Fuente
CryptoEnjoy 🍀 | Щось зловив себе на думці що після переїзду в ринок я повноцінно так і...
7 330 Vistas/Alcance
2026-01-11 15:24
Mensaje №4754
Щось зловив себе на думці що після переїзду в ринок я повноцінно так і не зміг вернутись, нічого окрім трейдингу і не роблю, впадло просто все, 3 годинки заходжу в день в цю крипту і виходжу, коли робиш перерив від крипти повернутись в неї майже неможливо ( або в мене не вдається)Трейдинг це єдине що мене тримає в тонусі, да я залежний від емоцій, багато хто писав якого хуя я досі торгую на біржах з цими об*ємами якщо можна перп декси фармити, кароче я здався і щас депаю 10к на ethereal ( на бінансі я сука 50к в комсу вже десь заплатив, я в трихуї)Знаю що тут дофіга лудіків які як я надрачують на фьючики, якщо треба можу розписати гайдік чому все ж ця ідея гарна, рефок на жаль в мене нема, тому прийдеться робити фрішно, ну да зловив трохи фомо лайтера, якби я весь рік торгував там а не на бінансі зараз би капнуло десь + 300к баксів)Кароче буду вилкувати, трейнити, + може розписати за апр якщо хеджити етх спот деп еджеХ + езерал і т.дну а з еджеХ ваулта баксів 100 капнуло за 2 дні, хай лежать там бабки також буду кидати частину бабок в ОТС угоду ( надіюсь хоч цей раз не рагнусь)3 рефки на етереал є, якщо ви шарите що це і вам треба срочно рефка черканіть в лс ( але не проєбіть її плз)200 лайків накинете зроблю великий пост детальний про цю всю хуйню на перп дексах з аналітикою дефі лами підрахунком і т.д , доречі якщо кидал в предепозит з цього посту вам вже дали поїнтів