Моя найбільша проблема останнього року - це порівняння себе з іншими, я щоразу дивлюсь на профіти адмінів, на успішний успіх в тіктоці, навіть розуміючи що він намальований для привернення уваги мене це задіває, я щоразу задаю собі питання чому я такий лох, Да вам здається да ніхуя собі я заробив 100к+ на крипті, класно живу, але мені так не здається, мені здається що я просто лох а всі навколо красавчики, сучасні соц мережі дуже сильно мене морально пошатнули в цьому плані, про це я з Бучасосом недавно ІРЛ обсуждав, головне що таких як я сотні, а можливо і тисячі.ВЧІТЬСЯ ПОРІВНЯТИ СЕБЕ З ВЧОРАШНІМ СОБОЮ, А НЕ З ІНШИМИ, ЖИТТЯ СТАНЕ ПРОСТІШЕ АЛЕ Я ПОКИ НЕ НАВЧИВСЯ!Класне відео Ростіка про це - https://youtu.be/i76-mw3v2jM?si=6deAvgNW0zz648K-Саме після цього відео і захотів написати цей пост, знайте на вашу думку *успішні* люди такі ж фомойобери, особливо в мене це посилилось з переїздом у Варшаву, відчуття що я хуже кожного криптана і всі мільйонери сильно посилилось.. ну буду також вчитись з цим працювати
Чисто по приколу глянув інтерв*ю Peterson Trade ( Заєбала їх реклама в тіктоці, тому вирішив глянути) Не можу перестати сміятись, найкращий спосіб вбити чиюсь репутацію - дати людині можливість говорити...1. Він розказав як наєбав інвесторів, потім сказав ну похуй вони ж інвестори, тим більше я їх не знаю.2. Розказав як наєбав людей що торгували на нього за його бабки, коли вони почали заробляти забив хуй і порізав умови, і взагалі вони ж лохи заробляти маємо ми.3. Розказав що він ахуєний трейдер і показав 30 баксів профіта прямо в ефірі, 30 баксів, я щас уссусь нахуй.4. Розказував що він сам депає по 10 баксів і з них розкачує 4к, без пруфів, або його історія як він там з 10 баксів зробив 100к, це не вдача а підхід.Дивитись не рекомендую, нудновато якщо чесно, мені просто скучно було в моменті, але дивитись як на повному серйозі людина розказує що має заробити бо вірить в Бога і зараз його біла полоса, чи як він заробляє по 5к в день 2 тижні але деп 30к, кароче багато смішних моментів, дивишся на це і одна думка в голові :.- ХТО КУПУЄ ЦІ ОБУЧІ, НЕВЖЕ ЛЮДИНИ ГОТОВІ КУПУВАТИ БУДЬ ЩО? СУКА ДА В МЕНЕ СРАКА ГОРИТЬ ВІД ЗАЗДРОЩІВ, ЯКОГО ХУЯ ГРОШІ НА ОБУЧАХ ЗАРОБЛЯЮТЬСЯ ТАК ЛЕГКО.. БЛЯ ТА ЯК ЯКБИ ГЛЯНУВ ПАРУ ІНТЕРВ*Ю Я БИ НЕ ТЕ ЩО НІКОЛИ ОБУЧІ НЕ КУПИВ, Я БИ ПРОСТО ВЧИВСЯ ЯК РОБИТИ НЕ ТРЕБА.P.S Якщо у вас є свій обуч чи щось таке, оплачуйте подкасти, наймайте людей які вміють правильно говорити, вирізайте спірні моменти і т.д, від цього ж напряму залежить ваш бізнес, не вбивайте його так тупо))0P.S.S - це все моя суб*єктивна думка, яку я не пропагую для Вас, мій паблік розважальний та не більше.P.S.S.S - надіюсь я себе так на інтерв*ю не поховаю, буде кеково, але якщо вдруг я плотно обосрусь - ви пишіть такі самі пости, мені було б цікаво глянути думку зі сторони
Вчора зловив дно, перевівши 50% споту на фьючі з 2х, повезло..Буду тримати далі, там шатдаун в США уже рекордну к-сть днів йде, наче повинні вирішувати це питання + екстремальний страх і т.дБуду надіятись хоч 111к по бітку побачити, там прийму рішення фулл вийти чи все ж ждати свій альтсезон, позу на фьючах буду тримати, з фандинга ще падає по 100+ баксів в день, приємний бонус..Загалом реально вірю в 111к, якщо дивитись глобально без паніки - нічого не змінилось за останній тиждень окрім ціни бітка, вона впала на 10%, але якщо дивитись глобальні новини - лише позитив.1) Ставку знизили2) З Китаєм домовилисьДа, коли все падає зберігати спокій дуже тяжко, щоразу дивитись на великий мінус морально вмираєш, але в цьому і прикол холду, ти або король або бомж.Всі вже не чекають альтсезону, дайте як то кажуть своє, я морально перегрузився, подивився на ситуацію під іншим кутом та готовий тримати далі, похуй, я хочу реально заробити, пережити мінуса щоб потім забрати б/у виглядає як здатись морально, я не готовий здаватись
Не можу заставити себе щось робити, хз дивлюсь на ці графіки вже з повним відчаєм, десь там казали після чорної полоси біла має йти, ну вона щось оминула..Впадло писати пости, максимально, навіть рекламні за 1500 баксів, заходиш на бінанс сьогодні а там -36 тисяч, за останніх 4 дні мінус 90 тисяч, та це лише на ХОЛДІ альти без плеч, сідаю прикидаю щоб відбити мінус лише 1-го дня треба блять місяць нонстопом реклами єбашити.. АПАТІЯ кароче якась, я надто сильно засадився в говно під назвою альта.. Вроді відчуття що я купив нижче чим 99% людей, подивився на памп в 60к але не зафіксив, типу ну це ж початок росту я не лох на початку росту фіксити, є відчуття що вдруг ракета заправилась, СНП і золото хаї обновляє значить і біток має? - завжди себе цим заспокоюю Але ракета не в ту сторону йде, дивлюсь навіть на річні інвестиції які я запригував рік тому ( благо вийшов) також вкатались на -90% і лише одне питання до себе, ти ж бачиш що все повторюється щороку,щомісяця, щодня але віриш? - НАХУЯ?Ось і я не знаю, але якась тупа віра в отскок х3 і я десь там на ланосі після цього покоряю Європу, поки лишається мрією.Останній закуп лише -13% вроді ХУЙНЯ, але якщо рахувати від хаю і переводити в долари то вже і не так хуйово, ще з учотом пройоба на флешкраші, трохи душить кароче..Кароче поки морально не можу себе заставити щось робити в крипті та якісь тємки по даже 500 баксів в день коли бачиш мінус по 30к, хз ну думаєш нахуя воно.Діліться вашими почуттями\думками\ідеями - ТІ ХТО В АЛЬТІ ЯК Я, в коментах, цікаво прочитати які відчуття виникають у вас в цей період, як тримаєтесь і т.д====Загалом якщо рахувати сухо по цифрах то якщо зараз все злити к хуям то рік я працював десь в беззбиток, вроді і не так погано з учотом що на їжу виводив, але бачив сильно більші цифри до яких привик і вже не можу відв*язатись
ІСТОРІЯ ОДНОГО АЛЬТСЕЗОНУ...Ви чули про експеримент АША? ( лінк) , Альтсезон останніх 3-х років нагадує саме його..Якщо коротко, в кімнаті 10 опитуваних, серед них 9 акторів та 1 реальний учасник, коли 9 акторів кажуть навмисно НЕПРАВИЛЬНО, учасник також каже не правильно, хоча розуміє що це не так, а згодом через мільйон думок доведе що всі 9 людей були праві, а він помилявся.Ми купуємо АЛЬТУ не по причині що ми ДІЙСНО ЙОГО ЧЕКАЄМО, або так каже наш аналіз, А ТОМУ, що ми боїмось що всі зароблять але не ми, що всі купили але не ми, що як цей сраний сусід по кімнаті - даун заробить а я ні, я повинен БУТИ ЗІ ВСІМА.Інфли використовують ТАКУ Ж САМУ аналогію, коли 3-е пишуть про альтсезон інші також напишуть, вони бояться що конкуренти вгадають, а вони не встигнуть про це сказати, ніколи не брали до уваги що аналіз більшості великих інфлів в крипті виглядає одинаково, це стосується і шортів чи лонгів на лістингу і т.д.. всі йдуть за одним паттерном, якщо він так думає - напевно так і є, а ще і 2 інших так написали, блять мб моя думка не правильна, якщо опозоримось то всі, напишу як і всі..Альтсезон 2025 року створив не ринок - а колективна ілюзія, навіть ті хто вже 5-ть разів втратив деп на альті продовжують її купувати, бо а вдруг цей раз точно, ну на ютубі в відосіку ж докази залізобетонні!.. Аналогічно страшно продати, а вдруг виросте, а вдруг я сука чекав 3 роки і продам перед пампом, а ви бачили цю картинку з твіттера де ми на початку?Загалом навіть ті хто кричали що проекти на виході треба лише шортити - купують їх ( привіт беліверам метеори) ті хто хейтив альту - бере її на частину депу, тому що страшніше коли кожен сусід заробив а ти ні, хоч це і суперечить здоровому глузду - але на жаль так працює наша психологія.========Загалом хотів донести альтсезон може бути, може не бути, але щоб зробити власний аналіз - його потрібно робити САМОМУ, не дивлячись на тисячі відео на ютубі, а потім раді цікавості перевірити чи зійдеться він з іншими, виходити там ДЕ ВАМ ХОЧЕТЬСЯ, а не там де всі кажуть точно дійдемо, купувати токени що ВАМ подобаються, адже холдити те в що ви вірите простіше , чим в те що ви не вірите але купили бо так зробили всі. Купуючи новий токен, подумайте чи це ваше бажання чи це навязана думка.UPD - мій портфель все ще є не змінним з цього постуUPD2 - поставте лайк або дизлайк ( в залежності чи цікаво вам читати великі пости)
Кожен жде по ринку дамп, вот кожен прям жде біток по 95-102к щоб откупити і фліпнутись, такий зараз настрой в всіх приватках ( де трейдери а не темщики)Я все ж хочу відкупити долитись в альту по текущим, взяв знову свій улюблений старк і арбітрум.Ця бичка для мене - це бичка скиглення, кожен пост про те як заєбав ринок, інколи читаю аж крінжую від себе, ну ось так ось емоції, що поробити, моя перша бичка, а мені подобається бути собою, писати те що відчуваю, потім з кайфом це перечитаю і покрінжую ще раз..По ринку думаю що якраз до зустрічі Трампа і президента Китаю ринок нормалізується, вірю в ще одну росту після виносів, да больно купувати альту по текущим, да больно дивитись на портфель, але я або тут стану багачом або піду на завод, іншого нема, кароче докупив старк і арбітрум, ФФ тримаю, ще якщо впадемо на 15-20% докуплюсь ласт раз.==========Наступний пост в пабліку буде коли я профітну хоч 50к з альти, а поки відпочиньте від мого скиглення і я зачілюсь, давно треба було зробити перерву.ТВХ та ПОРТФЕЛЬFF - 0.147 (дохуя)STRK - 0.112 ( нормально)ARB - 0.3015 (нормально)СТейбл ( меньше 10%)
ВИПЛАТА БАБОК, ХАЛЯВА!Давно не було виплат, олди знають що раніше вони були на постійній основі, так ось пора змінювати це!ВИПЛАТИ ЗА СЕРПЕНЬ: 1200$Виплати за актив в чатіку: @enjoy_cryptolox(засуджую даний нікнейм) @qwertyuiop09999, @bigg0y,@ventry12,@likkep,@qwaxhim,@maxim_businessman,@speculator_admin, @hailraked,@shamraimaxim,@viaroblox,@melkiidao,@xuesostelegram,@kolia227,@efremenko_7,@andriy05937ПО 20 БАКСІВ КОЖЕН, просто за те що писали там, дякую вам!Реферали на бінгХ на жаль повимирали, остався 1 активний (UID 15738725) йому загалом закинув десь 400$ , за ласт 2 місяціhttps://bingx.com/invite/QVYEWZ - регайтесь, торгуйте, отримуйте виплати ( пишите в лс за ними)https://www.gate.com/share/DDDDWWWW - тут вшитий максимальний бек комси на гейті, тоже норм економіяАДМІНИ+МОДЕРАТОРИ: (Взято на основі попередніх виплат, та збалансовано)@marisablk ( топ 1 по активу) - отримала https://t.me/nft/LootBag-9277 ( приблизно 250$)@MintyPastry - 75$@Serikof_ua - 75$@SilentBread - 50$@legend_cat - 15$@infinityjam - 15$За виплатами кидаєте мені (@more_blood_me) - свій гаманець БЕП20 в лс і суму яку я вам винен.
ПОВНИЙ РОЗБІР СИТУАЦІЇ З $XPL на ХайперліквідВчора вночі на ХайперЛіквід ( далі ХЛ) токен плазми ( XLP) почав люто пампитись, хоч там і так капіталізація була 5 мільярдів, вона виросла до 18 буквально за пару хвилин, давайте розберемо цей кейс повністю, чому так сталось, які наслідки та чим це може грозити ( спойлер це хуйовий знак)1. Сейл плазми був по ціні 0.05 баксів, але монета вийшла на бінанс і хайперліквід по 0.4 бакса, що вже 8 іксів, більшість інвесторів та моїх знайомих подумали: НУ НІХУЯ СОБІ? і хеджанули свою позицію по 0.4 бакса, як і будь які нормальні люди без завищених ризиків на першому плечі, адже фіг знає куди далі піде токен а так 8 іксів на сайз..2. Також багато людей фармили ФАНДИНГ він був близько 100% річних , якщо хеджуватись з бінансом, для прикладу, купили на 100к лонга на бінанс і 100к шорта на хайперліквід і лутаєте по 300 баксів в день ( без ризиків практично як тоді казалось, чисто з фандинга, з цією метою і люди хеджили саме на ХЛ)3. Виникає логічно питання якщо фандинг наскільки великий - значить хтось його оплачує, і є велика перевага лонгів над шортами, зараз це виглядає як прикормка, заднім числом, тоді це виглядало як кнопка бабло ( я так хотів на пампі заробляти, але зассав, швидкі гроші в моїй логіці це страшно)4. Джастін Сан ( точніше кошель звязаний з ним) набирав основну частину лонгів по TWAP ордерах ( ДЦА на фючерсах це TWAP) ты просто накопичував своъ лонги поступово, також це робили декілька інших великих кошелів.5. Коли поза була набрана TWAP ордери змістили на сильно швидкі, наприклад якщо раніше він набирали 10к пози в час то зараз в секунду, це визвало швидкий ріст адже стакани були ПУСТІ - тут важливо сказати, по маркету бити не можна було, адже маніпуляція не спрацює ( пізніше напишу чому)> Від цих швидких ордерів людей почало ліквідувати, це пішло далі в стакан, а так як хеджів і тих хто фармить фандинг було багато ( там 10+ мільйонів ліквіда) всі їх ліквіди - це купівля по ринку, ну і виходила смертельна петля ліквідацій -> памп -> нові ліквідації -> памп і т.д, суть зрозуміли , в моменті було 100к баксів щоб ціна була 30 баксів , тобто ліквідували би навіть якби ви зайшли на 1к і на балансі мали би 100к при 3-му плечі, всерівно би фулл ліквід на 100к> на цих ліквідаціях Джастін і кити закрили в профіт 10+ млн і виводять бабки з кайфом, работяги виєбані, шансів заробити було дуже мало> Якщо бити маркетом і зразу запампити на 20 баксів то всіх ліквідує не по маркету а по АДЛ ( тобто самі ордери поглотить ХЛ а не ринок) тому буде памп дамп і кити не зможуть закрити пози, по факту всіх ліквідне але кити не зароблять, показательні лілквіди нікому не цікаві, лише там де можна заробити..6. Далі хайперліквід пише - що нічого порушено не було, возврата не буде, типу ви не справились з волатильністю ринку - а значить це ваш косяк ( смс адмінів з діскорду) - виходить коли хайпер втрачає на маніпуляції ( вони роблять відкат, щоб не втратити бабок) а коли втрачають люди а вони лутають комсу - це проблеми людей.==================Найбільша проблема що вони написали що це законно, а це робив сам Джастін Сан ( власник $TRX та біржі HUOBI) і якщо люди це не осудили - це нормалізовує практику забирати бабки в рітейла через маніпуляції легально.> Думаю тепер можливо що всіх в DEFI протоколах де використовую ЛУПІНГ просто вибриють на всі бабки, люди з Лупінгом мають ціну ліквідації на ЮСДС та ЮСДТ, завтра джастін САН вдарить по стакану 1 млрд ЮСДС і 1 млрд ЮСДТ, уронить ціну до 0.85 за стейбл на СЕКУНДУ, та всі протоколи створені на базі ЛУПІНГУ будуть ліквідовані, бабки спізжені, всі займи на біржах виєбані, десятки мільярдів баксів буде пройобано у народу, надіюсь до цього не дійде, але якщо люди не осудили його дії на XLP - це можливий варіант, майте на увазі, я всюди убираю лупінги
МІЙ ПРОГНОЗ ПО РИНКУ:>До кінця серпня РІСТ, біток близько 120к ( можливо без перебивання АТХ) та Ефір з перебиванням АТХ ( можливо за красиву цифру типу 5000 баксів)>Альта відсотків 40 від текущих росту, ВСЕ В МЕЖАХ СЕРПНЯ.>Вересень почнеться червоним, ОЧІКУВАННЯ ЗНИЖЕННЯ СТАВКИ МАТИМЕ БІЛЬШИЙ ІМПАКТ ЧИМ САМЕ ЗНИЖЕННЯ НА МОЮ ДУМКУ, тобто під час зниження мб памп і потім далі дамп...>Вересень-Жовтень 2 червоних місяця, потім якийсь відстрибок і медвежкжа...>Сьогоднішня вискадка була саме ЛОНГІСТІВ а не шортистів, з двойним дном знизу, далі просто безвідкатний ріст================На мою думку основним фактором росту має бути саме очікування людей про зниження ставки, а не сама подія, типу sell the news, а якщо на самому зниженні ставки впадемо Трамп спокійно може сказати: кончений Пауелл, це все із за нього, він винен що США падає, він мудак, в його тепер завжди є вікно для відступу, зі словами я казав треба знижувати раніше, кароче зробить його крайнім.Мій план тримати до кінця серпня ( старатись не підатись ейфорії, якщо вона буде) і ВИЙТИ ДО ЗНИЖЕННЯ СТАВКИ АБО В МОМЕНТ НОВИНИ, залежно як почнеться місячна свічка і вийти нахуй з цього сраного ринку на довгий період, все що робити міняти відразу в стейбли , та НОУ ХОЛД НІЧОГО.================По лонгу ефіру що закрив раніше - 0 фомо, після того сильно падали, я закрив там, де впали об*єми і пішов дамп ( практично на хаю якщо глянете на графіку) я би ще одну просадку НЕ ПЕРЕСИДІВ, УГОДА БУЛА НА ПІВ ЛИЦЯ А НЕ ПО РМ, тому я би закрив в мінус на падінні, тому все як вийшло - вийшло гарно, але мій РР був жахливий, взагалі публічні великі угоди = великий тиск, кожен хоче сказати як треба, де я не правий і т.д, при тому що і поза велика морально єбе так ще люди єбуть, тому в чаті літають бани)))Якщо все вийде по плану і я закрию альту даже при текущих, ця бичка буде моїм ЛАЙФЧЕНДЖЕМ, я прийшов в 2022 сюди з 0, і в 2024 також стартанув з 1000 баксів, тому сміло можна сказати що для новачка я не погано все пройшов, надіюсь на наступній бичці я все ж зароблю свій лям
Насправді якщо подумати більшість колів що я давав в довгосрок і куди грузив були не те що плюсовими, а навіть іксовими, як той же КУЛЬТ чи BAYC ( там зараз єбануті ікси, по текущим в мене би культа було на 120к+ але купував десь на 35к) аналогічно з баяками, але найбільша проблема через велику к-сть дій мені не вдається дохолдити свою ідею до саме бажаних іксів, мені неймовірно тяжко переносити профіт, але дуже легко мінус, САМЕ ТОМУ СУТЬ ЦЬОГО КАНАЛУ ЧАСТІШЕ ПОКАЗУВАТИ МІНУС, так я справляюсь з емоційним навантаженням, але інколи показую плюс бо бути взагалі лохом не хочеться, кароче надіюсь суть ви поняли...Як мені здається більшості людей найтяжче тримати саме плюс, навіть якщо ви впевнені в своїй ідеї але бачите вагомий для вас плюс - тримати далі стає випробуванням.Кароче попробую публічно довести спот до х2МОЇ твх зараз наступніSTRK 0.1247LDO 1ARB 0.4149ZK 0.052Попробую х2 зробити на цей сайз, але буде забавно якщо саме ця ідея яку я буду сидіти до останього буде ректова, як було з ROOST якщо пам*ятаєте, буду старатись робити меньше постів і просто меньше проводити час в ринку щоб отримувати меньше моральної давки, але буду частенько в чаті, не втрачайте =)