було багато приколів, але поки залишу це, ви досі думаєте що ЛИШЕ ВАМ НЕ ЩАСТИТЬ?
👁 5,200 25-01-06 19:28
Найважливіше правило, яке поки я НЕ освоїв - НАВЧИТИСЬ ВІДПУСКАТИ МІНУСА.Кожен з нас стикається з моментом росту капіталу, від 100 до 1000, до 10, чи 100 тисяч.. і весь цей ріст ви думаєте що ви крутий мужик, що все класно, особливо з цим стикаються інфли, тому що ріст йде * швидший* , вибачте - але це факт..Настає момент коли в тебе вже твої 100 000$ з 1000$І ось той момент, коли перша твоя дія йде * не правильно* з 100 тисяч баланс падає на 90, ти ненавидиш себе, думаєш що все втрачено, відчуття що вчора лише було 100, а сьогодні вже 90, ти починаєш грузити більше, відбиваєшся, кажеш ну все, це було легко, потім баланс 120 тисяч, але нова * не правильна дія* і баланс знову 110 тисяч, ти заганяєшся, стараєшся відбитись, але цього разу не виходить, баланс падає до 100 тисяч, ти кричиш собі ось 110 хоч відібь*ю далі все повільно норм буде, та знову не вдача, вже знову 100 тисяч.. ти грузиш повніст*ю, стає 90-80-70 тисяч,ти сидиш в депресії, але не осознаєш що рік тому мав лише 5 тисяч, а зараз 70, так, це вполовину меньше чим було місяць тому,але це все ще дохуя, хоча в твоїй голові лише одне : ВОНО ВІДРОСТЕ, ШОРТИ ДІЙДУТЬ ДО Б\У, ЩЕ РАЗОК ТРЕБА УСЕРЕДНИТИСЬ..Так і стається обнулення, ми завжди в голові пам*ятаємо лише ХАЙ свого банку, ми не можемо змиритись що ми хоч на копійку нижче хая впали, кожен фліп в голові лише привязаний до цифри що була на максимуму, більше не цікаві 2-5 іксів, не цікаві 10 тисяч$ заробітку, цікаво лише знову зробити більше чим було попередній раз..Як з цим справлятись я не знаю, як і не знає більшість криптанів, ми маємо поломану психіку, ми лудомани, на жаль по своїй природі, дивлячись в минулі обнулення лише думка, блять як ти міг це усереднювати, дебіл.. але в моменті..Цікаві історії обнулення Перша ( солана мільйонер)Друга( не зовсім обнулення, але досить крута історія)не знаю що додати, але хотів написати цей пост..можете написати ваші історії, як завжди прочитаю з кайфом!
👁 4,500 24-11-08 15:40
Найважчий етап ринку{бичка}/підготовкаЗараз буде найважчий етап на ринку для кожного з нас, вам здається що все росте, все супер, АЛЕ.. пересиджувати плюси та дивитись на те :> як інші багатіють тому що вклались в більш правильну монету чим ви> вам буде здаватись кожен день що пора продавати, тому що всі привикли що після росту буває відкат.… може бути найтяжчою частиною крипто шляху=======Поради> якщо у вас досі нема портфелю з ефіру ( чи того в що ви вірите) - купіть, на невелику частину, будете усереднюватись в випадку чого, але хоть щось заробите.> подивіть на кожну позицію в портфелі, подумайте чому саме ця монета, поки голова холодна.>подумайте над тим при яких значеннях ви будете виходити, робіть це поступово, вчіться дисципліні> не шортіть ніхуя, GRASS тому приклад, можна заробити 10-20% падіння але проєбати все, забудьте про шорти, якщо ви трейдер шукайте лонги на відкаті>не змінюйте своє рішення тричі на день, тому що щось росте,дисципліна наше все.Пересиджувати МІНУС, сильно ПРОСТІШЕ, чим плюс, а фомо потім забирає не тільки зароблене а і ваше:)>>напишіть ваші поради в коментах також