Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀
Añadido 14 jul. 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Número de suscriptores: 27 922
Fotos: 2,490
Videos: 40
Enlaces: 1,280
Descripción:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Fuente

CryptoEnjoy 🍀 | Пиздець!Я, як показних чорного лебідя в крипті, добре що в канал не пи...

Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
6 300 Vistas/Alcance 2025-05-07 16:42 Mensaje №3901
Пиздець!Я, як показних чорного лебідя в крипті, добре що в канал не пишу ту хуйню, якою займаюсь, останіх пару днів десь -15к, декілька цікавих історій1) Сьогодні мужик повинен був розіслати токени ( назвем за алокацію), но подумав що найбільш розумний і продав токени сильно раніше, я знав час, встав в шорт, а мужику нічого не оставалось як викупити токени з ринку, відати в великий мінус собі , по ітогу де був мій ліквід? на його свічці покупки ( сам горе менеджер уйшов в мінус сотні тисяч баксів на своєму муві)2) Трамп репостив свою вечерю знову в трас сошіал, але мало хто це побачив, встав я якось в лонг, це була найвища ціна токена за сьогодні3) Снайпив токен Бена через парсер БУПА, він створив потім дав по стакану і написав це тест, наступний токен одного проекта по апі найшов завчасно, вони рагнули написали в нас нема токена, хоча їх айпі, далі купив новий токен Бена по САМОМУ ХАЮ, ще тримаю поки з хуйом в сраці.4) так як в мене велика к-сть дуплікаторів ( 53 шт) ( колекція дудлсів) я подумав що буду проодавати потрохи щоб не дампити, по ітогу тільки дійшло до моєї ціни якийсь мега кит вирішив встаканити 200 штук, на похуй, ціна -25% нижче чим до анонса, кайф!5) Культ торгувався в ренджу, все норм, поки я не зайшов, далі великі холдери згадали що в них є монети , зараз трогаємо АТЛ, мій захід був по самій вершині, сорі Микола.Так і живемо, крипта це весело!😳