Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀
Añadido 14 jul. 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Número de suscriptores: 27 922
Fotos: 2,490
Videos: 40
Enlaces: 1,280
Descripción:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Fuente

CryptoEnjoy 🍀 | Думав чи писати про це пост, подумав що напишу..Раніше писав про АБСТР...

Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
8 700 Vistas/Alcance 2025-04-25 14:59 Mensaje №3844
Думав чи писати про це пост, подумав що напишу..Раніше писав про АБСТРАКТ ( тут) та згадував про різні ігри, хотілось би все ж зробити якісь висновки по них.1. 77-біт, на курсі НФТ втратив десь 1000$, дроп скоріше за все не покриє цей мінус, загалом поспілкувавшись в чаті топ холдерів нфт можу сказати що разраби лижуть сраки топ холдерам, але по факту ніяких планів окрім постригти бабки не мають, тому надій не маю великих, в мене 3+млн Bytes, нфт мінтити буду 29-го числа, якщо у вас меньше 1 млн подумайте чи треба вам цей мінт.2. А тепер до більш цікавого, я вже декілька місяців граю в Gigaverse ( її ніхто не шилить, бо тут нема рефки банально), кімнати в ній норм виросли, в мене зараз +30%, але вернемось до більш цікавого, гру АКТИВНО білдять там обнови щотижня, великі..1) Гра від фаундерів Pirate Nation (де також не було рефки а в першому сезоні хто грав забрали 5к+ баксів) це по суті норм підкупило мене.2) в Грі падають предмети, можна дійти до великих рівніх без донату але за довго часу, з останніх мені падали шмотки по 50 та 100 баксів, ФРІ ( скріни закину в коменти)3) Гра має пздц активний діскорд, + я чекав їх торги там топ НФТ проадвали по 10+ ефіру, а кімнати понабирали самі модери та адміни, є відчуття що щось знають4) Найбільш топове те, що скільки б ти не вдонатив на кімнати ти не зможеш догнати тих хто почав грати раніше через обмеження проходок, тому топ донатери пососуть бібу, вчора твіттер перечитував смарт тіпів що грають п2е але не роблять рекламу, багато хто саме в гігаверсі в топіВ мене зараз там 36 лвл в старому підземелі та 12 лвл в новомуА ЩЕ ЕКСПА, за ГІГАВЕРС ДАЛО 19к ЕКСПИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ТИЖДЕНЬ, особо шилити не хотілось але пост написав, для людей без бабок маст хев бігати думаю